PDA

View Full Version : Загубих го!



EmO_KiD_;(
11-22-2007, 11:11
Историята е на една фр:
Ами бях със едно момче и после скъсахме,ама аз явно съм се привързала много към него и наистина много го харесвах.Приятелите ми ме накараха да скъсам с него,а аз не исках,но все пак го направих :cry: Много съжалявам за постъпката си!! Казх му че няма смисъл да се виждаме повече,защото не е като преди.По същото време една фр ми каза,че ако искам може да му се понатиска малко и това да стане причината.Накрая той разбра и сега сме в ужасни отношения,дори не се поздравяваме.Каза,че съм го наранила много :-# Аз много искам пак да се върне,вече не знам какво да правя.Как да си го върна??HELP! ](*,) .Аз съм най-тъпия пубер на света!! :(

Редактирано по (T.6.) , от правилника :!: :!:
редактирано от devil_girls_

GregoryHouse
11-22-2007, 11:15
ПОлседното ти изречение е почти вярно...второняма как да си го върнеш...или поне всеки с малко останал акъл не би се върнал след това...3то приятелите ти са по големи идиоти даже от теб...

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-22-2007, 11:23
Добре, де, разбрахме, че си постъпила дяволски тъпо и си напуснала момчето, но аз не можах да схвана защо е станало: дали, както тук посочваш, заради приятелите ти, или, както пишеше в предната ти тема, защото си харесала друго момче? Ти самата можеш ли да кажеш точно какво е станало? И знаеш ли? Или очакваш другите да знаят за какво става дума вместо теб?
Вече ти казаха да зае*еш момчето, казаха ти, че говориш глупости с това "колко много си го обичала", а в същото време си го зарязала заради друг, казаха ти, че той не е единствен и има още много... Какво повече искаш? И 10 теми със съдържание защо и как сте се разделили да напускаш, и 1000 коментара да получиш, ако ти не си влееш сама малко акъл в главата, няма кой. А и така или иначе, никой от форума не може ей така само с мнение да върне момчето. Да не говорим, че сама си си направила грешките, сега ще си сърбаш попарата от тях. Както се казва в една известна българска поговорка "Бързата работа, срам за майстора". Да беше помислила преди да действаш, сега си носи последиците от делата си...

N0_feAR
11-22-2007, 12:21
Едва ли, след постъпката ти, между вас ще се случи нещо...най-добре се откажи за да не го нараняваш повече. А относно последното ти изречечние - то се отнася и за теб и за приятелите ти. Обърни внимание на поговорката:
"Два пъти мери, веднъж режи". Цъкаш??

Vladkoy
11-22-2007, 12:31
Нормално. Както казваш всичко свършва , значи наистина всичко свършва.
Живей си живота.

HePeAJIeH
11-22-2007, 12:32
Не е трябвало да слушаш приятелите си! Не те са с приятеля ти а ти с него! Не те изпитват чувства към него а ти! Вместо да ти помагат и гледат положително на вашата връзка те са ви разделили или по-точно са те разубедили да бъдеш с него.Опитай се да си го върнеш поговори с него! А тези "приятели" ги остави! Не се занимавай с тях-няма да получиш истинско приятелство от тяхна страна а ще бъдеш само използвана! Успех и лек ден! :wink:

ziky
11-22-2007, 14:39
Нали знаеш осъзнаваш колко много обичаш някой след като го загубиш....никога не мислиш за това има момнеит в които ти се иска да го няма и след като го няма може би не веднага но след отрицателно време разбираш и осъзнаваш какво се е случило и какво си направила

Iv4eTy
11-22-2007, 14:45
Сама си си виновна като се влияеш толкова от приятелите си... #-o

TreeHill
11-22-2007, 14:47
apfff

koalka
11-22-2007, 17:09
Естествено, че няма да си го върнеш - ако е момче на място, много ясно,че няма да иска да бъде разигравано...
И как приятелите ти са те накарали, ти мозък и глава нямаш ли, че те да мислят вместо теб?Боже...

JuS7^YourS
11-22-2007, 18:08
ПОлседното ти изречение е почти вярно...второняма как да си го върнеш...или поне всеки с малко останал акъл не би се върнал след това...3то приятелите ти са по големи идиоти даже от теб...

+1

добре казано и за съжаление е доста вярно

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
11-22-2007, 20:49
Hubavoto na greshkite e, che mogem da si izvadim pouka ot tqh.. Sega znaesh: poveche nikoga ne slushai nikogo, osven surceto i razuma si, a tozi , koito ti e priatel, shte se radva za teb, ako ne, znachi ti zavigda.. Sama vigdash.. Postupila si greshno, ako imash akul, nqma da go napravish otnovo. Mogesh da se opitash da mu obqsnish greshkata (ako naistina si q osuznala), da mu kagesh kolko go obichash i ako oshte te obicha, shte ti prosti..A ti se zamisli kak da giveesh givota si i koe e nai-dobre za teb. Slushai edinstveno SEBE SI! Uspeh.

MiMcHeToOo
11-22-2007, 21:00
ПОлседното ти изречение е почти вярно...второняма как да си го върнеш...или поне всеки с малко останал акъл не би се върнал след това...3то приятелите ти са по големи идиоти даже от теб...

+1

добре казано и за съжаление е доста вярно

+1 .. авторката на темата или там приятелката и.. много си глупава момиче, много..

Shinigami
11-22-2007, 21:15
ПОлседното ти изречение е почти вярно...второняма как да си го върнеш...или поне всеки с малко останал акъл не би се върнал след това...3то приятелите ти са по големи идиоти даже от теб...

+1

добре казано и за съжаление е доста вярно

+1 .. авторката на темата или там приятелката и.. много си глупава момиче, много..
AWE EMOTA - KVO DA GI PRAVISH!

rejete si venite tam!
:evil:

EmO_KiD_;(
11-23-2007, 08:53
Hubavoto na greshkite e, che mogem da si izvadim pouka ot tqh.. Sega znaesh: poveche nikoga ne slushai nikogo, osven surceto i razuma si, a tozi , koito ti e priatel, shte se radva za teb, ako ne, znachi ti zavigda.. Sama vigdash.. Postupila si greshno, ako imash akul, nqma da go napravish otnovo. Mogesh da se opitash da mu obqsnish greshkata (ako naistina si q osuznala), da mu kagesh kolko go obichash i ako oshte te obicha, shte ti prosti..A ti se zamisli kak da giveesh givota si i koe e nai-dobre za teb. Slushai edinstveno SEBE SI! Uspeh.

Tq kaza,4e mu e obqsnila,no ne iskal da q 4ue.Predlojila mu da izlqzat i da si izgladqt otno6eniqta,a toi i kazal "Misli6 li 4e v momenta iskam da te vijdam??Mn i e tupo,ne moje da spi,da pravi ne6to dr osven da misli za nego.Te hodeha 5 meseca i tq naistina go obi4a mn,vqrvam i.Mnogo iska pak da si go vurne be6e kazala na edno mom4e 4e 6te napravi vsi4ko uzmojno za da si go vurne.Mnogo iskam da i pomogna,za6toto ve4e ot 4 dena ne e idvala na daskalo i me e srah da ne napravi pak nqkoq glupost,za6toto go e pravila predi.Obajdam i se vseki den,no ne mi zvu4i dobre.Mnogo i lipsva :-# :-# :-# :cry: :cry: :cry: :cry:

Violenza
11-23-2007, 10:20
офф да бе.. тя го обичала пък приятелите й казали да скъса с него и тя ги послушала
супер мн го е обичала сигурна съм...

