PDA

View Full Version : Секс с или между Дебели Хора



Saint_Nicholas
11-23-2007, 06:02
Как по-дяволите може да се прави секс с Моби Дик, трябва ли да забранят на дебелите хора да правят секс (защото просто е грозно от естетическа гледна точка), и дали сред океана от тлъстини може да се открие острова Пенис или континента Клитор, съответни на определения пол! Определено такива мисли се въртят в главата ми когато спрат тока някоя вечер, тези са и мислите които ме възпряха от това да вляза в по-добрите училища...Извинявай те, но ако някоя 90 килограмова мадама реши да прави секс с мен шанса да я спра ще е нулев и акта няма да се счита по любов, а изнасливане... :D Наистина си мисля че тези хора не трябва да правят секс, те си имат други удоволствия което е повече от очевидно. 8)

kPuCkA
11-23-2007, 07:47
Как се радвам,е такива мисли идват в главите на варненци....горда съм,че съм от Варна :lol: :lol: :lol:

tuka6na
11-23-2007, 08:00
Същото,колко съм си мислела за такива неща докато бях още в училище.
От смешни ,по-смешни бяха тия ,на които попаднах.Та сред момичетата,които приличаха на сумистКи,и момчетата които не бяха по-добре,се отличавахме 3-4 ... #-o От една страна вече се чудех нормално ли е да съм....нормална,а от друга можех само да се радвам .Но въпреки всичко си имаше такива които водят нормален полов живот,и за мое отегчение доста честичко споделяха.Ха,какво значение има кой какъв е.Щом толкова те притеснява тази мисъл,се научи да отказваш като за начало ,а всеки да се оправя както знае.И пълните са хора,нищо лошо няма. :neutral:

samonervi
11-23-2007, 09:18
Всеки човек си има вкус.Познавам едно момче,което се среща предимно с по - закръглени момичета.И според него секса с такъв тип момиче е много по вълнуващ отколкото с цитирам "торба кокали".Малко му се обидих тогава,защото не съм от този тип и дълго мислех по въпроса.Та ти ако си 40 килограма и си на 12 нормално е да мислиш по този начин.Изпробвай секс със различни типове партньори и тогава ще можеш да кажеш,дали става с "дебели" или с "кльощави" по - добре :-x

krem4et0
11-23-2007, 09:27
Мога да ти кажа, че с9татистически погледнато по-пълните жени имат по-тесни влагалища, защото мазнините и допълнителната маса ги притискат.............1 слабо момиче е значително по-широко от 1 пълно. За мъжете обаче това не важи-колкото по-голямо коремче, толкова по-малка е дължината на тази част от пениса му, която може да вкара. И все пак вкусът другар няма. Всеки да си прави секс с когото му харесва. Тебе лично какво те бърка? Като не искаш-не правиш и въпросът приключва!

Violenza
11-23-2007, 09:33
е като е грозно - да не би да ги гледаш ти?!

к'во.. да си умират девствени ли ?

FelisDirus
11-23-2007, 10:54
Аз само не разбрах кой те кара да спиш с девойки, чиито килограми ти се струват повече от нормалното. И защо си толкова възмутен?

И хайде, за да не правя нова тема, дами, не смятате ли, че мъжете с малки пишки е редно да спрат секса? 8-)
Веднъж попаднах на такъв и голям смях беше. Облякох се, тръгнах си и го оставих да се довърши самичък.

Абе, защо въобще тези момчета си смъкват гащите? Не ги ли е срам? Сигурно е много кофти... 8-)


П.С.
Открийте 10те разлики в моя пост и в този на автора. мяу!

Eli>>>
11-23-2007, 13:25
rusi ili 4erni,tynki i debeli,malki i golemi.......... 8-)

ай стига бе човек,ти тъп ли си?!? :x

partychild
11-23-2007, 13:34
Всеки си има нужди ;-) и не е правилно да определяш човека по този начин.. дебел-слаб .... всички сме хора ](*,)

DevilWish
11-23-2007, 15:20
Това,че са дебели,незначи,че са боклуци ,отрепки,и......т.....н...... както ти твърдиш,аз лично нямам нищо против дебелите хората,защото много добре знам какво им е.Да не би да си мислиш,че те искат да са дебели,НЕ ,някои от тях са болни вече ,и не могат да отслабнат,а ти место да се подиграваш,земи седни и размисли над поведението си,защото ще ти дам един пресен случай,който не е станал случайно,майка ми преди беше зле с нервите и пиеше,успокоителни,понеже сега наще се разделят и баща ми прави сичко,за да се докопа до жилището,което на дали ще стане някога,но.......това е друг въпрос,той разправяше на сички и и се подиграваше,че тя била луда тя пиела хапчета.......то тя се оправи преди няколко години де,но няма значение кога се е оправила,искам да ти кажа,че сега майка ми е напълно здрава,добре с нервете,а той сега е зле пие успокоителни,и това не е станало случайно....
Ако знаеш,има една поговорка, "БОГ забавя,но не забравя".
Така, че никога не се подигравай,защото може след години и ти да надабелееш,и точно тия хора ,които са били пренебрегвани и мразени от теб и такива като теб след години да станеш зависим от тях,така да се стекат обстоятелствата,че да са ти работодатели или няма никой друг и те са на среща,примерно,направил си катастрофа и няма никой кой да ти помогне и точно този човек,който ти си се подигравал да е може да ти помогне,но да не го направи,защото си се държал преди години гадно с него,той е имал нужда от теб,a ти си му се подиграл и не си му помогнал,точно заради тази твоя постъпка може да те зареже да си умреш кървящ на улицата,така,че НИКОГА не се подигравай.
Syglasna sym...ne mislq ,4e te kato sa pylni4ki ne trqbva da imat sexualni kontakti.i na men ne mi deistva mnogo vyzbujda6to debel 4ovek ,no za tova prosto ne pravq sex s takiva hora i nqmam ni 1 problem :-) teb kakvo te turmozi neznam

