PDA

View Full Version : В капан съм...



SOSICK
11-22-2007, 20:54
Здравейте на всички...честно посещавам форума макар и да нве давам мнениея по теми.Но сега просто виждам как яко съм загазил и не знам къде е изхода. Та така...
с приятелката ми ходим от близо две години. Мога да кажа,че до осмия-деветия месец всичко беше много яко..но след това тръпката започна да изчезва.Докъм първата година вече наитина може би не съм имал чувства към това момиче,но пък и двамата бяхме силно привързани един към друг и някак си ежедневието ми без нея беше много мъчително и сиво,затова и двамата решихме да не се разделяме.После всичко си тръгна по старо му, но любовта все повече си отиваше.Връзката ни просто беше тотално изчерпана. Разбрах,че съм направил грешка , и че е трябвало още тогава да прекратя връзката. Това беше преди около месец.Споделих с приятелката си,но тя реагира много гадно.Не съм очаквал да е съгласна,но наистина започне да ми говори ужасни неща,че щяла да се самоубива,че живота и без мене нямал смисъл. И наистина направи такава сцена,че ме накара да се чувствам винов за това което чувствам. /или по-точно това което вече не чувствам/ Думите й бяха:"Остани с мен още поне месец,може би през това време ще размислиш!"Не знам защо се съгласих,но наистина ме беше страх да не направи някоя глупост,защото знам,че е способна на подобно нещо. Този месец беше най-големия кошмар в живота ми.Тя си мислеше,че има начин по който да върне чувствата ми към нея. Започнаха обажданията посред нощ "Хей,аз съм.. как си аз не мога да заспя.." Това се случваше всяка нощ към 2-3 часа... Всеки път когато се виждахме тя започваше да реве.. Вече ми изхабяваше нервите,но я търпях и нито веднъж даже не й повиших тон... След това започнаха истеричните й кризи...постояно мрънкаше и правеше сцени. Особено на обществени места когато и казвах на нещо "не",тя започваше да писка и да вика истерично,и така ща не ща трябваше на всичко да й угаждам,най-малкото което е за да не се излагаме така по улиците с истерични писъци,а хората гледаха... И както и да е... месецът свърши и онази седмица и казах,че просто аз бях до тук...Но тя не спря да ме преследва...и не знам какво вече да правя мисля,че ще откача... И приятелите ми са се видели в чудо... родителите ми са в друг град...и трябва сам да се оправям..но вече нямам сили... набутах се в капан... Ако на някой му се е случвало нещо подобно или ако някой просто може да даде някакъв съвет ще съм му много блъгодарен... ;-)

MiMcHeToOo
11-22-2007, 20:58
Мисля, че ще ти се наложи да бъдеш по-груб към нея..

stefko89
11-22-2007, 21:03
em zna4i pi4 trqbva da planira6 ubiistvo kara6 q vav vas ubiva6 q razfasova6 q na 4asti slaga6 q v nailonovi torbi4ki i gi slaga6 vav fizera posle gi vzima6 sled nqkolko dni utiva6 na planina i gi zariva6 nqkade i tva e problema e re6en :)

ima_problem_sus_saita
11-22-2007, 21:12
tova zvu4i adski mnogo kato moqta situaciq s edinstvenata razlika 4e az vse pak mnogo ... ama adski mnogo iskam vruzkata ni da produlji... no v tvoq slu4ai naistna mai trqbva da kaje6 ne...

russianmafiaboss
11-22-2007, 22:08
направил си голяма грешка като си останал с нея още 1 месец
осъзнаваш ли че си и дал малка надежда която не беше истинска и дя се нервираше все по-вече през този месец , защото си бил с нея и защото тя неможеше да те върне?
ти тъп ли си? ако късаш с някого - то късаш ведъж и за винаги а не му вдъхваш глупави надежди!
сам си си виновен
ако искаш да си нормален - направи ето какво срешни се с нея насаме,
седнете заедо и я прегърни, погали я по главата и кажи че праста ти е нужна почивка, и че ако не се виждате некое време - това ще е по-добре и за двама ви
и и обясни че след време може би , ще започнете да общувате пак, отначало като приятели, а после ще видиш
ако искаш да обновиш връзката ви - тогава пробвай различни неща в секса- под душ, с камера, с играчки и др
но ако не си сигурен - не го прави, защото ще я мъчиш още по-вече
по-вече въпроси на мое ЛС

koalka
11-23-2007, 07:54
Това момиче се опитва по всякакъв начин да те задържи и да те върже за себе си, но не я интересува какво чувстваш.Тя не те обича, защото, ако те обичаше и виждаше, че на теб така не ти е добре - щеше да те пусне.Оставяй я веднага, няма да се самоубие.Щом постъпва така, "любовта" й не е толкова силна, а и да беше - щом само го говори и с това заплашва, няма да го направи.