емо кид, как пък не ти писна да пускаш теми свързани с МАЛОУМНИТЕ ви проблеми...

prettyIdeath
11-23-2007, 10:26
Не просто тъпа .. а ужасно много хипер ТЪПА! Как можа да направиш таквос нещо,още повече щом искаш да бъдеш с него. Аз ако съм на негово място наистина няма те погледна.. Чесно! Я направо си режи вените! :smt003

Harum_Scarum
11-23-2007, 12:59
ПОлседното ти изречение е почти вярно...второняма как да си го върнеш...или поне всеки с малко останал акъл не би се върнал след това...3то приятелите ти са по големи идиоти даже от теб...
\:D/
Ти не си наред с главата как моиш да го зарежиш кат "го обичаш" ако зн кво е тва.

yuyuto
11-23-2007, 13:09
ПОлседното ти изречение е почти вярно...второняма как да си го върнеш...или поне всеки с малко останал акъл не би се върнал след това...3то приятелите ти са по големи идиоти даже от теб...
Жалко, но истина... :(

MoHuTo
11-23-2007, 14:37
Сама си си виновна като се влияеш толкова от приятелите си... #-o

ХрС
11-23-2007, 15:05
Рядко осъзнаваме наистина какво правим с постъпките си. След което после съжаляваме. Наистина това, което си направила не е хубаво, но все пак има начин. Просто му кажи всичко и готово. Обясни му какво е станало и че сега го харесваш. Ако той реши да ти прости добре, но ако не иска трябва да го разбереш.!

FunkyFresh
11-23-2007, 15:44
О да още една "бликаща" от акъл девойка :? начи приятелките ти те били накарали да скъсате леле да ти опресня малко положението начи,коя истинска фр. която държи на тебе и те подкрепя ше тръгне да ти предлага да се натиска на момчето което хрс. или пък ше те убеждава да късате #-o е немога да я разбера вече тая човешка тъпотия.. която преобладава при заблудените момиченца като тебе :!: :neutral:

Cherkeza
11-23-2007, 16:04
Извод : Не слушай приятелите си.

Violenza
11-23-2007, 19:44
О да още една "бликаща" от акъл девойка
и на теб акълът ти не е в излишък.
даже не можеш да четеш.

(и за повечето нагоре се отанася)

moneybi
11-23-2007, 21:12
и на мен ми са е случвало понякога заради приятели страдаш незнам и аз защо...

bloodranger
11-23-2007, 21:41
ПОлседното ти изречение е почти вярно...второняма как да си го върнеш...или поне всеки с малко останал акъл не би се върнал след това...3то приятелите ти са по големи идиоти даже от теб...
мноо то4но

vodka_f
11-23-2007, 21:54
и аз ако бях момче и аз нямаше да се върна при такова момиче,което не знае какво иска и после съжалява за нещо,което съзнателно си е надробила :-s

sladko_beb4e
11-23-2007, 22:09
Еййй момиче...кфо слушаш хората не знам дали знаеш,че в днешно време всеки завижда на всеки...дори и "най-добрите" ти приятели могат да те настройват към лошото от завист...за мен ако наистина си имала чувства към него не би слушала никой и не би скъсала с него заради пълни щуротий...другия път мисли малко преди да направиш нещо...а да ...и си помисли дали тези "приятели" са ти истински приятели...

led_i_ogyn
11-23-2007, 22:17
Като правиш глупости трябва да понасяш последствията... #-o #-o #-o

prettyIdeath
11-24-2007, 12:53
О да още една "бликаща" от акъл девойка
и на теб акълът ти не е в излишък.
даже не можеш да четеш.

(и за повечето нагоре се отанася)

И къде по -точно не можахме да прочетем?

FunkyFresh
11-24-2007, 14:36
О да още една "бликаща" от акъл девойка
и на теб акълът ти не е в излишък.
даже не можеш да четеш.

(и за повечето нагоре се отанася)
Ми айде понеже имаш голям умствен потенцял обясни на мен и на другите къде по точно да четеме и кфо имаш предвид.. айде да те чуя #-o

Violenza
11-24-2007, 15:08
Ми айде понеже имаш голям умствен потенцял обясни на мен и на другите къде по точно да четеме и кфо имаш предвид.. айде да те чуя #-o
определено умственият ми потенцИАл е по-голям, не се тревожи

И къде по -точно не можахме да прочетем?

примерно:

Историята е на една фр:


т'ва някой да го прочете изобщо..?

