PDA

View Full Version : Не искам гадже!!!!!!!!!



Kremito
11-23-2007, 14:52
На 14 години съм и съм имала 9-10-11 гаджета(незнам то4ната бройка :-D )ама нито едно от тях не съм харесвала.Не страдам от липса на вниманиее ама....... !!!Вси4ки ми викат 4е съм луда "как може6 да не тръгне6 с него" или пък "2 дена то това не е никаква връзка"!!!Кажете ми хора за6то не ми харесва да имам гаже???Вси4ки гадже искат,за6то аз не искам???? :shock: :?

rame
11-23-2007, 14:58
Защото си малка още за връзка и всичките ти 9-10-11 гаджета са били детска работа :wink: И ти кфо,на 2 дена връзка ли му казваш.... :D

krem4et0
11-23-2007, 15:00
2 дни не е връзка. то и аз съм излизала с момчета на повече от 1 среща, ама не го броя за връзка. Като не искаш гадже-не се занимавай с това! И все пак си на 14. Аз на 14 изобщо дори не си бях помисляла, че момчтата служат за нещо по-розлично от съвместни игри зад блока!

vodka_f
11-23-2007, 15:01
2 дни не е връзка. то и аз съм излизала с момчета на повече от 1 среща, ама не го броя за връзка. Като не искаш гадже-не се занимавай с това! И все пак си на 14. Аз на 14 изобщо дори не си бях помисляла, че момчтата служат за нещо по-розлично от съвместни игри зад блока!
и аз така

ХрС
11-23-2007, 15:02
Странно. И аз бях така в началото. Имах много гаджета, упрекваха ме че не съм ходила с еди кой си и така. Но вече се промених. ти просто може би в момента не искаш гадже, защото както сподели не си харесвала никой от досегашните си, нищо че сте ходили заедно. Така че просто намери едно момче, което да харесваш, опитай се да направиш всичко възможно да се съберете и ще видиш, че всичко ще е по-различно! :)

gree_girl
11-23-2007, 15:04
Ам миличка
1-во, за да си хванеш гадже трябва да го харесваш
2-ро 2 дена не е връзка
3-то да се хванеш с момче, което не харесваш и на 2-ия ден да скасате и да си на 14 пък да си имала гаджета, чиято бройка не помиш, значи си бъдеща малка курва :lol:

Kremito
11-23-2007, 15:11
Ам миличка
1-во, за да си хванеш гадже трябва да го харесваш
2-ро 2 дена не е връзка
3-то да се хванеш с момче, което не харесваш и на 2-ия ден да скасате и да си на 14 пък да си имала гаджета, чиято бройка не помиш, значи си бъдеща малка к***а :lol:


Незнам ти на какво вика6 курва ама аз на тея мом4ета не съм им давала да се приближават до мен!!! За6тото както казах не съм ги харесвала и с тях съм излизала само и единствено за6тото са били хубави или известни!!! :( :?

n1ght_shadow
11-23-2007, 15:12
щото си на 14 години и не знаиш ко иска6 :-P

SlAdKoTy zLo
11-23-2007, 15:16
mii az sa6to sam na 14 i mi e se taq dali 6te imam ili nqmam :)

HePeAJIeH
11-23-2007, 15:24
Ами щом не си им давала да припарят до теб значи толкова са ти били и гаджета! А относно това че си се "хващала" с хубави или както ти каза ИЗВЕСТНИ-под известни какво разбираш? Кварталните фуклиофци или отворковците на града ти с писани личица? Според мен си една сто процентова материалистка която гледа само външния вид на едно момче.Може да си на 14 но според мен акъла ти не подобава на 14 а на 11 годишно момиче което не знае какво иска (именно за това не искаш гадже защото не знаеш какво искаш а и знаеш че няма да го харесваш от "опита " си с предишните си "гаджета").Лека вечер! :wink:

FunkyFresh
11-23-2007, 15:25
:shock: 10-11 гаджета :shock: ти наясно ли си кфо е гадже #-o в тфойте представи и най-невината прегръдка ше значи че сте заедно :roll: момиче на тоя етап не си на ясно кфо искаш първо се запознай със значението на думите и тогава пускай теми

GregoryHouse
11-23-2007, 15:32
О боже...значи аз съм като Митьо Пищова ако ти си имала 9-10-11 връзки...боже може ли да има толкова невероятно,екстремно глупави същества на Земята? (Риториче въпрус...доказателство-авторката.)

koalka
11-23-2007, 17:32
Не искаш, защото нямаш чувства към тея момчета.Като хлътнеш по някое момче, тогава ще си говорим дали не искаш... :wink:

MiMcHeToOo
11-23-2007, 17:48
Не искаш, защото нямаш чувства към тея момчета.Като хлътнеш по някое момче, тогава ще си говорим дали не искаш... :wink:

тъй, тъй..

