PDA

View Full Version : ПпФфф... шибаните фешани?



Страници : [1] 2 3

GaNGsTa`Gi®l
11-22-2007, 14:59
Ауе... не е поредната тема за фешъните.. всъщност е за смъкнатите? Нз.. писна ми като мина от някъде и зализаните педалчета да ме гледат все едно съм им изяла закуската? И мазните смръдливи курвички .. и те същата работа? Писна ми като мина покрай някой и да се има за мнол оборотен като се изцепи "Е...генгста?" или.. "Е ? R&B уеар.." .. за тея подмятания се сещам ся ,щото тях чух днеска?! Не разбирам къв им е проблема? Кво им пречи мамка му да се нося както ми харесва да не робувам на шибаните моди и да не ми пука кво ще каже таа или онаа пикла за облеклото ми.. макар че в случея изглежда ,че ми пука.. ама не е така.. просто искам да разбера кво против имате съкнатите момичета? Ако е момче.. тичате да му се лигавите и натискате ,ама нали е момиче.. как ще се носи така.. пффффффф _!_

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
11-22-2007, 15:48
Ne mislq, che temata e tupa, ima mn takiva hora i e hubavo, che ne sichki se pravat na ovce i sledvat modata, dori i ponqkoga da e nai-tupata.. No mislq, che trqbva da se uvagavat horata, koito si imat sobstven vkus, a ne kopirat vsichki ostanali...Prosto na takiva podmqtania ne trqbva da obrushtash vnimanie, moge puk da te haresvat, otkude si sigurna, che sa negativni ;)

Symphony of Destruction
11-22-2007, 15:56
Донякъде съм съгласна с *.~*` *~* anaRial *.~*.`* . Не е важно хорското мнение, мацка, важно е твоето, защото става дума за теб :) Хич не им се дразни, игнорирай ги. От личен опит знам, че облекчава ;)

Kisses_P
11-22-2007, 15:59
КОментират те, защото си по-различна от тях и явно не им се вписваш в представите.. де да знам.. всъщност не се връзвай,не трябва да ти пука... бъди такава квато те кефи и това е!

GaNGsTa`Gi®l
11-22-2007, 16:44
Ауе ? Тя темата не беше специално за мен просто дадох пример с мен си..? 10х все пак за мненията.А и нямах предвид как да се справя с тва,щото ас попринцип не им обръщам внимание минаам и си питам... кво викат просто става досадно... и не мога да разбера за къв х.й им е да го правят? ... [-X Нямат ли си друга раота...? Аз не ги коментирам и не се впечатлявам от тях-кво искат те тогава?. . .

fake
11-22-2007, 16:57
aз преди налитах на бой...
сега само зад гърба ми говорят някви такива неща относно стила ми на обличане и т.н., жалко, че късно разбирам ;-)

Seducti0n
11-22-2007, 16:58
:arrow: носи това,което ти харесва и не обръщай внимание на чуждите коментари
:arrow: приеми факт,че не можеш да промениш човешкото самосъзнание
:arrow: дразниш се на фешъни с прилепнали дрешки,те не могат ли от своя стра на се дразнят на такива като теб?

denied
11-22-2007, 17:39
Ами ко да ти кажа...щом си решила в тоя живот да се водиш по акъла на другите ОК давай :lol: За мен също плямпат много ама аз се усмихвам на всички, а в същото време правя всичко възможно да им направя мръсно...без те да знаят че "тая тъпата" е кучката дето им прецака нещтата...и после стоя от страни и се хиля :-D Усмихвай се и ти :wink:

IdiOtKa
11-22-2007, 18:57
Ауе ? Тя темата не беше специално за мен просто дадох пример с мен си..? 10х все пак за мненията.А и нямах предвид как да се справя с тва,щото ас попринцип не им обръщам внимание минаам и си питам... кво викат просто става досадно... и не мога да разбера за къв х.й им е да го правят? ... [-X Нямат ли си друга раота...? Аз не ги коментирам и не се впечатлявам от тях-кво искат те тогава?. . .
ооо тва не е само рпи теб .. аз съм абсолютно същата раута ....един ден супер случайно виждам една от класа ми с приятелчето си и аз си зиам кафенце и тоя с абсолютната си наглост се обърна 3-4 пъти да ме гледа колко съм странна !
не мисля че който и да било има право да ме съди !!! независимо как се обличам, каква прическа имам и така нататак !! ...

monka
11-22-2007, 19:30
ok...oplakva6 se, 4e te obsajdat kolko straaanno si oble4ena i kak izglejda6. kazva6 4e te nqmat nikvo pravo da go pravqt...a v sa6toto vreme se oplakva6 i ne samo ti kolko sa ujasni "fe6anite" i koko grozno sa oble4eni :razz: hem ni6to ne im dava pravo da te obsajdat, hem i ti go pravi6...
da vi imam problemite ](*,)

50cent
11-22-2007, 19:34
Е и аз имам проблем момичетата обожават как се обличам, момчетата ми се смеят обаче аз си ходя напред с вдигната глава и на улицата като ме погледледнат все едно идвам от космоса и днеска едно момиче ми вика еее Алекс ти все с 2 години напред в модата ходиш хаха пък аз си се обличам как ми е кеф

eclipseee
11-22-2007, 20:21
Ауе... не е поредната тема за фешъните.. всъщност е за смъкнатите? Нз.. писна ми като мина от някъде и зализаните педалчета да ме гледат все едно съм им изяла закуската? И мазните смръдливи к**вички .. и те същата работа? Писна ми като мина покрай някой и да се има за мнол оборотен като се изцепи "Е...генгста?" или.. "Е ? R&B уеар.." .. за тея подмятания се сещам ся ,щото тях чух днеска?! Не разбирам къв им е проблема? Кво им пречи мамка му да се нося както ми харесва да не робувам на шибаните моди и да не ми пука кво ще каже таа или онаа пикла за облеклото ми.. макар че в случея изглежда ,че ми пука.. ама не е така.. просто искам да разбера кво против имате съкнатите момичета? Ако е момче.. тичате да му се лигавите и натискате ,ама нали е момиче.. как ще се носи така.. пффффффф _!_
Кфо им пречи ли? Че всички МОМИЧЕТА трябва да са по модата и еднакво облечени, което е пълна лудост и проста представа за света. Не може всички да са еднакви като стадо пингвини, проумейте го най накрая и уважавайте избора и личното пространство на другите!

Schneeflocke
11-23-2007, 07:38
Ауе... не е поредната тема за фешъните.. всъщност е за смъкнатите? Нз.. писна ми като мина от някъде и зализаните педалчета да ме гледат все едно съм им изяла закуската? И мазните смръдливи к**вички .. и те същата работа? Писна ми като мина покрай някой и да се има за мнол оборотен като се изцепи "Е...генгста?" или.. "Е ? R&B уеар.." .. за тея подмятания се сещам ся ,щото тях чух днеска?! Не разбирам къв им е проблема? Кво им пречи мамка му да се нося както ми харесва да не робувам на шибаните моди и да не ми пука кво ще каже таа или онаа пикла за облеклото ми.. макар че в случея изглежда ,че ми пука.. ама не е така.. просто искам да разбера кво против имате съкнатите момичета? Ако е момче.. тичате да му се лигавите и натискате ,ама нали е момиче.. как ще се носи така.. пффффффф _!_
Кфо им пречи ли? Че всички МОМИЧЕТА трябва да са по модата и еднакво облечени, което е пълна лудост и проста представа за света. Не може всички да са еднакви като стадо пингвини, проумейте го най накрая и уважавайте избора и личното пространство на другите!

Ммм, не знам. Според мем момичетата трябва преди всичко да изглеждат женствено. Не мога да възприема момиче с развлечени дрехи, а и е доста трудно да определиш пола на такова създание. Наречете ме старомодна, но не трябва ли момчетата да изглеждат мъжествени, а момичетата - нежни? И как би могла една "гангстерка" или един "фешън" да постигнат това??

bulgarche
11-23-2007, 10:21
aз преди налитах на бой...
сега само зад гърба ми говорят някви такива неща относно стила ми на обличане и т.н., жалко, че късно разбирам ;-)
Да бе, като първата вечер в Момина църква....Гради и Любаки като те питака к'ви са тия връзки и що си пънкарка ;) Или Руския на "оня" рожден ден

IdiOtKa
11-23-2007, 11:04
ok...oplakva6 se, 4e te obsajdat kolko straaanno si oble4ena i kak izglejda6. kazva6 4e te nqmat nikvo pravo da go pravqt...a v sa6toto vreme se oplakva6 i ne samo ti kolko sa ujasni "fe6anite" i koko grozno sa oble4eni :razz: hem ni6to ne im dava pravo da te obsajdat, hem i ti go pravi6...
da vi imam problemite ](*,)
Не спирам абсолютно никой да си мисли каквото и да е било ..да права си , мен също не ме кефи как се обличат някой газенца ...но никога не бих го показала по какъвто и да е начин , никога не бих направила нещо с което този човек да разбере , че разбираш ли не ме кефи как се облича ..и никога не бих имала каквито и да е предрасъдаци ..сешш се !!!
кво се обесняям и аз маина ...!!

GaNGsTa`Gi®l
11-23-2007, 11:08
Пф.. не съм казала никъде ,че се дразня на фешаните.Да си се обличат както си искат..даже повторих няколко пъти ,че не ме вълнуват и за тва и не ги коментирам... тва ,че в първия пост съм писала ,че са мазни и там кво редих още не помня.. е щото се бях изнервила,заради подмятанията.. И някъде прочетох ,че съм била хейтърка.. ауе..хаха.. ай ще се въздържа от коментар тука,щото пак ще кажете ,че много псувам пфхахаха ... Schneeflocke...хубаво викаш да са нежни момичетата,да обличат женски и дрехи и т.н... ем аз не съм тръгнала да нося мъжки дрехи?! Кецовете са ми женски модел дънките блузи сичко ? Просто някой не праат разлика явно... кат да е.
И въпреки хейта с/у мен тука са сещате къде сте ми.. радвам се ,че се коментра темата ,но не се радвам че не само в нащо задръстено градче стоят така нещата, ми и навсякъде има такива.. ауе кво съм се разписала ае \ /

GaNGsTa`Gi®l
11-23-2007, 11:10
IdiOtKa,кефиш яко мацка.. от всички простотии тук твоя начин на мислене най мн ме радва.. евалата :smt006

IdiOtKa
11-23-2007, 11:51
IdiOtKa,кефиш яко мацка.. от всички простотии тук твоя начин на мислене най мн ме радва.. евалата :smt006
хах :) мерси ...
тря се подкрепяме ня как :)

monka
11-23-2007, 13:33
4e i az nikoga ne sma tragnala da darja smetka na tozi i onzi kak se obli4a, nai-malkoto 6oto e detisnko i sme6no...

GaNGsTa`Gi®l
11-23-2007, 13:35
хах мерси ...
тря се подкрепяме ня как
хах така е.. :Р

Under_my_skin....къв си хитър ,а? Къде видя нещо за спиране? ?-оса беше ква е причината за тях? Кво им дреме как се обличат др-те и че са по различни и по мислене и по обличане и по всичко?Ъ? сеш са..?

Reed
11-23-2007, 13:54
По-скоро съм хитрА...
Еми ок,аз от де да знам що го правят т'ва...или пък някой друг...а и да разберем...смисъл има ли?Дали ще спрат?Ако искаш да спрат-еми почни да се обличаш като тях:Р

N0_feAR
11-23-2007, 14:11
:arrow: носи това,което ти харесва и не обръщай внимание на чуждите коментари
:arrow: приеми факт,че не можеш да промениш човешкото самосъзнание
:arrow: дразниш се на фешъни с прилепнали дрешки,те не могат ли от своя стра на се дразнят на такива като теб?
абсолютно съм съгласна
А относно думите ти: Писна ми като мина покрай някой и да се има за мнол оборотен като се изцепи "Е...генгста?" или.. "Е ? R&B уеар.." .. извинявай ама никът ти не е ли точно генгста гърл а??
пп: мн ми става смешно когато видя някой да са разхожда по улиците с гигантски очила а то грам слънце няма :lol: (сори ама не се въздържах, нищо че не е по темата) Аз за разлика от вас не деля хората на "тъпи фешъни" "шибани метъли" "курвенски чалгарки" "генгста хора" "прости емота" "тъпи гошовци" "смотани николаевци" (много ми е смешно когато някой твърди с гордост "Аз съм Емо" - освен ако не се казва Емо де ) и ред подобни прости изрази. Хората не се определят от стила музика който слушат нито от стила дрехи които носят
пп2: сори че се отплеснах от темата

dan4ety
11-23-2007, 14:13
Ауе... не е поредната тема за фешъните.. всъщност е за смъкнатите? Нз.. писна ми като мина от някъде и зализаните педалчета да ме гледат все едно съм им изяла закуската? И мазните смръдливи к**вички .. и те същата работа? Писна ми като мина покрай някой и да се има за мнол оборотен като се изцепи "Е...генгста?" или.. "Е ? R&B уеар.." .. за тея подмятания се сещам ся ,щото тях чух днеска?! Не разбирам къв им е проблема? Кво им пречи мамка му да се нося както ми харесва да не робувам на шибаните моди и да не ми пука кво ще каже таа или онаа пикла за облеклото ми.. макар че в случея изглежда ,че ми пука.. ама не е така.. просто искам да разбера кво против имате съкнатите момичета? Ако е момче.. тичате да му се лигавите и натискате ,ама нали е момиче.. как ще се носи така.. пффффффф _!_
Кфо им пречи ли? Че всички МОМИЧЕТА трябва да са по модата и еднакво облечени, което е пълна лудост и проста представа за света. Не може всички да са еднакви като стадо пингвини, проумейте го най накрая и уважавайте избора и личното пространство на другите!

Ммм, не знам. Според мем момичетата трябва преди всичко да изглеждат женствено. Не мога да възприема момиче с развлечени дрехи, а и е доста трудно да определиш пола на такова създание. Наречете ме старомодна, но не трябва ли момчетата да изглеждат мъжествени, а момичетата - нежни? И как би могла една "гангстерка" или един "фешън" да постигнат това??


Ахам :) Стига момичетата, да не се обличат като онези какички от околовръстното 8-) Нямам нищо против момичетата, които се обличат модерно. А до авторката щом не те вълнуват, защо правиш тема за тях?!? Нали уж не те вълнуват :?

peteto89
11-23-2007, 15:55
nqmam ni6to protiv smaknati momi4eta mom4eta!!!ne iskam da izkazvam mnenie to4no za momi4etata "gangsterki"ako vaob6te ima takiva v bg :lol: i az predi 4 godini se noseh smaknato i horata koito me otkazaha bqha bratov4edite mi(koito se nosqt smaknato reebo4eta,billabongi,osiris i dr takiva)i te mi kazaha s takova hubavo tqlo si takova hubavo momi4e i 6te se krie6 v tiq turbi ti si momi4e i trqbva da si jenstvena pak i po na4ina koito govori6 ne ti otiva(nqma da vi kazvam kakav re4nik upotrebqvah :roll: ) a sega 3 godini po kasno az se obli4am ne kato feshion4e no v podoben variant i da vi kaja se 4ustvam po dobre momi4eto/jenata trqbva da e jenstvena nezavisimo s kakvi drehi e!!! :-|

oTPoBHa
11-23-2007, 16:17
Да ви и'ам проблемите;)

точно така е.. отдавна престанах да се притеснявам за такива неща :-({|=

GaNGsTa`Gi®l
11-23-2007, 16:41
N0_feAR не се имам за гангстерка.. тоя ник го ползвах преди време и съм се регнала и тук с него.. и както каза някой след тебе не мисля ,че в БГ има истински гангстери както и истински гета...И едно е да ти го жае някой френд.. е кво ста джия ала бала друго е да си вървиш по улицата и някой с надмешка да ти го каже...?!Сещаш се? както и да е да не отклонявам и аз темата... И да кажа,че аз също не деля хората..имам фр-ве метали имам и чалгари имам и смъкнати и тва не ми пречи да общувам с всички тях ... не е там проблема.. ауе.. не ми са повтаря едно нещо 2156414 пъти... не ми пречат,не ме вълнуват и т.н...,ама да си гледат бритончетата не да се праят на разбирачи...


dan4ety...темата не е за тях пише го в първото изречение...

peteto89 виж са маце? Тва за женствените женки гго разбрахме... и тва незначи ,че не мой да се носиш смъкнато и пак да си женствена?... ;] Не за всички,но теа за който не си не ти и тряат.. вярвай ми.. ае не ми са пише поече.. койт иска да изказва мнение ама не ме мешайте.. дадох пример с себе си ,а вие.. яко хейт.. аре пийс

ShadyRecords
11-23-2007, 18:31
GangST@ Girl да не ти пука аз съм също смъкнат от 3 клас :D и в новото даскало движим компания от 10 смъкнати... и като минем само се изцепват кво стаа бе Г-Та кво стаа генгста ала бала кво кат сам G-Unit Soldier :D мога да ти кажа само да не ти пука хейтарите да го духат ае мацка многу поздрави с песента 2pac-still ballin

Schneeflocke
11-23-2007, 19:05
Schneeflocke...хубаво викаш да са нежни момичетата,да обличат женски и дрехи и т.н... ем аз не съм тръгнала да нося мъжки дрехи?! Кецовете са ми женски модел дънките блузи сичко ? Просто някой не праат разлика явно... кат да е.
И въпреки хейта с/у мен тука са сещате къде сте ми.. радвам се ,че се коментра темата ,но не се радвам че не само в нащо задръстено градче стоят така нещата, ми и навсякъде има такива.. ауе кво съм се разписала ае \ /
Женски модел не означава женствен, просто някои не правят разлика, явно... Това не е "хейт" (каква хубава българска дума - само за елитни хора), а просто мнение.

ПП: По принцип ли си пишеш и говориш така или това е твоят начин да си "различна и готина"?

IdiOtKa
11-24-2007, 19:44
пффф тая тема е безкрайна .... никога няма да достигнем до консенсос ...а и как може да стигнем като тва са два различни полюса ... някй преди мен го обясни доста добре мисляче беше авторката ... просто мненията са супер отдалечени ....и ня смисъл да се зарибяяме с тапотии кой бил прав и кой не ...живота продължава....а всички който сме избрали да се обличаме така мно дуре сме знаели за подиграфките (ако мога да ги нарека така), ако се замислите те дори ви харесват до някъде....знам че сички ще ме помислите за смахната (тва до някъде си е вярно), но поемам този риска (хахахаххахааааа) ....
а за женственото .... хмм що ли не ми дреме .... ?! сега съм момиче, а не жена като стана жена ще му мисля как да съм женствена ....къде бързате сички да ставате жени никва идея си няям .. !!!!!!!!!!
ааа спирам тапотията си , щото както винаги е безгранична ...

BioX
11-24-2007, 20:40
az li4no ve4e sam sviknal i ne mi prai vpe4etleni kato mi vikat taka.a pak kato mi izvikat nai mnogo da se stigne do boi bez zna4eni kakav e kolko e golam i pro4ie...otna4aloto be6e drazne6to no ve4e nem.a pak i ne otnasqt samo teq sas 6irokite drehi podigrvki.metalite i emotata (sq za dr ne se se6tam)

Madness
11-24-2007, 21:03
а за женственото .... хмм що ли не ми дреме .... ?! сега съм момиче, а не жена като стана жена ще му мисля как да съм женствена ....къде бързате сички да ставате жени никва идея си няям .. !!!!!!!!!!
ааа спирам тапотията си , щото както винаги е безгранична ...
дадададададад
доживях да чуя момиче да го казва
адададададададад
ше си ходя като клошар и не ме е.бе :)

Manic_Panic
11-24-2007, 21:29
ХаХа... ще кажеш, че ти не говориш за тях и не им подвикваш нещо... И да отречеш... не мисля, че е истина.
На мен отдавна не ми прави впечатление дали ме гледа някой... важното е, че аз се чувствам по-добре облечена по определен начин... не ме е грижа, какво си мислят или говорят другите... :wink:

RoyTheReaper
11-25-2007, 15:20
Момичето трябва да се облича като такова. Няма нищо женствено в смъкнатите дрехи. Естествено, че ще се обличаш както си искаш, но трябва да се примириш, че ще има хора, за които изглеждаш зле.

Колкото до подмятанията - не ги одобрявам, просташки са, но освен да ги игнорираш не виждам какво може да направиш.

IdiOtKa
11-25-2007, 17:01
а за женственото .... хмм що ли не ми дреме .... ?! сега съм момиче, а не жена като стана жена ще му мисля как да съм женствена ....къде бързате сички да ставате жени никва идея си няям .. !!!!!!!!!!
ааа спирам тапотията си , щото както винаги е безгранична ...
дадададададад
доживях да чуя момиче да го казва
адададададададад
ше си ходя като клошар и не ме е.бе :)
не разбрах ебавката ти ...съжалявам ...


Момичето трябва да се облича като такова. Няма нищо женствено в смъкнатите дрехи. Естествено, че ще се обличаш както си искаш, но трябва да се примириш, че ще има хора, за които изглеждаш зле.
е то тва е ясно .... никога нищо няма да в синхрон....(тоя синхрон незнам от къде ми доиде на идея) ... винаги ще има някой, който да не е съгласен ... но тва е живота ... прекалено красив :)
ако някой намери логика, смисъл или нещо от сорта в мнението ми тря да е мно зле !

ЕPu
11-25-2007, 17:32
естествено, всичко е въпрос на това от какъв ъгъл ще погледнеш дадено нещо.. едно нещо на някой ще йу хареса, на друг не..логично. Със всичко е така, не само с дрехите и стила на обличане.

Иначе има 2 типа фешъни: тези, които копаят пари от портфейла на тате и щурмуват безумно скъпите бутици...и други, които щурмуват безумно безвкусните битаци..вторите обаче са малко жалка картинка :wink:
Иначе чалгата не е само стил на обличане, а начин на поведение и живот.. примерно има хора, които са си чалка по всички критерии - и дрехите им такива, и ценностите им такива, и вкусовете им.. други пък само слушат чалга..което от всички изброение май, че е най-добрият вариант, поне не натрапват лошия си вкус, където и да отидат..

peteto89
11-25-2007, 21:07
tuka 6te se izqdete spox vseki ima pravo da prai kvoto si znae :smt006

DisciplineAndOrder
11-26-2007, 07:09
Тъпа работа...Гледай си живота.

Myxaxaxa
11-26-2007, 09:04
............

Abigoria
11-26-2007, 17:45
Лошо няма да си се носиш така :grin: Мой човек си :P :smt001

DaЯk_AнGэL
11-26-2007, 18:28
Момичето трябва да се облича като такова. Няма нищо женствено в смъкнатите дрехи. Естествено, че ще се обличаш както си искаш, но трябва да се примириш, че ще има хора, за които изглеждаш зле.

Колкото до подмятанията - не ги одобрявам, просташки са, но освен да ги игнорираш не виждам какво може да направиш.

Ми добре всеки си има собствено мнение в крайна сменка.Аз си ходя изцяло с мъжки дрехи само дето кецове още не съм си купила :-P И си се гримирам ама в рамките на нормалното.Въобще не ми пука какво мислят за мен. :smt002

IdiOtKa
11-27-2007, 11:25
Момичето трябва да се облича като такова. Няма нищо женствено в смъкнатите дрехи. Естествено, че ще се обличаш както си искаш, но трябва да се примириш, че ще има хора, за които изглеждаш зле.

Колкото до подмятанията - не ги одобрявам, просташки са, но освен да ги игнорираш не виждам какво може да направиш.

