PDA

View Full Version : Болка при свършване-На какво се дължи?



slavoff
11-23-2007, 14:04
От няколко дена имам проблем :booooomb:
когато правя секс точно преди да свърша вместо да изпитам удоволствие, направо ще ми се разцепи главата. Никога преди не ми се беше случвало такова нещо. Някой ако има представа какво ми е да пише ПЛС.
Мерси!!!

Редактирано от-ЦвЕтИт0-7ма т. :wink:

slavoff
11-23-2007, 14:40
знам че той най-добре ще ме посъветва, ама ако ти кажа че не съм ходил на доктор от 10 години нз дали ще ми повярваш

vodka_f
11-23-2007, 14:52
:shock: ами мой човек време ти е вече

slavoff
11-23-2007, 15:10
какво време ми е бе вие луди ли сте, аз сам само на 21 ако още от сега тръгна по лекари, на 35 сигурно вече ша сам на легло

Seducti0n
11-23-2007, 15:22
Здравей,млади момко.Не се обиждай,но според мен разсъждаваш много глупаво.Това,че си млад-само на 21,не означава че тялото ти не се нуждае от лекарска помощ.Ако не вземеш мерки още от сега,едва ли на 35,че и повече ще бъдеш в цветущо здраве.Болестите не питат, а връхлитат за това си има и лекари.Замисли се,има ли нещо по-ценно от здравето.Вместо да се притисняваш на какво може да се дължи въпросната болка,по-добре отиди и си запиши час при лекар.Това е моя съвет,все още науката не е достигнала до там, че да може да излекува някой през компютъра,нали :?: :)

slavoff
11-23-2007, 15:39
Здравей,млади момко.Не се обиждай,но според мен разсъждаваш много глупаво.Това,че си млад-само на 21,не означава че тялото ти не се нуждае от лекарска помощ.Ако не вземеш мерки още от сега,едва ли на 35,че и повече ще бъдеш в цветущо здраве.Болестите не питат, а връхлитат за това си има и лекари.Замисли се,има ли нещо по-ценно от здравето.Вместо да се притисняваш на какво може да се дължи въпросната болка,по-добре отиди и си запиши час при лекар.Това е моя съвет,все още науката не е достигнала до там, че да може да излекува някой през компютъра,нали :?: :)

просто питах дали на някой му се е случвало и дали може да ми каже от какво е. не съ искал да ма лекуват през компютъра.
май май трябва да отида на лекар все пак. богодаря ви че бяхте толкова очтиви. 4а0 за сега от мен