F4ence
11-23-2007, 19:00
Ami spored men tiq mom4eta ne sa te vpe4atlqvali mnogo mnogo i ot tyi da ne si po razli4na ot drugite trugva6 s tqh. Naistina si malka... i po tova vreme ne6tata ne sa tolkova seriozni... a i mom4etata na tvoqta vazrast ne sa tolkova zreli kato teb i ne mogat da mislqt tolkova kato teb. Otdelno ako si hodila s po golqm... togava ne6tata sedqt po drug na4in za6toto golemite v pove4eto slu4ai tyrsqt drugi ne6ta... Spored men si e normalno da ne iska6 gadje ... nqma za kade da byrza6... kato mu doide momenta i pravilniq 4ovek 6te razbere6... vse nqkoga tova 6te stane.. i togava 6te pojelae6 samo nego... a ne nqkakvi "obiknovenni" :) Spoko :)

kroasandvi4
11-23-2007, 19:41
За6тото както казах не съм ги харесвала и с тях съм излизала само и единствено за6тото са били хубави или известни!!
Такива са за отстрел....честно.Съжалявам ,че го казвам.

miShle
11-23-2007, 20:20
Щото и аз не искам.Нормално е по едно време да ти писне от всичките тея момчета... Дай си почивка..просто е.. :-|

led_i_ogyn
11-23-2007, 20:44
Ам миличка
1-во, за да си хванеш гадже трябва да го харесваш
2-ро 2 дена не е връзка
3-то да се хванеш с момче, което не харесваш и на 2-ия ден да скасате и да си на 14 пък да си имала гаджета, чиято бройка не помиш, значи си бъдеща малка к***а :lol:


Незнам ти на какво вика6 к***а ама аз на тея мом4ета не съм им давала да се приближават до мен!!! За6тото както казах не съм ги харесвала и с тях съм излизала само и единствено за6тото са били хубави или известни!!! :( :?

Ходила си с тях, а не са те приближавали???? :lol: :lol: :lol: Еми не си ги харесвала..Как искаш да бъдеш с тях след като нямаш чувства...Момиче, много си зле...

P.S. Що за глупава тема..пусна я само за да се похвалиш колко си малка, а колко много гаджета си имала ли??? :lol: :lol: :lol: Детска му работа!

bloodranger
11-23-2007, 20:47
Ам миличка
1-во, за да си хванеш гадже трябва да го харесваш
2-ро 2 дена не е връзка
3-то да се хванеш с момче, което не харесваш и на 2-ия ден да скасате и да си на 14 пък да си имала гаджета, чиято бройка не помиш, значи си бъдеща малка к***а :lol:


Незнам ти на какво вика6 к***а ама аз на тея мом4ета не съм им давала да се приближават до мен!!! За6тото както казах не съм ги харесвала и с тях съм излизала само и единствено за6тото са били хубави или известни!!! :( :?
и се 4уди 4е и казали курва О_о

ABSOLUTme
11-23-2007, 21:39
За6тото както казах не съм ги харесвала и с тях съм излизала само и единствено за6тото са били хубави или известни!!
Такива са за отстрел....честно.Съжалявам ,че го казвам.

Вие пък кво се връзате.. :D
кой 'хубав и известен'(ако няма предвид някой от даскалото и де) ще вземе да излиза с 14 годишна пикла,при се,че нощните клубове се пръскат от пички,при тва пълнолетни и разгонени:)

vodka_f
11-23-2007, 22:06
За6тото както казах не съм ги харесвала и с тях съм излизала само и единствено за6тото са били хубави или известни!!
Такива са за отстрел....честно.Съжалявам ,че го казвам.

Вие пък кво се връзате.. :D
кой 'хубав и известен'(ако няма предвид някой от даскалото и де) ще вземе да излиза с 14 годишна пикла,при се,че нощните клубове се пръскат от пички,при тва пълнолетни и разгонени:)
ей тва е дума заби я :P

Harum_Scarum
11-24-2007, 07:25
На 14 години съм и съм имала 9-10-11 гаджета(незнам то4ната бройка :-D )ама нито едно от тях не съм харесвала.Не страдам от липса на вниманиее ама....... !!!Вси4ки ми викат 4е съм луда "как може6 да не тръгне6 с него" или пък "2 дена то това не е никаква връзка"!!!Кажете ми хора за6то не ми харесва да имам гаже???Вси4ки гадже искат,за6то аз не искам???? :shock: :?
Може би защото имаш по-интерестни занимания и просто още не си срещнала човека,пък и ако са те наранявали може за тва да не искаш......

slun4evo
11-24-2007, 07:42
Ами може би просто не искаш, какво лошо има.Всеки сам си избира.Явно ти искаш човек, който да обичаш, а такъв все още не е дошъл и може би не ти се занимава с момчета, които не харесваш. :)

Reed
11-24-2007, 07:43
За6тото както казах не съм ги харесвала и с тях съм излизала само и единствено за6тото са били хубави или известни!!! :( :?

:lol: :lol: :lol:
*и не прекалявай с удивителните,моля те

viki_nt
11-24-2007, 07:53
NE SI NAMERILA MOM4ETO KOETO DA TI HARESA DOSTATU4NO :oops: :oops:

_VIP_
11-24-2007, 10:55
На 14 години съм и съм имала 9-10-11 гаджета(незнам то4ната бройка :-D )ама нито едно от тях не съм харесвала.Не страдам от липса на вниманиее ама....... !!!Вси4ки ми викат 4е съм луда "как може6 да не тръгне6 с него" или пък "2 дена то това не е никаква връзка"!!!Кажете ми хора за6то не ми харесва да имам гаже???Вси4ки гадже искат,за6то аз не искам???? :shock: :?


shot si tupa malka kurva koiato sled niakolko godini shte stane sashtata tapa, no po goliama kurva!

djeini
11-24-2007, 11:05
Mi to az sum kolkoto tebe i sum imala 2 vruzki ,no ne mislq 4e si em xm da ,a kolkoto do tova 4e neiska6 da ima6 gadje spored men prosto ne si sre6tnala 4oveka.Kogato tova stane 6te iska6 da si s nego mnogo mnogo pove4e ot 2 dni

123456
11-24-2007, 11:17
Просто авторката е малка курва, която я използват, а тя е толкова слабохарактерна, че не може да устои на това, да си начешат патката с нейната пържола.

Seducti0n
11-24-2007, 12:07
Здравей.Обичала ли си някога истински?Горяла ли си в огъня на любовта?Въобще имала ли си сериозна връзка до сега..?Повечето момичета,се дистанцират от момчетата,ако са им причинили някаква болка,стадание,ако са ги наранили много силно и са потъпкали всичко истинско в тях?


За момента,май само се забавляваш с тези момчета,които ти приемаш за твои"гаджета".Дай си малко почивка,живота е пред теб...бройката не е важна,а качеството. :wink:

sasha_90
11-24-2007, 12:25
Малка си още и затова нямаш желание за гадже и сериозна връзка.

sexa_na_kompleksa
11-24-2007, 12:28
Момичето не е курва,нито малка - просто умствено не е съзряла.
Не ви разбирам - може ли да "тръгнеш" с някое момче, само защото е "хубав или известен" или пък защото твоите приятели така ти били казали ? Ми че това е смешно !
Седни си на дупето и се укроти малко.Преди да започнеш връзка с някого си помили хубаво - изпитвам ли нещо към него,колко е силно това "нещо" или съм с него само за да си запълвам времето.

krem4et0
11-24-2007, 12:33
Момичето не е к***а,нито малка - просто умствено не е съзряла.
Не ви разбирам - може ли да "тръгнеш" с някое момче, само защото е "хубав или известен" или пък защото твоите приятели така ти били казали ? Ми че това е смешно !
Седни си на дупето и се укроти малко.Преди да започнеш връзка с някого си помили хубаво - изпитвам ли нещо към него,колко е силно това "нещо" или съм с него само за да си запълвам времето.
Аз пък с никой известен гъзар от общината не съм ходила :smt022 Ама 100% съм по-щастлива в любовния си живот от нея. Креми, седни си на д-то момиче, разбери какво значи гадже и какво връзка, обърни внимание на ценностната си система и тогава си търси любим..........

sexa_na_kompleksa
11-24-2007, 12:35
Аз пък с никой известен гъзар от общината не съм ходила :smt022.