Ми добре всеки си има собствено мнение в крайна сменка.Аз си ходя изцяло с мъжки дрехи само дето кецове още не съм си купила :-P И си се гримирам ама в рамките на нормалното.Въобще не ми пука какво мислят за мен. :smt002
Респект майна !!

oTPoBHa
11-27-2007, 11:34
Момичето трябва да се облича като такова. Няма нищо женствено в смъкнатите дрехи. Естествено, че ще се обличаш както си искаш, но трябва да се примириш, че ще има хора, за които изглеждаш зле.

Колкото до подмятанията - не ги одобрявам, просташки са, но освен да ги игнорираш не виждам какво може да направиш.

Ми добре всеки си има собствено мнение в крайна сменка.Аз си ходя изцяло с мъжки дрехи само дето кецове още не съм си купила :-P И си се гримирам ама в рамките на нормалното.Въобще не ми пука какво мислят за мен. :smt002
Респект майна !!

Lame 8-)

GaNGsTa`Gi®l
11-27-2007, 14:09
Още ли коментирате тая тема бе хах коментирайте лошо няма.. ;РрР и от мен респектец за всички които се носят така и не им пука от мнението на другите. Да ви кажа от както пуснах темата почна още по-малко да ми прави впечатление кво приказват хаха аз уж няаше да пиша повече амаа.... хаха заеби ;( :Р

Специален поздрав за .. Myxaxaxa, Schneeflocke и вссички ,които си мислят ,че ме засягат с мненията си :((

/me (music) Now playing: 22. Kingsize - Puf-Paf - Voodoo™ - Winamp съжелявам ,че отново ще започна така да го духате сички така започва песента.. _!_

RoyTheReaper
11-27-2007, 15:22
Хах, не им пукало. Що ли не се връзвам?

Ако не ти пукаше нямаше да пуснеш темата. Точно защото ти пука се нуждаеш от това някой да те поощри и насърчи. И точно защото се засягаш от мнения, които не очакваш да чуеш, декларираш, че не ти пука.

GaNGsTa`Gi®l
11-27-2007, 15:27
Хах, не им пукало. Що ли не се връзвам?

Ако не ти пукаше нямаше да пуснеш темата. Точно защото ти пука се нуждаеш от това някой да те поощри и насърчи. И точно защото се засягаш от мнения, които не очакваш да чуеш, декларираш, че не ти пука.

пф.. зле...не ми се спори ся ,а и ако почна да се заяждам, ще излезе,че ми пука кво пишеш хахах ;[ ае аз пак се спасявам оправайте се аз съм пасс по темата вече.. щот кат се обадя и явно сички са дигат некви да се дразнят.. ;[ basi.. pfhahxa.. ;]

?love_haTe!
11-27-2007, 17:00
Какво мислят те..мдааа,щом са сложили розова тениска или поличка
с клинче и са богоизбрани едва ли не..
Не им обръщай просто внимание,под нивото са ти.. :)
Аз се отличавам от всички,но не ме интересува,нося се така
както на мен ми харесва..Никой няма право да ме накара как
да се обличам..Да ме коментират..през оная работа ми е..
Сега ако чуя някой да ми каже нещо за облеклото не ми дреме изобщо,но
ако го чуя пред мен и то от някой с очилцата на мухичката Це Це,просто
ще му направя главата дискотека..Ще му се прииска да не се е раждал
и да ме коментира..

Остави ги да си слушат чалгицата,да се обличат така..
Ти си се носи както искаш,без да се ограничаваш от нечие мнение.. :)
Бъди себе си във всеки момент.. :)

Myxaxaxa
11-28-2007, 07:42
.............

oTPoBHa
11-28-2007, 08:04
Хах, не им пукало. Що ли не се връзвам?

Ако не ти пукаше нямаше да пуснеш темата. Точно защото ти пука се нуждаеш от това някой да те поощри и насърчи. И точно защото се засягаш от мнения, които не очакваш да чуеш, декларираш, че не ти пука.

браво, моето момче!
нема да им се връзваш на простотиите! точно така е !
8-)

DisciplineAndOrder
11-28-2007, 09:18
още около 09348259723485723948983476290587677 души

Тва число звучи яко 8-)
И почва с 0 :smt003

IdiOtKa
11-28-2007, 15:03
Много ме радвате всички вие "майни", "гъзарки", "генгстърки", "мацки" и ... (да не изброявам определенията, с които вие сами се наричате). 8)

Не знам от годините ли е, от какво, но има един период в живота на всеки човек, когато решава "скивай са аз колко съм различен от другите и оууу само как всички са обличат еднакво, пък аз къв съм пич/ква съм пичка и всички ма зяпат, ма на мен ни ми дреме..." (и т.н. в същия стил). Това е нормално и всеки минава по тоя път. Истината е, че има още около 09348259723485723948983476290587677 души като вас, които се убеждават (сами себе си, а и взаимно) колко са различни и готини, вживявайки се адски много ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

И друго: обсъждайки т.нар. "тъпи фешани", които само ви зяпали и говорели за външния ви вид, ставате като тях. Какво ви пука кой какво слуша или как се облича? Това си е чисто негов проблем и, както вие (уж) не искате да ви гледат и обсъждат, не се занимавайте и вие с поведението на другите. Който не ви харесва, просто не му обръщайте внимание.

По мое лично мнение, именно самоопределянето в социални групи (в случая "метъли", "рапъри", "чалгари"...) ви превръща просто в част от тълпата, налагайки някакви ви глупави рамки и норми на поведение. Не бъдете като коне с капаци, по дяволите!

Айде приятен ден на всички :)
мно ядно детска раута ....прав/а си ..но ко да се прай дете съм си още и хмм знае ли се може скоро да порасна ..въпреки че за ко ми е ...

Violenza
11-28-2007, 15:33
да не робувам на шибаните моди
:razz: :razz: :razz:
личи си

anonimna^ood
11-28-2007, 15:51
Ми то и аз да видя някой така облечен ще се зазяпам. :neutral: Все пак това не е често срещана гледка и ми е интересно. :( А и понякога когато гледам някой му се възхищавам. :smt003

Anal Dissected Angel
11-28-2007, 16:17
Ако можеш да ги пребиеш - пребии ги :smt006 Ако неможеш.. примири се и да не ти пука.

wasntme_
11-28-2007, 16:59
opfff 6to ne napravite o6te edna glypava tema sre6ty fashionite :shock: egati i horata ima6e takava tema v razdel lybov - 50 i kysyr stranici samo i samo v trypane na ybidi po tehen adres :-o ti re6i da opita6 da napravi6 o6te 50 li? :? egati.... i btw nqma ni6to lo6o v tqhnoto darjanie - obsajdat kogato ima kakvo :!: sly6at 4alga 6toto tva e izbyhlqrsko, obli4at se syper jestoko.... tova e... bezsmislena tema, osven ako ideqta ne e tova koeto spomenah po gore ](*,) - koeto e idiotsko...


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=131392

IdiOtKa
11-29-2007, 12:58
opfff 6to ne napravite o6te edna glypava tema sre6ty fashionite :shock: egati i horata ima6e takava tema v razdel lybov - 50 i kysyr stranici samo i samo v trypane na ybidi po tehen adres :-o ti re6i da opita6 da napravi6 o6te 50 li? :? egati.... i btw nqma ni6to lo6o v tqhnoto darjanie - obsajdat kogato ima kakvo :!: sly6at 4alga 6toto tva e izbyhlqrsko, obli4at se syper jestoko.... tova e... bezsmislena tema, osven ako ideqta ne e tova koeto spomenah po gore ](*,) - koeto e idiotsko...


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=131392
аааа КВО ?!
Избухлярско ?!
Ху !

ra4ence
11-29-2007, 13:02
Честно казано.. и 2те крайности не са хубави ;) Златната среда му е майката. Обличане според настроението,сезона,повода .

Лошо ми става,като видя някои облечени като барбита или пък облечени като граф дракула,или "уееее къФ съм рапър уееее".. бляксссс !!

Loshotia
11-29-2007, 14:11
Много обичам антифешъните беее

lilit_666
11-29-2007, 15:31
Първо се дразнех,а сега даже се кефя,защото попринцип се забелязват интересните,нестандартни хора,а аз винаги съм се стремяла да съм такава.Това ми показва,4е съм успяла и се кефя.
Другите просто злобеят,защото нямат смелостта да изглеждат така,както искат,без да се интересуват от хорското мнение.Именно за това следват модите,като роби.
Можеш само да се радваш,че си забелязвана,а не част от пълпата.

RoyTheReaper
11-29-2007, 15:37
Това което повечето тийнейджъри се проваляте да разберете е, че открояването от тълпата е доста по-сложно от обличането на не-модерни дрехи и слушането на не-модерна музика.

IdiOtKa
11-29-2007, 19:01
Много обичам антифешъните беее
не звучи толкова иронично, колкото си мислиш .... ! ](*,) ](*,)

Myxaxaxa
11-29-2007, 19:17
....................

IdiOtKa
11-30-2007, 11:43
аз искам да съм възможно най-незабележима , толкова мразя да съм център на внимание че идея си няяш .... обличайки се по този начин , никога не съм искала да бъда забелижима (виш оригинална по стаа) , но забелижима ...не !!
а относно раутата ...тва са някакви тапи думички дето ме забавляват супер мно ...раута, дите, дуре ..... някви такива олигофренийки ... :smt003 :smt001
тая тема толкова я спамнах че думи няям ....

Madness
12-01-2007, 15:26
а за женственото .... хмм що ли не ми дреме .... ?! сега съм момиче, а не жена като стана жена ще му мисля как да съм женствена ....къде бързате сички да ставате жени никва идея си няям .. !!!!!!!!!!
ааа спирам тапотията си , щото както винаги е безгранична ...
дадададададад
доживях да чуя момиче да го казва
адададададададад
ше си ходя като клошар и не ме е.бе :)
не разбрах ебавката ти ...съжалявам ...


Момичето трябва да се облича като такова. Няма нищо женствено в смъкнатите дрехи. Естествено, че ще се обличаш както си искаш, но трябва да се примириш, че ще има хора, за които изглеждаш зле.
е то тва е ясно .... никога нищо няма да в синхрон....(тоя синхрон незнам от къде ми доиде на идея) ... винаги ще има някой, който да не е съгласен ... но тва е живота ... прекалено красив :)
ако някой намери логика, смисъл или нещо от сорта в мнението ми тря да е мно зле !
ем не беше ебавка тва е
говорех,че за 1 път чувам момиче да казва,че не и пука женствена ли е...незнам що ти прозвуча като ебавка ( :
и да,ще си ходя като клошар и не ме е.бе

puakenikeni
12-04-2007, 12:18
ами няма нищо лошо да си модерен стига тва да не те кара да се мислиш за много велик
и аз мн мразя НАДУТИТЕ фешъни

avenar
12-05-2007, 09:01
Ауе... не е поредната тема за фешъните.. всъщност е за смъкнатите? Нз.. писна ми като мина от някъде и зализаните педалчета да ме гледат все едно съм им изяла закуската? И мазните смръдливи к**вички .. и те същата работа? Писна ми като мина покрай някой и да се има за мнол оборотен като се изцепи "Е...генгста?" или.. "Е ? R&B уеар.." .. за тея подмятания се сещам ся ,щото тях чух днеска?! Не разбирам къв им е проблема? Кво им пречи мамка му да се нося както ми харесва да не робувам на шибаните моди и да не ми пука кво ще каже таа или онаа пикла за облеклото ми.. макар че в случея изглежда ,че ми пука.. ама не е така.. просто искам да разбера кво против имате съкнатите момичета? Ако е момче.. тичате да му се лигавите и натискате ,ама нали е момиче.. как ще се носи така.. пффффффф _!_
еее, недеи така с нервите..и аз не ги понасям особено, ама опитай се да игнорираш хората дето те дразнят. По-лесно се живее така, опитай :wink: :wink:

sladur4e_yo
12-05-2007, 19:29
Sorry ama ne mojete da govorite taka spored men.Moje nqkoi ''tupi feshuni'' da sa vi obsujdali ama as nqma da hvana da si smukna dunkite do hodilata i da hoda s nqkvi kecove i t.n....Na men mi haresva da se obli4am po jenstveno.I mi kasvate 4e feshunite hodeli kato nqkvo stado vsi4ki ednakvo oble4eni.Mi vie ne hodite li i vie taka.Vsi4ki ste sus smuknatite dunki i kecovete.Taka 4e tuka vseki ima pravo da se obli4a kakto si iska i kakto se haresva.Moje nqkoi da sa vi obsujdali ama vie ne pravite li v momenta to4no sushtoto.

IdiOtKa
12-06-2007, 08:10
Sorry ama ne mojete da govorite taka spored men.Moje nqkoi ''tupi feshuni'' da sa vi obsujdali ama as nqma da hvana da si smukna dunkite do hodilata i da hoda s nqkvi kecove i t.n....Na men mi haresva da se obli4am po jenstveno.I mi kasvate 4e feshunite hodeli kato nqkvo stado vsi4ki ednakvo oble4eni.Mi vie ne hodite li i vie taka.Vsi4ki ste sus smuknatite dunki i kecovete.Taka 4e tuka vseki ima pravo da se obli4a kakto si iska i kakto se haresva.Moje nqkoi da sa vi obsujdali ama vie ne pravite li v momenta to4no sushtoto.
да е да е ...права си ....! супер кеър съм !!

DisciplineAndOrder
12-06-2007, 08:31
sladur4e_yо не ми забранявай какво да говоря и как да го говоря :wink:
По-яко е да си смъкнат,отколкото фешън.Аз не съм нито едно от двете,просто съм скромен наблюдател...

IdiOtKa
12-08-2007, 20:40
хмм ае бъдете себе си , не бъдете фешъни , нито рапари, метали и квото и да е ...бъдете себе си правете каквото ви харесва ...и винаги се усмихваите

monityY
12-09-2007, 07:17
Мацко супер си права,аз също не робувам мн мн на модите а се обличам както ми харесва,мене даже мн ме кефят смъкнатите момичета :) А за "фешъните" кфо да ти кажа... Те са едни тъпи същества без капка сиво вещество в главата си... Но нали знаеш "Който се смее последен,се смее най-добре"Мани ги тия ограничени комплексарчета и курвички.. :twisted:

Myxaxaxa
12-09-2007, 07:29
...............

sladur4e_yo
12-09-2007, 07:31
Мацко супер си права,аз също не робувам мн мн на модите а се обличам както ми харесва,мене даже мн ме кефят смъкнатите момичета :) А за "фешъните" кфо да ти кажа... Те са едни тъпи същества без капка сиво вещество в главата си... Но нали знаеш "Който се смее последен,се смее най-добре"Мани ги тия ограничени комплексарчета и к**вички.. :twisted:
Isvinqvai ma as ne se obli4am smuknato,na sum i to4no feshun sashtoto drehite mi ne sa edna bluska ot 100-200 leva,ama ne sum tupa,a sum si dori tvurde umna.

Reed
12-10-2007, 18:47
Isvinqvai ma as ne se obli4am smuknato,na sum i to4no feshun sashtoto drehite mi ne sa edna bluska ot 100-200 leva,ama ne sum tupa,a sum si dori tvurde umna.
:-D

Daniella_
12-10-2007, 20:11
Зависи какво определят хората под фешън.Изведнъж стана модерно да си ЕМО и повечето се правят на такива.Не говоря за хората ,които са истинските ЕМО-та ,а така нареченото scene.
Друго- за някой фешън значи да си облечен като кукла барби в розовко и нз още кво.А фешаните не се определят като фешани.И пак стигаме до там ,че всички си мислят "Ама аз съм различен,не съм фешън.ТЕ са тъпи ,еднакви и нз още кви."А стила просто си е една индивидуалност ,а тези които го нямат копват едни и пействат в други.

Kaos_Urbano
12-11-2007, 10:02
Ауе... не е поредната тема за фешъните.. всъщност е за смъкнатите? Нз.. писна ми като мина от някъде и зализаните педалчета да ме гледат все едно съм им изяла закуската? И мазните смръдливи к**вички .. и те същата работа? Писна ми като мина покрай някой и да се има за мнол оборотен като се изцепи "Е...генгста?" или.. "Е ? R&B уеар.." .. за тея подмятания се сещам ся ,щото тях чух днеска?! Не разбирам къв им е проблема? Кво им пречи мамка му да се нося както ми харесва да не робувам на шибаните моди и да не ми пука кво ще каже таа или онаа пикла за облеклото ми.. макар че в случея изглежда ,че ми пука.. ама не е така.. просто искам да разбера кво против имате съкнатите момичета? Ако е момче.. тичате да му се лигавите и натискате ,ама нали е момиче.. как ще се носи така.. пффффффф _!_
Ше кажеш ,че само ти се обличаш по-различно и само тебе гледат.Тфа са некфи тъпи превземки.Кат та гледат гледай ги и ти ве.Кфо обръщаш внимание въобще.Ебаси.Кат викат след тебе викай и ти след тях.Кфо толко мн ли е трудно?Ше кажиш,че си кой знаи кфо!С извинение!

sista_aa
12-22-2007, 17:27
Ей, The G Girl, споделям (определено) как се чувстваш, когато ти кажат т'ва шибано "Ей, Джи" :@ мразя така да ми казват [-X хипер тъпо е т'ва.. и то е заради "мъжкият идеал" както го нарича един приятел, че всички момичета трябва да са облечени като п*тета :x

Master_88
12-30-2007, 22:37
Не знам,никога не съм одобрявал цялостното преобразяване на визията и разделение на хората заради 1 музикален стил

wasntme_
12-31-2007, 02:38
Не знам,никога не съм одобрявал цялостното преобразяване на визията и разделение на хората заради 1 музикален стил

abe kav myzikalen stil be :D :lol: 8-) q sa opreite... nabiite si go v tikvite... fashioniqta nqma ni6ty ob6to s muzikata ve :lol: ](*,) pravete 6ibanata razlika se pak :smt001

Master_88
12-31-2007, 10:28
Не знам,никога не съм одобрявал цялостното преобразяване на визията и разделение на хората заради 1 музикален стил

abe kav myzikalen stil be :D :lol: 8-) q sa opreite... nabiite si go v tikvite... fashioniqta nqma ni6ty ob6to s muzikata ve :lol: ](*,) pravete 6ibanata razlika se pak :smt001

Не ми се карай,фешъните може да нямат,но рапъри метали и такива подобни имат

Sa6iTyYy
12-31-2007, 13:08
Emi to spored men nqma zn kfo slu6a6 ama koi kakto iska da se obli4a az slu6am si4ko e ima malki izklu4eniq ama vse pak no hodq oble4ena kakto si iskam i nikoi ni6to ne mi kazva to tfa si e tqhen problem kfo mislqt za tebe taka i taka ne gi poznava6 kfo ti puka kfo kazvat za teb :)

JuSt_h0us3
01-01-2008, 17:41
Не знам,никога не съм одобрявал цялостното преобразяване на визията и разделение на хората заради 1 музикален стил

abe kav myzikalen stil be :D :lol: 8-) q sa opreite... nabiite si go v tikvite... fashioniqta nqma ni6ty ob6to s muzikata ve :lol: ](*,) pravete 6ibanata razlika se pak :smt001

браво ...евала каза им го! щото шибаната разлика е голяма!!!
:grin:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Reed
01-01-2008, 19:23
Повечето фешъни слушат чалга,но всъщност казват,че слушат хаус 8-)
Много такива случаи знам 8-) [/b]

JuSt_h0us3
01-02-2008, 07:51
хмм може би защото си мяслят че като слушат чалга трябва да се обличат така..... :D :D :D
аз лично нямам против чалгата(просто тва ги кефи) но мн0го мразя :evil: чалгарски диск0теки и тъпите селянчета дет отиват да се напият и да се бият!!!

IdiOtKa
01-02-2008, 09:20
Не знам,никога не съм одобрявал цялостното преобразяване на визията и разделение на хората заради 1 музикален стил

abe kav myzikalen stil be :D :lol: 8-) q sa opreite... nabiite si go v tikvite... fashioniqta nqma ni6ty ob6to s muzikata ve :lol: ](*,) pravete 6ibanata razlika se pak :smt001 ооо стига ти сериозно ли си вярвваш ?! разбира се че има значение музиката !

faShIoN_faNtAsYy
01-04-2008, 21:57
:shock: aNti FaShiOnI? 8-[ aWe 3beTe s3 vS aNtI fAsHioNi[!!!]i kWo kaTo nOsIm "o4ilcA nA myHi4kaTa cE Ce"? nQkAkAf pRobLem lI iMa6 s FasHioNite w3 ?love_hate! ? aRe kaJi mI 4aS I 6te s3 vIdIm....dA vIdIm kOi nA kOgO 6tE nAprAvI gLaVaTa "nA dIsKoteKa".......bAsI 6iBaNit3 xOrA w3.....4yQ lI zA o6te EdNa 6iBaNa tEmA zA fAsHioN gIrls & bOyS nApRavEna oT tEb nZz kWo 6Te tI sE sLy4i...... :smt075

LovePoisoned
01-05-2008, 17:37
Мразя ги... лесно ми е обаче да ги затапя. :razz: Много са тъпи, само заплашват и това, горното мнение, си е доказателство за това. Анти-фешъъън! :-P :P 8)

sLaDkA_GrEsHkA
01-05-2008, 20:31
komentirat te i ne te priemat shtoto sa ogranicheni i si mislqt che si4ki trqq da sa kato tqh :-D

dreams_f
01-06-2008, 14:56
xax znam za kakvo govori6 az poneje sam si neo metal i si se obli4am po-razli4no ot drugite i v u4ili6te ima edni drazniteli razbira6 me, ta samo mi vikat "oooooo metal" "oooo linkin park" i takiva taka 4e da ne ti puka ot 6ibanite 4algari :D :D :D :smt002 :smt002 :smt002 a sa6to taka si se kefq na hip hop-a, R&B :-({|= :-({|= :-({|=

dan4ety
01-06-2008, 15:20
Мразя ги... лесно ми е обаче да ги затапя. :razz: Много са тъпи, само заплашват и това, горното мнение, си е доказателство за това. Анти-фешъъън! :-P :P 8)

Вярно ;-)

Иначе не са много зле. Обличат си се що годе добре, нали. Ама държанието им е, как да го кажа, скапано. Правят се на по-важни от останалите (или поне тези, които аз знам), все едно, че света се върти около тях и т.н. Може би не всичките се държат така, но тези, които аз знам и виждам по улиците.

wasntme_
01-10-2008, 19:45
Не знам,никога не съм одобрявал цялостното преобразяване на визията и разделение на хората заради 1 музикален стил

abe kav myzikalen stil be :D :lol: 8-) q sa opreite... nabiite si go v tikvite... fashioniqta nqma ni6ty ob6to s muzikata ve :lol: ](*,) pravete 6ibanata razlika se pak :smt001 ооо стига ти сериозно ли си вярвваш ?! разбира се че има значение музиката !

mda seriozno si vqrvam :lol: na4i ko? fashion ravno na 4algar ili housar :lol: 8-) to verno 4e pove4eto fashioni sa zaribeni housar4eta ama ne idva ot tam cepiqta [!] ti si mn zle :P "fashionable" e na4in na obli4ane - to4ka. tova 4e darjanieto na pove4eto, koito ste "vijdali po ulicite" e shodno ne zna4i 4e e zadaljitelno da si takav za da slu6a6 dadena muzika ili pak obratnoto... :-s ade ade mal4i si.... genialnite ti misli krai nqmat...

IdiOtKa
01-11-2008, 20:59
:D :D :D забавна си ми ... мно ясно че има значение , аз фешън който слуша метъл, вярвай ми не съм виждала ! а и нали се сещаш че и при музиката има мода, както в случая хауса ...(мно кофти) ... и ся сички хаусарчета а у .... мно дуре знам кво значи тая дума на англиски, вобще не ми я превеждай ! не се прави на оригинална...ако обичаш, защото от твойте думи излиза че си тъпа чалгарка, която се мисли за фешън или човек който никва идея си няя що е то да си фешън в БГ !
ааа да и забраих за специалните фешъни, от който като си замисля си май ти ..фешъни стил -аз слушам метъл, хип-хоп или нещо от сорта, но просто се обличам модерно(фешън) и глеъш тея хора никва идея си няят от музиакта която твардят че слушат и си слушат чалгата .....
друг е въпроса че у нашата страхотна държава всички фешънчета слушат чалга или хаус и тъикато само 5% , (даже по малко) са някви дето слушат няква друга музика, вички минават под знаменател тъп фешън, който слуша чалга или хаус (в моемнта) ! .... и просто ти няма как да не си поредната фешънка, която се опитва да изпъкне с тва че фешъните , са просто хора който обичат модата...ква мода е брато ...нали се сещаш, който няма стил на обличане , е то за него има мода ... нямам нищо против фешъните, но някви такива оригинални изказвания като твоето са ми умръзнали ... някви високомерни , пълни с смисъл и кво ли още не ... пълни лаина маина !

GaNGsTa`Gi®l
01-12-2008, 10:19
IdiOtKa го каза... няам кво да допълня.. ! :booooomb: Аз май няаше да пиша пак..ама не се сдържах..мноо компетентни станахте тука.. пф...

wasntme_...поздравче ... mooooooove bitch get out the way get out the way bitch, get out the way !!!!

faShIoN_faNtAsYy...ба не така грубо...за още една тема анти фешън направена от мен няа чуеш.. трудно ще ти е .. ама да видиш форума офлуден с анти фешън теми.. да това е лесно.. ;] глави ,дискотеки ала бала? нещо не чатнах? не така ...ще ти се развали топираното бритонче кво 6е прайм после... ? ;]

Under_my_skin,не ги знаеш само ти тия случей...тва хауса голема гъзария стана вече.. ;]

Reed
01-12-2008, 15:10
wasntme_,мълчи ве :razz:

emviii
01-15-2008, 11:38
IdiOtKa го каза... няам кво да допълня.. ! :booooomb: Аз май няаше да пиша пак..ама не се сдържах..мноо компетентни станахте тука.. пф...

wasntme_...поздравче ... mooooooove bitch get out the way get out the way bitch, get out the way !!!!

faShIoN_faNtAsYy...ба не така грубо...за още една тема анти фешън направена от мен няа чуеш.. трудно ще ти е .. ама да видиш форума офлуден с анти фешън теми.. да това е лесно.. ;] глави ,дискотеки ала бала? нещо не чатнах? не така ...ще ти се развали топираното бритонче кво 6е прайм после... ? ;]

Under_my_skin,не ги знаеш само ти тия случей...тва хауса голема гъзария стана вече.. ;]

hahhhahahhaaahh znachi parvo na parvo wasntme slusha vsichko house i chalga nai malko ;) samo da kaja tozi fakt... naistina ima znachenei kvo slushash shtoto ima stilove kat punk rap i metal det prosto ne ti pzvolqvat da si feshion :) no istinata e che mopje da slushash vsichko i da mrazish chalga dori a da si si feshion tva che naskoro vsichki stanaha podrajatelki na stila ne znachi nishty :) naprotif i kvo vie kazahte feshiona e za hora s sobstven stil em che vie ste dr stil rap , emo , metul vse taq vsichki sa ednakvi v vsqka edna ot tezi grupi :) mnogo qsno che foruma moje da se napulni s anti feshion vse pak tuka sa poecheto balaci det po cql den sa na kompa shototo nqmat socialen jivotec otidi na disco v koqt puskat metal i shti kaja evala \:D/ ama nqammaaaaa i shto slushat house i chalga ... em pochni i ti da izlizash po takiva neshat i iskash ne iskash shte se zaribish 8-) :)

EJI4eTy
01-15-2008, 11:47
вие дето се изявявате като "фешъни" ми кажете с кфо сте по различни от другите ... с очилата , с хаус музиката [дето сигорно даже незнаете кфо е] ... я се погледнете и се осъзнайте ... 8) просто се прайте на някфи надуфки с големи очила дето "слушат" хаус :razz: :-s

wasntme_
01-15-2008, 12:05
IdiOtKa го каза... няам кво да допълня.. ! :booooomb: Аз май няаше да пиша пак..ама не се сдържах..мноо компетентни станахте тука.. пф...

wasntme_...поздравче ... mooooooove bitch get out the way get out the way bitch, get out the way !!!!

faShIoN_faNtAsYy...ба не така грубо...за още една тема анти фешън направена от мен няа чуеш.. трудно ще ти е .. ама да видиш форума офлуден с анти фешън теми.. да това е лесно.. ;] глави ,дискотеки ала бала? нещо не чатнах? не така ...ще ти се развали топираното бритонче кво 6е прайм после... ? ;]

Under_my_skin,не ги знаеш само ти тия случей...тва хауса голема гъзария стана вече.. ;]

hahhhahahhaaahh znachi parvo na parvo wasntme slusha vsichko house i chalga nai malko ;) samo da kaja tozi fakt... naistina ima znachenei kvo slushash shtoto ima stilove kat punk rap i metal det prosto ne ti pzvolqvat da si feshion :) no istinata e che mopje da slushash vsichko i da mrazish chalga dori a da si si feshion tva che naskoro vsichki stanaha podrajatelki na stila ne znachi nishty :) naprotif i kvo vie kazahte feshiona e za hora s sobstven stil em che vie ste dr stil rap , emo , metul vse taq vsichki sa ednakvi v vsqka edna ot tezi grupi :) mnogo qsno che foruma moje da se napulni s anti feshion vse pak tuka sa poecheto balaci det po cql den sa na kompa shototo nqmat socialen jivotec otidi na disco v koqt puskat metal i shti kaja evala \:D/ ama nqammaaaaa i shto slushat house i chalga ... em pochni i ti da izlizash po takiva neshat i iskash ne iskash shte se zaribish 8-) :)

XAXaxaxAxaxax PiLe biva li taka brytalno da im kaje6 istinata v o4ite :lol: gorkite metali, emota i tn 6e se depresnat 4e sa smotani.... kolkoto do IdiOtKa.. ne e kato da mi kaje6 4e sam tapa 4algarka :D :D honey 4udi6 se mai kakvo da si izmisli6 4e da me nakarti6 :? :P ne se poly4ava.... aa i btw 4yvala li si za edni specialni hora, deto se nari4at fashioni i sly6at pop, r&b i tn ili tova 6te da sa nqkakvi izvanzemni ?? :lol: tctctc tova kakvo az sly6am ne e tema za obsajdane no za da ne gadae6 - 6e te svetna -> sly6am po4ti si4ko, bez MetaL :-D vklu4itelno i 4alga skapa \:D/ i 4algata ne me prai tapa -> tva e hiper hatersko shva6tane...
ii ne razbrah kade to4no sam ti kazala kakvo to4no ozna4ava dymata... ne6ty sama si se naviva6.. a? a? a? :lol: pro4eti mi pak posta - prosvetli se :lol:

emviii
01-15-2008, 12:29
hahhahahahahahhahah ne ve chovek to az pak ti kaja che nqam caisi (ili po tochno imam no ne gi nosq postoqnno daje hich ) i dori ne kazvam che sum istinska feshionka :) doblijavam se no ne sum :) shtoto za da si istinska tqra si seki den feshion a ne da imash 5 bluzki(makar az da ne sum ot tezi s 5 ) pak ne moa kaja che sum... no tezi koito se grijat za vanshniq si vid i izglejdat dobre i sa real ;] mnoo me kefqt naistina :) abe to si mi pishe linka otdolo kum impulse tai che :smt001 pak i taka po obstoino shte mojete da me nakartite =D>

Icko_pld
01-15-2008, 12:33
Donqkade sam saglasen :)

PinkFloydSound
01-15-2008, 14:12
ammm...dumata fashion ima i dr zna4enie...da vi svetna 4e ne6to...da si fashion ozna4ava su6to da se pishesh kato nqkvo kurve tem podobni...oops oburkah se... bez KATO!!!naprimer "mnoy sym qka" i tn...da pi6e6 vmesto "o" - "u" vmesto "a"- "y" /sorry ama nqmam kirilica 6toto sq sum na komp. zala.../ i kat da e we...ae zaebavai :D

Madness
01-15-2008, 14:31
ammm...dumata fashion ima i dr zna4enie...da vi svetna 4e ne6to...da si fashion ozna4ava su6to da se pishesh kato nqkvo kurve tem podobni...oops oburkah se... bez KATO!!!naprimer "mnoy sym qka" i tn...da pi6e6 vmesto "o" - "u" vmesto "a"- "y" /sorry ama nqmam kirilica 6toto sq sum na komp. zala.../ i kat da e we...ae zaebavai :D
АХАХАХАХАХАХАХАХХАХААХХАХ АХАХАХАХХАХАХАХАХАХ
АХАХАХАХ
АХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХА ХАХАХАХАХАХА
И ти кво,светна ли ниче да пише У вместо О и си курве
ахахахахах
А ако пишеш о вместо у кво си?
И що,мамка му,сичките фешънки тряа са курви,не ми го побира акъла...

П.П.Мани друго ма и емо дол ахахахаххахаха

IdiOtKa
01-15-2008, 14:45
хахаххахахах така така
найстина в повечето заведения пускат чалга и хаус ...но ми е мноинтересно как аз се намирам заведения дето да ходя на хип-хоп , регге и така нататак , а и чесно казано има доста места дето пускат рок и метал , тва че вие не ги знаете си е лично ваш проблем .... не говорете без и идея да си няяте ....
друго .... хмм бъдете фешън не ме ебе, ааа бъдете курви и това не ме интересува ....секи има право на личен избор и мисля,че ще е по дуре аз да уважа вашия и вие моя ... мно дуре знам че нито аз съм права за вас нито вие за мен ,но нека да приемем че истината е там някъде и може би никога няма да достигнем до консенсос , шанс ... просто средите са ни различни , принципите също и какво ли още не ..... не е важно какъв си , дали си фешън, метъл , рапар или каквото и да било важното е да овъждаваш другите хора, независимо дали правят грешки и независимо дали си на тяхното мнение ... ся нека сички да се усмихнем ... .

GLeZoRanA
01-15-2008, 16:20
Аз лично правя подобни подмятаня дори като видя момче (смъкнато)(йо йо мадафака , гангста гангста и т.н.) . Не ми пука дали е момиче или момче .. Аз просто се забавлявам , защото повечето почти винаги се сдухват и са ми забавни

IdiOtKa
01-15-2008, 17:22
Аз лично правя подобни подмятаня дори като видя момче (смъкнато)(йо йо мадафака , гангста гангста и т.н.) . Не ми пука дали е момиче или момче .. Аз просто се забавлявам , защото повечето почти винаги се сдухват и са ми забавни
aха аха аха .....и кво ?! мно си умна, като две тъпи напрау ..... момичеееее , не си нищо особено , не си предавай важности ! знам че не те познавам , но няма как да си нещо по-специално !

BioX
01-15-2008, 17:30
Аз лично правя подобни подмятаня дори като видя момче (смъкнато)(йо йо мадафака , гангста гангста и т.н.) . Не ми пука дали е момиче или момче .. Аз просто се забавлявам , защото повечето почти винаги се сдухват и са ми забавни

mamka my na men 6to nikoi ne se naviva da mi vika taka?!?!?
ako mi kaje nqkoi tova naprao 6i otka4a i 6i sko4a vednaga da se biq s nego bez zna4enie golam li e malk li e momi4e li e mom4e li e!
mnogo me nervqt takiva izrodi!

GLeZoRanA
01-15-2008, 18:49
Не съм те срещнала не съм ти го казала..До сега никой не ми е казвал нищо на против..Даже напротив е така бъзикхнахме някви на НДк-а и те явно разбираха от шега (не като някой сдухлиовци да приемат всичко на сериозно) и ни върнаха жестта и си говорихме и се оказаха супер точни хора ;)
Боже и не се правя на много умна , просто се забавлявам с това как хората се сдухват на тъпотий.. И да, не ме познаваш, за това тихо .. Мир и любов да има
Баси в тоя форум вече човек не може да се изкаже без някой на бой да му налита.. #-o

emviii
01-16-2008, 11:51
хахаххахахах така така
найстина в повечето заведения пускат чалга и хаус ...но ми е мноинтересно как аз се намирам заведения дето да ходя на хип-хоп , регге и така нататак , а и чесно казано има доста места дето пускат рок и метал , тва че вие не ги знаете си е лично ваш проблем .... не говорете без и идея да си няяте ....
друго .... хмм бъдете фешън не ме ебе, ааа бъдете курви и това не ме интересува ....секи има право на личен избор и мисля,че ще е по дуре аз да уважа вашия и вие моя ... мно дуре знам че нито аз съм права за вас нито вие за мен ,но нека да приемем че истината е там някъде и може би никога няма да достигнем до консенсос , шанс ... просто средите са ни различни , принципите също и какво ли още не ..... не е важно какъв си , дали си фешън, метъл , рапар или каквото и да било важното е да овъждаваш другите хора, независимо дали правят грешки и независимо дали си на тяхното мнение ... ся нека сички да се усмихнем ... .

mda prav si :) az ne sum kazala che ne ovajavam drugite imam adski mnogo priqteli deto im se umira kat si pusna chalga ama ko da praish i osven tva slusham svsichko dori i malko metal :-$ :) az go kazvam tova zashtoto si praqt temi za da hranqt feshanite zashto ne za emotata ili metalite ? Zamislql li si se ? Prosto v deckata vazrast ( ne che sum golqma sigorno sum nai- malkata na 14 sum ) e vajno da si gazar i tva e da slushash chalga ahahahaha i da staat grupi i da se karat :) prosto zashtoto decata metali za depresirani i kompleksirani ot onezi gazari i gazarki koito gi tapchat ;] ta mislq che vseki si ima izbor togava zashto se praqt temi za da se trovi nqkakav stil :) nqma smisul \:D/

IdiOtKa
01-16-2008, 14:08
Никой, никого не тъпчи ..... не мисля че някой се чувства потъпкан от газарите фешъните или тем подобни , просто са доста различни мисления....може би ти не мислиш така или просто аз не те разбрах, но от твойте думи излиза следното :

Метълите, рапарите и сички различно от фешън се чувства "потъпкано" от газарите, един вид че те са ниво по горе .....

Еми няма такъв филм! и именно за това повечето хора се дразнят , защото въпросните фешъни, газари и тем подобни се мислят за нещо много повече ... тва че применрно нося дрехи секън хенд или пък че нося прада , не ме прави нещо повече , аз мога да нося дрехи от прада и гучи и да съм тъпа като офца(всъшност да не обиждам милите животинки , те са по умнички) ... сеш се ....както и да е :) :smt006

emviii
01-17-2008, 10:16
Никой, никого не тъпчи ..... не мисля че някой се чувства потъпкан от газарите фешъните или тем подобни , просто са доста различни мисления....може би ти не мислиш така или просто аз не те разбрах, но от твойте думи излиза следното :

Метълите, рапарите и сички различно от фешън се чувства "потъпкано" от газарите, един вид че те са ниво по горе .....

Еми няма такъв филм! и именно за това повечето хора се дразнят , защото въпросните фешъни, газари и тем подобни се мислят за нещо много повече ... тва че применрно нося дрехи секън хенд или пък че нося прада , не ме прави нещо повече , аз мога да нося дрехи от прада и гучи и да съм тъпа като офца(всъшност да не обиждам милите животинки , те са по умнички) ... сеш се ....както и да е :) :smt006


:neutral: nqmah tova predvid :) imah na predvid che v teen godinite poecheto feshanki i feshani tapchat sauchenici i dr koit slushat po takava muzika :) kogat pochnat da porasvat veche se tupchat vzaimno i nai nakraq se osuznavat che nqma zn kva muzika slushash a dali si gotin kato harakter ili ne :)

•._.•No_NaMe•._.•
01-17-2008, 10:57
Ауе... не е поредната тема за фешъните.. всъщност е за смъкнатите? Нз.. писна ми като мина от някъде и зализаните педалчета да ме гледат все едно съм им изяла закуската? И мазните смръдливи к**вички .. и те същата работа? Писна ми като мина покрай някой и да се има за мнол оборотен като се изцепи "Е...генгста?" или.. "Е ? R&B уеар.." .. за тея подмятания се сещам ся ,щото тях чух днеска?! Не разбирам къв им е проблема? Кво им пречи мамка му да се нося както ми харесва да не робувам на шибаните моди и да не ми пука кво ще каже таа или онаа пикла за облеклото ми.. макар че в случея изглежда ,че ми пука.. ама не е така.. просто искам да разбера кво против имате съкнатите момичета? Ако е момче.. тичате да му се лигавите и натискате ,ама нали е момиче.. как ще се носи така.. пффффффф _!_
Кфо им пречи ли? Че всички МОМИЧЕТА трябва да са по модата и еднакво облечени, което е пълна лудост и проста представа за света. Не може всички да са еднакви като стадо пингвини, проумейте го най накрая и уважавайте избора и личното пространство на другите!

Ммм, не знам. Според мем момичетата трябва преди всичко да изглеждат женствено. Не мога да възприема момиче с развлечени дрехи, а и е доста трудно да определиш пола на такова създание. Наречете ме старомодна, но не трябва ли момчетата да изглеждат мъжествени, а момичетата - нежни? И как би могла една "гангстерка" или един "фешън" да постигнат това??
=D>

Den4oski
01-17-2008, 13:56
ne im se vruzvai na kurvi4kite :wink: puk i 6tom te komentirat zna4i im pravi6 vpe4atlenie :wink: i az ponqkoga hodq smuknato da ne ti puka hodi kakty se haresva6 :!:

EJI4eTy
01-17-2008, 14:03
ne im se vruzvai na kurvi4kite :wink: puk i 6tom te komentirat zna4i im pravi6 vpe4atlenie :wink: i az ponqkoga hodq smuknato da ne ti puka hodi kakty se haresva6 :!:

ходи си ти ходи си както си искаш и да не ти пука ама да знаеш че на такива като тебе обществото им се смее :lol: ти хубаво си се харесваш ама гледай да бъдеш малко по различен/а :lol: щото вече става досадно да гледаш еднакви хора по улицата дето се мислят за УНИКАТИ :razz:

bloodfrozen
01-17-2008, 14:34
Леле, докато четох тая тема съм се хилила като ненормална на мненията на 2-3 индивида.. То не че е много за смях, де.. :::
Само малко не ми стана ясно как заглавието е за фешъните, пък темата се отнася за 'смъкнатите'.. уотевър..
Да си изкажа и аз отношението по темата.
Тея фешъни са жертви на модата. Друго обяснение не намирам. Наистина е глупаво да се следва сляпо модата, защото се променя постоянно. Я да стане модерно да си гол, всички ще хукнат голи, защото така било модерно.. То просто си губиш индивидуалността и ставаш част от тълпата. Е ся, разбира се, всеки ще тръгне да се изказва, че се отличава от останалите.. Ама дали наистина е така?
Дразнещо е това, че някои се мислят за нещо повече от другите.. а всъщност реалността е друга :)

PinkFloydSound
01-17-2008, 15:05
ammm...dumata fashion ima i dr zna4enie...da vi svetna 4e ne6to...da si fashion ozna4ava su6to da se pishesh kato nqkvo kurve tem podobni...oops oburkah se... bez KATO!!!naprimer "mnoy sym qka" i tn...da pi6e6 vmesto "o" - "u" vmesto "a"- "y" /sorry ama nqmam kirilica 6toto sq sum na komp. zala.../ i kat da e we...ae zaebavai :D
АХАХАХАХАХАХАХАХХАХААХХАХ АХАХАХАХХАХАХАХАХАХ
АХАХАХАХ
АХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХА ХАХАХАХАХАХА
И ти кво,светна ли ниче да пише У вместо О и си курве
ахахахахах
А ако пишеш о вместо у кво си?
И що,мамка му,сичките фешънки тряа са курви,не ми го побира акъла...

П.П.Мани друго ма и емо дол ахахахаххахаха
au awe 4ovek nqmah predvid tva de... ama ei sq 6e ti pokaja kvo imam predvid...
[†] ~(*)~'АйСиТу'~(*)~

[G:N]..ГаNgSтА..БеBoК..
(doh):# ИзLaГаЦiq :D:D^ л0ff ya ! (h) *1o0 % iнлоvэ * (inlove) [!н МиRo0 (hug)]...||...QkO zElEno mI sE pUsHi KoPeLeTa :D:D...||...ИсКаМ дА тЕ рИтАм,Да Ти БлЪсКаМ гЛаВаТа В сТеНаТа,ЩоТо Ми ОтКрАдНа,КоПеЛе,ТоРбАтА
i mn mn dr takiva :D em sorry ama tva su6to si e doza /i to golqma/ fe6un6tina...sorry ama tva me drazni ](*,)
aaa avtorkata, bi li mi kazala kakvo tochno ima6 predvid pod "smuknati" ne6to ne sess :D

IdiOtKa
01-18-2008, 11:45
тая тема тотално изтапяя !!

Madness
01-18-2008, 16:30
о.О

PinkFloydSound
01-21-2008, 15:36
Уффф на пръв поглед фешъните ме дразнят и то яко ама ако опозная някой по-отблизо и се окаже, че човека е свестен и ми допада...Какво толкова...Спирам да обръщам внимание на "фешънщината" на този човек...Абе...Всичко опира до личността. :?

mhmhmhmhm
01-21-2008, 17:25
...sorry ama tva me drazni
ем като те дразни,пребий ги ве!! 'баси то и мен много неща ме дразнат,ако става на въпрос :P
като само се оплакваш по форуми,нищо няма да промениш..
не че попринцип можеш де

wasntme_
01-21-2008, 21:56
ammm...dumata fashion ima i dr zna4enie...da vi svetna 4e ne6to...da si fashion ozna4ava su6to da se pishesh kato nqkvo kurve tem podobni...oops oburkah se... bez KATO!!!naprimer "mnoy sym qka" i tn...da pi6e6 vmesto "o" - "u" vmesto "a"- "y" /sorry ama nqmam kirilica 6toto sq sum na komp. zala.../ i kat da e we...ae zaebavai :D
АХАХАХАХАХАХАХАХХАХААХХАХ АХАХАХАХХАХАХАХАХАХ
АХАХАХАХ
АХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХА ХАХАХАХАХАХА
И ти кво,светна ли ниче да пише У вместо О и си курве
ахахахахах
А ако пишеш о вместо у кво си?
И що,мамка му,сичките фешънки тряа са курви,не ми го побира акъла...

П.П.Мани друго ма и емо дол ахахахаххахаха
au awe 4ovek nqmah predvid tva de... ama ei sq 6e ti pokaja kvo imam predvid...
[†] ~(*)~'АйСиТу'~(*)~

[G:N]..ГаNgSтА..БеBoК..
(doh):# ИзLaГаЦiq :D:D^ л0ff ya ! (h) *1o0 % iнлоvэ * (inlove) [!н МиRo0 (hug)]...||...QkO zElEno mI sE pUsHi KoPeLeTa :D:D...||...ИсКаМ дА тЕ рИтАм,Да Ти БлЪсКаМ гЛаВаТа В сТеНаТа,ЩоТо Ми ОтКрАдНа,КоПеЛе,ТоРбАтА
i mn mn dr takiva :D em sorry ama tva su6to si e doza /i to golqma/ fe6un6tina...sorry ama tva me drazni ](*,)
aaa avtorkata, bi li mi kazala kakvo tochno ima6 predvid pod "smuknati" ne6to ne sess :D

ti si leko.. mn prosta...

PinkFloydSound
01-22-2008, 11:29
ammm...dumata fashion ima i dr zna4enie...da vi svetna 4e ne6to...da si fashion ozna4ava su6to da se pishesh kato nqkvo kurve tem podobni...oops oburkah se... bez KATO!!!naprimer "mnoy sym qka" i tn...da pi6e6 vmesto "o" - "u" vmesto "a"- "y" /sorry ama nqmam kirilica 6toto sq sum na komp. zala.../ i kat da e we...ae zaebavai :D
АХАХАХАХАХАХАХАХХАХААХХАХ АХАХАХАХХАХАХАХАХАХ
АХАХАХАХ
АХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХА ХАХАХАХАХАХА
И ти кво,светна ли ниче да пише У вместо О и си курве
ахахахахах
А ако пишеш о вместо у кво си?
И що,мамка му,сичките фешънки тряа са курви,не ми го побира акъла...

П.П.Мани друго ма и емо дол ахахахаххахаха
au awe 4ovek nqmah predvid tva de... ama ei sq 6e ti pokaja kvo imam predvid...
[†] ~(*)~'АйСиТу'~(*)~

[G:N]..ГаNgSтА..БеBoК..
(doh):# ИзLaГаЦiq :D:D^ л0ff ya ! (h) *1o0 % iнлоvэ * (inlove) [!н МиRo0 (hug)]...||...QkO zElEno mI sE pUsHi KoPeLeTa :D:D...||...ИсКаМ дА тЕ рИтАм,Да Ти БлЪсКаМ гЛаВаТа В сТеНаТа,ЩоТо Ми ОтКрАдНа,КоПеЛе,ТоРбАтА
i mn mn dr takiva :D em sorry ama tva su6to si e doza /i to golqma/ fe6un6tina...sorry ama tva me drazni ](*,)
aaa avtorkata, bi li mi kazala kakvo tochno ima6 predvid pod "smuknati" ne6to ne sess :D

ti si leko.. mn prosta...
Ауу...а ти си много сложна, така ли?!? Айде моля без определения, а?!?

PinkFloydSound
01-22-2008, 11:33
...sorry ama tva me drazni
ем като те дразни,пребий ги ве!! 'баси то и мен много неща ме дразнат,ако става на въпрос :P
като само се оплакваш по форуми,нищо няма да промениш..
не че попринцип можеш де
ам, аз си знам много по-добре от тебе какво мога и какво не :) въпроса е там, че ако реша да пребия някой, ще го направя :D
ПП сори за флуда, наистина спирам :)

mhmhmhmhm
01-22-2008, 14:23
Хаххахаха
дам
ти голяма битка изглеждаш
И к'во-ще ги биеш,защото се обличат по еди къв си начин?!
То по форуми и аз мога да бия много хора... :D
аз само те ебавах за тва с пребиването ама както и да е

GaNGsTa`Gi®l
01-29-2008, 04:10
дет пи6ат у форумите сте балъцииииииииии

А стига бе ? :-o Ми ти къв си тогава? Балъшки фешън...? [; Беги залижи перчема др път ще се разпраам с тебе... [;

PinkFloydSound
01-29-2008, 11:49
ahahah пак ли комплекси ве :-o като сте кло6ари и не ви стиска да сте фе6ъни или па нямате пари духайтеееееееееееееееееее еееееее ние не сме ви виновни
който има проблеми с нас да дое в амор сека събота към 8 говорете и злобейто колко искате ама само ви знаете кфи сте балъци...разбира се имам ацки мн фрдс който имат други стилове но всички дет пи6ат у форумите сте балъцииииииииии
остай другото ми и Fesho се кръстил :lol: пък и това, че не съм фешън не означава, че съм клошарка :lol: вие фешъните се мислите за уникатчета, а всъщност сте едни и същи и с нищо не се отличавате от другите :D пък и с претенции дейба маа му :D ЛОЛ извинявай ма разбрах, че каза, че всички дето имат пари задължително са фешъни :D поне го намекна :D ааа излиза, че принцесата на Англия /ай на квот щеш друго/ е фешън, а :D :D :D жалък си бе чоек :D

PinkFloydSound
01-31-2008, 09:50
ahahah пак ли комплекси ве :-o като сте кло6ари и не ви стиска да сте фе6ъни или па нямате пари духайтеееееееееееееееееее еееееее ние не сме ви виновни
който има проблеми с нас да дое в амор сека събота към 8 говорете и злобейто колко искате ама само ви знаете кфи сте балъци...разбира се имам ацки мн фрдс който имат други стилове но всички дет пи6ат у форумите сте балъцииииииииии
остай другото ми и Fesho се кръстил :lol: пък и това, че не съм фешън не означава, че съм клошарка :lol: вие фешъните се мислите за уникатчета, а всъщност сте едни и същи и с нищо не се отличавате от другите :D пък и с претенции дейба маа му :D ЛОЛ извинявай ма разбрах, че каза, че всички дето имат пари задължително са фешъни :D поне го намекна :D ааа излиза, че принцесата на Англия /ай на квот щеш друго/ е фешън, а :D :D :D жалък си бе чоек :D
МнОУ Си ГрОзНа Ма зЕмИ сЕ сКрИи ИСТИНАТА е 4е си4ки се сцепвате да завиждате на фе6ъните или спрете или и вие станете фе6ъни ама явно немоете по една или друга при4ина и за тфа само злобеете
4уда се дали ако по4на да ви бия по улиците където ви видя 6е земе да кротнете форумни дупета такива ?!?!? :grin:
ахаххха ние сме били еднакви :-o :-o ахаха моем ти кажа само 4е фе6ън може да си по 29134932 на4ина и има мн разли4ни фе6ън дре6ки докато си ако гаден метал или емо нема кфо да сложи6 зима6 си една 4ерна тениска едни вмирисани гуменки и кара6 докъто се скуса да си метал треа си с дълга коса докато фе6ън при4ески има неизброимо много аве сме6ни сте метали рапъри и емота скриите се 4е в събота пак 6е има меле на подлеза :o
ам, спокойно, не съм нито емо, нито рапър, нито метъл, аз съм просто едно обикновено момиче, което не се прави на нещо, което не е, за разлика от вас :)

Wrathchild
01-31-2008, 10:06
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХАХА
Да си метъл трябва да си с дълга коса... и задължително да се обличаш в черно и да си с кубинки.... АПФХАХАХЕХАХЕХЕХАХЕХА.
Минавам доста често през подлеза в събота. Не съм фешън. Не се нося и като метълка. А местата, по които мога да си позволя да ходя съвсем не са за пуберчета с манталитет на селяни, а съм и сигурна, че точно вие, които парадирате с парите си, всъщност само можете да си мечтаете да ходите там. Виждала съм магазинчета, по които продават фешън блузки за по 10 и фешън дънки за по 20 лева. Така, че не ми говори, че имаш пари.
И всеки път като мина през гадната ви дупка ви гледам злобно, а вие навеждате поглед. Така, че не ми говори и за мелета.

PinkFloydSound
01-31-2008, 10:13
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХАХА
Да си метъл трябва да си с дълга коса... и задължително да се обличаш в черно и да си с кубинки.... АПФХАХАХЕХАХЕХЕХАХЕХА.
Минавам доста често през подлеза в събота. Не съм фешън. Не се нося и като метълка. А местата, по които мога да си позволя да ходя съвсем не са за пуберчета с манталитет на селяни, а съм и сигурна, че точно вие, които парадирате с парите си, всъщност само можете да си мечтаете да ходите там. Виждала съм магазинчета, по които продават фешън блузки за по 10 и фешън дънки за по 20 лева. Така, че не ми говори, че имаш пари.
И всеки път като мина през гадната ви дупка ви гледам злобно, а вие навеждате поглед. Така, че не ми говори и за мелета.
кефиш :)

Wrathchild
01-31-2008, 10:16
Аз хубаво кефя, ама как можах да изцепя, че парадират с ТЯХНИТЕ пари... като това са парите на мама и тате (;

PinkFloydSound
01-31-2008, 10:21
Аз хубаво кефя, ама как можах да изцепя, че парадират с ТЯХНИТЕ пари... като това са парите на мама и тате (;
мхм...и сме им били завиждали и сме злобеели :lol: за кое?!?!? за това, че нямате вкус ли?!?!? за това, че сте копирачи ли, а?!?!?

Wrathchild
01-31-2008, 11:15
Айде да не говорим за това кой дали е копирач, понеже не само фешъните са такива.

IdiOtKa
01-31-2008, 17:49
ahahah пак ли комплекси ве :-o като сте кло6ари и не ви стиска да сте фе6ъни или па нямате пари духайтеееееееееееееееееее еееееее ние не сме ви виновни
който има проблеми с нас да дое в амор сека събота към 8 говорете и злобейто колко искате ама само ви знаете кфи сте балъци...разбира се имам ацки мн фрдс който имат други стилове но всички дет пи6ат у форумите сте балъцииииииииии
супер зле си брато !
амор в 8 ...... а в 9 къде да те намерим във вас ?..... нещастник! ....какви кинти е момче, тея дето ваще са изработили ... ? някога напънал ли си се вобще да поработиш ...? мно ясно че не си се напънъл , нали си фешън как ше си счупиш лакираните ноктенца и нежните ръчички !
на колко си не ми е ясно 13? .....
и кво как е да се напиеш , а у ..... там да си земеш патронче ау знам я аз тая газария .... мно сте велики .... радвам се че си вешън , газар или къвто си там , че иначе щях мно да се замисля. ...

PinkFloydSound
02-01-2008, 07:03
ahahah пак ли комплекси ве :-o като сте кло6ари и не ви стиска да сте фе6ъни или па нямате пари духайтеееееееееееееееееее еееееее ние не сме ви виновни
който има проблеми с нас да дое в амор сека събота към 8 говорете и злобейто колко искате ама само ви знаете кфи сте балъци...разбира се имам ацки мн фрдс който имат други стилове но всички дет пи6ат у форумите сте балъцииииииииии
супер зле си брато !
амор в 8 ...... а в 9 къде да те намерим във вас ?..... нещастник! ....какви кинти е момче, тея дето ваще са изработили ... ? някога напънал ли си се вобще да поработиш ...? мно ясно че не си се напънъл , нали си фешън как ше си счупиш лакираните ноктенца и нежните ръчички !
на колко си не ми е ясно 13? .....
и кво как е да се напиеш , а у ..... там да си земеш патронче ау знам я аз тая газария .... мно сте велики .... радвам се че си вешън , газар или къвто си там , че иначе щях мно да се замисля. ...
къртиш, тапиш яко :-D а и предното момиче беше написало, че има фешън блузки за по 10-20 лева...еми миличка, това, че той е тръгнал да се прави на еди какъв си по форумите т.е. на фешън...е сори ама това не означава, че е някво богаташче...да си фешън означава да се обличаш без вкус и стил, независимо социалните ти възможности...тъй, че той може да се облича с блузки и насрани гащета от по 2-3 лева, и пак да се прави на такъв какъвто не е :D

varnen4e
02-01-2008, 08:56
Абе оставете ги хората да изглеждат както искат.. кво като са "фешъни".. т'ва си е техния стил, нехния вкус... техния начин... Не мога да разбера кво лошо има. :D Много сте странни начи... аз па им се лефя.. все пак начина на обличане не е кой знае какъв критерии за характера, а аз гледам характера, не чак толкова дрехите на хората до мен...

mon4eto
02-01-2008, 09:06
Na tqh vseta vinagi im e kriv :?

PinkFloydSound
02-01-2008, 09:06
Абе оставете ги хората да изглеждат както искат.. кво като са "фешъни".. т'ва си е техния стил, нехния вкус... техния начин... Не мога да разбера кво лошо има. :D Много сте странни начи... аз па им се лефя.. все пак начина на обличане не е кой знае какъв критерии за характера, а аз гледам характера, не чак толкова дрехите на хората до мен...
знам мила, и аз гледам хората по характера им не по стила и начина им на обличане...Ама я ми кажи сега...как може да ти допадне такова тъпо, жалко, комплексирано смотано човече /за Fesho става на въпрос/...и по характер, и по стил на мислене и на обличане...и по каквото щеш :shock: изумявате ме направо :-D

varnen4e
02-01-2008, 09:13
За кой става въпрос?

dan4ety
02-01-2008, 09:14
Fesho, ами аз искам да ме "набиете" с нежните си ръчички, ама ... не съм от София :cry: На 16 си минал пубертетската възраст :razz: Браво, продължавай да се самозалъгваш. И аре стига с това на кой колко му струват дрехите, защото е ... детинско. Точно така правех преди 4-5 години "Пък мама ми взе една блузка за 30 лв", "Пък аз имам дълки за 78 лв". Колкото и да ти струват дрехите, все пак си остават смотани. И не се самозалъгвай с факта, че завиждам на мамините детенца (фешъните). Аз гледам как да избягам от тях, ти ще ми говориш, че съм им завиждала :shock: :razz: А това, че метълите носели само черно и били с дълга коса ме остави без дъх от смях! :razz: То по тая логика аз съм метълка :shock: :razz: И какво сте направили на рапърите миналата година. Сигурно е имало един рапър, и вие 100 човека сте му се нахвърлили. Ми то нормално да го набиете, никой не може да издържи на глупостта на 100 фешъна :razz: А пък не ми говори колко ми струвал живота, защото поне струва нещо. Не като твоя, дето и 1 стотинка не струва. Аз ли съм комплексирана, бе?! Комплексиран ти е г*за на тебе! Аре ти ела, като си "толкова голям". Ела до Добрич, да те видим какво можеш, бе! Писна ми от такива като тебе, дето се имат за голямата работа, а пък лицата им не се различават от гъза :? И всъщност, знам, че ще те заболи малко от това, което ще кажа (понеже сигурно си много изнежен), ама не струвате. Ти и приятелите ти сте нищо, нищичко. Само едни грешки, забравени на Бога. :?

Намерил на кой да вика форумно дупе ...

P.S Извинявам се, за тъпото ми държане. :neutral:

P.S 2 Паднах на нивото на фешънчетата, със заплахите и обидите. :cry: Жалко, че не мога да си изпълня заплахите, защото не съм от София :cry: :lol:

P.S 3 И аз гледам хората по характера, ама такъв екземпляр като Fesho, някой може ли да го изтърпи? :shock:

varnen4e
02-01-2008, 09:17
Ааа кой е Fesho? И какво е сторил, че не ми се чете толко много?

SexYLipS
02-01-2008, 09:22
Ааа кой е Fesho? И какво е сторил, че не ми се чете толко много?
Ще се наложи..

PinkFloydSound
02-01-2008, 09:32
Ааа кой е Fesho? И какво е сторил, че не ми се чете толко много?
ми обърни една страница назад и ще видиш :-D

dan4ety
02-01-2008, 09:33
Ааа кой е Fesho? И какво е сторил, че не ми се чете толко много?

Един софийски фешън, дето се има за голямата работа и е много тъп :D Това беше най-краткото описание. Ама все пак върни една страница назад и прочети великите му мисли как се обличат метълите, емотата, рапърите и т.н :-D

varnen4e
02-01-2008, 09:34
ahahah пак ли комплекси ве :-o като сте кло6ари и не ви стиска да сте фе6ъни или па нямате пари духайтеееееееееееееееееее еееееее ние не сме ви виновни
който има проблеми с нас да дое в амор сека събота към 8 говорете и злобейто колко искате ама само ви знаете кфи сте балъци...разбира се имам ацки мн фрдс който имат други стилове но всички дет пи6ат у форумите сте балъцииииииииии

Аз ще дойда в Амор.. само кажи на детска, нали?

PinkFloydSound
02-01-2008, 09:38
Fesho, ами аз искам да ме "набиете" с нежните си ръчички, ама ... не съм от София :cry: На 16 си минал пубертетската възраст :razz: Браво, продължавай да се самозалъгваш. И аре стига с това на кой колко му струват дрехите, защото е ... детинско. Точно така правех преди 4-5 години "Пък мама ми взе една блузка за 30 лв", "Пък аз имам дълки за 78 лв". Колкото и да ти струват дрехите, все пак си остават смотани. И не се самозалъгвай с факта, че завиждам на мамините детенца (фешъните). Аз гледам как да избягам от тях, ти ще ми говориш, че съм им завиждала :shock: :razz: А това, че метълите носели само черно и били с дълга коса ме остави без дъх от смях! :razz: То по тая логика аз съм метълка :shock: :razz: И какво сте направили на рапърите миналата година. Сигурно е имало един рапър, и вие 100 човека сте му се нахвърлили. Ми то нормално да го набиете, никой не може да издържи на глупостта на 100 фешъна :razz: А пък не ми говори колко ми струвал живота, защото поне струва нещо. Не като твоя, дето и 1 стотинка не струва. Аз ли съм комплексирана, бе?! Комплексиран ти е г*за на тебе! Аре ти ела, като си "толкова голям". Ела до Добрич, да те видим какво можеш, бе! Писна ми от такива като тебе, дето се имат за голямата работа, а пък лицата им не се различават от гъза :? И всъщност, знам, че ще те заболи малко от това, което ще кажа (понеже сигурно си много изнежен), ама не струвате. Ти и приятелите ти сте нищо, нищичко. Само едни грешки, забравени на Бога. :?

Намерил на кой да вика форумно дупе ...

P.S Извинявам се, за тъпото ми държане. :neutral:

P.S 2 Паднах на нивото на фешънчетата, със заплахите и обидите. :cry: Жалко, че не мога да си изпълня заплахите, защото не съм от София :cry: :lol:

P.S 3 И аз гледам хората по характера, ама такъв екземпляр като Fesho, някой може ли да го изтърпи? :shock:
няма проблеми..."тъпото" ти държание е извинено защото си абсолютно права...фешо миличък...да си метъл, да си рапър и какъвто още си искаш...не се забелязва само по стила ми и по това каква музика слушаш бе жалко човече...ти кат си "фешън" ква музика слушаш?чалга сигурно :D и сега сигурно слушаш гергана и се наслаждаваш на полюшващия се силикон у циците и :lol: аз за теб даже и че си фешън не бих казала...ти си някакво комплексирано жалко подобие на фешън...с по-прости думички казано-ПОЗЬОРЧЕ НА ФЕШЪНА!!!аре де аре...аз не съм от софия ама специално заради тебе ще дойда да се посмея малко :lol: :razz:

Wrathchild
02-01-2008, 09:48
Фешо, и кво? Ще ме набиете с кльощавите си ръчички? Ще си счупите нокътчетата за мен? Благодаря, поласкана съм.
Пари ли имаш? Имаш ти. Чушки. Можеш само входа на амор да си платиш. На 16 си минал пубертетската възраст? Като си я минал защо ходиш в Амор? Защо пишеш тук? И кой на 16 е минал пубертетската възраст, освен много малко изключения, от които ти не си?
И недей да гъзарееш с парите на мама и тате. Те са до време. А един ден ти ще си този, който бърка по кофите за да храни семейството си.
И пак казвам - ще ме набиеш ти, който си на кака кльощьото със хилавите ръчички с прозрачния лак и гланца за устни... айде бе :D

PinkFloydSound
02-01-2008, 09:56
ауе кво му се връзвате на тоя фешо...ни ли го видите на снимката какъв е урод неземен :lol: и ще ми вика, че съм била комплексирана :razz: бе човече, скрий се някъде и спри да пишеш, че не си желан тука просто върви се факай нанякъде за да не дойда в събота в амор и да не те нафакам едно хубаво 8-)

d0mat4et0
02-01-2008, 11:51
Fashion4etata рлз.....Мн по-ме радват отколкото "смъкнатите" Тесни дънки....КЕцки....Вс да е марково....Отколкот някви дънки от илиенци , с които едно момиче въобще не изглежда женствена , а нали тва е целта все пак....Ето един пример....

http://img84.imageshack.us/img84/8366/2950230hr7.jpg
http://b0.img.v4.skyrock.com/b0e/emo-boy-emo-gril/pics/1169804726.jpg

Тия снимки просто ги намерих в нет сри...Не искам да изтъквам емовците....Просто много повече ми харесва момиче с къса поличка , отколкото с дънки тип насрано

:razz: :razz: :razz:

zabludenata
02-01-2008, 11:56
много повече ми харесва момиче с къса поличка , отколкото с дънки тип насрано

:razz: :razz: :razz:
Много ясно!

Wrathchild
02-01-2008, 11:58
Хаха, марково... половината ви 'маркови' дрешки са купени от секънд хенд за маркови дрехи. Нищо против хората, пазаруващи от там, но да ми парадирате с дънки, купени за 30 лева и да се изкарвате богаташчета... :lol:

PinkFloydSound
02-01-2008, 12:05
Да си фешън, не означава да се обличаш модерно и с маркови дрехи. Да си фешън означава да си МИСЛИШ, че се обличаш модерно и със стил...а правите точно обратното...Да си фешън означава да се обличаш безвкусно, шарения, кич като щеш :shock: Просто това животно го има само и единствино в България :shock: а wrathchild е права..всъщност донякъде...не смятам, че фешъните си купуват дрехи от секънд хенд...изивнявай мила, ама там къде ще намериш такива шарении и безвкусици...т.е. в секънд хенд...фешъните парадират точно с това, че си купуват скъпи дрехи. Не винаги скъпото е хубаво.

d0mat4et0
02-01-2008, 12:05
Хаха, марково... половината ви 'маркови' дрешки са купени от секънд хенд за маркови дрехи. Нищо против хората, пазаруващи от там, но да ми парадирате с дънки, купени за 30 лева и да се изкарвате богаташчета... :lol:

Еми аз не се изкарвам богаташче , въпреки че не си купувам дрехи от вТора употреба....Само казвам , че мн по-яко изглежда момиче с няква сладка поличка или тесни дънчици и че не ме кефи да гледам как някви "гъзарки" се праат на мн яки като се обличат като момчета....Аре мн сори...Предпочитам скъпо и хубаво , отколкото евтино и отвратително...Ест фул респект на тея , които не се правят на мн яки с облеклото...Аз не съм нито фешън , нито рапърка...Кефя се на това , което наще могат да ми купят и това е.... :-P

PinkFloydSound
02-01-2008, 12:06
Хаха, марково... половината ви 'маркови' дрешки са купени от секънд хенд за маркови дрехи. Нищо против хората, пазаруващи от там, но да ми парадирате с дънки, купени за 30 лева и да се изкарвате богаташчета... :lol:

Еми аз не се изкарвам богаташче , въпреки че не си купувам дрехи от вТора употреба....Само казвам , че мн по-яко изглежда момиче с няква сладка поличка или тесни дънчици и че не ме кефи да гледам как някви "гъзарки" се праат на мн яки като се обличат като момчета....Аре мн сори...Предпочитам скъпо и хубаво , отколкото евтино и отвратително...Ест фул респект на тея , които не се правят на мн яки с облеклото...Аз не съм нито фешън , нито рапърка...Кефя се на това , което наще могат да ми купят и това е.... :-P
Аз пък останах с впечатление, че си фешън :?

Wrathchild
02-01-2008, 12:43
Говорех специално за марковите дрехи, че се опитват да се изкарат, че имат такива...

