PDA

View Full Version : Къде ги намирате?



Zoizo
11-22-2007, 14:59
Kъде си намирате гаджетата, освен училище? В дискотека може, ама там по скоро забивка може да стане, нещо по сериозно е трудно. И-нет не съм пробвал ама и не познавам някой да си е намерил от там, стува ми се странно. На купон, ама те не са всеки ден... Става дума не къде намерихте гаджето си по случайност, а къде бихте търсили ако си търсите?

ziky
11-22-2007, 15:00
Трудно с еинтересувам от момиче...както се вика чакам да ми падне от небето..с моята приятелка се запознахме в интернет...може би не е точното място но все пак добре дошло...ако се случи на живо е най добре според мене...

bungle
11-22-2007, 15:19
Със сегашното си гадже се запознах чрез общ приятел. :)

Insatiable
11-22-2007, 15:58
Нали знаеш, че когато търсиш почти никога не намираш? Всичко става когато най-малко очакваш :) Аз с моя приятел също като bungle се запознах чрез общ приятел и след това имаше доста свалки по чатове и така... :)

mon4eto
11-22-2007, 17:08
S moito slunce se zabihme v diskotekata i ve4e sme zaedno edin mesec :grin: :-) :-) :smt007 :-)

JuS7^YourS
11-22-2007, 18:01
с моето гадже сме от едно училище, че даже и от един клас. :) Но никога не съм си мислила, че това ще стане точно с него, не съм имала такива цели, важното е че в един момент взехме да гледаме един на друг с нови очи :smt007 , и така......, много съм щастлива с него. :smt001

Не бих тръгнала някъде специално да си търся гадже, но според мен в дискотеката е най-вероятно да си намериш нещо. След това идват купоните, хижите, екскурзиите, лагерите по морето и планината, общи приятели също...изобщо много възможности има. Чатът не ми харесва като начин, но е факт че и там става доста често.

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-22-2007, 18:33
Kъде си намирате гаджетата - как къде, отглеждаме си ги в оранжерии и си ги копаем от земята :D Шегата настрана, навсякъде се среща свестни момчета, зависи в какви среди се движиш вече ;)
А как стана това с приятеля ми ли? Хм... малко комплексно е... Най-добрата ми приятелка ходеше с него. Ходиха 2 седмици, може би мъничко отгоре, и се разделиха, защото тя беше доста разочарована, не беше това, което тя бе очаквала. Даже го направиха със смс. А от последните й трима приятеля (броя и настоящия), само с това момче не се бях запознала. Бяхме от едно училище, онази година бяхме и една смяна, посещавахме и едно частно училище по езици, само че различни класове, и съвсем бегло се сещах кой е (с 1 година по-голям е от мен, бтв). Месец и нещо след като се разделиха с най-добрата ми приятелка, пуснаха ми интернет и се запознах с него по IRC. Защо ли? Ами тогава, дори и леко да ме привличаше (на външен вид, защото не знаех що за човек е, не го познавах, а и му бях много ядосана, защото най-добрата ми приятелка много го харесваше, а накрая беше разочарована), писах му да се запознаем, защото от една година харесвах един негов добър приятел. Идеята беше да се сприятелим, той да ме запознае с другия и така нататък... Номерът обаче беше, че след като си писах с него 1-2-3 пъти, много хлътнах. Но така и не събрах смелост да го поканя да излезем. Естествено, случваше се да се засечем я в училище, я някъде другаде, но не беше толкова често. Най-накрая, 4 месеца след като се запознахме, той ме покани да посрещаме заедно слънцето на 1 юли с компанията му у тях. Нямаше как да откажа. А и усещах, че има нещо, че и той иска да пообщуваме на живо, защото съм го впечатлила, макар, когато му признах чувствата си 3 седмици преди това, той да не отвърна с нищо. Та... това е "накратко" разказана историята ни с момчето... На когото му се чете, да чете (ако има толкова скучаещи :D )

white_chik
11-22-2007, 18:40
Ами по приницип ако си търся гадже на някой купон.Казваш,че купоните не са всеки ден еми на теб различно гадже за всеки ден ли ти трябва?С бившия ми се запознахме на рдто на моята най-добра приятелка,а със сегашния ми приятел -на морето.Не е въпросът да си търсиш гадже,а да дойде неочаквано,когато не си го планирал.

