PDA

View Full Version : Prestige Deluxe



LuCiFersAngeL
11-23-2007, 14:52
За козметична компания роза импекс съм чувала доста добри неща, но никога не съм използвала техен продукт. В обновения им сайт прочетох за някаква нова боя за коса Prestige Deluxe (не съм я чувала до сега) и останах доста впечатлена от написаното.
Ето линк: http://www.rosaimpex.com/?step=module_action&modname=pricelist&product_cat=63&lang=2&order[]=price
Ако можете да кажете дали си заслужава покупката на този продукт ще съм ви много благодарна :mrgreen:

Seducti0n
11-23-2007, 15:08
Изчетох написаното.Каквото и да казват,аз си оставян на мнението,че НЯМА безврезно боядисване.Все пак за да се постигне определен цвят се използват химикали,които нарушават естествената структура на косъма.Колкото и протеини и винамини да набутат,пак няма да могат да неутрализират/компенсират щетите, които химията нанася. :wink:

LuCiFersAngeL
11-23-2007, 15:19
Изчетох написаното.Каквото и да казват,аз си оставян на мнението,че НЯМА безврезно боядисване.Все пак за да се постигне определен цвят се използват химикали,които нарушават естествената структура на косъма.Колкото и протеини и винамини да набутат,пак няма да могат да неутрализират/компенсират щетите, които химията нанася. :wink:
Разбира се, че няма да е безвредно. Дори не съм си помисляла за такова нещо, но просто се чудя дали боята ще е хубава, защото до сега не съм използвала български бои за коса и съм малко предубедена. Ако някой е използвал българска боя (дори и да не е точно тази, за която питам) може да пише тук отзивите си от продукта.

peteto89
11-23-2007, 15:35
ne sam probvala balgarski boi po prostata pri4ina 4e ne se "boqdisvam" samo sam izpolzvala 3-4 pati na l'oreal bez amonqk i sam si mn mn dovolna :-P