PinkFloydSound
02-01-2008, 12:50
Говорех специално за марковите дрехи, че се опитват да се изкарат, че имат такива...
ее да това е вярно...те дори и да имат започват да парадират ли, парадират :o

Wrathchild
02-01-2008, 12:52
Имат те... аз тогава защо не съм виждала нито един от тях в магазините по Витошка или в моловете, където се продават тези дрехи?

PinkFloydSound
02-01-2008, 13:14
Имат те... аз тогава защо не съм виждала нито един от тях в магазините по Витошка или в моловете, където се продават тези дрехи?
ми щото тия магазини са за хора с вкус и пари...не за някакви тъпи жалки комплексарчета с пубертски изяви :lol:

dan4ety
02-01-2008, 13:37
Просто много повече ми харесва момиче с къса поличка , отколкото с дънки тип насрано

:razz: :razz: :razz:


Е, да, но не толкова къса, че да ти се вижда г*за и от горе и от долу. Поличките, дето са една педя дълги имам предвид. Нормалните полички, да. Обаче, не е хубаво да видиш някоя, дето сланините й се виждат от всякъде, с къса пола или тесни дънки, нали (нямам нищо против по-пълните момичета, но просто не ми харесва като ги видя така облечени)? А повечето фешънки са така. Пък и на някои момичета им отиват дънки тип "насрано". ;) Аз не нося много полички (имам само една :-D ). Но не нося и широки панталони. Нося си нормални дрехи, които са на нормална цена и не се оплаквам. ;) И дрехите на фешъните нямат нищо общо с марково. Ако бяха маркови, щяха да са по-хубави :neutral:

PinkFloydSound
02-01-2008, 13:47
Просто много повече ми харесва момиче с къса поличка , отколкото с дънки тип насрано

:razz: :razz: :razz:


Е, да, но не толкова къса, че да ти се вижда г*за и от горе и от долу. Поличките, дето са една педя дълги имам предвид. Нормалните полички, да. Обаче, не е хубаво да видиш някоя, дето сланините й се виждат от всякъде, с къса пола или тесни дънки, нали (нямам нищо против по-пълните момичета, но просто не ми харесва като ги видя така облечени)? А повечето фешънки са така. Пък и на някои момичета им отиват дънки тип "насрано". ;) Аз не нося много полички (имам само една :-D ). Но не нося и широки панталони. Нося си нормални дрехи, които са на нормална цена и не се оплаквам. ;) И дрехите на фешъните нямат нищо общо с марково. Ако бяха маркови, щяха да са по-хубави :neutral:
дамз, права си...и аз не нося дънки тип насрано, но и не нося някви супер прилепнали фешънски...виж тук зависи не само какви дрехи носиш, ми и каква ти е фигурата, как ти стоят дрехите...щото просто не мога да си представя някоя доста пълничка "фешънка" да ми тръгне с няква поличка дето и се вижда не само гъза ми и други работи :? той тоя фешо един бог го знае къв е...ай утре ще ида в амор ще го щракна като някое папраче и шви покажа :lol:

TellMeYourName
02-01-2008, 14:12
Аз имам анцунг Адидас това прави ли ме безсмъртен ? 8-)

IdiOtKa
02-01-2008, 14:59
Аз имам анцунг Адидас това прави ли ме безсмъртен ? 8-)
по логиката на хората лишени от сякакъв смисъл , си абсолютно безсмъртен и напълно ограничен от към мисловна дейност. !

фешо , фешо , супер зле си брато .... амор , повярвай ми никва идея си няям каква е тая дискотека , но като чуя че работи в 8 ми е ясно ... химия а....оо и кво ше прайм мусколчета...а и кво, ти разчиташ на скъпите си дрешки за да те уважават хората , хахаха колко жалко , аз се обличам супер зле и въпреки това приятелите ми ме уважават и не им пука , колко ще ми струват дрехите .... кво в тая дискотека амор да не се влиза с касова бележка колко са ти дънките ? или пък тря носиш разписка със социалното положение на ваще ... и пак те питам кви пари ....тея на ваще ли? ... никва идея си нямаш кво е да изкараш и 1 лев ...
тъпак хои в амор да слушаш анелия и не ми се обесняй колко си умен и красив ... и да носиш дрехи за 1000 лева винаги ше си останеш умствено ограничен ..

TellMeYourName
02-01-2008, 15:06
Аз имам анцунг Адидас това прави ли ме безсмъртен ? 8-)
по логиката на хората лишени от сякакъв смисъл , си абсолютно безсмъртен и напълно ограничен от към мисловна дейност. !

фешо , фешо , супер зле си брато .... амор , повярвай ми никва идея си няям каква е тая дискотека , но като чуя че работи в 8 ми е ясно ... химия а....оо и кво ше прайм мусколчета...а и кво, ти разчиташ на скъпите си дрешки за да те уважават хората , хахаха колко жалко , аз се обличам супер зле и въпреки това приятелите ми ме уважават и не им пука , колко ще ми струват дрехите .... кво в тая дискотека амор да не се влиза с касова бележка колко са ти дънките ? или пък тря носиш разписка със социалното положение на ваще ... и пак те питам кви пари ....тея на ваще ли? ... никва идея си нямаш кво е да изкараш и 1 лев ...
тъпак хои в амор да слушаш анелия и не ми се обесняй колко си умен и красив ... и да носиш дрехи за 1000 лева винаги ше си останеш умствено ограничен ..Явно не видя иронията в написаното от мен :)

IdiOtKa
02-01-2008, 15:11
Аз имам анцунг Адидас това прави ли ме безсмъртен ? 8-)
по логиката на хората лишени от сякакъв смисъл , си абсолютно безсмъртен и напълно ограничен от към мисловна дейност. !

фешо , фешо , супер зле си брато .... амор , повярвай ми никва идея си няям каква е тая дискотека , но като чуя че работи в 8 ми е ясно ... химия а....оо и кво ше прайм мусколчета...а и кво, ти разчиташ на скъпите си дрешки за да те уважават хората , хахаха колко жалко , аз се обличам супер зле и въпреки това приятелите ми ме уважават и не им пука , колко ще ми струват дрехите .... кво в тая дискотека амор да не се влиза с касова бележка колко са ти дънките ? или пък тря носиш разписка със социалното положение на ваще ... и пак те питам кви пари ....тея на ваще ли? ... никва идея си нямаш кво е да изкараш и 1 лев ...
тъпак хои в амор да слушаш анелия и не ми се обесняй колко си умен и красив ... и да носиш дрехи за 1000 лева винаги ше си останеш умствено ограничен ..Явно не видя иронията в написаното от мен :)
да и на мене ми се видя малко странно за човек с такъв аватар и подпис да има анцунг на адидас , но както и да е .. .реших че тря се премиря с факта .... иначе ирония рулз !

PaSs1on
02-01-2008, 15:28
Донякъде съм съгласна с *.~*` *~* anaRial *.~*.`* . Не е важно хорското мнение, мацка, важно е твоето, защото става дума за теб :) Хич не им се дразни, игнорирай ги. От личен опит знам, че облекчава ;)
absolutno si prava za tova 4e e vajno tvoito mnenie ti si si re6ila da hodi6 taka.Az li4no si imam moi stil hem sum smuknata hem ne tolkova ama nikoga ne sum se obli4ala kato fe6un4e tolkfa sa mi sme6ni, mene li4noo ne me ebe kfo mislqt za moq stil az sum si az i tfa e 4esno kazano kato vida nqkoe mom4e fe6un4e ne moga da se sdurja moje i da ne sum prava no se spukvam da se hila 6ot sa mi mnogo mazni i gadni aa gadnoo a momi4etata i na tqh en im s radvam 6oto imam 4uvstvoto 4e kat sledvat modata si ka4vat samo4uvstvieto ama mnogo pove4e otkolkoto trqbva i sa nekfi naduti a su6tevremenno v moite o4i hiper sme6ni az 4esno kazano ako te vida nqkude mnogo 6e ti se izradvam obojavam smuknatite hora i klo6 stila
Klo6ari rlzz :D :D

zabludenata
02-01-2008, 17:08
Да си фешън, не означава да се обличаш модерно и с маркови дрехи. Да си фешън означава да си МИСЛИШ, че се обличаш модерно и със стил...а правите точно обратното...Да си фешън означава да се обличаш безвкусно, шарения, кич като щеш :shock: Просто това животно го има само и единствино в България :shock: а wrathchild е права..всъщност донякъде...не смятам, че фешъните си купуват дрехи от секънд хенд...изивнявай мила, ама там къде ще намериш такива шарении и безвкусици...т.е. в секънд хенд...фешъните парадират точно с това, че си купуват скъпи дрехи. Не винаги скъпото е хубаво.
Мисля че имаш абсолютно грешна представа относно фешъните :?

chipi_kaoo
02-01-2008, 19:51
Не съм фешън, но не ми пречат фешъните. Аз лично се старая да съм в крак с модата, сега може да не ми харесва нещо което е модерно, и не си го купувам. Иначе, не се стреме към крайности, фешъни, смъкнати, метали, просто съм си обикновенно момче :P

varnen4e
02-01-2008, 20:02
нежни ръце ахххххххахахха :razz: е ама вие сте за цирк нема такиа клоуни ве компекси лелел ахахах тфа 4е има фе6ъни на по 13 и са с клиощави ръце е вярно ама май верно не познаа6 фе6ъни ахах както казах само химията ми струва колко целия ви живот и в събота елате в 8.00 ли4но да ми премерите ръката !
ае 4е мн станахте и скинове 6е идват са и форумните :Д

В 20.00... ало0о0о0о безсмътния.. :D На детска ли ще ни водиш?! :-D
Аз не мога, не ме пускат наще на дискотека... :P :D :D :D :D

IdiOtKa
02-01-2008, 20:08
Не съм фешън, но не ми пречат фешъните. Аз лично се старая да съм в крак с модата, сега може да не ми харесва нещо което е модерно, и не си го купувам. Иначе, не се стреме към крайности, фешъни, смъкнати, метали, просто съм си обикновенно момче :P
в тфа нема ло6о ве пи4 :-P
АЗ ДОКОЛКОТО ВИЖДАМ тука ми се дърват само 4-5 грозни пачи дет само 6е ми лигават кура :oops: и некъф бия4 дет 6е дое в амор да ни изнася :grin:
ти нарочно ли ми пропускаш въпроса или се праиш на приятно разсеян ...
с кви пари си купуваш кинтите с тея на ваще или лично твой изкарани , с квикинти ходиш в амор , нещасник , земи изкарам малко кинти сам и после им виж стойността .... Амор ... 8 е мно рано можел и да доида към 11 че 8 ми е бая рано или нее ти кам 11 ве4е 6е си легнал да спинкаш ... нещастник .... хой да харчиш парите на вашите и не ме занимавай ако обичаш ! озлобяла съм аз ..озлобяла съм от тъпотията ти .. !

varnen4e
02-01-2008, 20:11
озлОбяла...

IdiOtKa
02-01-2008, 20:15
озлОбяла...
ооо да ити си права ..мерси ..

varnen4e
02-01-2008, 20:32
озлОбяла...
ооо да ити си права ..мерси ..

Е, споко :-)

varnen4e
02-01-2008, 20:48
Оффф.. не съм казала аз, че си с кльощави ръчички и с нокти, успокой се.. аз просто се пошегувах... не те познавам, за да те съдя... ;) И няма да се бия с теб.. не съм чак толкова смела, че да ходя да се бия с момчета.. споко.. а за парите си прав.. много ги мразя и аз тея въпроси от рода на "Ама тея пари, нали за от ваще"... ок, дай като са от наще да не ги харча и да тъна в мизерия.. стегнете се малко с тия въпроси, а ти се успокой, нямам НИЩО против теб!

IdiOtKa
02-02-2008, 10:21
ок ок ..... вие сте прави , аз съм тъпа и кво ли още не ...също така съм мазна, размъкната и междудругото клошарка ...и съм се озлобила от тва, че живея в мизерия .... горката аз самосъжалявъм се как може да съм толкос наредена ,..... ааа направо мисля да се самоубия по случая , просто искам да ви леша от моето присъствие , да не съм ви в тежест .......................ааааааааааааа ааааааахаххахаххахха не ме ебе за вас !
аа какво ако съм бедна ? и какво ако няям пари да си купя анцунг на адидас ? да не би да съм по малко човек .... да да сигурно ... толкоса съм проста нали няям анцугче на адидас , за кво вобще живея .....
100% живея мноо по аиляшки от вас и 100% съм много по усмихната и щастлива. ... идете се къпете в пари , не ме ебе !

Wrathchild
02-02-2008, 11:39
нежни ръце ахххххххахахха :razz: е ама вие сте за цирк нема такиа клоуни ве компекси лелел ахахах тфа 4е има фе6ъни на по 13 и са с клиощави ръце е вярно ама май верно не познаа6 фе6ъни ахах както казах само химията ми струва колко целия ви живот и в събота елате в 8.00 ли4но да ми премерите ръката !
ае 4е мн станахте и скинове 6е идват са и форумните :ДХимията ти струва дръжки. И химията ти прави... водни мускули. Уплаши ме с тях, да знаеш.
И това, че ти отговаряш по този начин само доказва, че ТИ си комплексираното същество, което даже се обижда от нашите думи към теб :razz:
И не си позволявай да говориш по този начин. Когато аз съм обиколила такъв тип заведения ти още си си играл на кечисти.
А ти пари нямаш, миличък. Ако мама и тате не те издържат ще си останеш на хляб и сиренце. Когато ТИ си изкарваш парите тогава се прави на голямата работа. И колкото и пари да имаш пак си оставаш жалко леке, впрочем със кльощава структура, на която мускулите стоят грозно. И пак оставаш безмозъчен пикльо.

dan4ety
02-02-2008, 13:40
нежни ръце ахххххххахахха :razz: е ама вие сте за цирк нема такиа клоуни ве компекси лелел ахахах тфа 4е има фе6ъни на по 13 и са с клиощави ръце е вярно ама май верно не познаа6 фе6ъни ахах както казах само химията ми струва колко целия ви живот и в събота елате в 8.00 ли4но да ми премерите ръката !
ае 4е мн станахте и скинове 6е идват са и форумните :ДХимията ти струва дръжки. И химията ти прави... водни мускули. Уплаши ме с тях, да знаеш.
И това, че ти отговаряш по този начин само доказва, че ТИ си комплексираното същество, което даже се обижда от нашите думи към теб :razz:
И не си позволявай да говориш по този начин. Когато аз съм обиколила такъв тип заведения ти още си си играл на кечисти.
А ти пари нямаш, миличък. Ако мама и тате не те издържат ще си останеш на хляб и сиренце. Когато ТИ си изкарваш парите тогава се прави на голямата работа. И колкото и пари да имаш пак си оставаш жалко леке, впрочем със кльощава структура, на която мускулите стоят грозно. И пак оставаш безмозъчен пикльо.
гадно ли ти е ве
майка ти деба 6ибана скапана кирлива умрела пи4ка ти майчин а смръдлива
6е ми лигави6 кура само друго неможе6 да напраи6 колко и да завиждаш :grin:
скоро 6е умре6 много ло6о и целото ти сме6но семейство 6е умре 6е по4ива6 в ада да се обърне6 в гроба 6ти пикам на о4ите деба и лайновоза тир да ви блъсне и да умре6 после от спин!
ае ебафайте си майката вие си знаете колко сте сме6ни незнаете дори и у форума кфо да ми кажете вижте 4е секо мнение ви противоре4и с миналата сдуханяци кой ви знае кфи сте грозни и спекове бах гннусните вие сигурно и на рони колман 6е му каете 4е е клиощав ама мн добре знам 4е никога нема ви стисне да ми каете не6то в о4ите знаете къде съм!
ае трайте ве4е 4е сте ми пове4е от сме6ни :razz:ебафайте си грозните майки


Твоята майка може да е грозна, но не и моята! И недей да проклинаш, защото след това на тебе ще се върне (а, дано!). Ти само си мислиш, че не мога ти кажа в лицето, това, което пиша. Обаче аз мога! Аз ли съм смешна, бе, копеле просто! Не се ли виждаш, или си си натрошил огледалата! Като се видиш в нормално огледало, тогава ми говори, кой е грозен и кой не. То един плъх е по-хубав от тебе, бе леке фешънско! И както ще направиш, ако не трая?! Ще дойдеш до Добрич, ли?! Аре ела, не ми пука, защото ти си едно долно, грозно, тъпо леке дето друго освен "ще ми лигавиш к*ра" не знае. Бахти и скапаняка шибан. После защо не харесвам фешъните - то такава грешка на природата, като тебе, кой ще харесва?! Бахти и екземпляра невиждан ...

dan4ety
02-02-2008, 14:05
нежни ръце ахххххххахахха :razz: е ама вие сте за цирк нема такиа клоуни ве компекси лелел ахахах тфа 4е има фе6ъни на по 13 и са с клиощави ръце е вярно ама май верно не познаа6 фе6ъни ахах както казах само химията ми струва колко целия ви живот и в събота елате в 8.00 ли4но да ми премерите ръката !
ае 4е мн станахте и скинове 6е идват са и форумните :ДХимията ти струва дръжки. И химията ти прави... водни мускули. Уплаши ме с тях, да знаеш.
И това, че ти отговаряш по този начин само доказва, че ТИ си комплексираното същество, което даже се обижда от нашите думи към теб :razz:
И не си позволявай да говориш по този начин. Когато аз съм обиколила такъв тип заведения ти още си си играл на кечисти.
А ти пари нямаш, миличък. Ако мама и тате не те издържат ще си останеш на хляб и сиренце. Когато ТИ си изкарваш парите тогава се прави на голямата работа. И колкото и пари да имаш пак си оставаш жалко леке, впрочем със кльощава структура, на която мускулите стоят грозно. И пак оставаш безмозъчен пикльо.
гадно ли ти е ве
майка ти деба 6ибана скапана кирлива умрела пи4ка ти майчин а смръдлива
6е ми лигави6 кура само друго неможе6 да напраи6 колко и да завиждаш :grin:
скоро 6е умре6 много ло6о и целото ти сме6но семейство 6е умре 6е по4ива6 в ада да се обърне6 в гроба 6ти пикам на о4ите деба и лайновоза тир да ви блъсне и да умре6 после от спин!
ае ебафайте си майката вие си знаете колко сте сме6ни незнаете дори и у форума кфо да ми кажете вижте 4е секо мнение ви противоре4и с миналата сдуханяци кой ви знае кфи сте грозни и спекове бах гннусните вие сигурно и на рони колман 6е му каете 4е е клиощав ама мн добре знам 4е никога нема ви стисне да ми каете не6то в о4ите знаете къде съм!
ае трайте ве4е 4е сте ми пове4е от сме6ни :razz:ебафайте си грозните майки


Твоята майка може да е грозна, но не и моята! И недей да проклинаш, защото след това на тебе ще се върне (а, дано!). Ти само си мислиш, че не мога ти кажа в лицето, това, което пиша. Обаче аз мога! Аз ли съм смешна, бе, копеле просто! Не се ли виждаш, или си си натрошил огледалата! Като се видиш в нормално огледало, тогава ми говори, кой е грозен и кой не. То един плъх е по-хубав от тебе, бе леке фешънско! И както ще направиш, ако не трая?! Ще дойдеш до Добрич, ли?! Аре ела, не ми пука, защото ти си едно долно, грозно, тъпо леке дето друго освен "ще ми лигавиш к*ра" не знае. Бахти и скапаняка шибан. После защо не харесвам фешъните - то такава грешка на природата, като тебе, кой ще харесва?! Бахти и екземпляра невиждан ...
AHAHH ти си некфа селянка дет даже си ми жалка да те храна и не си ми интересна :lol: ама селото не прощава :Д:Д: ае влахке хои си у румъния бб отиам се веселя а вие си стойте у форума и проклинайте си4ки и както казах спокс ще ти го дам да ми го лигавиш 6ом толку иска6 6ти надуя бузките :-P


Добрич било село в Румъния?! :razz: Ти ме разби, бе, плъх такъв :razz: И аз съм селянка?! :razz: Единствения селяндур тука си ти! Ти, ти ,ти и само ТИ! Селянка съм била. Пф, селски ти е гъза на тебе! И пак използва любимата си фраза, просто предадена по друг начин. Да не мислиш, че искам да съм ти интересна :razz: И единствения, който проклина си ти. Аз не съм видяла друг да проклина...

varnen4e
02-02-2008, 20:18
скоро 6е умре6 много ло6о и целото ти сме6но семейство 6е умре 6е по4ива6 в ада да се обърне6 в гроба 6ти пикам на о4ите деба и лайновоза тир да ви блъсне и да умре6 после от спин!


Стига, бе муцинка... недей така.. гадно е.. просто не се връзвай... хората са си го казали: "По- добре на хората в устата, отколкото на хората в краката." Все пак признай, че това беше малко прекалено...

varnen4e
02-02-2008, 20:19
Малко уточнение.. власите не са ли сърби?

Wrathchild
02-02-2008, 21:03
Браво. Можеш да псуваш. Можеш да се заканваш на момичета, че ще ги биеш и да им заплашваш семействата. А реално погледнато да не можеш и муха да убиеш.
ВЕЧЕ СИ МЪЪЪЪЖ :grin:

varnen4e
02-02-2008, 21:08
Оффф... аре оставете момчето. Не съм на ничия страна, но замислете се.. вие сте 15... как очаквате да се оправи (1) човек с толкова хора?!

Wrathchild
02-02-2008, 21:18
Аз още с предния пост го оставих - с простаци не може да се проведе нормална дискусия ЗА и ПРОТИВ. Нямам против хората, обличащи се по модата, има много печени от тях. Дънки в ботуши, розови пуловерчета... да, изглежда кофти, поне за моите очи, но нямам против.
Имам против смешници, които по форумите са големи биячи, ама всъщност са пълни лекета, които за нищо не стават. И които дори, когато ги нападнат не могат да се защитят по друг начин освен да псуват и да заплашват с бой.
И ти пък защо реши, че ще ми казваш кой и защо да оставям? Ако искам и ще му отвърна на псувнята с псувня, не си ти човека, който да ми казва какво да правя.

varnen4e
02-02-2008, 21:45
Аз още с предния пост го оставих - с простаци не може да се проведе нормална дискусия ЗА и ПРОТИВ. Нямам против хората, обличащи се по модата, има много печени от тях. Дънки в ботуши, розови пуловерчета... да, изглежда кофти, поне за моите очи, но нямам против.
Имам против смешници, които по форумите са големи биячи, ама всъщност са пълни лекета, които за нищо не стават. И които дори, когато ги нападнат не могат да се защитят по друг начин освен да псуват и да заплашват с бой.
И ти пък защо реши, че ще ми казваш кой и защо да оставям? Ако искам и ще му отвърна на псувнята с псувня, не си ти човека, който да ми казва какво да правя.

Просто ми е интересно какво против него имаш?

Wrathchild
02-02-2008, 21:56
Имам против това, че парадира с нещо, за което не си е мръднал и пръста.
Имам против това, че се изкарва големия бияч, а всъщност 10000% е само сеирджия.
Имам против това, че се прави на големия пич, а ходи на детска дискотека.
Имам против това, че вместо да се изразява поне малко интелигентно той псува като каруцар и си мисли, че обижда. Но иначе с претенции.
Друго?

zabludenata
02-03-2008, 06:27
Имам против това, че парадира с нещо, за което не си е мръднал и пръста.
Имам против това, че се изкарва големия бияч, а всъщност 10000% е само сеирджия.
Имам против това, че се прави на големия пич, а ходи на детска дискотека.
Имам против това, че вместо да се изразява поне малко интелигентно той псува като каруцар и си мисли, че обижда. Но иначе с претенции.
Друго?
Офф да ти имам проблемите 8-)

Wrathchild
02-03-2008, 08:34
Аз казах с какво ме дразни, а аз какви проблеми имам не мисля, че ти влиза в работата. Повярвай, не искаш да ги имаш 8)
Както и да е, в тази тема свястно опровержение на мнението ми няма да срещна, така, че по-добре да отивам там, където критиката към мен поне ще бъде поне на малко по-високо ниво от 'да ми лигавиш кура'.

