PDA

View Full Version : Да отидем ли на рожден ден без нея?



just_my_luck
11-22-2007, 19:38
zdr na vsichki :) iskam edin syvet koito moje da vi se stori elementaren no vse pak na men mi e trudno.. stava vapros 4e poprincip az dvija s oshte dve momicheta i absolutno navsqkyde sme zaedno vsichko pravim 3-te i vsichki ni znaqt che sme 3,no nie hodim na trenirovki po balet(pak 3) i ot vreme na vreme izlizame zaedno baleta ,no dve momicheta ot baleta na har ednata ot nas trite i sega pokaniha men i dr momiche na rojden den na tezi dve momicheta a tretata ne q pokaniha i prosto se chudim kakvo da pravim ? da idem li ili ne?prosto sme v mn gadno polojenie s ednata mi pr-ka zashtoto sme sviknali da sme 3 i sega izvednaj samo 2 a tq znae 4e tezi dve momicheta ne q har mn i molq vi se daite mi syvet..

т.1 и т.7
krem4et0

stefko89
11-22-2007, 19:55
em ne hodete prosto e :-({|=

_BoSSy_
11-22-2007, 20:00
Аз ако бях на твое място нямаше да ходя никъде.Бих предпочела да си остана и с двете ми приятелки отколкото да съм само с едната на купон и да знам,че примерно другата си стои вкъщи и се сдухва..Няма смисъл..

Valento
11-22-2007, 20:04
Аз няма да отида както ти сама казваш трите сте коплект такаче или трите на рожден ден или няма да иде никоя аз така мисля ако е така някои да ме подкрепи! \:D/

emga
11-22-2007, 20:09
ako tova momi4e (3-toto) vi e dobra priqtelka ne hodete na rojdeniq den s izvinenieto sorka nii bez neq nikade ne hodim ili ne6ty takos ;] ako otidete sigorno sha razvalite priqtelstvoto si...deaznam :smt006

Roko123
11-22-2007, 20:09
amii nz sigurno nqma6e da otida na tova rd nqma da si ostaq priqtelite q...

6antaviq
11-22-2007, 20:10
щом се движите тричките не ходете и готоо измислете неква причина и готоо :) :) :) :) :)

MiMcHeToOo
11-22-2007, 21:08
И аз съм съгласна с останалите. Не ходете никъде.

Shinigami
11-22-2007, 21:09
Az ne znam za kakvo stava vupros - no sum suglasen s Mimchetooo

MiMcHeToOo
11-22-2007, 21:11
Az ne znam za kakvo stava vupros - no sum suglasen s Mimchetooo

Знаеме те тебе ;)

BuBi008
11-22-2007, 21:43
Emi razbirase che ako vi se hodi shte otidete ne bi trqbvalo da se ogranichavash samo s tezi momicheta .... tq vashta priqtelka shte vi razbere ako otidete vse pak ne e vasha vina che te ne q haresvat .... kakvo ako ostanete priqtelki dokato trqbva da hyodite v universitet i dve ot vas sa prieti v hubav universitet a tretata ne e .... tova da ne bi da oznachava che nqma da uchite tam za da moje tq da ne se sduhva ... gluposti .....

mickelangelo
11-23-2007, 10:29
Попитайте 3 тата ако тя каже че няма нищо на против .. отидете ... просто по някога има хора който са ни антипатични дори и да не са ни направили нищо ...

Seducti0n
11-23-2007, 12:29
Виж това да отидите или не за момента,според мен ви е най-малкият проблем.Аз,ако бях на ваше място НЯМАШЕ да отида.Бъдете много внимателни с тези момичета от балета за да не ви настроят,срещу момичето,което не харесват.Именно по този начин се развалят доста приятелства,не позволявайте да се случи същото.Дръжте на хората цените и обичате,правете си купона с тях.Не се ограничвайте,не се дистанцирайтие от света,просто бъдете заедно и се пдкрепяйте. :wink:

ArTanDra
11-23-2007, 17:54
Аз пък щях да отида. Не трябва да си ограничаваш запознанствата с хората!!! Приятели ок вие сте си приятелки , тя не трябва да има нищо против пораснете малко.. дали да ходя или не , еди си кой какво казал за някой си .. спрете се. Забавлявай се , купонясвай си и така ;)

HePeAJIeH
11-23-2007, 18:29
Лично аз ако съм на твое място бих разубедил тази приятелка да не ходим.Просто ако отидете третата ви приятелка ще разбере и ще си помисли че не сте й казали за този Рожден Ден и че е била поканена.А да й обяснявате ситуацията точно как е става доста конфузно.За това за да избегнете всякакви пречки а и евентуални караници помежду си не ходете или поговорете с рожденика дали можете да вземете и другата си приятелка (лично за мен това не е решение защото по този начин ставате малко или много нахални и може да си изградите различно мнение за семе си по гози начин но попринцип съществува като вариянт).Лека вечер! :wink:

voodoodoll1
11-24-2007, 13:20
Аз щях да отида.Не е хубаво се да ограничаваш и да дружиш само с едни и същи хора.Отиди на купоа,забавлявай се.Все пак не сте вие виновни,че другите от балета на харесват приятелката ти.