PDA

View Full Version : Проблем във връзката



Joint&House
11-22-2007, 09:29
Всичко започна в началото на лятото когато се запознах с нея..излизахме по кафета наляво надясно и след това тръгнахме.5-6 месеца сме заедно вече и през това време имахме много изживяни моменти.И тя и аз си изневерихме по един път.За моята изневеря тя като че ли забрави или поне не го показва докато аз много пъти съм и натяквал за найната може би защото според мен тя не трябваше да го прави.когато повдигнем тази тема тя се оправдава че просто е искала да ме накара да се влюба в нея. ---- Дали още изпитва чувства към него? ----
Когато тя е някаде с мен усещам че тя много ме обича но когато е на даскало или някаде с приятелки и имаме среща тя винаги закаснява или ако и се обадя по телефона се държи странно и после като я попитам защо ми е говорила така тя измисля някакво оправдание на което аз няма какво да кажа и това много ме дразни.Най ме дразни когато вървим по улицата и мини някое момче и тя започва да го зяпа и да му хвърля погледи. ---- Дали го прави нарочно ? ----
Понякога ми показва голямата любов която търся а понякога просто безразличие.Въпроса дали тя ме обича истински или съм просто гадже ме дълбае доста отдавна.Според вас кое от двете е ?

11-22-2007, 10:16
Na4i pi4 vij sega moeto mnenie... Kogato edno momi4e si ima gadje i toi i zv1nne i neinite fr sa tam tq malko se naduva po tlefona nqkak si nes1znatelno i za tova daje i az nqmam obqsnenie za6to go pravq po nqkoga,povqrvai mi ako ne te obi46e,a ti za neq si bil prosto gadje nqma6e da izkarate pove4e ot dva meseca.Otnosno tova za zaglejdaneto na mom4etata tova s16to go pravqt pove4eto momi4eta.Taka 4e kato mine nqkoi i tq kato go pogledne kaji ne6to ot sorta na:Aa toq e qk..ili ohaa toq mn me kefi a tebe ?-togava 6te i stane malko nqkak t1po ap1k posle 6te se posmeete i taka... ;) nqma mqsto za pritesneniq spored mene 8) 8) 8)

MiMcHeToOo
11-22-2007, 10:26
Според мене ТИ си си виновен.. Начи първо за изневярата. Как така тя може да е забравила а ти нон стоп да и го намекваш? Как така не е трябвало да го прави!? Ти трябваше ли !? Няма повече никъв съвет да дам, защото мисля, че трябва да си пооправиш характера..

mistral
11-22-2007, 10:51
първо не си ти най-важен във връзката ви. ако се съмняваш в чуствата и , ми земи направи нещо, покажи и чуства !??! винаги момичетата тряя да си показват любовта а вие да се праите на пичове! поне и аз са съм в такава ситуация, и не е яко...?!
а за телефона - секи по телефона изглежда се ено по друг начин... и се научи да не търсиш вината само в другия! нейното държание е рефлекс на тфойте действия...! и така помисли си кфо праиш.
а и бтв , изневярата и според мене е заради тфа, че не получава достатъчно внимание от тебе и по тоя начин си го получава, кат ти показва че ако не я държиш има и други коит ше я земат...!
ебаси странните хора

GregoryHouse
11-22-2007, 11:12
Първо ти си задник...защото прощаваш изневери...второ просто я помоли да ти говори така по телефона...ако не сре го направи и ти няколко пъти...за урок да и е...трето не го обича иначе вече да си бил разкаран...четвърто прави го нарочно да я видиш, че го прави иначе нямаше да разбереш ако си ги гледаше тайничко с периферията...

koalka
11-22-2007, 17:04
Даа, определено не е честно тя да не ти казва нищо, а ти постоянно да й говориш за изневярата.И защо тя не е трябвало да го прави, а ти също си го направил?Нямаш право да я обвиняваш...
Това за заглеждането на други момчета - кажи й, ако иска да си заглежда, но да не го прави пред теб, защото ти е неприятно.Ако държи на теб - това няма да е проблем.