_BoSSy_
11-22-2007, 20:32
Ами..за първи път го видях на един басеин...но отношенията не ни бяха особено добри тогава..помня,че каза на бившия ми "абе Г. мн готино момиченце си си хванал..кои клас е..трети?",а аз се нервирах и му викам "Не!!Първи [-( " После дълго време се псувахме като каруцари-имах чувството,че го мраза.... :lol:
И след няколко месеца започнахме да се засичаме в едно кафе,с общи приятели седяхме на една маса,поизгладихме си отношенията...харесахме се и така... :smt007

Котарана
11-22-2007, 20:54
Той ме намери...не аз него. :D

XeS-GirL
11-23-2007, 16:32
Ми аз пък се запознах с моя приятел в ДЦ++ :lol: Захванах се с него на инат в интерес на истината... Е, първо щото разговора, който водеше там с един беше един от най-смислените, които съм виждала там специално... В последствие станаха на инат нещата :-| Той нищо общо не искал с непълнолетни... За това се заинатих :? И... в крайна сметка сме заедно вече близо 3 месеца и супер много си се обичкаме!!! :grin: :smt007

MiMcHeToOo
11-23-2007, 17:33
Ами..за първи път го видях на един басеин...но отношенията не ни бяха особено добри тогава..помня,че каза на бившия ми "абе Г. мн готино момиченце си си хванал..кои клас е..трети?",а аз се нервирах и му викам "Не!!Първи [-( " После дълго време се псувахме като каруцари-имах чувството,че го мраза.... :lol:
И след няколко месеца започнахме да се засичаме в едно кафе,с общи приятели седяхме на една маса,поизгладихме си отношенията...харесахме се и така... :smt007

Тва е много сладко :)

FunkyFresh
11-23-2007, 19:00
Ми аз с бившия се запознах като бях на трен изпуснах си топката и некфо се навеждам да я зема и изведнъж некфи две ръце ми я подават и аз поглеждам нагоре и той "заповядай :) " и аз :shock: :oops: :smt007 и след време ме намери в скайп и то зеха че си станаха нещата 8-)

led_i_ogyn
11-23-2007, 20:48
Запозна ни обща приятелка... :D

bloodranger
11-23-2007, 20:59
Ехе половината хора тука с общ познат тцтц каде уйдеха свалките бре хора /то тва другото си е живо сватосване :shock: :-D /
Вижти сиа
--->дискотека -както казаха по-скоро забивки не гаджета
--->купони - зажиси от купона но в пове4ето слу4аи пак забивки (еи туй NBA :-D )
--->общ познат - ве4е казах
--->4ат - на4ин да се поопознаете преди визуална атака (да са наконтим като за ревю)
--->свалки/зарибявки и тн - добре изпитано,не особено ефективно :-D но поне знаеш 4е си успял зарад себе си не заради : алкохол,дрога,познат който те е обсипал с суперлативи които скоро ше луснат като златна монетка



ехе мноо писах пак /влизам във форма :-D /


:smt006 и да са сваляте еи :smt006 :-P

LitTlE_BeBsIiI
11-24-2007, 10:06
Не насилвай нещатата.Всичко си става по естествен път.. :)
Аз лично с моя приятел чрез интернет се запознах :) :-)

mimi_cunka
11-24-2007, 10:14
Emi az moito gadje si go sre6tah super slu4aino i ve4e 3 godini sme zaedno i ne mojem edin bez drug!mislulta mi se 4e qvno si e predre6eno,za6toto suvsem slu4aino se zapoznahme,poneje negovata i moita kompaniq bqha mnogo nesuvmestimi veli4ini :( Sega za men nqma opredeleno mqsto kadeto moje6 da sre6te6 liubovta!tq sama 6te te nameri! a otnosto diskotekite kuponite i saitovete i tam moje da se krie o4akvanoto i turseno gadji :-)

natalito_01
11-24-2007, 15:12
ami ogledai se malko okolo sebe si.ne e kazano 4e moje da nameri6 polovinkata si samo v daskalo.naprimer v kompaniqta,ili v blizkoto kafe... prosto se ogledai i deistvai

Jaffs
11-24-2007, 15:50
С Александър се запознахме преди повече от две години и половина. Ходех с негов приятел, но нещата не вървяха и по решихме и двамата да се разделим и Александър беше `утешителната награда`. На 14 януари ще направим две години.
А по принцип може да навсякъде да намериш половинка-на плажа, на ски, в магазина, на дискотека, на парти, в училище, на кафе, чрез приятел... Както се пееше в една песен Love is All Around :)

hiro
11-27-2007, 09:59
Със сегашното си гадже се запознах чрез общ приятел.

iiirish
11-29-2007, 21:29
Уф, тя моята е... :lol: Ами запознахме се в таксито на баща му :-D Много често вечер когато съм до късно на работа си викам такси, все един и същ сладур ми се падаше да ме кара и така веднъж, два, пет пъти... започнахме да говорим, да се отпускаме, разменихме си телефоните, излязохме... останалото е ясно :oops:

vodka_f
11-30-2007, 06:42
пффф,че има ли си специани места за намиране на гаджета аз такова нещо не съм чувала :neutral: :smt017 с моя се запознах в едно заведение,но където ти е писано там ще го срещнеш :P