И аз. :cry: :cry: :cry: :lol:

*B3b4ety*
11-25-2007, 08:33
Ммм...9,10,11 гаджета и във никой не си срешнала истинската любов :!: А пак и си малка!!! \:D/

punkrock
11-25-2007, 09:31
Да ти имам и лапешките проблеми :lol: :D

Kotetoto
11-25-2007, 09:42
Малка си.

wasntme_
11-25-2007, 10:24
Да ти имам и лапешките проблеми :lol: :D

myxaxaxaxaxaxa i az :D :shock: :D

ne iskala gadje :D kakva e ideqta na temata? da ti kajem 4e ne si ok ili 4e tva e ne6ty normalno ? bahti smisala az... spasqqi se :D

LaDy_DaQnA
11-25-2007, 16:02
Не искаш, защото нямаш чувства към тея момчета.Като хлътнеш по някое момче, тогава ще си говорим дали не искаш... :wink:


syglasna sym \:D/

LaDy_DaQnA
11-25-2007, 16:03
Не искаш, защото нямаш чувства към тея момчета.Като хлътнеш по някое момче, тогава ще си говорим дали не искаш... :wink:


syglasna sym \:D/

LaDy_DaQnA
11-25-2007, 16:03
Не искаш, защото нямаш чувства към тея момчета.Като хлътнеш по някое момче, тогава ще си говорим дали не искаш... :wink:


syglasna sym \:D/

xXxScreamxXx
11-25-2007, 16:56
Ohhh mn muka po toz svqt breee ...
kat ne 6te6 ''gadje'' (6tot za 2 dni ne mislq 4e moje da se nare4e takova ) ne si fa6tai

NightSky
11-25-2007, 17:02
Щом не искаш гадже, не си хващай. Какво по-лесно от това...

EGG
11-25-2007, 18:05
Kremito, малка си още за връзки според мен. :-) Аз когато бях на твоите години, не съм се сещала за това. (сега съм на 19) Защо пък да няма връзка от два дена? :neutral: Дали е два дена или седмица, все тая. Не бързай да порастваш, защото после няма да можеш да се върнеш назад.

kifla
11-25-2007, 18:12
Малка си! [-(

emviii
11-26-2007, 08:36
Щото си лигличка и нз кво точно искъш :-P

make`me`high
11-26-2007, 11:21
На 14 години съм и съм имала 9-10-11 гаджета(незнам то4ната бройка :-D )ама нито едно от тях не съм харесвала.Не страдам от липса на вниманиее ама....... !!!Вси4ки ми викат 4е съм луда "как може6 да не тръгне6 с него" или пък "2 дена то това не е никаква връзка"!!!Кажете ми хора за6то не ми харесва да имам гаже???Вси4ки гадже искат,за6то аз не искам???? :shock: :?


pozdravleniq moito momi4e ot teb sled nqkolko godini 6te izleze edna GOLQMAAA KURVI4KA =D> :-x :-x :-x :-x :-x :evil: :evil: :evil:

kotity
11-26-2007, 11:35
Докато аз се оплаквам, че все още не съм имала гадже, ти би трябвало да си на върха на щастието :? Защо винаги в живота става така, че всички да са нещастни..Така, сега по темата:все още не си намерила човека, с който ще изживееш нещо повече от това да сте гаджета и да разбереш какво наистина значи любов.Имай търпение и това все някога ще се случи :smt008

ANTIHUMAN
11-29-2007, 21:18
Креми не си единствена и аз неискам :-D Просто това не е за мен !ЛЮБОВ :-& ](*,) :evil: :-&

sweet_sorcerer
11-29-2007, 21:23
Не искаш, защото нямаш чувства към тея момчета.Като хлътнеш по някое момче, тогава ще си говорим дали не искаш... :wink:

тъй, тъй.. +1 а и на 14 не че нещо ама ако знаеш какво искаш....

emviii
11-30-2007, 07:17
На 14 години съм и съм имала 9-10-11 гаджета(незнам то4ната бройка :-D )ама нито едно от тях не съм харесвала.Не страдам от липса на вниманиее ама....... !!!Вси4ки ми викат 4е съм луда "как може6 да не тръгне6 с него" или пък "2 дена то това не е никаква връзка"!!!Кажете ми хора за6то не ми харесва да имам гаже???Вси4ки гадже искат,за6то аз не искам???? :shock: :?


pozdravleniq moito momi4e ot teb sled nqkolko godini 6te izleze edna GOLQMAAA KURVI4KA =D> :-x :-x :-x :-x :-x :evil: :evil: :evil:


OMG ti ne si v red !!! E i kvo kat e imala 10 gadjeta ](*,) da ne bi da sa mnogo ? PffffFf moite sa poveche... Ama tva ne znachi che she stana kurva.... lele navlezte malko v novoto vreme ....

TreeHill
11-30-2007, 09:37
apf apf apf ...
lol ...

LitTlE_BeBsIiI
11-30-2007, 09:41
Защото не си нормална,затова не искаш гадже. :-x :evil:

bebiity
11-30-2007, 11:28
На 14 години съм и съм имала 9-10-11 гаджета(незнам то4ната бройка :-D )ама нито едно от тях не съм харесвала.Не страдам от липса на вниманиее ама....... !!!Вси4ки ми викат 4е съм луда "как може6 да не тръгне6 с него" или пък "2 дена то това не е никаква връзка"!!!Кажете ми хора за6то не ми харесва да имам гаже???Вси4ки гадже искат,за6то аз не искам???? :shock: :?

дЕтска му рАбута :P :-s

MoHuTo
11-30-2007, 12:35
Ами просто не знаеш какво искаш, порасни малко и като си харесаш някое момче и хлътнеш по него, да видим дали ще си на същото мнение :)

ANTIHUMAN
11-30-2007, 20:08
Креми не си единствена и аз неискам :grin: :grin: Просто това Любова НЕ Е за мен :evil: :-x ](*,) :P 8)

kroasandvi4
11-30-2007, 20:22
OMG ti ne si v red !!! E i kvo kat e imala 10 gadjeta ](*,) da ne bi da sa mnogo ? PffffFf moite sa poveche... Ama tva ne znachi che she stana k***a.... lele navlezte malko v novoto vreme ....

Ако това не е ирония , наистина отстрел му е майката.

crazy_tm
11-30-2007, 20:32
На 14 години съм и съм имала 9-10-11 гаджета(незнам то4ната бройка :-D )ама нито едно от тях не съм харесвала.Не страдам от липса на вниманиее ама....... !!!Вси4ки ми викат 4е съм луда "как може6 да не тръгне6 с него" или пък "2 дена то това не е никаква връзка"!!!Кажете ми хора за6то не ми харесва да имам гаже???Вси4ки гадже искат,за6то аз не искам???? :shock: :?

Kremito едно нещо ти препоръчвам Have a Brake Have a kit-kat!!! Пък ще видим след известно време дали пак нема да искаш гадже кат земете снекои да се :smt008

Phantom_91
11-30-2007, 22:03
Много ми се спи да преглеждам всички отговори,затова простете,ако съм повторил нечие мнение(иам да си доглеждам филм).Спомена някакви два дни връзка,ми то тфа като в детската градина или в първи клас-гаджета за по едно междучасие :D (не че сам го пробвал).Еми с тия 10-11 гаджета,които си сменила до 14 годишна възраст(аз за 16 и 1 не сам вързал)мисля че просто си се нагледала на гаджета и имаш нужда да останеш известно време сама,докато решиш наистина от какво имаш нужда,дали ще е гадже,дали хамстер все 1.От друга страна,може да попадаш все на неподходящи,което пък е по-кофти отколкото изобщо да не попадаш(според мен).Съветвам те,не се отказвай от момчетата,не казвай "всички са еднакви" ами продължавай да търсиш онзи,който ще осмисли търсенето,ако ме разбираш какво искам да кажа(малко съм пийнал,вече изтрезнявам,но може да кажа някоя простотия).