IdiOtKa
02-03-2008, 13:48
Аз казах с какво ме дразни, а аз какви проблеми имам не мисля, че ти влиза в работата. Повярвай, не искаш да ги имаш 8)
Както и да е, в тази тема свястно опровержение на мнението ми няма да срещна, така, че по-добре да отивам там, където критиката към мен поне ще бъде поне на малко по-високо ниво от 'да ми лигавиш кура'.
няма смисал нека приемем че ние сме тъпи и ограничени , а те са прави просто тва е загуба на време и нерви ... най вече на нерви !

PinkFloydSound
02-04-2008, 11:38
Пффф фешо, я се изнасяй от тука заедно с олигавения ти фешънски кур...кво?!?!? кво си тръгнал тука да обиждаш момичетата....еми не ги познавам лично, ама пак са 1000 пъти по-интересни от тебе...Пффф..на тебе каква ти е логиката...Всеки който не е фешън е метъл, тъй ли бе пикльооооооо?!?!?!? Па и ше ми казва ква ми била майката...е сори ама само една тъпа проста грозна долна коза би могла да пръкне такъв клоун изродски като тебе уееее....то пък и с претенции майка му стара :x тц-тц-тц...еми не съм нито метъл, нито фешън, нито емо, нито рапър, нито смъкната...просто съм едно момиче, което се облича с определен вкус и стил...за разлика от тебе...и да чуя още един коментар за Идиотка, данчету, Wrathchild, или който и да било друг с моето мнение...ше ти еба мамата проста шибана...ясно?!?!?
П.П. много извинявайте за псувните, просто реших, че само ако падна на неговото ниво, ще мога да общувам нормално с него 8-) ма то с ненормален човек нормално общува ли се?!?!?

mhmhmhmhm
02-04-2008, 14:22
малее
и биячи имало тука вече
:razz:

PaSs1on
02-04-2008, 17:43
Пффф фешо, я се изнасяй от тука заедно с олигавения ти фешънски кур...кво?!?!? кво си тръгнал тука да обиждаш момичетата....еми не ги познавам лично, ама пак са 1000 пъти по-интересни от тебе...Пффф..на тебе каква ти е логиката...Всеки който не е фешън е метъл, тъй ли бе пикльооооооо?!?!?!? Па и ше ми казва ква ми била майката...е сори ама само една тъпа проста грозна долна коза би могла да пръкне такъв клоун изродски като тебе уееее....то пък и с претенции майка му стара :x тц-тц-тц...еми не съм нито метъл, нито фешън, нито емо, нито рапър, нито смъкната...просто съм едно момиче, което се облича с определен вкус и стил...за разлика от тебе...и да чуя още един коментар за Идиотка, данчету, Wrathchild, или който и да било друг с моето мнение...ше ти еба мамата проста шибана...ясно?!?!?
П.П. много извинявайте за псувните, просто реших, че само ако падна на неговото ниво, ще мога да общувам нормално с него 8-) ма то с ненормален човек нормално общува ли се?!?!?
ahshьгьг 4ай 4е ми стана интересно
ок ето пак ви казвам и на тебе и на идотката и там на другите :ДА ВИ ПИКАМ НА ОЧИТЕ! :D :lol:
МНоу Си СтРаШнА бРо Мн ЯкО сДуХвАш :S
знам 4е искате да ви ебам ама кфо да направа 4е сте грозни,....
hahahahaha
ei ne sum ti 4estitila!
4estit praznik na paterici
i si gramoten male maleee
i kfo ni obijda6 se edno si nekuf playboy ebati tolkfa si protiven prosto nqma6 pravo da se obajda6 selo selooo gnusar

8-)

CuRly_Doll
02-04-2008, 17:54
Хмм...тема за фешаните..поредната..ся се надявам да не ми скочите и на мен,щото си изказвам мнението.Дoбре,бе ти като не си емо,що си се писала Emo Doll??? :-D Тъй сега да си кажа...ем хуу и аз не сам нито фешанка,нито металка камоли пък емо..И кво?..Трагнете да ме псувате,щото съм различна,а??Така ли ше стане?Кефят ме модерните дрехи и си се обличам както си искам и се пак поиче подкрепям фешанчетата от другите,щото поне си налагат някав стил-еднакав,различен..се тая...Пък и що правите 10000 теми за тях като не ги понасяте??Не знам как мислите вие,оба4е наистина до някаква степен си е избиване на комплекси(за тва съм съгласна).Който не ги понася да не прави теми за тях.Така или иначе ще си ги има и с тея теми,и без тях!Просто секи да си живее животеца и тва е...Що се ровите из чуждите паници.1000 стр с наредби,щото тоя не понасял другия и не знам си кво си,еми не пишете и готово.Кво се нареждате?Няма да си промените нито разбиранията за живота,нито стила,нито нищо...Не намирам никакав смисал...

PaSs1on
02-05-2008, 07:57
Пффф фешо, я се изнасяй от тука заедно с олигавения ти фешънски кур...кво?!?!? кво си тръгнал тука да обиждаш момичетата....еми не ги познавам лично, ама пак са 1000 пъти по-интересни от тебе...Пффф..на тебе каква ти е логиката...Всеки който не е фешън е метъл, тъй ли бе пикльооооооо?!?!?!? Па и ше ми казва ква ми била майката...е сори ама само една тъпа проста грозна долна коза би могла да пръкне такъв клоун изродски като тебе уееее....то пък и с претенции майка му стара :x тц-тц-тц...еми не съм нито метъл, нито фешън, нито емо, нито рапър, нито смъкната...просто съм едно момиче, което се облича с определен вкус и стил...за разлика от тебе...и да чуя още един коментар за Идиотка, данчету, Wrathchild, или който и да било друг с моето мнение...ше ти еба мамата проста шибана...ясно?!?!?
П.П. много извинявайте за псувните, просто реших, че само ако падна на неговото ниво, ще мога да общувам нормално с него 8-) ма то с ненормален човек нормално общува ли се?!?!?
ahshьгьг 4ай 4е ми стана интересно
ок ето пак ви казвам и на тебе и на идотката и там на другите :ДА ВИ ПИКАМ НА ОЧИТЕ! :D :lol:
МНоу Си СтРаШнА бРо Мн ЯкО сДуХвАш :S
знам 4е искате да ви ебам ама кфо да направа 4е сте грозни,....
hahahahaha
ei ne sum ti 4estitila!
4estit praznik na paterici
i si gramoten male maleee
i kfo ni obijda6 se edno si nekuf playboy ebati tolkfa si protiven prosto nqma6 pravo da se obajda6 selo selooo gnusar

8-)
аве
виж се ф огледалото веждите са ти под зъбите у6ите са ти под носа и устата ти смърди ло6о дори и от монитора престаам си наистина мани мани село 6е ми вика :grin:
:-D :D :D :D :lol: :lol: :-D :-D :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :smt044 :smt044 :smt040 :smt040 :smt046 :smt046 :smt046 :smt046 :smt046 :smt046 :smt038 :smt038 :D :D lele kolko si umen a ne taka ti zavijdam
tctc i az ne sum tolkfa zlee lelee :razz: :razz: :razz: :razz:

IdiOtKa
02-05-2008, 08:19
Пффф фешо, я се изнасяй от тука заедно с олигавения ти фешънски кур...кво?!?!? кво си тръгнал тука да обиждаш момичетата....еми не ги познавам лично, ама пак са 1000 пъти по-интересни от тебе...Пффф..на тебе каква ти е логиката...Всеки който не е фешън е метъл, тъй ли бе пикльооооооо?!?!?!? Па и ше ми казва ква ми била майката...е сори ама само една тъпа проста грозна долна коза би могла да пръкне такъв клоун изродски като тебе уееее....то пък и с претенции майка му стара :x тц-тц-тц...еми не съм нито метъл, нито фешън, нито емо, нито рапър, нито смъкната...просто съм едно момиче, което се облича с определен вкус и стил...за разлика от тебе...и да чуя още един коментар за Идиотка, данчету, Wrathchild, или който и да било друг с моето мнение...ше ти еба мамата проста шибана...ясно?!?!?
П.П. много извинявайте за псувните, просто реших, че само ако падна на неговото ниво, ще мога да общувам нормално с него 8-) ма то с ненормален човек нормално общува ли се?!?!?
ahshьгьг 4ай 4е ми стана интересно
ок ето пак ви казвам и на тебе и на идотката и там на другите :ДА ВИ ПИКАМ НА ОЧИТЕ! :D :lol:
МНоу Си СтРаШнА бРо Мн ЯкО сДуХвАш :S
знам 4е искате да ви ебам ама кфо да направа 4е сте грозни,....
hahahahaha
ei ne sum ti 4estitila!
4estit praznik na paterici
i si gramoten male maleee
i kfo ni obijda6 se edno si nekuf playboy ebati tolkfa si protiven prosto nqma6 pravo da se obajda6 selo selooo gnusar

8-)
аве
виж се ф огледалото веждите са ти под зъбите у6ите са ти под носа и устата ти смърди ло6о дори и от монитора престаам си наистина мани мани село 6е ми вика :grin:
селоо селооооооооо ! хой копаеш картофите, щото повярвай ми с тоя интелект за друго не стааш ! .... смешен си ! :razz: :razz: :razz: :razz:
не се увличай толкос с тъпи дискотечки като амор, повярвай ми след време ше разбереш колко тъпо място е тва ...земи ходи малко пойче на даскало да научиш нещо , че тя тая твойта глава освен да и прайш прическа и да си скубиш веждите, за друго не стаа ! не сичко опира до маркови дрехи и химия ... след време може и да разбереш за какво ти говорим , но не и сега ....

PinkFloydSound
02-05-2008, 11:01
Аз може и да съм се написала Emo Doll ама тогава съм била в такъв период от живота си...а и сега адски много съжелявам за това, просто много искам да си сменя ника :oops: ааа фешо, първо се върни в първи клас да се научиш на четмо и писмо, че нещо ти убягва както гледам, а пък после ходи по форумите да се правиш на голямата работа и да се закачаш с другите...умно село еййй...айде върви си скуби веждичките и спри да се занимаваш с мен, пък и с който и да било друг от тоя форум :x тц-тц-тц....хората които псуват /като теб/ просто са тъпи комплексари, които нямат толкова акъл, че да се сетят как да затапят по малко по-умен начин...ти си просто изгубена кауза...спирам да се занимавам с теб...както каза Idi0tKa загуба на време и нерви, най-вече на нерви :?

Ag
02-05-2008, 12:53
Еееее :-x Хайде стига вече де!!
И аз не харесвам фешънчета ама ги има..Кво да се прави.И ние за тях сме еднотипни.Всеки с характера си. 8)

PinkFloydSound
02-05-2008, 13:11
Аз може и да съм се написала Emo Doll ама тогава съм била в такъв период от живота си...а и сега адски много съжелявам за това, просто много искам да си сменя ника :oops: ааа фешо, първо се върни в първи клас да се научиш на четмо и писмо, че нещо ти убягва както гледам, а пък после ходи по форумите да се правиш на голямата работа и да се закачаш с другите...умно село еййй...айде върви си скуби веждичките и спри да се занимаваш с мен, пък и с който и да било друг от тоя форум :x тц-тц-тц....хората които псуват /като теб/ просто са тъпи комплексари, които нямат толкова акъл, че да се сетят как да затапят по малко по-умен начин...ти си просто изгубена кауза...спирам да се занимавам с теб...както каза Idi0tKa загуба на време и нерви, най-вече на нерви :?
aхахаххххаахахахха загуба на нерви е шот ми се нервите нали???а щом ми се нервите начи ви дразня а щом ви дразня начи има защо!
за тфа ви и дразня 6от сте сме6ни да ви е още по гадно и да се дразните 6от като ми се дразните на4и имам нещо пое4е от вас което вие нямате
духайте го балъци
лол големи размишления, големи изводи, желязна логика, голямо чудо :lol: пффф...просто си ми отвратен и не мога да те гледам...толкова си грозен...(puke) я върви се скивай в някое огледало, пък после говори ние какви сме били бе...ако въобще огледалото побере габаритите ти де :D и ако въобще не се счупи...я се сдухвай оттука...и първо се научи да пишеш като хората, че нищо не ти разбирам на писането :-P то не съм само аз де...ама както казах вече..."умно" село :lol:

PaSs1on
02-05-2008, 17:19
Аз може и да съм се написала Emo Doll ама тогава съм била в такъв период от живота си...а и сега адски много съжелявам за това, просто много искам да си сменя ника :oops: ааа фешо, първо се върни в първи клас да се научиш на четмо и писмо, че нещо ти убягва както гледам, а пък после ходи по форумите да се правиш на голямата работа и да се закачаш с другите...умно село еййй...айде върви си скуби веждичките и спри да се занимаваш с мен, пък и с който и да било друг от тоя форум :x тц-тц-тц....хората които псуват /като теб/ просто са тъпи комплексари, които нямат толкова акъл, че да се сетят как да затапят по малко по-умен начин...ти си просто изгубена кауза...спирам да се занимавам с теб...както каза Idi0tKa загуба на време и нерви, най-вече на нерви :?
aхахаххххаахахахха загуба на нерви е шот ми се нервите нали???а щом ми се нервите начи ви дразня а щом ви дразня начи има защо!
за тфа ви и дразня 6от сте сме6ни да ви е още по гадно и да се дразните 6от като ми се дразните на4и имам нещо пое4е от вас което вие нямате
духайте го балъци
nie li sme baluci be selooo
basi tupoto kopele si leleeeeeeee
pedal4e mazno :) :-)

IdiOtKa
02-05-2008, 17:39
Аз може и да съм се написала Emo Doll ама тогава съм била в такъв период от живота си...а и сега адски много съжелявам за това, просто много искам да си сменя ника :oops: ааа фешо, първо се върни в първи клас да се научиш на четмо и писмо, че нещо ти убягва както гледам, а пък после ходи по форумите да се правиш на голямата работа и да се закачаш с другите...умно село еййй...айде върви си скуби веждичките и спри да се занимаваш с мен, пък и с който и да било друг от тоя форум :x тц-тц-тц....хората които псуват /като теб/ просто са тъпи комплексари, които нямат толкова акъл, че да се сетят как да затапят по малко по-умен начин...ти си просто изгубена кауза...спирам да се занимавам с теб...както каза Idi0tKa загуба на време и нерви, най-вече на нерви :?
aхахаххххаахахахха загуба на нерви е шот ми се нервите нали???а щом ми се нервите начи ви дразня а щом ви дразня начи има защо!
за тфа ви и дразня 6от сте сме6ни да ви е още по гадно и да се дразните 6от като ми се дразните на4и имам нещо пое4е от вас което вие нямате
духайте го балъци
какво имаш дето аз го нямам ?

PaSs1on
02-05-2008, 18:33
измършавели крави.. o ne tfa me ubi
prosto ti malko mozuk v taq mazna fe6unska glava ima6 li
lelee tfa otkude go izmizli ne znam prosto tfa 6e go citiram cql jivot povqrvai mi!! A puk do tfa kolko sme grozni li? Em nz dali sme grozni ma sme sto puti po gotini ot tebe povqrvai mi. Ako si ti tfa na avatara prosto povqrvai mi po gotina sum ot tebe 8) 8) 8) :) :P
A kolkoto do tebe - protiven si mi....
a i nqma kak da te sre6na ne hoda v chalgiiskite diskoteki away sum ot amor!!

skatemore
02-05-2008, 21:23
Ауе... не е поредната тема за фешъните.. всъщност е за смъкнатите? Нз.. писна ми като мина от някъде и зализаните педалчета да ме гледат все едно съм им изяла закуската? И мазните смръдливи курвички .. и те същата работа? Писна ми като мина покрай някой и да се има за мнол оборотен като се изцепи "Е...генгста?" или.. "Е ? R&B уеар.." .. за тея подмятания се сещам ся ,щото тях чух днеска?! Не разбирам къв им е проблема? Кво им пречи мамка му да се нося както ми харесва да не робувам на шибаните моди и да не ми пука кво ще каже таа или онаа пикла за облеклото ми.. макар че в случея изглежда ,че ми пука.. ама не е така.. просто искам да разбера кво против имате съкнатите момичета? Ако е момче.. тичате да му се лигавите и натискате ,ама нали е момиче.. как ще се носи така.. пффффффф _!_

ти си на 13 и си ходила в на-тъмно ?

PaSs1on
02-06-2008, 07:36
Хмм...тема за фешаните..поредната..ся се надявам да не ми скочите и на мен,щото си изказвам мнението.Дoбре,бе ти като не си емо,що си се писала Emo Doll??? :-D Тъй сега да си кажа...ем хуу и аз не сам нито фешанка,нито металка камоли пък емо..И кво?..Трагнете да ме псувате,щото съм различна,а??Така ли ше стане?Кефят ме модерните дрехи и си се обличам както си искам и се пак поиче подкрепям фешанчетата от другите,щото поне си налагат някав стил-еднакав,различен..се тая...Пък и що правите 10000 теми за тях като не ги понасяте??Не знам как мислите вие,оба4е наистина до някаква степен си е избиване на комплекси(за тва съм съгласна).Който не ги понася да не прави теми за тях.Така или иначе ще си ги има и с тея теми,и без тях!Просто секи да си живее животеца и тва е...Що се ровите из чуждите паници.1000 стр с наредби,щото тоя не понасял другия и не знам си кво си,еми не пишете и готово.Кво се нареждате?Няма да си промените нито разбиранията за живота,нито стила,нито нищо...Не намирам никакав смисал...
vij sa ne e tfa ideqta,ne samo za tfa se zaqjdame s nego! Tupoto e otno6enieto mu i 6ibanoto mu samo4ustvie do nebeto. Spored mene seki da si ima samo4ustvie tfa e mn vajno ma negovoro prekalqva 6e ni obijda toi..tolkfa e protiven na, nas 6e ni vika grozni :D phaha ne moga go turpa . Spored mene 4ovek trqa da ima ne6to za da trugne da obijda nqkoi 4e go nqma tfa. A i na si4ko otgore otkude znae dali sme grozni,bas lova 4e sqka macka tuka e mnogo po qka ot nego nai malko s durjanieto si pa za tfa kak izglejda nz ama toi nqma absolutno nikfo pravo da sudi za tfa ne6to .. :)

dan4ety
02-06-2008, 07:56
Ауе... не е поредната тема за фешъните.. всъщност е за смъкнатите? Нз.. писна ми като мина от някъде и зализаните педалчета да ме гледат все едно съм им изяла закуската? И мазните смръдливи курвички .. и те същата работа? Писна ми като мина покрай някой и да се има за мнол оборотен като се изцепи "Е...генгста?" или.. "Е ? R&B уеар.." .. за тея подмятания се сещам ся ,щото тях чух днеска?! Не разбирам къв им е проблема? Кво им пречи мамка му да се нося както ми харесва да не робувам на шибаните моди и да не ми пука кво ще каже таа или онаа пикла за облеклото ми.. макар че в случея изглежда ,че ми пука.. ама не е така.. просто искам да разбера кво против имате съкнатите момичета? Ако е момче.. тичате да му се лигавите и натискате ,ама нали е момиче.. как ще се носи така.. пффффффф _!_

ти си на 13 и си ходила в на-тъмно ?


И какво като е на 13 и ходи в На тъмно? И аз миналата година бях на 13 и аз ходех там. Какво му е нередното?! :?

skatemore
02-06-2008, 09:10
мхмм... работата си е доста сериозна ма пак вие просто сте ненадменно тъпи

PinkFloydSound
02-06-2008, 12:22
Не случайно на англ. фешън означава стил, маниер. Затова се дразня, че в бг навлезе определение ~фешънка~- те подражават, а същността на думата е да си верен с оригинала на собствените ти разбирания за облекло.... Fesho ако има собствен стил и маниери просто...нз ама тогава аз съм марсианка :lol:
Колкото до термина "фешънка", за мен те излагат на показ едно ужасно гротескно и "серийно" разбиране за мода,което всъщност си е подражание :x За един човек е важно да има собствен стил, с който да се отличава от другите...Но под думата стил нямам предвид само облекло...имам предвид също така и начин на държание...маниери като щеш...а я погледни тоя Fesho...за какви "маниери" и "добро държание" говорим тука...ами за някакви провинциални и прости...селски като щеш...просто нямам думи :x а ти fesho, ако обидиш още веднъж, което и да било момиче, изказало мнение, подобно на моето...просто ще ти разкатая майката...спри да пишеш тук, за да не си го получиш... и да, ще дойда лично при теб и ще ти кажа в очите точно какво мисля...просто не се страхувам да казвам истината, колкото и жалка да е тя, още по-малко на утрепки, които не заслужават да живеят дори, като теб :x

hooliganka89
02-06-2008, 13:43
О вие тука сериозно сакарате :shock:

PinkFloydSound
02-06-2008, 14:18
О вие тука сериозно сакарате :shock:
ми чи как :lol:

mhmhmhmhm
02-06-2008, 15:03
утрепки, които не заслужават да живеят дори, като теб :x
ти пък ще казваш кой да живее :lol:
много си ми смешна с философските си разсъждения...
сериозно
ама айде нали си много различна
/а всъщност като ти гледам снимките изобщо не си/
остай ги тия те са много прости хахаха

PaSs1on
02-06-2008, 17:05
ше си пи6ем у форума колко си искам и 6е ви храна колкото реша само 6е глеа6 и 6е се 4уи6 кфо да кае6 и 6е пи6ете философии тука дет нема ви го про4ета 6от ни6то смислено няма в тях дори немое6 храни6 като хората
и с 2 реда по скайпа 2мата админи са ми от най-добрите приятели не ме карайте и да ви търса ай пи тата да ви намера къде сте и да ви изгорим мизерните апартамен4ета и ли4но 6е викна моми4е да те бие после да не казва6 4е бия моми4ета....и+ тфа дори ве4е нема да вижда6 форума който е целия ти живот 6от не ми е проблем да ви баннат си4ки тфа е най лесното освен 4е 6е ви намера...6от като глеам мн сте смели и 6е ми разкатае6 майката ама у съни6тата ти 6е виим тая събота пак дали 6е дое някой :razz:
:( :( :cry: :cry: :-# 6to ne mi otgovarq6 are kaji mi ne6to za tfa det pisah kfo ne smee6 ili ne znae6 kfo li :D :D

sladur4e_yo
02-07-2008, 05:36
Ебаси и тъпата тема!!! 8) 8-)

IdiOtKa
02-07-2008, 07:56
ааа не няма такива хора чесно маина .... чак толкос лигави и ограничени ...не не няма маина ..тва не е истина , не може да има такива хора. ..... просто не ! няям тарпение да ме баннат от форума ... ! просто ....чакам го ... самявам се че админите на форума са такивао лигофрени като тебе ....
просто тая тема ше се радвам да бъде заключена поне вече няма да има къде да изливаш комплекси ... аиииииииииии !

