PDA

View Full Version : Голям ГАФ с майката на най-добрия ми приятел



Jaden
11-22-2007, 10:22
Обидих майката на най-добрия си приятел.Значи случая е следния и чакам съвети.
Ставам си аз оня ден в 7 за да отида на даскало и като излязах на пътя (към 7.40) се обаждам на най-добрия си приятел Атанас.Мислях ,че се е събудил ,обаче не съм познал.
Някакъв непознат глас дига телефона ,питам два пъти кой е и два пъти ми се одговаря "аз съм майката на Атанас".
Той предишни пъти като съм званял си е правил номер като е слагал други да говорят вместо него или си е преправял гласа ,затова реших ,че и сега така прави ,затова казах."Значи си майка му ,а!Искам да те еба и ще се видим във фризиорския салон(тя е фризиорка)"
Жената явно се стъписа и ми даде Атанас и когато го чъх разбрах ,че наистина съм говорил с майка му ,тоест ,че съм направил голям ГАФ.
По-късно същият ден говорих с него по телефона и той тищо не спомена.Явно майка му нищо не му е казала.
КАК ДА ПРОЦЕДИРАМ ОТ ТУК НА НАТЪК???
Предварително благодаря!

MiSs_DioR_CheRiE
11-22-2007, 10:32
Еми отиди да се извиниш най-добре нищо няма да ти стане 8) :-P

Seducti0n
11-22-2007, 10:33
Обясни,че се е получило недоразумение и,че съжаляваш за изречените думи...Друго не мисля,че можеш да направиш,другия вариант е да се правиш на ударен... :)

Jaden
11-22-2007, 10:33
Според майка му няма да направи нищо,невярвам 30 годишен човек и то жена да тръгне да те бие или да се разправя с тебе,другия вариант е да отидеш там кадето работи и да и се извиниш 8) айде лек ден :-({|=

То че няма да ме бие ,НЯМА.Ама ме е страх да не си изгубя най-добрия приятел.Все пак това което направих бе жестоко...

HePeAJIeH
11-22-2007, 11:38
Извини се на жената! Обясни и че си помислил Атанас че си прави гласа на нейния и мисля че тя ще те разбере.Лек ден! :wink: