PDA

View Full Version : Дали да му кажа какво изпитвам?



diamantche
11-22-2007, 18:34
значи аз ходех с едно мом4е лятото..но ходехме мн малко...седмица може би...и след време са видяхме..говорихме си ау..и реших да са виждаме просто така да не ходим а само да спим заедно...и той се сагласи естествено...вече от 3 месеца поддържаме сексуална връзка...
в момента той си има приятелка...и аз имах по едно време приятел(вече нямам де)..но пак си се виждаме...
в началото беше просто ей така...нищо не изпитвах към него...но сега..след всяка наша среща имам чувството 4е се привързвам повече към него и че почвам да се влюбвам в него...
аз съм обедена 4е той не изпитва нищо към мен и 4е никога няма да изпитва нищо...но от мн време се чудя дали да му кажа какво изпитвам..само 4е ме е страх как ще реагира...какво да правя? ](*,) :-k :-k :cry:

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Oriqna
11-22-2007, 18:52
Ами пробваи кажи му може пък и тои да започне да изпитва чувства...или ако не изпитва и смяташ че ако продължавате така ще се привържеш спри да се виждаш с него преди да е станало прекалено късно ;-)

don't stop the music
11-22-2007, 18:59
е тва са то повечето жени, не мое да водим чисто сексуална връзка без никви чувства... повтарям ПОВЕЧЕТО от нас.. баси преебавката :x :-x тааа ти пЪ от къде си толква сигурна, че никога няма да има чувства към теб? за в момента може и да си убедена, ма за по-нататък... хората се променят :wink: иначе съвет... ами по-добре спрете да се чукате и съответно да се виждате за известно време... ако все пак продължиш да мислиш за него, си поговорете, пък каквото стане- ако ти се "отвори парашута" сичко ок, ако не- поне ше знаеш, че си опитала.. :wink:

6antaviq
11-22-2007, 19:59
Казвай на пича какви са ти чувствата :!: :!: :!: Може и той да изптва сащото... :) :) :) [/b]