FunkyFresh
11-24-2007, 16:21
Ми айде понеже имаш голям умствен потенцял обясни на мен и на другите къде по точно да четеме и кфо имаш предвид.. айде да те чуя #-o
определено умственият ми потенцИАл е по-голям, не се тревожи

И къде по -точно не можахме да прочетем?

примерно:

Историята е на една фр:


т'ва някой да го прочете изобщо..?
ОМГ бил ти голям умствения потенициал тфа върви го кажи на някой абдал :wink: всички тука заграхме на кой е историята не се тревожи аз не говоря на авторката а на нейната фр.,така че преди да пускаш безмислени мнения малко се замисли кфо се пак имат в предвид другите :P

INF3RNO
11-24-2007, 17:56
Spokoino ne si go zagubila.Na zagubvane mu kazvam az da zaminava za drug grad,durjava ili nedai si boje da zagine 4oveka.Tva e za men zagubvane na nqkogo.Ti ne si go zagubila ti prosto ne go ima6 v rucete si tova e vsi4ko.Gledai sega mili4ka 6te ti kaja kakvo da napravi6 da se nadqvam,4e 6te me poslu6a6 i 6te uspeq v kraina smetka da ti pomogna da si go gu6ka6 pak tvoito bomben4e.Taka zna4i purvo ti e nujno da razbere6 dali toi v momenta se svalq s nqkoq druga.Vtoro trqbva da go iznenada6 taka,4e toi da ne moje da ti kaje ni6to.Zna4i az imax podoben takuv slu4ai s priqtelka i tq znae6 li kakvo napravi sled kato q bqx ignoriral ot vsqkude dori i gsm nomera i bqx blokiral ot glubol da ne mi zvuni.Tq do6la v nas govorila s na6te da q pusnat i me pri4aka v moqta staq.Az bqx na trenirovki kakto vinagi nego den i tq e razbrala koga se vru6tam ot na6te i me e izprevarila.Da ti kaja ne iskax da q poglejdam.No kato zatvarqx vratata na staqta si i onemqx kato q vidqx oblegnata na stenata s edno plu6eno sur4ice na koeto pi6e6e (I LOVE U) i me gleda6e s razplakanite si o4i ne6to takova :cry:
Prosto q pregurnax i i prostix za vsi4ko koeto mi be6e pri4inila.Ako puk ne iska6 da mu pravi6 takava iznenada i te pritesnqva da govori6 s tqxnite da te pusnat da go po4aka6 v tqx (ako te e sram govorq) ima i dr na4in.Moje prosto da go pri4aka6 pred bloka mu nqkoi put kato se prebira.Tova 6te e mnogo milo i dosta udoben moment da mu obqsni6,4e si 4ovek koito e napravil gre6ka i sujelqva za tova.Ako nqkoe momi4e go napravi za men tova pak az dori i da sum q preziral 4esno kazvam ti 6te i prostq na momenta.A az sum mnogo takuv kato kaja ne na nqkoi i krai toq 4ovek e murtav za men.Opitai sigoren sum,4e 6te se polu4i 99%

don't stop the music
11-24-2007, 18:14
мда... глупаво емо... :x ходи се самонакажи за гадния ти живот :cry: по темата- няма да си го върнеш, защото си наивна и тъпа... на една фр е историята бабината ти трънкина....

Violenza
11-25-2007, 06:42
ОМГ бил ти голям умствения потенициал тфа върви го кажи на някой абдал :wink: всички тука заграхме на кой е историята не се тревожи аз не говоря на авторката а на нейната фр.,така че преди да пускаш безмислени мнения малко се замисли кфо се пак имат в предвид другите :P
Със затворени очи да бях писала щях да имам по-малко грешки.
И не ме учи какви мнения да пускам, ясно?

(не ми отговаряй, ще ти спестя излагането)

LizZz
11-25-2007, 07:27
Пффффф...Отчайвам се вече...В другата тема Сексита незнае кво иска,тук неква приятелите и могат да я накарат да скъса с гаджето си,което "много обичала"...
:smt012 :smt012 :smt012
К'во ви е станало,момичета,незнам... :? :? :?

