PDA

View Full Version : Доста голям невървеж



Jesssy
11-22-2007, 22:32
Эдрасти на всички.
От доста време-насам,се чувствам по доста неприятен начин.Не се чувствам комфортно да споделя на някой приятел или приятелка,не энам эащо.Именно эатова пиша на вас.Ще се постарая да бъда максимално кратка,въпреки че се съмнявам да успея..
Никак не ми върви в любовта.Эвучи банално,но това доста ми тежи.Имам нужда от момче до себе си.А и по-лошото е (същината на проблема),че от мислите ми не иэлиэа едно момче.С него се эапоэнах преди около 2 години.Имахме кратка връэка.Раэделихме се по негова инициятива.Бях доста наранена,но мислех ,че след време ще го преживея.Эа съжаление година и половина по-късно,се чувствам по същия начин,че дори и по-эле. :( Толкова време мина,а аэ всеки ден си мисля эа него.Эа съжаление вече дори не контактуваме.Преди няколко месеца (вече имам чувството ,че са минали векове..) се видяхме 1-2 пъти и това беше.Имам чувството,че вече не сме предишните хора,които говореха на всякакви теми с интерес.Някакси има бариера.Вече дори като го търся (нтапример по Скайп),не получавам отговор.Той има приятелка,но аэ не искам нищо освен да сме приятели.Да,энам,навярно мислите ,че са само думи,но не са.Не бих имала нищо повече с него,при положение ,че е обвърэан.Ще се эадоволя дори и само с приятелството му.. :cry: Много ми е тежко.Дори сега е почти 2 преэ нощта,но не мога да спя.Мисля само эа това.Ужасно много искам да го видя :-k Но се чувствам като една натрапница и нищо повече :-k Сама се наранявам с теэи думи,но това е факт..Ох..просто не энам.
Пробвах се да си харесам друго,но не става.Харесах едно момче наскоро,но той не проявява интерес.Не энам как да му се харесам (эвучи ми тъпо даже),а и не искам.Както каэах в главата ми е само онова момче..
Е,исках да си иэлея мъката.Очаквам вашите коментари,съвети,мнения,кр тики-всичко,с удоволствие.
Благодаря ви ужасно много предварително!
:mrgreen:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
11-22-2007, 23:27
Znai, che vinagi ima izhod, dori ot nai-trudnoto pologenie. Za sugalenie vigdam, che takiva neshta mn chesto se sluchvat na horata. I men ne podmina, ako te uspokoqva :D Bqh mn zle, chuvstvah se taka, vse edno givotut mi nqma smisul, no sled vsichki tezi muki razbrah, che edinstvenata prichina e bila v choveka, v koito sum se vlubila.. Prosto uspqh da osuznaq, che ima na tozi svqt mn dr stoinostni hora i che edinstvenoto neshto, koeto mi prechi da pogledna napred e tova, che ne iskah.. Napravi tova: Pogledni napred, ne se vrushtai kum minaloto, zashtoto neshtata ne sa sushtite i vmesto da se naranqvash s opiti da si vurnesh momcheto, nameri nqkakvo zanimanie, koeto te pravi shtastliva ili pone ti e zabavno, izlez s kompaniata nqkude, koi znae..Nqkude tam moge da te chaka novata ti lubov :) Kogato se ottursish ot vsichko tova, shte vidish kolko si greshala, chovek vinagi moge da se vlubi 2 put ;) Povqrvai mi :) Kusmet!!!!!

Presley
11-23-2007, 08:48
Не се откаэваъй от това,което искаш НИКОГА.

Сега пиша само това,эащото нещо не съм в настроение,но после може да драсна нещо повече.

CrazyWitch
11-23-2007, 08:58
Не се откаэваъй от това,което искаш НИКОГА.


:? А по някога е по-добре да се откажеш за да не се замонаказваш.
Някой неща са били, но не могат да се върнат. Спомените - някъде другаде, в някое друго време.. те са неповторими. Когато усетиш, че няма на къде да вървиш към даден човек и пътя е свършен ... Остава ти да поемеш по нова пътека.
Аз лично, още не съм го усетила, но знам че и това ще стане. Пътя ще свърши. :-s

Presley
11-23-2007, 09:02
Не се откаэваъй от това,което искаш НИКОГА.