Fallen`Angel
11-22-2007, 17:20
Не е трябвало да изневеряваш ти, нито пък тя, но това е минало, както и да е. Трябва да спреш да й говориш за изневярата, трябва и да се отдръпнеш малко за да види, че нещо не е наред и ще видиш как ще тичка и ще звъни постоянно. Като тя се заглежда по момчета - заглеждай се и ти по момичета бе ! Мятай им погледи, усмихвай им се..дори и да няма реакция от страна на момичето, "твоята" ще изревнува.

alkobalko
11-24-2007, 06:26
Глупаво постъпваш като постоянно и натякваш за изневярата. Щом тя е могла да забрави, значи и ти трябва да го преглътнеш. Тя не е била права да изневери, но и ти не си имал това право.
Най-добре поговори с нея и сподели какво те притеснява. Само тя може да ти каже каква е опричината за това нейно държание.

Harum_Scarum
11-24-2007, 07:21
Na4i pi4 vij sega moeto mnenie... Kogato edno momi4e si ima gadje i toi i zv1nne i neinite fr sa tam tq malko se naduva po tlefona nqkak si nes1znatelno i za tova daje i az nqmam obqsnenie za6to go pravq po nqkoga,povqrvai mi ako ne te obi46e,a ti za neq si bil prosto gadje nqma6e da izkarate pove4e ot dva meseca.Otnosno tova za zaglejdaneto na mom4etata tova s16to go pravqt pove4eto momi4eta.Taka 4e kato mine nqkoi i tq kato go pogledne kaji ne6to ot sorta na:Aa toq e qk..ili ohaa toq mn me kefi a tebe ?-togava 6te i stane malko nqkak t1po ap1k posle 6te se posmeete i taka... ;) nqma mqsto za pritesneniq spored mene 8) 8) 8)
И според менняма нищо притеснително...

LitTlE_BeBsIiI
11-24-2007, 10:04
Понякога точно хората,които много обичат не си показват чувствата пред околните,а когато са на саме с любимия.Пък за изневерите....незнам..според мен такава връзка няма бъдеще. [-X

sasha_90
11-24-2007, 14:42
Кой изневери пръв-ти или тя?

hiro
11-27-2007, 10:00
Защо прощаваш изневери?

NightDeSiRe
11-27-2007, 10:33
С това си държание тя иска да те накара да ревнуваш и да засили интереса ти към нея. И май успява :P И ти можеш да направиш същото! Хвърляй по някой поглед на другите момичета, от време на време показвай безразличие към телефонните и обаждания. Внимавай само да не прекалиш! Ако наистина те харесва ще започне да се дразни от това и ще направи всичко възможно, за да я обгръщаш отново с цялото това внимание. :)

Harum_Scarum
11-27-2007, 11:38
С това си държание тя иска да те накара да ревнуваш и да засили интереса ти към нея. И май успява :P И ти можеш да направиш същото! Хвърляй по някой поглед на другите момичета, от време на време показвай безразличие към телефонните и обаждания. Внимавай само да не прекалиш! Ако наистина те харесва ще започне да се дразни от това и ще направи всичко възможно, за да я обгръщаш отново с цялото това внимание. :)
Хах тва е но0о0 добра идея!!!

MoHuTo
11-27-2007, 13:18
Извинявай ама ако бях на гаджето ти, щях много по зле да се държа!!! С какво повече си от нея ти извинявай много, защо вие момчетата си мислите, че като изневерите не е нещо кой знае какво, обаче когато момичето изневери не спирате да го натяквате...ти си тъпанар, ако бях на мястото на приятелката ти досега да съм ти била шута...че и нагъл...държала се безразлично..ох пиле даже много добре се държи...тя не трябвало да изневерява, а ти с какви заслуги изневеряваш - да не би да имаш право?! Начина ти на мислене е под всякаква критика - не мисли за нейното държание - своето погледни, щото скоро може да се окажеш без приятелка. Това беше от мен - НЯМАМ какво друго да кажа.

ra4ence
11-27-2007, 13:26
Първо ти си задник...защото прощаваш изневери...второ просто я помоли да ти говори така по телефона...ако не сре го направи и ти няколко пъти...за урок да и е...трето не го обича иначе вече да си бил разкаран...четвърто прави го нарочно да я видиш, че го прави иначе нямаше да разбереш ако си ги гледаше тайничко с периферията...