CrazyWitch
11-23-2007, 08:22
Това момиче се опитва по всякакъв начин да те задържи и да те върже за себе си, но не я интересува какво чувстваш.Тя не те обича, защото, ако те обичаше и виждаше, че на теб така не ти е добре - щеше да те пусне.Оставяй я веднага, няма да се самоубие.Щом постъпва така, "любовта" й не е толкова силна, а и да беше - щом само го говори и с това заплашва, няма да го направи.

Аз не мисля, че тя не го обича. Напротив. Приятеля ми след първото ни по сериозно скъсване се чувстваше така, защото към две седмици остана ли сама не бях на себе си и постоянно му се молех да е с мен.. Спрях .. Оставих го и той да вземе да ме потърси. Сега е по различно с мен. Пак сме разделени, но.. знам, че трябва да е така, щом е щастлив.
Разбирам момичето много добре. Сега е в тотална криза. Света се е свършил за нея :cry: !..
Не и е лесно и на нея... Дори никак. Не може да запази самообладание. Мисли си, че това което става не е истина и все пак всичко което прави, ще го прави с мисълта за теб. :(

... Това не я оправдава. И мен не ме оправдаваше, но болката е убийствена :cry: :cry:
Дано се опомни и запази малкото което ви е останало като взаимоотношение и самото твоето мнение.. за нея, защото ако продължи то съвсем ще пропадне. Изпитала съм го на гърба си. :(

prettyIdeath
11-23-2007, 10:34
Попитай я какво предпочита : Да си с нея от съжаление и задължение ; или Да сте свободни и да потърсите в друг своето щастие? Постави и го като въпрос на които да помисли малко.. да го осъзнае.. и така.. А пък и не е и угаждай на всяка прищявка!

DeepEnoughForYou
11-23-2007, 10:52
Все ще се появят хора които да си изкажат експертното мнение...Не го била обичала..тъп бил че и бил дал още един шанс...Естествено че ще и даде,все пак не ходят от вчера,а от цели 2 години.Такава връзка не се прекратява току-така толкова лесно.А и може би той самия не е бил сигурен в това че са се изчерпали чуствата му към нея и е решил да се убеди и да бъде напълно сигурен.Както и да е..не си се набутал в капан...ако си сигурен просто и кажи "Не" и да се свършва!Ай успех :-D

HePeAJIeH
11-23-2007, 11:10
Игнорирай я напълно! Не й отговаряй в скайп нито на обажданията и смс-те! Ако те обичаше истински щеше да те остави на мира да бъдеш щастлив! Тя просто е много привързана към теб.Според мен не изпитва никаква обич.Ако и игнорирането не помогне се вижте и й кажи че не искаш да си вече с нея защото просто не я обичаш вече! Ако уважава мнението ти ще те остави ! Просто тя постъпва егоистически като мисли за своята изгода а дори не се замисля че чувствата ти към нея може да са напълно охладнели! Успех и лек ден! :wink:

Cherkeza
11-23-2007, 11:46
Как е с родителите в смисъл има ли семейни проблеми ?
Ако има може да вижда в теб един добър приятел и заради това не иска да те загуби незнам аз поне така си миля.
Моя съвет е просто я игнорирай, съжелявам за момичето и нейните чувства, но щом не разбира от дума това е начина.

Harum_Scarum
11-23-2007, 12:53
Тва тя наистина може да има някакви проблеми било то семеини, и т.н. ,но ако нямаш чуства кам нея и го кажи и и кажи че не можеш по-вече така и няма значение заплахите и.

yuyuto
11-23-2007, 12:56
Ми не й давай повече никакви надежди... Кажи й, че не искаш повече да се виждате, нито да си говорите... Кажи и точно това, което мислиш... Истината боли, но кво да се прави... Такъв е живота... :-|

MoHuTo
11-23-2007, 13:08
Ами явно момичето все още не осъзнава ситуацията и си мисли, че може все още да се оправят нещата...обясни й че вече не може да има нещо между вас, ако не те разбере я игнорирай напълно :neutral:

N0_feAR
11-23-2007, 13:33
Сори брато 'ма тая е голяма напаст. То като пиявица. Ти й казваш, че не върви и е по-добре да се разделите за да не страдате и двамата, ама тя не та не....пуу че инат. И най-голямата ти грешка е била, че си й дал още един месец пълен с надежди за нея и ужасен ад за теб. Трябва да подходиш по-грубичко. Избягвай я, не й отговаряй на обажданията, не се дръж мило с нея (но това не означава да бъдеш баси гаднярското копеле) Схващаш?? - пълен игнор.
пп: А ако можиш и да офейкаш някъде... :-D

gree_girl
11-23-2007, 14:17
Момичето явно много те овича и иска да те задържи, но е избрала грешен подход :-# Но мисля, че ти прекалено много и угаждаш и сега ти се е качила на главата и иска да е на нейното. Защо не и кащеш, че не можеш повече да издържаш и да се раздилите за малко, за да подредиш мислите си. Но и кажи, че въпреки всичко ще си останете приятели и, че много дъриш на нея кято приятел, но нищо повиче