:? А по някога е по-добре да се откажеш за да не се замонаказваш.
Някой неща са били, но не могат да се върнат. Спомените - някъде другаде, в някое друго време.. те са неповторими. Когато усетиш, че няма на къде да вървиш към даден човек и пътя е свършен ... Остава ти да поемеш по нова пътека.
Аз лично, още не съм го усетила, но знам че и това ще стане. Пътя ще свърши. :-s
Ами не энам дали е добра или лоша черта,но аэ съм човек ,който винаги има надеждау.Дори и в най-абсурдната ситуация :D

samonervi
11-23-2007, 09:40
Миличка съчъвствам ти.Аз съм била в същата ситуация много пъти.Имала съм 3 връзки за кратко най - много един месец.И при 3-те си мислех,че ще бъда с даденото момче завинаги,защото го обичам.Не знам защо се получаваше така ,че или аз губех интерес или те приключваха нещата и си оставахме "приятели".За последния страдах около година и половина.Не можех да спя,не можех да ям,нищо не ме вълнуваше.Не излизах,стоях си само вкъщи,дори Нова Година прекарах сама вкъщи,докато всичките ми приятели бяха по купони.И така след много размисли реших,че така или иначе за мен любов няма да има и никога няма да ми върви.И спрях да се тормозя за онзи тъпак,след известно време го забравих.Почнах да си излизам по дискотеки,по кафета сприятели насам - натам и установих,че от цялата депресия не е имало смисъл.Тогава бях на 17.Излизах си аз с компанията и едно момче станахме много добри приятели,всичко си споделяхме и т.н.И по някаква случайност на 19-тия ми рожден ден се целунахме за първи път.После всичко се нареди от само себе си.Отначало не исках никакви чувства да изпитвам към него,даже не го харесвах особено като момче.Но след време разбрах колко чудесен човек е,позволих му да влезе в сърцето ми и така се заобичахме.И вече осем месеца сме заедно и осъзнавам ,че преишните ми влюбвания са били някак си детски и глупави,защото човек,който те кара да страдаш не заслужава даже омразата ти.
Стегни се,забавлявай се и когато най - малко очакваш и искаш момче до себе си то ще се появи и ще бъдеш щастлива.
УСПЕХ и по - смело

DeepEnoughForYou
11-23-2007, 10:41
nqmash drug izbor osven da produljish napred...znam che e tejko no prosto nqmash drug nachin.I pomni che tova koeto ne te ubiva te pravi po - silna...Shte imash oshte drugi lubovni vruzki,shte prejiveesh drugi naranqvaniq...gadno no fakt...prosto malko po malko veche shte si sviknala i shte namirash nachini sama da izlizash ot qmata i da si jiveesh jivota... :) Uspeh i ne zabravqi... Keep walking! :}

Kettty
11-23-2007, 22:06
Както някоъ каэа-бори се эа това,което искаш. :-)

MiMcHeToOo
11-24-2007, 08:11
Ако нямаш сили да се бориш, остани сама..

koalka
11-24-2007, 19:15
Според мен трябва да го забравиш, като си харесаш друго момче, като вниманието не ти е насочено към това да мислиш как не можеш да го забравиш и да ти е тъжно постоянно...До някаква степен и сама си причиняваш болка, ако ме разбираш.Харесай си някое момче, излизайте, разсейвай се, просто не мисли за него.

sasha_90
11-24-2007, 19:58
Сама казваш,че бившия не ти обръща внимание-опитай да го забравиш,макар и да ти се струва невъзможно.И не е необходимо да търсиш "заместник" защото просто няма смисъл.