Присъединявам се към това мнение.
И още нещо - ако молбата ти да не говори така по тел не свърши работа - пробвай да бъдеш безразличен към това,което прави. Ако не й пука от твоето безразличие...знаеш отговора.
Но пък спри д ай натякваш за изневярата.Иска да те накара да се чувстваш жалък по нейн си начин,а ти я караш да се чувства зле по твоя си начин-чрез натякването за грешкта й. Квит сте ;)

kifla
11-27-2007, 16:52
Хайде и аз д зкажа мнение... По темата :Според мен нито ти нито тя е трябвало да изневерявате,защотот това показва ,че изобщо не държите толкова много,колкото казваш!И за телефонните обаждания..просто не обръщай внимание 8)

INF3RNO
11-27-2007, 21:47
pi4 MOQ SLU4AI E SU6TIQ
Tq kato xodi na school i kato i zvunna tam se 4uvat mom4eta okolo neq ligavqt se po gsm kazvat i imeto kazvat posle "obi4am te o da da" nam si kvo tam o6te i tq se smee na men po telefona prez tva vreme i samo me pita kakvo kakvo mi kaza ne te razbrax.Zatvarql sum i mnogo puti i kato mi zvuni posle az pak i zatvarqm.A kato sme zaedno lele 6te me izqde ot radost celuvki 6tipene po buzite.
Ama ne se vprqgam da ti kaja usobenno.Purvo,4e sme na 6 meseca.A da zaglejda se po pi4ove ama problema pri men e 4e i po macki se zaglejda i dori me kara da se obru6tam da sum im gledal dupetata i da sum re6aval na koq ot grupata koqto sa tam macki ima nai qkiq zadnik sry za cinizma :oops:
Zna4i 4ovek ne trqbva vinagi da tarsi na4in da premaxne nqkoi ne6ta v polovinkata si tai kato prosto ima ne6ta koito ne moje da promeni toi samiq.Trqbva da se preglutnat ili prosto da ne se zabelqzvat.Ami draznex se i po gsm i kato zaglejda razni mom4eta ai macki np ama mom4etata.Oba4e edin den i kazux.Ako iska6 da ima napredak vruzkata ni gledai si mom4etata 6tom tolkova iska6 no ne mi kazvai ili ne mi pokazvai.Ako iska6 su6to da produljim ne stoi v staqta s idiotite si ot klasa koito ti vikat v slu6alkata saotverno v moeto uxo.I tq prosto prestana s tiq ne6ta.Ve4e ne me drazni s dr mom4eta izliza ot staqta i togava govori s men.Prosto za kusmet uspqx da i naleq malko akul da moje da produljim.Ina4e tova ,4e zakusnqva prosto go preglutnax ve4e.Dnes 4etox v edna tema,4e edna jena tvurdo v jivota si otdelq 3 godini za da se prigotvi s grim i takova.E moita xodi samo s 4eren moliv na o4ite i glanc koito si slaga pred men tai kato zakusnqva VINAGI AMA VINAGI GOVORQ BEZ NITO VEDNU6 NA VREME DA DOIDE AMA VINAGI 4OVEK XI4 NE PREKALQVAM SERIOZNO TI GOVORQ!!!!!
15 min tova e zakon da ne govorim,4e sum q 4akal i 40 min.
Cqlata rabota e tam 4e tq si glasi mnogo kosata.Edno nai obiknovenno du64e bez da se kupe s 6ampoo samo da se oblee i kostva 2h
Govorq za tova,4e tq kato izleze otiva su6i si kosata koqto e OGROMNA KUDREVA (zaradi kosata i se vlubix na pruv pogled m/u) straxotna e ina4e.Da q topira ili tam 6te q izpravq zavisi i posle po4va parfiumi lakove pqni gluposti,fibi4ki , brukati,6noli diamanteni vu64ici kakvo li ne slaga v taq kosa.I prostoooooo v na4aloto mi idva6e ne prosto da q ostavq ami napravoooo da q zareja po nai gadniq na4in.Ama sviknax da ti kaja.Taka,4e svikvai i ti s zakusnenieto.A otnosno daskalo i mom4etata amiiii prosto pogovorete po seriozno.Ako se naloji poskaraite se malko ama da e vednu6 za vinagi.Az taka napravix edin den daje 3 dni bqxa.Karaxme se ama celite 3 dni.Na jivo po gsm-te v skype abe be6e ujas.Daaa ama sega e angel4e :twisted: napravo se radvam,4e stana taka.Sq treperi otgore mi.Po nqkolko puti mi zvuni i me pita 6to sum i zatvoril tolkova burzo sled kato sme si kazali ve4e 4AO pri nali4ieto,4e ne mi pojelala "pr den,celuvki,gu6ki,kusmet i tem podobni"
Napravi kato men pokaji i koi komandva parada :)