PDA

View Full Version : Бенките



Uptown_soldier
11-22-2007, 18:46
Попаднах на интересна статия, която ми се стори много любопитна и реших да я споделя с милите ми съфорумци: :grin:

По разположението на бенките може да се тълкува човешкия характер и съдба. Приема се, че колкото е по-голяма бенката, толкова е по-важна ролята и като символ. Колкото е по-кръгла, толкова по-добро предназнаменование носи. Ако е силно изпъкнала, то тя е белег за щастлива съдба. Овалните и продълговатите бележат нещастия.



А ето какво показва разположението им:

- върху челото – вдясно- ум, слава, просперитет; вляво – екстравагантност, безпомощност

- по клепачите – спокоен характер, увереност и акуратност

- по веждите – отдясно- щастие и възможен ранен брак; отляво – трудности, борба

- по ухото – безпощадност

- върху бузата – отдясно – щастие, особено в брака; отляво – трудности, борба

- по скулите – успех, просперитет, късмет

- около устата – чувственост

- по брадичката – лошо здраве

- върху носа – голям късмет, развита сексуалност

- на шията – редуване на множество успехи и разбити надежди; неочаквано наследство; в началото – несполуки, но накрая – успех

- върху китката – природни способности, водещи към успех

- по дясната ръка – късмет; по лявата – парични грижи

- на рамото – трудни и сложни моменти

- по гърдите – отдясно – променлива съдба; отляво – сполука и щастие; при жените – издава и горещ темперамент

- по корема – самолюбива натура, с много слабости; леност, понякога алчност

- по гърба- честност и щедрост, съчетани с високомерие и самовлюбеност. Когато бенката е много ниско- чувственост и склонност към слабости.

- по ребрата – вдясно – страхливост, безделничество, безчувственост, отегчителен характер; отляво – същите качества, но в по-малка степен, съчетани с иронично отношение към себе си.

- върху бедрата отпред и отзад – силни, здрави деца и много внуци; отстрани и отвътре на дясното бедро – добър характер, богатство и щастие в семейния живот; отстрани на лявото бедро – самота, загуба, бедност.

- на дясното коляно – безгрижен брак и финансова обезпеченост; на лявото – суетност

- на глезена – изисканост, превръщаща мъжа в конте, а при жените е белег на голямо трудолюбие и енергия

- върху дясното стъпало – любов към разделите; върху лявото – съобразителност

- на друго място по краката – леност.

stefko89
11-22-2007, 21:53
begai s teq gluposti hodi pri nekva ciganka da ti gleda na bob :D :D

Blab
11-22-2007, 22:06
Пфу, т'ва с бенките е най-голямата глупост на света.
Аз имам навсякъде... и к'во значи т'ва?(Освен, че съм застрашена от рак на кожата?Потвърждава двойствената ми природа?)
:?

Nobody
11-23-2007, 16:38
Аз също съм доста скептичен, че това има някакво особено значение. :)

theEXPLOITED
11-23-2007, 19:09
супер тъпотии са т'ва

SeaEatsShips
12-14-2007, 12:24
а ако имам на гъзъ ?

lyloster
12-14-2007, 18:48
значи че ти е петнист гъзъ х)

Slave4You
12-18-2007, 13:15
Maleee ako tova e vqrno trqbva da ida da se hvyrlq otnqkyde 8-)

krisi_l@loka
12-29-2007, 13:33
Трудни и сложни моменти :roll:
Имам една голяма на рамото..иначе имам доста мънички :?

Sasho_Kill
01-01-2008, 02:22
Ми ко стаа ако имаш бемка на К*РА ?

Virtuallll
04-28-2008, 16:37
Е аз имам много и навсякъде нито да се радвам нито да се натъжавам :) Но всичките са ми кръгли :grin:

lsd43
04-28-2008, 19:32
Това са глупости,ами ако имах бенки навсякъде какво щеше да означава ,че имам раздвоение на личноста ли?Няма смисъл да се вярва на подобни глупости.

nicolepcd
04-29-2008, 07:46
Дано не е истина, щото ако е - аз ще съм най - нещастният човек на Света :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :( Егати, едно хубаво нямаше...

