PDA

View Full Version : чакайте бе аз тука да не съм банка :@



make`me`high
11-22-2007, 09:39
zna4i 12 klas sam i edno momi4e nqma da hodi na bal az sa6to nqma da hoda 6toto neiskam i nqmam jelanie
kakto i da e
ta tq nama da hodi 6oto maika i e kazala 4e nqmala kinti za roklq i 6te hodi s nekva pola i bluza po elegantni ta tova momi4e se otkaza da hodina bal i se ze kaparoto deto go be6e dala na klasnata
i na edna "umna" tyrska glavica ot na6iq klas i e do6lo na akala 4e nie celiq klas trqva da davame po 10 kinta za onaq det se otkazala ot bala
e 4ak malko az rabiram da m ie nekva super fr-ka ama nie s neq det edno zdr ne si kazvame sq ostaa da i pla6tam i roklqta
na vsi4koto otgovre i samo pari iskat za klasnata za u4ebnici za tva za onova ee 4ak malko be az da ne sam banka :-x :evil: :evil: :-x :-x :evil:
az za moq roklq nqqma da dam 1 lv ta za roklqta na nekva dryga det ne moa q ponasqm :-x apak i tq da zeme da po4ne rabota nqkade
kat q gledam samo bqga i otsastva ot u4li6te i da gi spre tiq cigari malko da pesti za roklq na4i az za seki da daam pari za 6tqlo i ne6tqlo
vie kvo msilite da dam li pari za taq moq sau4eni4ka :|

11-22-2007, 10:06
Ami zna4i i spored men ne e mnogo pravilno,no vse pak znam li ako napravi6 tozi jest za neq 6te napravi6 ne6to dobro , a ako ne vsi4ki ostanali 6te dadat i sled godini nqkoi 6te si kaje eeei ima6e edna v na6iq klas golqm inat ... est ako dade6 nadali 6tete zapomnqt mn mn ,no ako p1k ne dade6 6te stane nqkak....znam li ?!? Ap1k ti 6tom nqma da hodi6 na bal i nqma6 jelanie si predstavqm 6to za klas e va6iq .Tova momi4e 6tom pu6i i bqga ot 4asove az go sv1rzvam s problemit v semeistvoto-da izbqga ot nqkoi 4as da sedne v nqkoe kafene,da izpu6i edna gigara i da spodeli s nqkoq neina fr predi da se pribere i vsi4ko da zapo4ne otnovo..povqrvai mn i e krivo 4e iska a nemoje da otide na bal...6te pomni tova cql jivot kogato nqkoi kaje p1k az bqh s violetova,rozova,benbqna roklq...!!!

make`me`high
11-22-2007, 10:27
aaami da ba6ta i e po4inal predi godini i sq e s maika si ama ot nqkolko meseca si jivee u priqtela si

Seducti0n
11-22-2007, 10:27
Виж,никой не може да те задължи да дадеш пари-едва ли някой ще опре до стената и ще сложи нож до гърлото ти,нали?

Аз,ако бях на мястото на това,момиче щеше да ми бъде много неудобно,да взимам от съучениици,но пък от друга страна вие сте били 5 години еидн клас,нали?

gostut
11-22-2007, 11:00
еми... аз принципно бих дал.. колкото и да не я понасям, се пак класа си е клас.. то и на моя бал имаше едни дето нямаха пари, ама те така и така не искаха да дойдат, щото не се понясяха с никой.. ама и за тях щчхме да събираме пари де...

lLady_MooN_RaiN
11-23-2007, 03:45
Никой не те кара на сила, наистина. Зависи от класа. Ако в нашия клас беше станало такова нещо съм сигурна, че щяхме да съберем парите. И не защото всички сме супер близки приятели, а защото щеше да ни е жалко ако някой не може да дойде по такава причина, защото щеше да ни е жал, че няма да е с нас и че няма да има бал...

No_Limit
11-23-2007, 08:37
Никой не те кара на сила, наистина. Зависи от класа. Ако в нашия клас беше станало такова нещо съм сигурна, че щяхме да съберем парите. И не защото всички сме супер близки приятели, а защото щеше да ни е жалко ако някой не може да дойде по такава причина, защото щеше да ни е жал, че няма да е с нас и че няма да има бал...
Много си права . Ето и ние имаме една от класа дето ходи с сандали в снега понеже няма пари и събрахме и купихме . В крайна сметка човек до човека опира :neutral:

Presley
11-23-2007, 09:12
Тъпа идея е дала онаэи глупава главица :D
Никой не може да те эадължи да дадеш пари.Ако искаш-даваш,ако не искаш-не даваш.Гоово.