maybelline
11-24-2007, 20:02
Трудно е да се забрави любовта към едно момче, ако не си срещнала по-добро. Знам, че когато кажеш на който и да е, че ще срещне някой, в който ще се влюби и ще забрави миналия, никой не вярва. Защото всяко следващо момче винаги е по-добро от миналото, но докато не го срещнеш, миналото е най-доброто дотук. Затова сега ти е тежко заради това момче - той е най-добрият, страхотен приятел, чудесно момче...едва ли има по-добро, нали така? Има. Не си срещнала момчетата, които ще означават много повече за теб от него. Но ще срещнеш. Сега думите ми може да звучат обезкуражително, но след време като се сбъднат, спомни си това. Ще срещнеш момче, което ще е много по-добро от миналото във всяко отношение - той ще е страхотен приятел, чудесен човек и връзката ви ще е много по-щастлива. Ти ще го обичаш много повече от миналия (миналия ще си го забравила), а и той ще те обича повече.
Това момче продължава живота си, но отказът му да бъдете по-близки може да се дължи на толкова много неща, че няма смисъл да го мислиш. Едно мое бивше гадже вече почти година страни от мен (в един клас сме), защото е наранен и го боли че скъсахме, а и ревнува. Развил е един вид лека неприязън към мен (така става когато си наранен и не отвръщат на чувствата ти - съвсем нормално е и не заслужава внимание). Може да опиташ да се сближиш с момчето, но тъй като вероятно само ще страдаш, по-добре недей. Просто не си срещнала по-добър все още и идеализираш него, но изобщо не е всичко, повярвай ми. Казвам го защото и аз го правех - идеализирах бившето гадже, а като срещнах новото...забравих миналия, защото другото момче е страшно много повече от миналото във всички отношения. Но никак не е лесно да забравиш момчето, особено като се има предвид, че ти не искаш да го забравиш. Няма лошо - ще го забравиш независимо длаи искаш или не, но засега ако ти е по-леко си мисли за него : ) През това време, една идея е да се запишеш на някакъв спорт или музикален инструмент, изобщо на ново място където ще срещнеш нови хора с които ще се сприятелиш. Сред тях ще има всякакви - и мъже и жени и деца - ученици, студенти, работещи, млади, възрастни, ергени, женени, братя и сестри, връстници... Ще имаш повече приятели, повече връзки и най-вероятно ще срещнеш страхотни момчета (или едно невероятно момче) и най-малкото - чудесни приятели, които ще те разбират и ще ти помогат да се справяш с трудностите. Опитай, заслужава си.
Наистина знам, че е трудно да страдаш по момче. ако имаш нужда от приятелска подкрепа, съвет, или просто то някой с когото да си поговориш, пиши ми ЛС : )

Jesssy
11-24-2007, 23:14
Благодаря на всички,които дадоха мненията си.
Но эа съжаление като ,че ли таэи болка с всеки иэвинат ден,става все по-силна и по-силна.

Е,ако някой още иска а иэкаже мнение,нека го иэкаже,ще се раэдвам да получа още отговори.

Пак мерси :mrgreen:

Jesssy
11-27-2007, 21:45
Моля ви,даите още някакви мнения,че все повече се отчайвам :(

*.~*`*~* anaRial *.~*.`*`
11-27-2007, 22:13
Ne se otchaivai, mila! Givotut ti tepurva zapochva! Povqrvai mi, predstoqt ti mn hubavi migove, no ti sushto trqbva da si pomognesh v tazi situacia.. Znam kakvo e chuvstvoto, kogato ne mogesh da zabravish nqkoi, kogato osuznaesh kolko ne si zaslugava i che ima mn po - dobri ot nego, shte razberesh, che tova e bilo samo zagubeno vreme :) Ne se otchaivai, kakto kazah, Vinagi ima IZHOD :) Taka che, ne gubi vqra, prosto trqbva da pochakash malko i sama shte zabravish loshite neshta :) Izlez s priateli, porazhodi se v parka, mogesh da si kupish kuchence... Nqkoi denn.. moge da ti se izprechi princa na mechtite ti ! :---) Uspeh i mn kusmet!! Dano sreshtnesh nai - podhodqshtia chovek, kakto lubovta i shtastieto, zaedno s nego! Ne gubi vqra, shte se poqvi :) :-$