PDA

View Full Version : много кофти ситуация



ima_problem_sus_saita
11-22-2007, 21:13
imam problem s priqtelkata si :(
hodihme polovin godina i mnogo mnogo se obi4ahme no naposleduk mai i 2-mata sme se pitali kakvo 4uvstva drugiq kum tozi koito se 4udi... leko se poo4ujdihme ... a ne go iskame!!! i 2-mata iskame da sme si zaedno!!!

Problemut e 4e naposleduk moje bi samo az ne sum bil siguren za 4uvstvata si... toest... kogato sum i kazval 4e q obi4am...
... sum go imal v predvid i sum go mislil... no moje bi samo togava sum go mislil...
nai-gadnoto e 4e i az ne znam kakvo 4uvstvam...
predi nqkolko dena skusahme... tq po4na temata otnovo i toq put si priznah... no prosto ne moga da go priema.. ne e samo fakta 4e sviknahme edin s drug a su6to i 4e se obi4ame... kolkoto i da e ubedena 4e ne q obi4am.. Q obi4am!!! pove4e ot vsi4ko!!!! Mai pogovorkata 4e 4ovek razbira kakvo e imal 4ak kogato go zagubi vaji...

iskam... da razbera kakvo to4no 4uvstvam kum neq (vuv vsi4ki slu4ai ne e prosto privurzanost...)
su6to iskam da moga da i go kaja i tq da mi povqrva.... kogato trugnahme edno ot glavnite ne6ta koito tq haresa u mene be6e 4estnostta no ve4e vqrva 4e takova ne6to ve4e nqma u men...

iskam kakvoto trugna da i kazvam da e istinata!!!! i iskam tq da mer azbere i da ne me othvurli :(
znam 4e sum golqm guz 4e bqh golqm guz... 4e moje bi naistina sum se prestruval... no sega pak vsi4ko e istinsko
su6to trqbva da dobavq 4e bih napravil vsi4ko za da razpalq liubovta otnovo ako q nqma naistina... i 2-mata go iskame super mnogooooo :(
DA egoist sum!!! izliza 4e trqbva da sme zaedno samo kogaot mi skimne po tova koeto kazvam.... no nai-mnogo iskam da razbera 4e q obi4am adski mnogo i kato i go kaja .... tq da mi povqrva... nezavisimo kakvo mi kaje :/
priemam vsqkakvi izkazvaniq.. upreci... idei...

8-[ :cry: :

модерирано от devil_girls_
заглавието на тема трябва да е на кирилица :!: :!:
и по (T.6.) от Правилата :!:

MiMcHeToOo
11-22-2007, 21:15
Не казвай, доказвай..

stefko89
11-22-2007, 21:30
pii edin 4ai i si lqgai utre 6e go izmisli6 :-({|=

russianmafiaboss
11-22-2007, 21:47
аки исакш нормални съвети описвай нормално проблема
по ясно и по кратко

hiro
11-27-2007, 10:24
Вземи един студен душ!