Pebles
04-29-2008, 09:20
Nqmam osobeno mnogo benki...suvsem normlano...-ne kato bez hich..ma PUk mn obicham benkite na priqtelq mi... :grin: STRAHOTNI sa..osobeno tezi na dvete ochichki i na nosleto ... :smt001 .. :---) .. ;-)

sLaDk0 b0nb0n4e
04-29-2008, 10:12
Е то аз навсякъде по4ти имам бенки

enrique_fenka
04-30-2008, 09:47
Ако това за бенките е вярно,тогава трябва да съм най-щастливата на света :grin:

Viche
08-28-2008, 22:46
то аз имам почти навсякъде и сега като прочетох къде кво значи те някои неща си противоречат но както и да е :D това са пълни измислици...

Kman
08-28-2008, 22:55
"на гърдите отляво – сполука и щастие" хехееееее хахахахахах не мисля че има много вярно в тази теория,характера се формира от прекалено много фактори и неможе да бъде окатегоризиран само няколко думи.Характера на човека е едно от най-сложните неща за разгадаване.

little_elf
08-28-2008, 22:55
Пфу, т'ва с бенките е най-голямата глупост на света.
Аз имам навсякъде... и к'во значи т'ва?(Освен, че съм застрашена от рак на кожата?Потвърждава двойствената ми природа?)
:?
+1 :?

Nam3less3
08-29-2008, 03:53
Хората във всичко търсят символи вече.

mistake
08-29-2008, 11:14
Попаднах на интересна статия, която ми се стори много любопитна и реших да я споделя с милите ми съфорумци: :grin:

По разположението на бенките може да се тълкува човешкия характер и съдба. Приема се, че колкото е по-голяма бенката, толкова е по-важна ролята и като символ. Колкото е по-кръгла, толкова по-добро предназнаменование носи. Ако е силно изпъкнала, то тя е белег за щастлива съдба. Овалните и продълговатите бележат нещастия.



А ето какво показва разположението им:

- върху челото – вдясно- ум, слава, просперитет; вляво – екстравагантност, безпомощност

- по клепачите – спокоен характер, увереност и акуратност

- по веждите – отдясно- щастие и възможен ранен брак; отляво – трудности, борба

- по ухото – безпощадност

- върху бузата – отдясно – щастие, особено в брака; отляво – трудности, борба

- по скулите – успех, просперитет, късмет

- около устата – чувственост

- по брадичката – лошо здраве

- върху носа – голям късмет, развита сексуалност

- на шията – редуване на множество успехи и разбити надежди; неочаквано наследство; в началото – несполуки, но накрая – успех

- върху китката – природни способности, водещи към успех

- по дясната ръка – късмет; по лявата – парични грижи

- на рамото – трудни и сложни моменти

- по гърдите – отдясно – променлива съдба; отляво – сполука и щастие; при жените – издава и горещ темперамент

- по корема – самолюбива натура, с много слабости; леност, понякога алчност

- по гърба- честност и щедрост, съчетани с високомерие и самовлюбеност. Когато бенката е много ниско- чувственост и склонност към слабости.

- по ребрата – вдясно – страхливост, безделничество, безчувственост, отегчителен характер; отляво – същите качества, но в по-малка степен, съчетани с иронично отношение към себе си.

- върху бедрата отпред и отзад – силни, здрави деца и много внуци; отстрани и отвътре на дясното бедро – добър характер, богатство и щастие в семейния живот; отстрани на лявото бедро – самота, загуба, бедност.

- на дясното коляно – безгрижен брак и финансова обезпеченост; на лявото – суетност

- на глезена – изисканост, превръщаща мъжа в конте, а при жените е белег на голямо трудолюбие и енергия

- върху дясното стъпало – любов към разделите; върху лявото – съобразителност

- на друго място по краката – леност.

Глупости... 8)