PinkFloydSound
02-07-2008, 13:29
Смешни сме "вече", така ли?!?!? А ти си смешен още откакто се регистрира тук... и не си преставал да бъдеш :lol: а и съм убедена , че не биеш момичета...просто защото не можеш :lol: а май много ти се иска, а?!?!? ама нема да те огрее да знаеш 8-) пфф...сдухвай се от тук, като не искаш...ще те принудя :D айде в събота да не е в амор, че нещо ми е жалко да ходя в такива чалгаджийски дискотечки...айде в някоя друга да се разбереме, а?!?!? нали искаше да ти кажа какво мисля за теб, право в очите...е ще го направя :wink:

IdiOtKa
02-07-2008, 17:43
aaaaaaaaahahahaha супер зле си брат ....една маимуна е по-умна от теб , всъщност да не обиждаме маимунките те са доста интелигентни животинки ....теб мозака ти е в друго измерение ....тва софия верно е голямо село !

PaSs1on
02-07-2008, 18:16
ше си пи6ем у форума колко си искам и 6е ви храна колкото реша само 6е глеа6 и 6е се 4уи6 кфо да кае6 и 6е пи6ете философии тука дет нема ви го про4ета 6от ни6то смислено няма в тях дори немое6 храни6 като хората
и с 2 реда по скайпа 2мата админи са ми от най-добрите приятели не ме карайте и да ви търса ай пи тата да ви намера къде сте и да ви изгорим мизерните апартамен4ета и ли4но 6е викна моми4е да те бие после да не казва6 4е бия моми4ета....и+ тфа дори ве4е нема да вижда6 форума който е целия ти живот 6от не ми е проблем да ви баннат си4ки тфа е най лесното освен 4е 6е ви намера...6от като глеам мн сте смели и 6е ми разкатае6 майката ама у съни6тата ти 6е виим тая събота пак дали 6е дое някой :razz:
:( :( :cry: :cry: :-# 6to ne mi otgovarq6 are kaji mi ne6to za tfa det pisah kfo ne smee6 ili ne znae6 kfo li :D :D
шот си некфа сдухана кифла дет филосоства по сека тема ама мненията са ти яко сме6ни няма кфо да покажа по тях освен да им се смея и за тфа въобще и не ги 4ета :-o
hah otde zn 4e sum sduhana? a pa za kifla :D mi ne ne sum kolkoto do tebe prosto ako te vida nqkude 6e te pre4ukam na kuf mi se prai6 :o sduhaniq si ti :) nekuf det hodi s ebati samo4ustvieto a ot kude go vadi6 neznam prosto :) namali go 6ot ako ne go naprai6 6e te hvanat nqkoi den da te pre4ukat nqkude povqrvai mi znam za takuf slu4ai :D az 6e se nakefa de ma ti go kazvam na tebe! A kolkoto do tfa prosto ne si poznal s koi da se zaqjda6 pedal mazen, otvratitelen si i naprao mi stava gadno kat ti vida snimkite za tfa prosto are da ne mi govori6 taka 6ot az ako po4na prosto..6e ti se stujnii jivota ako te vida nqkude... :o :D :D :D sranm me e 4e govori6 bg :)

dan4ety
02-07-2008, 18:50
Оф, Фешо, не разбра ли, че не си интересен? Ще се биеш, ще правиш каквото там, ама само го пишеш, нали? И ние го пишем (аз мога и да направя, това, което пиша, обаче не съм от София.) ама и ти го пишеш. Като си толкова боен, аре ела да те видим, бе (аз не мога да дойда, понеже ми е далече, пък не съм толкова голяма, за да ходя до София сама. Пък родителите ми няма да се навият, да ходим до София, само, за да набия някакъв простак, дето се има за голямата работа). Много ли ще си боен.

А сега, понеже разбрах, че не можеш да четеш много, ще ти напиша кратко и ясно, това, което мисля за тебе: Тъп фешънски простак! Ей това си ти.


P.S Отново паднах на нивото на фешъните, чрез заплахи и обиди, ама то по друг начин може ли да се общува с такова говно?!

P.S2 Извинявам се за глупостите, които съм писала

IdiOtKa
02-08-2008, 08:50
ше си пи6ем у форума колко си искам и 6е ви храна колкото реша само 6е глеа6 и 6е се 4уи6 кфо да кае6 и 6е пи6ете философии тука дет нема ви го про4ета 6от ни6то смислено няма в тях дори немое6 храни6 като хората
и с 2 реда по скайпа 2мата админи са ми от най-добрите приятели не ме карайте и да ви търса ай пи тата да ви намера къде сте и да ви изгорим мизерните апартамен4ета и ли4но 6е викна моми4е да те бие после да не казва6 4е бия моми4ета....и+ тфа дори ве4е нема да вижда6 форума който е целия ти живот 6от не ми е проблем да ви баннат си4ки тфа е най лесното освен 4е 6е ви намера...6от като глеам мн сте смели и 6е ми разкатае6 майката ама у съни6тата ти 6е виим тая събота пак дали 6е дое някой :razz:
:( :( :cry: :cry: :-# 6to ne mi otgovarq6 are kaji mi ne6to za tfa det pisah kfo ne smee6 ili ne znae6 kfo li :D :D
шот си некфа сдухана кифла дет филосоства по сека тема ама мненията са ти яко сме6ни няма кфо да покажа по тях освен да им се смея и за тфа въобще и не ги 4ета :-o
hah otde zn 4e sum sduhana? a pa za kifla :D mi ne ne sum kolkoto do tebe prosto ako te vida nqkude 6e te pre4ukam na kuf mi se prai6 :o sduhaniq si ti :) nekuf det hodi s ebati samo4ustvieto a ot kude go vadi6 neznam prosto :) namali go 6ot ako ne go naprai6 6e te hvanat nqkoi den da te pre4ukat nqkude povqrvai mi znam za takuf slu4ai :D az 6e se nakefa de ma ti go kazvam na tebe! A kolkoto do tfa prosto ne si poznal s koi da se zaqjda6 pedal mazen, otvratitelen si i naprao mi stava gadno kat ti vida snimkite za tfa prosto are da ne mi govori6 taka 6ot az ako po4na prosto..6e ti se stujnii jivota ako te vida nqkude... :o :D :D :D sranm me e 4e govori6 bg :)
ше ти еба майката ако те вида некъде ве
майка ти да умре дано 6ибана скапана кирлива умрела да умре6 отт рак на гърдата и после 6е се обръщаш у гроба и само 6ти пикам на ков4ега пи4ка ти лелина миризлива селска целото ти семейство да ви блъсне тир :?
КАТО МЕ ВИДИ6 6Е МИ СЕ СТЪЖНИ НА КУРА ОТ МНОГО ЛИГАВЕНЕ 6Е МИ ГО ЛИГАВИ6 ДОКАТО НЕ УМРЕ6 :-P
омг ....отиам да повърна .. баси отчаяния ...

PaSs1on
02-08-2008, 09:30
ше си пи6ем у форума колко си искам и 6е ви храна колкото реша само 6е глеа6 и 6е се 4уи6 кфо да кае6 и 6е пи6ете философии тука дет нема ви го про4ета 6от ни6то смислено няма в тях дори немое6 храни6 като хората
и с 2 реда по скайпа 2мата админи са ми от най-добрите приятели не ме карайте и да ви търса ай пи тата да ви намера къде сте и да ви изгорим мизерните апартамен4ета и ли4но 6е викна моми4е да те бие после да не казва6 4е бия моми4ета....и+ тфа дори ве4е нема да вижда6 форума който е целия ти живот 6от не ми е проблем да ви баннат си4ки тфа е най лесното освен 4е 6е ви намера...6от като глеам мн сте смели и 6е ми разкатае6 майката ама у съни6тата ти 6е виим тая събота пак дали 6е дое някой :razz:
:( :( :cry: :cry: :-# 6to ne mi otgovarq6 are kaji mi ne6to za tfa det pisah kfo ne smee6 ili ne znae6 kfo li :D :D
шот си некфа сдухана кифла дет филосоства по сека тема ама мненията са ти яко сме6ни няма кфо да покажа по тях освен да им се смея и за тфа въобще и не ги 4ета :-o
hah otde zn 4e sum sduhana? a pa za kifla :D mi ne ne sum kolkoto do tebe prosto ako te vida nqkude 6e te pre4ukam na kuf mi se prai6 :o sduhaniq si ti :) nekuf det hodi s ebati samo4ustvieto a ot kude go vadi6 neznam prosto :) namali go 6ot ako ne go naprai6 6e te hvanat nqkoi den da te pre4ukat nqkude povqrvai mi znam za takuf slu4ai :D az 6e se nakefa de ma ti go kazvam na tebe! A kolkoto do tfa prosto ne si poznal s koi da se zaqjda6 pedal mazen, otvratitelen si i naprao mi stava gadno kat ti vida snimkite za tfa prosto are da ne mi govori6 taka 6ot az ako po4na prosto..6e ti se stujnii jivota ako te vida nqkude... :o :D :D :D sranm me e 4e govori6 bg :)
ше ти еба майката ако те вида некъде ве
майка ти да умре дано 6ибана скапана кирлива умрела да умре6 отт рак на гърдата и после 6е се обръщаш у гроба и само 6ти пикам на ков4ега пи4ка ти лелина миризлива селска целото ти семейство да ви блъсне тир :?
КАТО МЕ ВИДИ6 6Е МИ СЕ СТЪЖНИ НА КУРА ОТ МНОГО ЛИГАВЕНЕ 6Е МИ ГО ЛИГАВИ6 ДОКАТО НЕ УМРЕ6 :-P
alele :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: sry ma ne se sdurjam! Mersi za komentar4eto be6e hiper umno. Prosto se vuzhi6tavam na tfa kolko si umen! trqa i az da stana kat tebe! :) a kolkoto do tfa sus semeistvoto mi ne si dostoen dori da gi spomenava6 taka 4e.. mul4i! i are pls spri s tiq umni komentari napi6i ne6to tupo 4e 6e umra ot zavist! :) :) 8) :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :smt046 :smt046 :smt082 :smt098 :smt023 :smt023 :smt023 :smt040 :smt082 :smt040 :smt040 :smt038 :smt046 :grin: :-D :-D :D :D :D :razz: :razz: :razz: \:D/ \:D/ :razz: :razz: :razz:

PinkFloydSound
02-08-2008, 10:48
ей фешънски олигофренчо, не ме заплашвай, нито мен, нито другите момичета от форума, че ще ти се стъжни...и не ти си човека, който ще ми казва дали имам приятели или не...може да имам 10 истински приятели на кръст, ама както казах вече са истински!!! ти сигурно си мислиш, че целият квартал, цялото даскало са ти приятели...еее да ама не...аз поне на тази възраст съм отсяла истинските си приятели от фалшивите...а ти и на 50 като щеш да си...все акъла ти ще е като на 3-годишно детенце със селски /уупс обидих селяните/ манталитет...
Просто ако видя още един коментар за мен, за идиотка, за Just`another`kid или за dan4ety ще ти се стъжни, просто ще ти разкатая майката...и да, ще дойда в събота на билетния, само гледай да не сдухаш от страх :lol:

varnen4e
02-08-2008, 11:33
Имам против това, че парадира с нещо, за което не си е мръднал и пръста.
Имам против това, че се изкарва големия бияч, а всъщност 10000% е само сеирджия.
Имам против това, че се прави на големия пич, а ходи на детска дискотека.
Имам против това, че вместо да се изразява поне малко интелигентно той псува като каруцар и си мисли, че обижда. Но иначе с претенции.
Друго?

Тези неща засягат ли ТЕБ по някакъв начин?

varnen4e
02-08-2008, 11:45
Абе вие на осъзнавате ли, че този човек в момента ви върти на малкия си пръст и не знам и аз през къде му е за вас! Защот толкова се връзвате. Той иска дави ядоса и го прави (и то без никакви проблеми доколкото виждам)...
И защо слагате всички хора, които се обличат по даден начин в един кюп... Да има супер тъпи и смотани фешъни, има и тъпи и смотани метали, има и тъпи и смотани чалгари... това какъв е един човек не зависи из цяло от начина, по които се облича, не мислите ли?
Това да се псувате на "майки" и да си повтаряте по 51834957 пъти на страница, колко е тъп, грозен, смешен, жалък и т.н. човекът, с когото спорите няма да доведе до нищо, нито някой ще надделее, нито някой ще се примири с думите на отсрещния и ще ги приеме!
Да нападате някой, за това че има (или няма, не знам) пари или за това, че слуша дадена музика, или за това, че се облича по един или друг начин е супер глупаво. А това дали човек е такъв за какъвто ви се представя, не е ваша работа! Той има пълното право да показва някаква част от себе си или дори да ви излъже, защото замислете се... перфектни ли сте вие, че да съдите другите? Ваша работа ли е, какво говори и прави някой, който с нищо не ви е длъжен? Все пак не сме в селската кръчма, че да обсъждаме и критикуваме хората. Замислете се и за това, че ВСЕКИ има право на мнение и на личен избор! Престанете да се месите в нещата на другите хора и ги оставете на мира, просто е безмислено!!! (ОТНАСЯ СЕ И ЗА ДВЕТЕ СТРАНИ!)
Благодаря, на който е отделил време да прочете това!

PinkFloydSound
02-08-2008, 11:50
Имам против това, че парадира с нещо, за което не си е мръднал и пръста.
Имам против това, че се изкарва големия бияч, а всъщност 10000% е само сеирджия.
Имам против това, че се прави на големия пич, а ходи на детска дискотека.
Имам против това, че вместо да се изразява поне малко интелигентно той псува като каруцар и си мисли, че обижда. Но иначе с претенции.
Друго?

Тези неща засягат ли ТЕБ по някакъв начин?
Да, засягат я...проблем?!?!? И мен ме засягат...ние може да "философстваме", ама пак по-добре отколкото да ръсим псувня след псувня като него...Fesho, май ти се изчерпа богатият речник на псувни, а?!?!? Нещо почна да ги повтаряш с всеки твой нов пост :lol:

PinkFloydSound
02-08-2008, 11:53
Абе вие на осъзнавате ли, че този човек в момента ви върти на малкия си пръст и не знам и аз през къде му е за вас! Защот толкова се връзвате. Той иска дави ядоса и го прави (и то без никакви проблеми доколкото виждам)...
И защо слагате всички хора, които се обличат по даден начин в един кюп... Да има супер тъпи и смотани фешъни, има и тъпи и смотани метали, има и тъпи и смотани чалгари... това какъв е един човек не зависи из цяло от начина, по които се облича, не мислите ли?
Това да се псувате на "майки" и да си повтаряте по 51834957 пъти на страница, колко е тъп, грозен, смешен, жалък и т.н. човекът, с когото спорите няма да доведе до нищо, нито някой ще надделее, нито някой ще се примири с думите на отсрещния и ще ги приеме!
Да нападате някой, за това че има (или няма, не знам) пари или за това, че слуша дадена музика, или за това, че се облича по един или друг начин е супер глупаво. А това дали човек е такъв за какъвто ви се представя, не е ваша работа! Той има пълното право да показва някаква част от себе си или дори да ви излъже, защото замислете се... перфектни ли сте вие, че да съдите другите? Ваша работа ли е, какво говори и прави някой, който с нищо не ви е длъжен? Все пак не сме в селската кръчма, че да обсъждаме и критикуваме хората. Замислете се и за това, че ВСЕКИ има право на мнение и на личен избор! Престанете да се месите в нещата на другите хора и ги оставете на мира, просто е безмислено!!! (ОТНАСЯ СЕ И ЗА ДВЕТЕ СТРАНИ!)
Благодаря, на който е отделил време да прочете това!
Ние не го съдим за това, че се облича по едикакъв си начин, а за това, че е комплексирано пуберче, което освен да псува друго май не знае :? И я пак ако обичаш прегледай постовете и тогава кажи кой псува на майка и кой не :wink:

varnen4e
02-08-2008, 11:57
Имам против това, че парадира с нещо, за което не си е мръднал и пръста.
Имам против това, че се изкарва големия бияч, а всъщност 10000% е само сеирджия.
Имам против това, че се прави на големия пич, а ходи на детска дискотека.
Имам против това, че вместо да се изразява поне малко интелигентно той псува като каруцар и си мисли, че обижда. Но иначе с претенции.
Друго?

Тези неща засягат ли ТЕБ по някакъв начин?
Да, засягат я...проблем?!?!? И мен ме засягат...ние може да "философстваме", ама пак по-добре отколкото да ръсим псувня след псувня като него...Fesho, май ти се изчерпа богатият речник на псувни, а?!?!? Нещо почна да ги повтаряш с всеки твой нов пост :lol:

Имам проблем, да... но не съм от хората, които ще се разправят по форумите. Ще те подмина, като поредната селска пръчка, която е толкова комплексирана, че приема един обикновен въпрос едва ли не като заплаха и в стремежа си да не й падне реномето (като че ли има на къде) веднага подмята фраза като "Проблем?!?!?!?" , за да може съфорумниците (на по 12-13 години) да се кефят на това, колко е отворена и да им се вдига в очите.
А относно теб "мацка", искам да ти кажа, че за 1/2 от псувните, които ви удари този човек е напълно прав!!! За другата 1/2 нямам сигурна информация!

varnen4e
02-08-2008, 12:01
Абе вие на осъзнавате ли, че този човек в момента ви върти на малкия си пръст и не знам и аз през къде му е за вас! Защот толкова се връзвате. Той иска дави ядоса и го прави (и то без никакви проблеми доколкото виждам)...
И защо слагате всички хора, които се обличат по даден начин в един кюп... Да има супер тъпи и смотани фешъни, има и тъпи и смотани метали, има и тъпи и смотани чалгари... това какъв е един човек не зависи из цяло от начина, по които се облича, не мислите ли?
Това да се псувате на "майки" и да си повтаряте по 51834957 пъти на страница, колко е тъп, грозен, смешен, жалък и т.н. човекът, с когото спорите няма да доведе до нищо, нито някой ще надделее, нито някой ще се примири с думите на отсрещния и ще ги приеме!
Да нападате някой, за това че има (или няма, не знам) пари или за това, че слуша дадена музика, или за това, че се облича по един или друг начин е супер глупаво. А това дали човек е такъв за какъвто ви се представя, не е ваша работа! Той има пълното право да показва някаква част от себе си или дори да ви излъже, защото замислете се... перфектни ли сте вие, че да съдите другите? Ваша работа ли е, какво говори и прави някой, който с нищо не ви е длъжен? Все пак не сме в селската кръчма, че да обсъждаме и критикуваме хората. Замислете се и за това, че ВСЕКИ има право на мнение и на личен избор! Престанете да се месите в нещата на другите хора и ги оставете на мира, просто е безмислено!!! (ОТНАСЯ СЕ И ЗА ДВЕТЕ СТРАНИ!)
Благодаря, на който е отделил време да прочете това!
Ние не го съдим за това, че се облича по едикакъв си начин, а за това, че е комплексирано пуберче, което освен да псува друго май не знае :? И я пак ако обичаш прегледай постовете и тогава кажи кой псува на майка и кой не :wink:

Не разбра нито една дума, от това, което написах... нали?

PinkFloydSound
02-08-2008, 12:38
Имам против това, че парадира с нещо, за което не си е мръднал и пръста.
Имам против това, че се изкарва големия бияч, а всъщност 10000% е само сеирджия.
Имам против това, че се прави на големия пич, а ходи на детска дискотека.
Имам против това, че вместо да се изразява поне малко интелигентно той псува като каруцар и си мисли, че обижда. Но иначе с претенции.
Друго?

Тези неща засягат ли ТЕБ по някакъв начин?
Да, засягат я...проблем?!?!? И мен ме засягат...ние може да "философстваме", ама пак по-добре отколкото да ръсим псувня след псувня като него...Fesho, май ти се изчерпа богатият речник на псувни, а?!?!? Нещо почна да ги повтаряш с всеки твой нов пост :lol:

Имам проблем, да... но не съм от хората, които ще се разправят по форумите. Ще те подмина, като поредната селска пръчка, която е толкова комплексирана, че приема един обикновен въпрос едва ли не като заплаха и в стремежа си да не й падне реномето (като че ли има на къде) веднага подмята фраза като "Проблем?!?!?!?" , за да може съфорумниците (на по 12-13 години) да се кефят на това, колко е отворена и да им се вдига в очите.
А относно теб "мацка", искам да ти кажа, че за 1/2 от псувните, които ви удари този човек е напълно прав!!! За другата 1/2 нямам сигурна информация!
хахаха...а ти една дума я приемаш направо все едно, че съм те обидила със сто...нямам нищо против теб, ама против Fesho определено имам... :D

dan4ety
02-08-2008, 16:42
Варненче, ние ли псуваме като насрани? Ние ли заплашваме "аре елате на Амор в събота ... бля бля"? Ние ли проклинаме, от типа "ще се обръщаш в гроба, ще ти пикая на гроба, да умреш еди си как, майка ти да умре еди си как"? Ние ли?! Прочете ли ВСИЧКО, което сме си писали с това неземно същество (в момента обиждам неземните същества, но ... )? Аз не го обиждам, защото има пари (всъщност, той собствени няма, но това няма да го коментирам, защото просто стана досадно. Пък и за мене парите не са от значение, все пак парите са просто средство за преживяване, което, в последните години, получи много голяма стойност. ;) ), не го обиждам, защото слуша дадена музика (не знам каква музика слуша), не го обиждам, защото се облича по еди си какъв начин (не знам как се облича). Обиждам го, защото просто не може да се издържа. Пък по друг начин с такова нещо, като него, освен с обиди, не може да се говори, защото каквото и да напишем той все ще напише "да ти е*а майката, ще ми лижеш к*ра". Аз да съм казала, че съм перфектна? Някой да е написал, че е перфектен? Не, нали? Никой не му е казвал как да се облича, какво да слуша, как да се държи. Просто той се държи селски и това не може да се промени (човек не може да промени държанието на друг ;) ) Не се опитвам да си наложа мнението за фешъните. Просто, той започна да обижда, да псува и да проклина, защото сме казали, че фешъните са тъпи. И, с риск да прозвуча като 2 годишно дете, той започна (това наистина прозвуча доста детски :oops: :razz: ) ...

SsLaDi4kOTo0_Elly
02-08-2008, 17:01
Какво мислите за Emo и Scene?!?

CuRly_Doll
02-08-2008, 17:21
Абе вие на осъзнавате ли, че този човек в момента ви върти на малкия си пръст и не знам и аз през къде му е за вас! Защот толкова се връзвате. Той иска дави ядоса и го прави (и то без никакви проблеми доколкото виждам)...
И защо слагате всички хора, които се обличат по даден начин в един кюп... Да има супер тъпи и смотани фешъни, има и тъпи и смотани метали, има и тъпи и смотани чалгари... това какъв е един човек не зависи из цяло от начина, по които се облича, не мислите ли?
Това да се псувате на "майки" и да си повтаряте по 51834957 пъти на страница, колко е тъп, грозен, смешен, жалък и т.н. човекът, с когото спорите няма да доведе до нищо, нито някой ще надделее, нито някой ще се примири с думите на отсрещния и ще ги приеме!
Да нападате някой, за това че има (или няма, не знам) пари или за това, че слуша дадена музика, или за това, че се облича по един или друг начин е супер глупаво. А това дали човек е такъв за какъвто ви се представя, не е ваша работа! Той има пълното право да показва някаква част от себе си или дори да ви излъже, защото замислете се... перфектни ли сте вие, че да съдите другите? Ваша работа ли е, какво говори и прави някой, който с нищо не ви е длъжен? Все пак не сме в селската кръчма, че да обсъждаме и критикуваме хората. Замислете се и за това, че ВСЕКИ има право на мнение и на личен избор! Престанете да се месите в нещата на другите хора и ги оставете на мира, просто е безмислено!!! (ОТНАСЯ СЕ И ЗА ДВЕТЕ СТРАНИ!)
Благодаря, на който е отделил време да прочете това!
Да ти кажа,че съм много съгласна с теб...и се пак що не спрете наистина.И да де нареждате,и да се псувате,и да се правите на големите биячи-просто няма смисъл...Нареждате се във форум и чесно да ви кажа,че аз просто умрях да се смея и да ви гледам сейра...просто едно ОМГ да ви кажа...ае ся е момента да почнете да нареждате и мен..

monityY
02-08-2008, 18:07
Има мн такива теми.Ни мое ги разбереш тия фешъни.ИЗЧАДИЯ!