Anf3tamin4o
11-23-2007, 09:14
Че защо да не дам?Какво ме спира?Едва ли с 10 лева повече или по малко ще забогатея, но може да осъщастливя едно сърце :)

make`me`high
11-23-2007, 09:26
da oba4e na men maika mi i ba6ta mi sa razvedeni i nali se se6tate ne razpolagam s bol pari

IdiOtKa
11-23-2007, 12:04
еми помоли да не даваш 10 а 5 поради обясними пречини ...
дори и да ти е най-големия врак мисля че от една човешка етичност можеш да дадеш кинти ... независимо дали е най-голямата тъпачка !

FeelTheBeat
11-23-2007, 17:54
Не си длъжна да даваш пари. Но помисли все пак, какво щеше да бъде, ако ти беше на нейно място?

Shinigami
11-23-2007, 20:53
haha
Kak 6e dava6 10 kinta na nekva det dori ne poznava6 - ZA NEKVI DREHI PRI TVA!! ](*,)
Suvet ot men - s tiq 10 leva si kupi Boza i bani4ki!

Reed
11-24-2007, 08:12
haha
Kak 6e dava6 10 kinta na nekva det dori ne poznava6 - ZA NEKVI DREHI PRI TVA!! ](*,)
Suvet ot men - s tiq 10 leva si kupi Boza i bani4ki!
Хахаха...тя й е била от класа 5 години,пък не я познава :-D
едва ли ще ще си бръкнеш в джоба кой знае колко като дадеш тия 10 лева

sexa_na_kompleksa
11-24-2007, 08:25
Никой не те кара на сила, наистина. Зависи от класа. Ако в нашия клас беше станало такова нещо съм сигурна, че щяхме да съберем парите. И не защото всички сме супер близки приятели, а защото щеше да ни е жалко ако някой не може да дойде по такава причина, защото щеше да ни е жал, че няма да е с нас и че няма да има бал...

Съгласна съм.

123456
11-24-2007, 10:37
Жалка история, но ти няма какво да преценяваш. Дай ги поне да те запомни с добро, така и така няма да се виждате повече, но жеста ще е качествен.

ThunderGoddess
11-24-2007, 11:35
zna4i 12 klas sam i edno momi4e nqma da hodi na bal az sa6to nqma da hoda 6toto neiskam i nqmam jelanie
kakto i da e
ta tq nama da hodi 6oto maika i e kazala 4e nqmala kinti za roklq i 6te hodi s nekva pola i bluza po elegantni ta tova momi4e se otkaza da hodina bal i se ze kaparoto deto go be6e dala na klasnata
i na edna "umna" tyrska glavica ot na6iq klas i e do6lo na akala 4e nie celiq klas trqva da davame po 10 kinta za onaq det se otkazala ot bala
e 4ak malko az rabiram da m ie nekva super fr-ka ama nie s neq det edno zdr ne si kazvame sq ostaa da i pla6tam i roklqta
na vsi4koto otgovre i samo pari iskat za klasnata za u4ebnici za tva za onova ee 4ak malko be az da ne sam banka :-x :evil: :evil: :-x :-x :evil:
az za moq roklq nqqma da dam 1 lv ta za roklqta na nekva dryga det ne moa q ponasqm :-x apak i tq da zeme da po4ne rabota nqkade
kat q gledam samo bqga i otsastva ot u4li6te i da gi spre tiq cigari malko da pesti za roklq na4i az za seki da daam pari za 6tqlo i ne6tqlo
vie kvo msilite da dam li pari za taq moq sau4eni4ka :|
Не, естествено, че няма да дадеш, хахаха. За нищо няма да даваш. Ако беше по-малка, ок, ще бъдеш не ьзнам си колко време с тия хора, по-върви да дадеш. Но предвид това, че ви е последна година и не се понасяте, няма за какво да си харчиш парите. Не давай за нищо. Който иска бал, той да ръси кинти [-( Аз бих дала за хората от моя клас, с малк изключения, понеже поддържам добри оношения с тях. Ама ако е няква дет не я понасям, се ми е през гъза, бе човек :) И на теб така трябва да ти е ;)

Cougar
11-24-2007, 15:59
вие тъпи ли сте бе то има половин година до умрелият и бал
тя таз пача да отиде малко в баровете и да заработи някой лев
пък и от джобни да спестява до половин година бая пари ще събере пък оная турска тиква от твоя клас дето е дала идеята и кажи че е миризлива циганка и цялото и семейство трябва да фи направят на сапун и коколино :-P

LaDy_DaQnA
11-24-2007, 16:33
NE

LaDy_DaQnA
11-24-2007, 16:33
NE

anonimna^ood
11-25-2007, 07:00
Тъпа идея е дала онаэи глупава главица :D
Никой не може да те эадължи да дадеш пари.Ако искаш-даваш,ако не искаш-не даваш.Гоово.
Напълно съм съгласна! :o

Мулиган-чу
11-25-2007, 08:39
8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[