PDA

View Full Version : Незнам какво му става ..



GG1RL
11-22-2007, 21:01
Poneje toi raboti i veche ne e idval ot 1 mesec ..vseki den mu se molq da doide pone za 1 chas .. i toi vse mi vika nemoga "tfa ne e edi kfo si .. nestava da si izmislq prichina tfa nestava onova nestava nemoje da ne otida na rabbota" ..Predi beshe gotov na sichko za men a sega go karam da doide pone za 1 chas da si izmisli prichina a toi nemoje ta nemoje :-# Kfo znachi tova spored vas :-#

MiMcHeToOo
11-22-2007, 21:02
Означава, че е охладнял..!

stefko89
11-22-2007, 21:05
Означава, че е охладнял..! zatvori hladilnika :D :-|

MiMcHeToOo
11-22-2007, 21:06
Означава, че е охладнял..! zatvori hladilnika :D :-|

Е ако затвори хладилника съвсем зле ще стане..

Shinigami
11-22-2007, 21:19
Poneje toi raboti i veche ne e idval ot 1 mesec ..vseki den mu se molq da doide pone za 1 chas .. i toi vse mi vika nemoga "tfa ne e edi kfo si .. nestava da si izmislq prichina tfa nestava onova nestava nemoje da ne otida na rabbota" ..Predi beshe gotov na sichko za men a sega go karam da doide pone za 1 chas da si izmisli prichina a toi nemoje ta nemoje :-# Kfo znachi tova spored vas :-#

Elementarno e si4ko - prosto dokat e na rabota ti iznaverqva s nqkva macka det e po qka ot teb i ne 6te da ti kazva... tva e celiq problem!
Re6enie: Bez da go preduprejdava6 otiva6 na rabotnoto mu mqsto i go zavarva6 da se *** s taq i go kusa6!!! :razz: :razz:

led_i_ogyn
11-22-2007, 21:21
Значи, че вече няма същите чувства...С времето нещата се променят..говори сериозно с него за вас

GG1RL
11-22-2007, 21:33
govorili sme toi se mi kazva iskam si te obicham si te kato go pitam .....

russianmafiaboss
11-22-2007, 21:58
решението е много просто
изчакай докато си сама у вас
и му направи изненада, обади му се и кажи че си приготвила вечеря и си само по нощничка и го чакаш...
ще видиш как ще долети :)

това е нещо като пример, ако сте поохландяли е времето ад се научите да разнообразявате
най лесния начин е... извратени неща
всъщност нещата са извратени само за човек който мисли за тях като за извратени, иначе каквото и да правите - това е нормално
така че поиграй с него
като котка с мишка - ти си жена за бога, във кръвта ви е да ни контролирате чрез секс, пусни си фантазията и ще успееш
за по-вече въпроси - пишете ми ЛС : ) ) )

chereshkata
11-23-2007, 04:13
prosto ve4e izpitva po malki 4ustva kam tebe ....

koalka
11-23-2007, 07:56
Колкото и да ти е гадно - не го карай повече!Няма постоянно да му се молиш, я.Имай си малко достойнство.Като не иска...да си гледа работата.

CrazyWitch
11-23-2007, 08:15
Означава, че е охладнял..! zatvori hladilnika :D :-|

Е ако затвори хладилника съвсем зле ще стане..

Е да речем, че не е в хладилника а до него :)

Какво работи приятеля ти? Може наистина да е много ангажиран, но знам ли.. Все пак това е един месец, а не седмица. :?

HePeAJIeH
11-23-2007, 11:50
Ако наистина те обичаше винаги щеше да намери време за теб! Според мен възможните причини са две а именно:

1.Наситил ти се е!Просто му е втръснало еднообразието и явно не иска да се виждате поради факта че може да му е скучно с теб а и следователно да не изпитва вече чувства към теб.

2.(В допълнение към първата причина) Поради по-горната причина която описах той може да си е намерил друга приятелка която да обича или да му дава това което ти не му даваш (не е задължително веднага да си помислиш за секс!)

Това са моите гледни точки по въпроса.Естествено не мога да кажа дали наистина е така поради простата причина че не познавам човека.Само ти можеш да си помогнеш в случая-поговори с него! Поне за един разговор все ще намери време! Успех и лек ден! :wink:

Cherkeza
11-23-2007, 12:08
Да кажем, че в началото е било по-различно. Един сериозен разговор ще оправи нещата според мен.

Harum_Scarum
11-23-2007, 12:43
Според мен вече си го изгубила и може и друга приятелка да си има..

yuyuto
11-23-2007, 12:50
Значи, че вече няма същите чувства...С времето нещата се променят..говори сериозно с него за вас
Мдаммм... ;-)

N0_feAR
11-23-2007, 13:40
Еми имам 3 предположение:
1.наистина чувствата му са охладнели
2.човека наистина е много зает и може да има некви проблеми
3.отиди ти при него, можи да ти се зарадва

MoHuTo
11-23-2007, 13:51
Ами изглежда е охладнял вече, но защо не го признава нз..Аз на твое място не бих му се молила по 100 пъти, като не иска - ок! Няма да го карам насила я. Имам си достойнство все пак [-(