JuSt_a_GiRl_Uk
11-30-2007, 22:53
Щото си лигличка и нз кво точно искъш :-P

+1 Така е :P

SOLDIERRR
11-30-2007, 23:46
sladka si ama si malka 6tom si imala talkova gadjeta,4e i to4niq broi ne im znae6.Po4akai da porasne6 i 6te vidi6 kak ve4e vsi4ki v kvartala 6te te znaqt 6to za palavnica si.Spored men si gradi6 lo6o ime

vodka_f
12-01-2007, 06:25
допресякохме и желанието за гаджета тцтцтцтцтц гаднярчета :D :D :D

vikipf
12-01-2007, 07:19
Като се влюбиш в някой, ще видиш как не искаш да имаш гадже... Аз имах 3 гаджета преди да започна да искам да съм с едно момче... И бях с него... Сега просто... Нещата не са се променили, но и аз не искам да ходя с никой... Дори с него...

N0_feAR
12-01-2007, 12:08
2 дни не е връзка. то и аз съм излизала с момчета на повече от 1 среща, ама не го броя за връзка. Като не искаш гадже-не се занимавай с това! И все пак си на 14. Аз на 14 изобщо дори не си бях помисляла, че момчтата служат за нещо по-розлично от съвместни игри зад блока!
права си
към авторката на темата: като не искаш гадже що въобще се захващаш с момчета?? Кви са тия тъпи раути над които се е затормозила главицата ти.... Хората се чудят как да си фанат гадже, ти са чудиш как да избягаш от гаджетата, ем чи то твойто по-лесну уе...

sweet15
12-02-2007, 11:19
Здравейте.на 15 години съм и досега не съм имала гадже.Това нещо наистина много ме потиска и мъчи и не знам какво да направя по въпроса.Самата аз не съм много открита и отворена личност,срамежлива съм и сега в момента харесвам 1 момче от мойто даскало но е в друг клас.И наистина не знам какво да правя... Не знам какво трябва да направя по въпроса.Наитина ще съм много благодарна ако някой ми помогне и ме успокои(така да се каже) че досега не съм имала приятел,което наистина много ме комплексира 

Iv4eTy
12-02-2007, 11:28
Ам миличка
1-во, за да си хванеш гадже трябва да го харесваш
2-ро 2 дена не е връзка
3-то да се хванеш с момче, което не харесваш и на 2-ия ден да скасате и да си на 14 пък да си имала гаджета, чиято бройка не помиш, значи си бъдеща малка к***а :lol:

Кратко, точно и ясно. Ти си на 14, незнаеш какво искаш... Пък и въпроса дето задаваш е елементарен- Като не искаш гадже, си стой сама. Ти май повече искаш да се похвалиш,че си имала много гаджета ама айде... :roll:

Sashkov
12-02-2007, 12:06
Незнае дали му се е*е или му се пикае :-x :x :evil: елементарни и много прости са тези на 14 :| знам го,може би от личен опит и заради една такава 14 годишна пикла сега съм без приятелка 2 месеца,почна третия :-#

sexy_momi4e
12-02-2007, 12:59
Ами може би просто не искаш, какво лошо има.Всеки сам си избира.Явно ти искаш човек, който да обичаш, а такъв все още не е дошъл и може би не ти се занимава с момчета, които не харесваш. :) ччети преди да пишеш коментар!
По темата-какво разбераш под думата "гадже" щом не си позволявала на приятелите си да се доближат до теб :?: И кои момчета наричаш "известни" :?: Я се стегни малко...на 14 г. и да казваш,че си имала повече от 10 гаджета :shock: или преувеличаваш или си к*рва...

ANTIHUMAN
12-02-2007, 20:13
Кво нападате момичето ,че е Курва? Ами може да не иска.
И аз не искам гадже ! Защо ли? Еми само некви изневери ревности и т.н. ЛЮБОВТА НЕ Е ЗА МЕН ! :? Пф защо са я измислели тази дума- любов! Това е дума която носи само мъка и страдание ! :-# Плачете аз не съм МАЗУХИСТ! ЛЮБОВ НЯМА АКО НЯКОИ ИСКА ДА СПОРИ СЪС МЕН ДА СЕ ОПИТА! 8)