PDA

View Full Version : Инфекция на главичката



kkkl
11-23-2007, 04:30
Мисля че имам инфекция на члена.Главичката ми е зачервена и когато уринирам имам леко парене.Та въпросът ми е как се лекува инфекцията на главичката?Някъде четох че се лекувала с антибиотици , но и тук ще попитам.Ако някой е заболявал от същата инфекция нека сподели в тази тема.Благодаря Ви предварително!

Mr.bEps
11-23-2007, 06:57
правил ли си секс в последните няколко дни ?

kkkl
11-23-2007, 07:27
правил ли си секс в последните няколко дни ?
Не , на 16 съм , но обикновено след мастурбация (доколкото е възможна ...) ми се възпалява повече.Дали е от честата мастурбация? последно време по 2-3 пъти на ден но вече от седмица не съм мастурбирал и като че ли е по-дорбе , но все пак е инфектирано.

DrSmurph
11-23-2007, 11:04
Лоша лична хигиена ! Нужно е поне да го измиваш и изпикаваш след изпразване! Иначе ако не си свикнал и да си заголваш главичката и да я миеш е възможно да произтекат подобни проблеми! Така или иначе всеки ден се подмивай!

kkkl
11-24-2007, 06:24
Лоша лична хигиена ! Нужно е поне да го измиваш и изпикаваш след изпразване! Иначе ако не си свикнал и да си заголваш главичката и да я миеш е възможно да произтекат подобни проблеми! Така или иначе всеки ден се подмивай!
Благодаря ти за съветите , но това не са ли 'профилактични' дейности , за да се избегне възпалението?Аз вече имам такова ,но с миене само дали ще се оправи? Мерси все пак ! :-D

No_Limit
11-24-2007, 06:29
Ами ако си сменяш боксерките/слиповете всеки ден и се миеш редовно може и да стане ... ОМГ ако аз имах такава лична хигиена бих си хвърлила от някъде

kkkl
11-24-2007, 08:04
Еее хайде де ,на всеки може да се случи!По принцип нямам проблеми с личната хигиена ,просто напоследък изглежда не се грижа за себе си както трябва....Какви са тези злобни подмятания????Разделът е за здравни проблеми и болести , всеки споделя проблемите си , ОК?Все едно аз да ти кажа че ако имам като твойте гърди ще се метна отнякъде (не знам какви са споко :-D ,просто давам пример).Не издребнявайте!

П.П. Боксерки !!!!

foreverr
11-24-2007, 12:26
и аз искам да попитам нещо за хигиената-значи винаги се мия 1 път дневно, но сега тъй като стана доста студено и не винаги не мия всеки ден-понякога през ден-това лоша хигиена ли е да се мия през ден( в смисъл един ден се мия един ден не и така)-нямам никакви оплаквания свързани с инфекция простто питам :wink:

alkobalko
11-24-2007, 13:31
и аз искам да попитам нещо за хигиената-значи винаги се мия 1 път дневно, но сега тъй като стана доста студено и не винаги не мия всеки ден-понякога през ден-това лоша хигиена ли е да се мия през ден( в смисъл един ден се мия един ден не и така)-нямам никакви оплаквания свързани с инфекция простто питам :wink:

Добре е да се миеш всеки ден, да не кажа и по 2 пъти на ден. Зимното време не е оправдание да не се грижиш за хигиената си.

black_mermaid
11-24-2007, 13:37
и аз искам да попитам нещо за хигиената-значи винаги се мия 1 път дневно, но сега тъй като стана доста студено и не винаги не мия всеки ден-понякога през ден-това лоша хигиена ли е да се мия през ден( в смисъл един ден се мия един ден не и така)-нямам никакви оплаквания свързани с инфекция простто питам :wink:
Желателно е всеки ден да се миеш. Едва ли ако ти е студено няколко минути ще ти стане нещо.

kkkl
11-24-2007, 14:06
Добре ,а ако вече е на лице инфекцията какво правим? СПАЗВАНЕТО НА ЛИЧНА ХИГИЕНА МОЖЕ ЛИ ДА ПОМОГНЕ ?

batkodoki
11-25-2007, 23:49
малките нагли пикли да мълчат!
в противен случай ще ги питам дали имат "нормалното " бяло течение, което е точно символ на сбъркана полова култура в аспект хигиена!!!

няма защо да се нахвърляте върху детето след като то съобщава за балониран препуциум при уриниране.
банална фимоза довела до баланит

kkkl
11-26-2007, 09:01
Мисля че имам инфекция на члена.Главичката ми е зачервена и когато уринирам имам леко парене.Та въпросът ми е как се лекува инфекцията на главичката?Някъде четох че се лекувала с антибиотици , но и тук ще попитам.Ако някой е заболявал от същата инфекция нека сподели в тази тема.Благодаря Ви предварително!

Така,не искам да те плаша обаче,като малък,аз имах същия проблем(инфекция на главичката)и се наложи да ходя при невролог ! ОТИВАЙ ВЕДНАГА НА ЛЕКАР !!!!!! :-x Аз ходих на лекар и ми сепнаха кожичката на пениса и всичко изтече и не беше толкова болезнено,но иди веднага !!! :!: Айде лек ден 8)
В понеделник ще отида ( не този , другия) тази инфекция много ме мъчи пък и с комбинация с късо гемче и евентуална фимоза... А да и тези , които ми мънкат каква ми била хигиената ще ги попитам - Как може да имам нормална хигиена при положение че имам КЪСО ГЕМЧЕ или фимоза или и двете??

krem4et0
11-30-2007, 16:06
и аз искам да попитам нещо за хигиената-значи винаги се мия 1 път дневно, но сега тъй като стана доста студено и не винаги не мия всеки ден-понякога през ден-това лоша хигиена ли е да се мия през ден( в смисъл един ден се мия един ден не и така)-нямам никакви оплаквания свързани с инфекция простто питам :wink:

Добре е да се миеш всеки ден, да не кажа и по 2 пъти на ден. Зимното време не е оправдание да не се грижиш за хигиената си.
Абе не е оправдание, ама като знаеш че стаята ти е студено като на Северния полюс, а ти ще се разтоплиш в банята..................Много е гадно, а токът е така скъп :-#