AdmiralJohn
08-30-2008, 09:11
Характера на човека е едно от най-сложните неща за разгадаване.
Прав си, но някои са малко по необразовани и почват да вярват на такива неща и се влияят от тях.Например, ако някоя гадателка им каже, че ще умрат след 5 год в някоя катастрофа, те ще почнат да живеят по някакъв различен начин и като дойде петата година...познай как само ще се събужда и ще ходи на работа или до магазина. :D
Иначе тези неща СЪС СИГУРНОСТ не са верни, но някои хора се влияят заради своята необразованост и променят живота си заради подобни неща :)

mistake
08-30-2008, 10:49
Характера на човека е едно от най-сложните неща за разгадаване.
Прав си, но някои са малко по необразовани и почват да вярват на такива неща и се влияят от тях.Например, ако някоя гадателка им каже, че ще умрат след 5 год в някоя катастрофа, те ще почнат да живеят по някакъв различен начин и като дойде петата година...познай как само ще се събужда и ще ходи на работа или до магазина. :D
Иначе тези неща СЪС СИГУРНОСТ не са верни, но някои хора се влияят заради своята необразованост и променят живота си заради подобни неща :)
Така , те ще живеят със страх , а това не е живот.
Абе подобми измишльотини само вредят на хората и съзнанието им.

Pagan_man
08-30-2008, 13:59
и аз като имам мн бенки , какво да правя - да се самоубия ли? :(

FroggY
09-27-2008, 14:19
казвали са ми че ако имаш бенки по пръстите значи че ще си добър готвач, но аз не вярвам в тези измислици :-D

IvJonas
10-01-2008, 12:57
пълни простотии.

bishop
10-01-2008, 21:37
единственото, автор/к/е, което бенките могат да предзнаменуват е меланома.

sextazy_baby
10-12-2008, 17:55
Не вярвам в такива глупости...

IdiOtKa
10-13-2008, 23:23
че ти аз маи имам на почти всички места от изброените //

betterman
05-26-2010, 14:53
Пълни Спекули

sToyAncHo
07-04-2010, 21:20
Ми ко стаа ако имаш бемка на К*РА ?

и аз имам там :-P :razz:

Niakoitam
07-06-2010, 11:56
Бемките са просто доброкачествени ракови образования по кожата, които не се разрастват с времето, а си седят едни и същи. При тях единственият по-голям проблем е че не трябва да се препичат прекалено много, да се чоплят или порязват, защото могат да се превърнат в злокачествени ракови образования, които се разрастват и може да стане страшно.В днешно време могат да се премахват чрез лазер и рискът от поява на усложнение при тази процедура е малък, но все пак го има.

ShiZo
07-06-2010, 13:28
..скептични или не, фактите говорят..
http://www.poster.net/de-niro-robert/de-niro-robert-photo-robert-de-niro-6203314.jpg
http://api.ning.com/files/l7F8*lYPaH3S75ZnuvpQrvjeSznX9pMIbaz1Z7t6SRmAWNOZHV R*xQE0Uu9x7nV8o7ibd*p5On0gXGhhUGb6qdfWnVFrQniq/0102_enrique_iglesias_j.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_EXopv5BJbnY/SgUhtLpydVI/AAAAAAAAAJM/__f9wEnO3Kw/s400/Jack+Nicholson.jpg

Housemusikk
07-12-2010, 11:18
Да ........ и ако х*я ми е крив всяко 16то число от месец септември , на високосна година има опастност да получа четворен гига-гърч ,на вътрешната стена на дванадестопръстника .....

house0fnight
10-14-2010, 19:09
Добре,че са ми мънички. :grin:
-по веждите –отляво – трудности, борба (моята е съвсем малко над веждата)
- върху бузата – отдясно – щастие, особено в брака; отляво – трудности, борба
- върху носа – голям късмет, развита сексуалност
- на шията – редуване на множество успехи и разбити надежди; неочаквано наследство; в началото – несполуки, но накрая – успех
-на рамото – трудни и сложни моменти
-по корема – самолюбива натура, с много слабости; леност, понякога алчност
-по гърба- честност и щедрост, съчетани с високомерие и самовлюбеност.
- върху бедрата отпред и отзад – силни, здрави деца и много внуци;
-на дясното коляно – безгрижен брак и финансова обезпеченост
-на друго място по краката – леност.
Стана ми интересно,но и аз не вярвам в тези неща.

HRaBr0TyYKeBaPcHe
10-31-2010, 18:47
Че аз имам бая.Това значи ли че сам всестранен и раздвоен?
Попринцип са наследствено или поради мн излагане на слънцето, или олъчване(макар се застъпват частично с слънцето).Така, че това са глупости.
Но все пак е добре, че си написал/а.Не бива само да се оплюваме.Искал/а си да споделиш или да помогнеш,което е много хубаво.Не го приемай като омраза един вид. :) :) :)

beyonce2121
11-03-2010, 19:33
простотии :D