IdiOtKa
02-08-2008, 18:37
3-4 пачи ааааааааахахахахаххаха ...... казвам го за пръв път , може би и за последен в безсмисления си живот Не си ми на нивото брат.....просто държиш се като децата от 6-7 клас...интелекта ти е супер нисък ...разбираш ли ?! вобще разбираш ли кво ти пиша не ми е ясно ...можеш ли да четеш ?! не не ти си толкова ама толкова тъп че на конкурс за тъпи няма да си на първо място ....супер зле си !

Не, не ти разбираш ли че на тест за интелигентност една маимуна ше има повече ве човек , ти разбираш ли го тва....?! ти вобще можеш ли да разбереш нещо което е повече от 1 дума ?! ....смятай щом аз го казвам дето съм хипер тъпа...смятай кво е твоето ниво .... и кво , и кво ако ме набиеш кво ше стане според теб? да не би да поумнееш , не брат ти си толкова ама толкова зле че нз кво може да те оправи ... и какво като набиеш някой , по умен ли ставаш ...кво ?! не разбираш ли че точно заради тва мислене и тоя нисък интелект супер мно ненавиждам тея фешъни .....и кво Ок набиваш някой и кво става?! тва някво доказване колко си умен , смел .... или просто просташка постъпки..ти знаеш ли че те съжалявам е чоек ..мъчно ми е за теб , мъчно ми е за твойте родители....сещаш ли се, че човек с една маимуна по-интелигентен разговор ще води от колкото с теб е...не мога да ти опиша колко ми е мъчно за теб ..че дори не виждаш колко си смешен ....

IdiOtKa
02-08-2008, 18:58
еии за пръв път прогрес в поста ти немога да повярвам , начи можело да пишеш постове и без да споменаваш бой и да псуваш ...
относно по-хубавите мигове ...да може и да си прав , всеки има собствени критерий ...ако теб те прави щастлив да биеш някой(тва ми е странно) ...мен ме прави щастлива да се разбирам с хората, да си говоря с тях , да се смея , тревата ..и така нататак ....

PaSs1on
02-08-2008, 19:14
Имам против това, че парадира с нещо, за което не си е мръднал и пръста.
Имам против това, че се изкарва големия бияч, а всъщност 10000% е само сеирджия.
Имам против това, че се прави на големия пич, а ходи на детска дискотека.
Имам против това, че вместо да се изразява поне малко интелигентно той псува като каруцар и си мисли, че обижда. Но иначе с претенции.
Друго?

Тези неща засягат ли ТЕБ по някакъв начин?
Да, засягат я...проблем?!?!? И мен ме засягат...ние може да "философстваме", ама пак по-добре отколкото да ръсим псувня след псувня като него...Fesho, май ти се изчерпа богатият речник на псувни, а?!?!? Нещо почна да ги повтаряш с всеки твой нов пост :lol:

Имам проблем, да... но не съм от хората, които ще се разправят по форумите. Ще те подмина, като поредната селска пръчка, която е толкова комплексирана, че приема един обикновен въпрос едва ли не като заплаха и в стремежа си да не й падне реномето (като че ли има на къде) веднага подмята фраза като "Проблем?!?!?!?" , за да може съфорумниците (на по 12-13 години) да се кефят на това, колко е отворена и да им се вдига в очите.
А относно теб "мацка", искам да ти кажа, че за 1/2 от псувните, които ви удари този човек е напълно прав!!! За другата 1/2 нямам сигурна информация!
мс мноу ме радват такиа хора като тебе дет винаги разбират нещата и добре 4е си ти да им го кае6 6от виж 4е те са 3-4 па4и дет са ацки сме6ни и ги праа кфот си искам па утре 6е ги 4акам на билетния да види6 4е никой нема дое !
{}
слушам чалга и хаус,обличам се фе6ън стил,пия добавки и хоа на фитнес и съм на 16... тфа е за мен и не казвайте кой е по4вал първи 6от ас видях темата:ПФ 6ИБАНИТЕ ФЕ6ЪНИ....в която нито един фе6ън не бе6е писал а само някфи други си избиват комплексите и коментират у форума и исказват злобните си мнения 6от няма къде другаде...КАЖЕТЕ МИ НЕ Е ЛИ ТАКА и тогава аз 6ото мн се дразна на такиа комплексари защитих с едно мнение си4ки мои съмисленици и тука 3-4 злобарки по4наха ми се дърват а на мене никой на живо не ми се дърви о4и в о4и и затофа полудевам като някой не ме познаа кой съм и кфо съм и ме дразни у форуми и за тфа по4нах ви храна как си мога поне малко да ви подскажа 4е не съм некъф сме6ник....никъф не ми е проблема да вкарам тука о6те 3-4 фрд4ета и едно мнение да не моете да напишете..или да ви баннат или па да ви намера една по една ....а и утре имаме среща с едната дано дое да я видим кфа е смела...нема кфо да ви повтарям 6от само се дразна пое4е....
ОСТАНАЛОТО ВИ ГО КАЗА varnen4e,която наистина разбира всичко така 4е про4етете и мнението да видите кой излгежда по прав отсрани и кой надделява у форума да не говорим кой ще надделее ако се вииим некъде дано утре тая дое!
а за храненето мн ясно 4е 6е ви храна 6от съм сам вс 3-4 и пак немое ми отговорите ни6то :-o
huu psuvai ma pone ako pi6e6 na bg pi6i pravilno! Spox.. Nema ta kritikuvam ve4e ! :lol: :lol: :lol:

varnen4e
02-09-2008, 07:22
3-4 пачи ааааааааахахахахаххаха ...... казвам го за пръв път , може би и за последен в безсмисления си живот Не си ми на нивото брат.....просто държиш се като децата от 6-7 клас...интелекта ти е супер нисък ...разбираш ли ?! вобще разбираш ли кво ти пиша не ми е ясно ...можеш ли да четеш ?! не не ти си толкова ама толкова тъп че на конкурс за тъпи няма да си на първо място ....супер зле си !

Не, не ти разбираш ли че на тест за интелигентност една маимуна ше има повече ве човек , ти разбираш ли го тва....?! ти вобще можеш ли да разбереш нещо което е повече от 1 дума ?! ....смятай щом аз го казвам дето съм хипер тъпа...смятай кво е твоето ниво .... и кво , и кво ако ме набиеш кво ше стане според теб? да не би да поумнееш , не брат ти си толкова ама толкова зле че нз кво може да те оправи ... и какво като набиеш някой , по умен ли ставаш ...кво ?! не разбираш ли че точно заради тва мислене и тоя нисък интелект супер мно ненавиждам тея фешъни .....и кво Ок набиваш някой и кво става?! тва някво доказване колко си умен , смел .... или просто просташка постъпки..ти знаеш ли че те съжалявам е чоек ..мъчно ми е за теб , мъчно ми е за твойте родители....сещаш ли се, че човек с една маимуна по-интелигентен разговор ще води от колкото с теб е...не мога да ти опиша колко ми е мъчно за теб ..че дори не виждаш колко си смешен ....


А ти като по- УМНА.. нещо смислено поне не можа ли да напишеш... защото тук виждам само около 20-тина реда глупости!!!
И да ти кажа... не е важното дали ставаш по- умен като набиеш някои, но все пак замисли се, че физическата разправа е също разправа... кой е казал, че най- сладката победа е на думи?

varnen4e
02-09-2008, 13:02
мани опасна е тука некфи тестове за интелигентност май има6е такоа предаане преди :grin: некфи маймуни а у лелеле стра6на си...нали 6техте ме биете са па викате 4е с тфа не се поумнява леле :grin:

Ако бях на твое място не бих се занимавала, честно... ;) В смисъл... не м е интересуват комплексите на другите момиченца, които си купуват гримове от по левче и мразят хората с пари и т.н... Абе мани...

PaSs1on
02-09-2008, 15:02
мани опасна е тука некфи тестове за интелигентност май има6е такоа предаане преди :grin: некфи маймуни а у лелеле стра6на си...нали 6техте ме биете са па викате 4е с тфа не се поумнява леле :grin:

Ако бях на твое място не бих се занимавала, честно... ;) В смисъл... не м е интересуват комплексите на другите момиченца, които си купуват гримове от по левче и мразят хората с пари и т.н... Абе мани...
I kfo kat si kupuvame grimove po lev4e? Tfa pravi li ni po-malko hora? Ne mrazq horata s pari,drazna se na samo4uvstvieo koeto imat se edno pritejavat sveta 6tom imat pari! Te ne sa pove4e ot nas-"tiq det si kupuvat grimove za po lev4e",s pari ili bez pari si4ki sme hora! I tupoto e 4e prekalqvate s tova 4e imate pari! E tfa mi e problema s nego-samo4uvstvieto! Osuznai se brato,ne pritejava6 sveta,pritejava6 prosto mnogo pari tfa ne te pravi po-vajen ot nas!!!! :)

Psychoalgie
02-09-2008, 15:04
WT...?

IdiOtKa
02-09-2008, 19:52
фЪшшшко... а е мамин, млекцето ли се пресече, кво стана, та пискаш, горкия? ахахахах...

варненче, бахти злето трява да си, че да защитаваш разни загоряли отрепки, дет са се въобразили за крале на света само щото стероидите са поевтиняли...

по темата (преди фъшко да ме е нападнал с писъци, че съм метълско грозно изчадие) - не знам фешън, дето да може да се държи по начин, по-различен от този на пощръклели маймуни, откраднали гнил банан...

пп: фъшкийко, вервай, една беда по-малко на гейското ти кръшно гръбче ще е, ако не отговориш на тоя ми пост :-D
аааааааааа брат ...ти ме уби е ...бр бр ...
(преди фъшко да ме е нападнал с писъци, че съм метълско грозно изчадие)
ааааа не не ти ме изкефи максимално !!!!! направо ми изпълни душата , с удоволствие четох поста ти ...само такаа ..! Respect ....

varnen4e аааа найш кво ....Не ми пука!!!!

IdiOtKa
02-09-2008, 20:04
омг сякъш някой ти е изял сладоледчето ...но подозирам че варненче ли ква беше иска да зареби фешито ...или просто иска той да я заведе в амор ... то там с връзки се влиза ...ех ех ще стане нещо междо вас ....искам да видя развитието .. женитба деца ...ау ... да ме поканите..аз следя вашата връзка от началото ... искам да съм кома ..ау няям търпение да получа покана ...

PaSs1on
02-09-2008, 22:16
фЪшшшко... а е мамин, млекцето ли се пресече, кво стана, та пискаш, горкия? ахахахах...

варненче, бахти злето трява да си, че да защитаваш разни загоряли отрепки, дет са се въобразили за крале на света само щото стероидите са поевтиняли...

по темата (преди фъшко да ме е нападнал с писъци, че съм метълско грозно изчадие) - не знам фешън, дето да може да се държи по начин, по-различен от този на пощръклели маймуни, откраднали гнил банан...

пп: фъшкийко, вервай, една беда по-малко на гейското ти кръшно гръбче ще е, ако не отговориш на тоя ми пост :-D
легни малко да поспи6 :grin: първо се нау4и кфо са стероиди кфо са добавки и т.н ако стаа6е е така хоп казва си некой да зоби и става як...си4ки 6техме да сме по 90 кила и нема6е да има такиа комплекси като тебе.... писна ми некфи сме6ки да си исказват мнението насякъде без въобще да са наясно апа ако искам 6е се зоба тфа не ти е проблем
и СЛАБО МЕ ИНТЕРЕСУВА кфо мислите за само4уствието ми имам си кфото си имам и ви дразна вас сме6ки
А И НЕСКА БЕХ НА БИЛЕТНИЯ 2 4АСА АМА НЕ6ТО НИКОЙ НЕ ВИДЯХ...КФО ДА ГОВОРИМ СМЕ6НИ ХОРИЦА С ОГРАНИ4ЕНИ ВЪЗМОЖНОСТИ...
и варнен4е ни6то не съм и казвал да ме защитава,преди и нея я хранех ама явно се е осъзнала коя е правата страна и кой е по прав и за тфа сигурно така пи6е и много и се радвам...
аз ако исках да ме защитава някой щех тука да вкарам о6те няколко фрдс и въобще няма6е да моете да пи6ете ама виждате 4е и сам се оправам единствен фе6ън съм тука и колкото и комплексарки да се съберете и кфито и романи пи6ете(дет не ги 4ета ) немое ни6то да напраите...така 4е ВЛА4ЕТЕ НЯКъде палете мотору и тфа е моми4ета...
omg fesho ti si hiper bugav!!Ne moga da te turpa ve4e!! Kolkoto do Raving^Insomniac evalata samo taka zanapred! Golqm respec7 ! :)

Psychoalgie
02-10-2008, 02:28

IdiOtKa
02-10-2008, 11:11
Raving^Insomniac радвашшшшшшш !!!

Psychoalgie
02-10-2008, 12:14

varnen4e
02-10-2008, 17:22
мани опасна е тука некфи тестове за интелигентност май има6е такоа предаане преди :grin: некфи маймуни а у лелеле стра6на си...нали 6техте ме биете са па викате 4е с тфа не се поумнява леле :grin:

Ако бях на твое място не бих се занимавала, честно... ;) В смисъл... не м е интересуват комплексите на другите момиченца, които си купуват гримове от по левче и мразят хората с пари и т.н... Абе мани...
I kfo kat si kupuvame grimove po lev4e? Tfa pravi li ni po-malko hora? Ne mrazq horata s pari,drazna se na samo4uvstvieo koeto imat se edno pritejavat sveta 6tom imat pari! Te ne sa pove4e ot nas-"tiq det si kupuvat grimove za po lev4e",s pari ili bez pari si4ki sme hora! I tupoto e 4e prekalqvate s tova 4e imate pari! E tfa mi e problema s nego-samo4uvstvieto! Osuznai se brato,ne pritejava6 sveta,pritejava6 prosto mnogo pari tfa ne te pravi po-vajen ot nas!!!! :)

Ти, ако нямаш самочувствие аз си имам, и не ти говоря за това, дали съм повече от тебе или не, но определено за разлика от вас си знам цената.... ;) Тва че половината сте някви смачкани имитаторки, без самочувствие, не значи, че и другите не трябва да имат такова. И престанете да говорите за това, че хората, които имат повече възможности се мислят, за велики и разни такива, защото не е така, това колко ми струват дрехите например не е твоя работа, щото мога да ти кажа, че и аз съм влизала в магазини, в които дунките са по 70 лв. например и не се срамувам от това!

varnen4e
02-10-2008, 17:27
фЪшшшко... а е мамин, млекцето ли се пресече, кво стана, та пискаш, горкия? ахахахах...

варненче, бахти злето трява да си, че да защитаваш разни загоряли отрепки, дет са се въобразили за крале на света само щото стероидите са поевтиняли...

по темата (преди фъшко да ме е нападнал с писъци, че съм метълско грозно изчадие) - не знам фешън, дето да може да се държи по начин, по-различен от този на пощръклели маймуни, откраднали гнил банан...

пп: фъшкийко, вервай, една беда по-малко на гейското ти кръшно гръбче ще е, ако не отговориш на тоя ми пост :-D

1-во това, че съм на същото мнение, като него (до някфа степен, разбира се), не значи, че го защитавам.
2-ро въпросните "отрепки, които се мислят за крале" не са нито нещо повече, нито нещо по- малко от теб.
3-то к'во ще говоря и ще правя си е моя работа, сеш се? Така, че хой се скрий някъде и не ми обяснявай кой е крив и кой е прав... ;)

varnen4e
02-10-2008, 17:31
OMG, сякаш някой ти е изял сладоледчето ...но подозирам, че варненче ли к'ва беше иска да зариби фешито ...или просто иска той да я заведе в Амор ... то там с връзки се влиза ...ех ех ще стане нещо между вас ....искам да видя развитието .. женитба деца ...ау ... да ме поканите..аз следя вашата връзка от началото ... искам да съм кума ..ау нямам търпение да получа покана ...

Ето, ако сте се чудили какво е написала идиотката... ;)

PaSs1on
02-10-2008, 17:45
кво ще ни набуташ у дупенцата е? некъф конец ли? ахахаха
яко жалък си, ходи прави секс с плюшеното си мече и легай за следобеден сън :-P

пп 1: знам, че съм оригинална, с 12-годишни "ебачи" много съм се разправяла по форумите, та оттам ви знам сичките предсказуеми фразички!
пп 2: кво, яд те е, че на твойте плитки обиди никой не се кефи, а с нещата, които аз пиша, са съгласни повечето в тая тема ли? бе... умрела ралта :?
виж се 4е си един форумен травестит ве виж 4е си напълнилo турбата с лаф4етата от таратор и само се излага6 ...6те намера и майка ти грозна 6е по4ива у ада тфа е разликата 4е ти се разпраа6 у форуми а ас действам :-P
pffffff kfo q psuva6 be? I si hiper tup i da se zaqjda6 ne moje6 :D
форумен травестит
турбата с лаф4етата от таратор a i 4esno kazano mai ti se izlaga6 :razz:

PaSs1on
02-10-2008, 17:53
мани опасна е тука некфи тестове за интелигентност май има6е такоа предаане преди :grin: некфи маймуни а у лелеле стра6на си...нали 6техте ме биете са па викате 4е с тфа не се поумнява леле :grin:

Ако бях на твое място не бих се занимавала, честно... ;) В смисъл... не м е интересуват комплексите на другите момиченца, които си купуват гримове от по левче и мразят хората с пари и т.н... Абе мани...
I kfo kat si kupuvame grimove po lev4e? Tfa pravi li ni po-malko hora? Ne mrazq horata s pari,drazna se na samo4uvstvieo koeto imat se edno pritejavat sveta 6tom imat pari! Te ne sa pove4e ot nas-"tiq det si kupuvat grimove za po lev4e",s pari ili bez pari si4ki sme hora! I tupoto e 4e prekalqvate s tova 4e imate pari! E tfa mi e problema s nego-samo4uvstvieto! Osuznai se brato,ne pritejava6 sveta,pritejava6 prosto mnogo pari tfa ne te pravi po-vajen ot nas!!!! :)

Ти, ако нямаш самочувствие аз си имам, и не ти говоря за това, дали съм повече от тебе или не, но определено за разлика от вас си знам цената.... ;) Тва че половината сте някви смачкани имитаторки, без самочувствие, не значи, че и другите не трябва да имат такова. И престанете да говорите за това, че хората, които имат повече възможности се мислят, за велики и разни такива, защото не е така, това колко ми струват дрехите например не е твоя работа, щото мога да ти кажа, че и аз съм влизала в магазини, в които дунките са по 70 лв. например и не се срамувам от това!
em da ti kaja az sum vlizala v magazin kudeto dunkite sa 30 leva taka 4e ne mi govori. A i ne 4e nqmam samo4uvstvie naprotiv imam ama ti kazvam 4e me drazni na fesho samo4uvstvieto do nebeto tfa mi e problema s nego 1 e da ima6 golqmo samo4uvstvie tfa e hiper vajno ama da sedi6 i da si nalaga6 mnenieto i da psuva6 si4ki 6ot ne mislqt kat tebe. Toi si go za6titava super ama 6to ni psuva uj si4ki vikat 4e seki si ima pravo na mnenie mi ok,ima si mnenie da se maha ot toq forum s nego ne da sedi i da ni psuva! :)

varnen4e
02-10-2008, 17:55
Е добре, ти ся кво искаш да кажеш с тва да се маха... то по същата логика, що не се махнеш ти.
А и да, и аз съм на същото мнение, че е тъпо да се псувате, ама като гледам всеки това прави!

Psychoalgie
02-10-2008, 18:14

varnen4e
02-10-2008, 18:39
Кво пишете за фЬешънчетата,като вие сте същите ,като тях !Да ви сЕрЕм на малоумните стилове на обличане !

Да, бе... emo style is the best style... хаха ти да мълчиш, че вие сте най- големите малоумници. Ако искаш ходи си потърси стая с кръгли ъгли, за да няма къде да се депресираш или си пусни Токио Хотел и се кефи там, само не си придавай ЕМО ГРАЦИЯТА насам!!!

CuRly_Doll
02-10-2008, 18:42
Кво пишете за фЬешънчетата,като вие сте същите ,като тях !Да ви сЕрЕм на малоумните стилове на обличане !

Да, бе... emo style is the best style... хаха ти да мълчиш, че вие сте най- големите малоумници. Ако искаш ходи си потърси стая с кръгли ъгли, за да няма къде да се депресираш или си пусни Токио Хотел и се кефи там, само не си придавай ЕМО ГРАЦИЯТА насам!!!
дае вии сте много зле..по-хубу си трай там ни са обаждай,че вии с тез депресии :?

varnen4e
02-10-2008, 18:44
АПА АКО ИСКАМ 6Е СЕ ОЖЕНА ЗА ВАРНЕН4Е И 6Е СЕ ЕБЕМ ИМАМ МНОГО ПАРИ,ЗОБЯ СЕ ДА НО ВИЕ САМО МОЖЕ ДА МЕ КОМЕНТИРАТЕ И НИ6ТО ДРУГО....


Тва в к'ва връзка ми го казваш?

CuRly_Doll
02-10-2008, 18:48
АПА АКО ИСКАМ 6Е СЕ ОЖЕНА ЗА ВАРНЕН4Е И 6Е СЕ ЕБЕМ ИМАМ МНОГО ПАРИ,ЗОБЯ СЕ ДА НО ВИЕ САМО МОЖЕ ДА МЕ КОМЕНТИРАТЕ И НИ6ТО ДРУГО....


Тва в к'ва връзка ми го казваш?
Ше те издържа,ше ти купува яки дрехи...ше си имаш сичко..май май тва тряя е вразката

varnen4e
02-10-2008, 18:48
Кво пишете за фЬешънчетата,като вие сте същите ,като тях !Да ви сЕрЕм на малоумните стилове на обличане !

Да, бе... emo style is the best style... хаха ти да мълчиш, че вие сте най- големите малоумници. Ако искаш ходи си потърси стая с кръгли ъгли, за да няма къде да се депресираш или си пусни Токио Хотел и се кефи там, само не си придавай ЕМО ГРАЦИЯТА насам!!!
дае вии сте много зле..по-хубу си трай там ни са обаждай,че вии с тез депресии :?

Мани, абе да си слушат там emocore-a и да не ни занимават с глупости. Сложили върху перчемите по една розова диадемка, едно коланче с пирамидки на изкривените тазове, нахлузили скъсаните гуменки и вече от всичко разбират. Ходете си режете вените, защото никой не ви харесва, обича и уважава. Мразете родителите си и не ме занимавайте!!!

varnen4e
02-10-2008, 18:49
АПА АКО ИСКАМ 6Е СЕ ОЖЕНА ЗА ВАРНЕН4Е И 6Е СЕ ЕБЕМ ИМАМ МНОГО ПАРИ,ЗОБЯ СЕ ДА НО ВИЕ САМО МОЖЕ ДА МЕ КОМЕНТИРАТЕ И НИ6ТО ДРУГО....


Тва в к'ва връзка ми го казваш?
Ше те издържа,ше ти купува яки дрехи...ше си имаш сичко..май май тва тряя е вразката

Тцтцтцт мани.. луди хора.. ;)