FunkyFresh
11-25-2007, 08:20
ОМГ бил ти голям умствения потенициал тфа върви го кажи на някой абдал :wink: всички тука заграхме на кой е историята не се тревожи аз не говоря на авторката а на нейната фр.,така че преди да пускаш безмислени мнения малко се замисли кфо се пак имат в предвид другите :P
Със затворени очи да бях писала щях да имам по-малко грешки.
И не ме учи какви мнения да пускам, ясно?

(не ми отговаряй, ще ти спестя излагането)
Аз не те уча кфи мнения да пускаш,ти не ме учи как да пиша :wink: а да не говорим кой се излага кфо ше кажеш.От безмислените ти и ограничени мнения се съмнявам че съм аз...

LizZz
11-25-2007, 08:32
ОМГ бил ти голям умствения потенициал тфа върви го кажи на някой абдал :wink: всички тука заграхме на кой е историята не се тревожи аз не говоря на авторката а на нейната фр.,така че преди да пускаш безмислени мнения малко се замисли кфо се пак имат в предвид другите :P
Със затворени очи да бях писала щях да имам по-малко грешки.
И не ме учи какви мнения да пускам, ясно?

(не ми отговаряй, ще ти спестя излагането)
Аз не те уча кфи мнения да пускаш,ти не ме учи как да пиша :wink: а да не говорим кой се излага кфо ше кажеш.От безмислените ти и ограничени мнения се съмнявам че съм аз...
Ае стига де... :-o

kifla
11-25-2007, 09:01
Не е трябвало да слушаш приятелите си! Не те са с приятеля ти а ти с него! Не те изпитват чувства към него а ти! Вместо да ти помагат и гледат положително на вашата връзка те са ви разделили или по-точно са те разубедили да бъдеш с него.Опитай се да си го върнеш поговори с него! А тези "приятели" ги остави! Не се занимавай с тях-няма да получиш истинско приятелство от тяхна страна а ще бъдеш само използвана! Успех и лек ден! :wink:
+1 и вече слушай сърцето ,а не измислените си приятели! \:D/

_BoSSy_
11-25-2007, 09:25
Пфф..И на тва ако му викаш "приятелки"-да се била "понатискала" малко с него..или пък да си позволи мърлата да ми каже "ми ..скъсаи с него..еди кво си.." :x Ще и избия зъбите преди да е завършила изречението!!!
Мацка един съвет -не позволяваи на никои никога да ти се бърка в отношенията с които и да било.Има мн завистливи хора на тоя свят-ако не си го разбрала още,поогледаи се и ще видиш,че е така. :-P :-P

djeini
11-25-2007, 09:28
Историята е на една фр:
Ами бях със едно момче и после скъсахме,ама аз явно съм се привързала много към него и наистина много го харесвах.Приятелите ми ме накараха да скъсам с него,а аз не исках,но все пак го направих :cry: Много съжалявам за постъпката си!! Казх му че няма смисъл да се виждаме повече,защото не е като преди.По същото време една фр ми каза,че ако искам може да му се понатиска малко и това да стане причината.Накрая той разбра и сега сме в ужасни отношения,дори не се поздравяваме.Каза,че съм го наранила много :-# Аз много искам пак да се върне,вече не знам какво да правя.Как да си го върна??HELP! ](*,) .Аз съм най-тъпия пубер на света!! :(

Редактирано по (T.6.) , от правилника :!: :!:
редактирано от devil_girls_ I taka az otnovo sum v nevedenie za mnenieto na ostanalita za6toto az puk sum nai-murzeliviq puber na sveta.Edno 6ti kaja-iska6 li go bori se za nego. Za mene v toq jivot nqma nevuzmojni ne6ta ,nqma nemoje.Iz4akai ranata da zazdravee v momenta toi sam ti e kazal 4e e mnogo naranen ot teb .Prosto trqa vreme v momenta nemoje6 da napravi6 ni6to drugo osven da 4aka6 bolkata da se po otaloji i posle da govori6 s nego.Da mu kaje6 4e ne moje6 bez nego i 4e go iska6 obratno i vsi4ko tam deto 4ustva6.
P.S.:I nedei pove4e da slu6a6 priqtelite si -ne za6toto ne sa ti istinski ,a za6toto te nemogat da znaqt kakvo ti e na surceto ubedena sum 4e ,ako samo predpolagaxa kolko durji6 na nego nqma6e da se mesqt v tazi rabota.Aide stiskam palci kusmet ot mene

Violenza
11-25-2007, 13:09
]
Аз не те уча кфи мнения да пускаш,ти не ме учи как да пиша :wink: а да не говорим кой се излага кфо ше кажеш.От безмислените ти и ограничени мнения се съмнявам че съм аз...
О, чела си ми всичките мнения за тези 2 години?

имам си луда фенка, супер.

__PoLi_TrG__
11-25-2007, 16:35
Сама си си виновна като се влияеш толкова от приятелите си... #-o

+1 =;

kifla
11-25-2007, 16:40
Вярно е най -тъпия побер си ! :-({|=

Wrathchild
11-25-2007, 17:07
Приятелите ти ако ти кажат да скочиш от 10тия етаж ще го направиш ли?

emviii
11-26-2007, 07:09
Майкооо милааа ти добре ли си бе :shock: Как ще го зарежеш само зарад приятелите си малеееее ... на къде отива света аз ако късах с приятеля ми всеки път когато някой ми каже че е неподходящ за мен...
DAMN ти наистина си тъпа! :shock: Никой идеот , на който са му го напраили нема се върне просто трябва да е камиказде !!! [-(

prettyIdeath
11-26-2007, 10:33
Ми айде понеже имаш голям умствен потенцял обясни на мен и на другите къде по точно да четеме и кфо имаш предвид.. айде да те чуя #-o
определено умственият ми потенцИАл е по-голям, не се тревожи

И къде по -точно не можахме да прочетем?

примерно:

Историята е на една фр:


т'ва някой да го прочете изобщо..?
ОМГ бил ти голям умствения потенициал тфа върви го кажи на някой абдал :wink: всички тука заграхме на кой е историята не се тревожи аз не говоря на авторката а на нейната фр.,така че преди да пускаш безмислени мнения малко се замисли кфо се пак имат в предвид другите :P

Опф..всички разбрахме бе... Спокс.. .Ххапха.. аре ся 'сички да говорим в 3-то лице..за да няма подобни спорове! МАли... Секи тряа се напрай на по-умен... тцтцт

kotity
11-26-2007, 10:53
Мила, защо е трябвало да слушаш приятелите си?!?След като ти самата си била убедена, че искаш да си снего, не е трябвало да ти пука за мнението на другите! :? Той може би все още изпитва чувства към теб, но не може да ти го признае, защото така ще ти покаже, че вече го е преживял. Не се притеснявай толкова, няма смисъл да намразваш себе си заради една глупава постъпка.Всяко нещо минава с времето си :-)

Violenza
11-26-2007, 13:02
XxX^MeTaJL*BiTcH^XxX,
пък ти можеш да не се месиш в споровете.

wasntme_
11-26-2007, 15:16
ПОлседното ти изречение е почти вярно...второняма как да си го върнеш...или поне всеки с малко останал акъл не би се върнал след това...3то приятелите ти са по големи идиоти даже от теб...

+1

добре казано и за съжаление е доста вярно

+1 .. авторката на темата или там приятелката и.. много си глупава момиче, много..
AWE EMOTA - KVO DA GI PRAVISH!

rejete si venite tam!
:evil:

:lol: to4noooooo +1

emi_901991
11-26-2007, 18:49
Сама си си виновна като се влияеш толкова от приятелите си... #-oda te ako ti sa tolkova dobri priqteli nqma da te molqt za takova ne6to.no naistina toi nqma da se varne za6toto parvo nqma da ti ima dovarie za6toto si go izmamila i vtoro ot kade 6te e siguren 4e nqma pak da go izmami6.