pavkata91
11-23-2007, 15:27
преди 3-4 месеца псувахме гейове лезбийки сега дебелите хора...след 1 месец да не почнем да псуваме кльощавите?? сорка за оффтопика така по темата всеки си решава с кой как и т.н. аз лично съм неутрален към едрата и към кльощавата де решават какво да се правят ако искат да го правят например имах един приятел той обичаше да си завира атрибута в по тесни места...на по закръглени...и един път с гаджето си...нещо станало на атрибута...така и не разбрах какво жив е ама се отучи да се занимава с по закръглени... 8-) :-| :-| ;-)

Saymon90
11-23-2007, 16:49
ако някоя 90 килограмова мадама реши да прави секс с мен шанса да я спра ще е нулев
Ти осъзнаваш ли какво каза бе, идиот?!
Докато съдиш хората по килограмите им, ще си останеш ограничено, самотно същество.

MiSs_DioR_CheRiE
11-23-2007, 17:46
Ти си мн прост честно !!! леля ми е с доста наднормено тегло ама е супер готин човек и мн си я обичам ... тва значи ли че е смотана или че никой не трябва да бъде с нея ... ем за твое сведение има хора които не са толкова ограничени и поради тая причина си имам мн готино братовчедче 8)

и докато съществуват такива ограничени хора обществото само ще пропада :!:

Nadelina
11-23-2007, 17:53
Spodelqm ti mislite ti do edna stepen.. Prosto se chudq kak uspqvat da go napravqt ako i dvamata sa debeli... kak vyobshte penisa vliza vyv vaginata ot milionite tlystini koito ima okolo tqh.... Ne go kazvam zashtoto gi mrazq... ne gi haresvam... ili neshto takova... Az sym syglasna che vseki chovek e istinski edinstveno v dushata i syrceto si... i tqloto i kato cqlo vynshnia vid e neshto prehodno... no mi e lubopitno...

MaRiNkA_16
11-23-2007, 18:02
е като е грозно - да не би да ги гледаш ти?!

к'во.. да си умират девствени ли ?
i az se pitam su6toto otnsono avtora...

fiama
11-23-2007, 18:19
Според теб един 100-килограмов човек няма право на нормална връзка, сексулани отношения, семейство и деца ли? Доста тесногръдо схващане! Всеки човек си е индивидуален и като външност, и като разбирания. Така че ти като не искаш- не правиш секс с пълни хора, а уверявам те те имат с кого да си легнат! Не знам обаче дали ще е така с теб, с тези ти разбирания!

puppy
11-23-2007, 18:28
naistina si mnogo zadrysten, dano sled kato vidi6 vsi4ki tezi mneniq, se pozamisli6 malko i dano se osyznae6, 6toto kakto si q podkaral...sled 30-40 godini te vijdam star, grozen, ozloben i samoten

vaniLL
11-23-2007, 19:05
Според теб един 100-килограмов човек няма право на нормална връзка, сексулани отношения, семейство и деца ли? Доста тесногръдо схващане! Всеки човек си е индивидуален и като външност, и като разбирания. Така че ти като не искаш- не правиш секс с пълни хора, а уверявам те те имат с кого да си легнат! Не знам обаче дали ще е така с теб, с тези ти разбирания!
podkrepqm napylno 8)
avotora da si zeme tesnogrydite izkazvaniq i da si gi navre v klio6taviq zadnik

miss sexy
11-24-2007, 12:11
kvo iska6 da kaje6 s tva 4e debelite hora nemogat da pravqt sex?ima prekaleno mn darjavi koito s4itat palnite i gi po4itat.dano tozi problem ti doide na glavata i da vidi6 kav golqm 6te go qde6!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-x

Vanity
11-24-2007, 12:44
Tova izkazvane za debelite hora e po-otvratitelno ot rasizma kum cvetnokojite! Kato kakav problem sxvashtash nadnormenoto teglo? Shtom nqkoi e debel,znachi ne e chovek,taka li da razbiram? Vsichko okolo nas,koeto ni se natrisa ot televiziq, radio i reklami po bilbordove i t.n, tolerira edinstveno slabite hora,zatova vsichki sa sviknali da obrashtat vnimanie edinstveno na perfektnata viziq. Kade otide verbalnoto obshtuvane,koeto fakticheski e nachinyt da opoznaesh choveka sreshtu teb i da razberesh kakyv e toi v deistvitelnost. A teb te interesuva mai samo vanshnoto? Kolko trqbva da e glupav i umstveno ogranichen edin chovek,za da ima mnenie kato tvoeto? I ako vse oshte ti e mnogo lubopitno kak po dqvolite sred okeana ot tlastini moje da se otkrie ostrovyt Penis,shto ne probvash da si napravish ot korema okean ot tlastini,pak togava si tarsi ostrovchetata kolkoto iskash i shte imash idealnata vazmojnost xem da si otgovorish na maloumniq vapros,xem da se spravish s Mobi Dik! Nqma da ti kazvam kade mojesh da si pahnesh mnenieto,bi trqbvalo sam da se setish. I kato prochetesh vtorata kniga v jivota si (vapreki che adski se samnqvam da si chel Mobi Dik izobshto), mojesh po citat ot neq da pusnesh porednata si maloumna tema! #-o

INF3RNO
11-25-2007, 03:23
Да не превели секс.Айде сега нищо лично,но нямаш сили на господ че да им го забраниш това.И те са хора като нас.Някой са примерно амбицирани отиват тренират и отслабват.Пък и то си е тяхен проблем :)
Ти нали си слаб кво те притесняват те :)

nempoB
11-25-2007, 07:41
Аз само не разбрах кой те кара да спиш с девойки, чиито килограми ти се струват повече от нормалното. И защо си толкова възмутен?

И хайде, за да не правя нова тема, дами, не смятате ли, че мъжете с малки пишки е редно да спрат секса? 8-)
Веднъж попаднах на такъв и голям смях беше. Облякох се, тръгнах си и го оставих да се довърши самичък.

Абе, защо въобще тези момчета си смъкват гащите? Не ги ли е срам? Сигурно е много кофти... 8-)


П.С.
Открийте 10те разлики в моя пост и в този на автора. мяу!



Не е важно колко е голяма вълшебната пръчица... а колко е вълшебна
:P

sh3_1s_7h3_0n3
11-25-2007, 08:53
Айде бе! К'ва ще е тая жена, дето няма да има мЕсо! То не е ли да има де да я 'фанеш...
К'во искате вие... да правите секс с торба кокали ли? [-X
Едно, че за 'всеки влак си има пътници' и второ, нали сте гледали пълна промяна... ай не българското, 'щот в него няма нищо кой знае к'во фрапиращо... ама американското... с ония баш грозобайзери, които си имат и мъже, че и деца... а то, тя, жената примерно... в нея нищо нормално човешко няма, още повече женствено... и все пак си имат семейства.. :)
Вие сте седнали да се оплаквате от малко лой... :)

FelisDirus
11-25-2007, 11:38
Аз само не разбрах кой те кара да спиш с девойки, чиито килограми ти се струват повече от нормалното. И защо си толкова възмутен?

И хайде, за да не правя нова тема, дами, не смятате ли, че мъжете с малки пишки е редно да спрат секса? 8-)
Веднъж попаднах на такъв и голям смях беше. Облякох се, тръгнах си и го оставих да се довърши самичък.

Абе, защо въобще тези момчета си смъкват гащите? Не ги ли е срам? Сигурно е много кофти... 8-)


П.С.
Открийте 10те разлики в моя пост и в този на автора. мяу!



Не е важно колко е голяма вълшебната пръчица... а колко е вълшебна
:P


Ела ми на гости на по биричка да ти обясня някои неща.. :-D

H8_mE
11-25-2007, 12:22
Of i az sym si go predstavqla tova super otvratitelno mi se struva,no si ima hora vsqkukvi i te si imat nujdi kvo da gi prai6? ;-)

wasntme_
11-25-2007, 12:26
myxaxaxax po idiotska tema ne bqh 4eLa :D ei 4ovek pone mi razveseli denq :D :-D :grin: :smt001 apak ina4e po temata: i az mnogo pati sam se 4ydila kak adjeba uspqqt :-o :lol: :lol:

HaPySHeH
11-25-2007, 15:41
е като е грозно - да не би да ги гледаш ти?!

к'во.. да си умират девствени ли ? :P :-P

lilit_666
11-25-2007, 15:57
Баси и тясно скроения 4овек си!
И не разбрах какво общо има с елитните училища?

bqsna_teenagerka
11-25-2007, 16:03
Ами...на 10г лапенца какви други мисли може да са им в главата!

vaniLL
11-26-2007, 09:23
Аз само не разбрах кой те кара да спиш с девойки, чиито килограми ти се струват повече от нормалното. И защо си толкова възмутен?

И хайде, за да не правя нова тема, дами, не смятате ли, че мъжете с малки пишки е редно да спрат секса? 8-)
Веднъж попаднах на такъв и голям смях беше. Облякох се, тръгнах си и го оставих да се довърши самичък.

Абе, защо въобще тези момчета си смъкват гащите? Не ги ли е срам? Сигурно е много кофти... 8-)


П.С.
Открийте 10те разлики в моя пост и в този на автора. мяу!



Не е важно колко е голяма вълшебната пръчица... а колко е вълшебна
:P :razz: