PDA

View Full Version : Всичко за фитнеса!



NSDAP
11-22-2007, 20:56
Нека това да стане обща тема за всички фитнес фенове!
Нека всеки напише своите постижения и цели!Въпроси за хранене приемането на добавки,програми и упражнения :)
По-здрави!

russianmafiaboss
11-22-2007, 22:01
mпреди тренирах финтес - сега си имам хубаво и стегнато мускулесто тяло
нито прекалено слабо, нито прекалено мускулесто
тренирах преди да срещна гаджето ми - и сега нетренирам веч, аз да не съм луд, и така с нашите взаимни тренировки отслабнах с 5 кг веч, ако и фитнес ще тренирам - ще умра :D

kaka_lara
11-24-2007, 08:50
еми аийде тогава драги фитнес фенове да ми отговорите на едно въпросче! Искам да си купувам кардио уред за вкъщи, какво ще ми препоръчате - пътека, крос тренажор или велоаргометър? Вие сте... :smt003

momchence_89
11-24-2007, 09:40
велоEргометър

Kisses_P
11-24-2007, 16:00
еми аийде тогава драги фитнес фенове да ми отговорите на едно въпросче! Искам да си купувам кардио уред за вкъщи, какво ще ми препоръчате - пътека, крос тренажор или велоаргометър? Вие сте... :smt003
аз съм твърдо за кростренажора

kaka_lara
11-24-2007, 16:20
велоEргометърА би ли бил така добър да ми обясниш защо точно велоАргометър или просто обичаш като болшинството да си търсиш причина да се заяждаш?

NSDAP
12-01-2007, 17:48
еми аийде тогава драги фитнес фенове да ми отговорите на едно въпросче! Искам да си купувам кардио уред за вкъщи, какво ще ми препоръчате - пътека, крос тренажор или ? Вие сте... :smt003
Определено пътека!Колелото е за хора,които нямат нужния въздух имат физически затруднения или пък са прекалено пълни......