PDA

View Full Version : Как да бъда приятелка с мом4е което ме харесва???



Kremito
11-23-2007, 15:03
Леле помогнете ми едно мом4е ме харева,а аз него не!!!Той е много пе4ен и не искам да го загубя като приятел,за6тото едва ли 6те сре6тна друг като него!!!Ама незнам как да му го кажа аз ве4е го обидих един път не искам да го правя втори път!!!(в един клас сме и сигурно 6те сме о6те 5 години) :cry: :cry:

Забравих да кажа ,4е му налитат други моми4ета и незнам за6то се е хванал с мен?!?!?! :shock: А моми4етата са доста хубави4ки!!!

GregoryHouse
11-23-2007, 15:27
Защото си мисли че си повече от тях...don`t let him down...

XeS-GirL
11-23-2007, 16:05
Аз от много хора съм чувала неща от сорта... "Момиче и момче не могат да бъдат приятели, защото рано или късно един от двамата се поддава на чувства или плътското привличане..." и по-хумористичния вариант... "Момиче и момче могат да са приятели само и единствено, когато един от двамата е супер грозен..." :? Не бях много съгласна преди... Ама след като и аз веднъж се поддадох... Определено съм на 100% ЗА!!! :-| Нищо не може да се направи... Това е животът! ](*,)

F4ence
11-23-2007, 19:19
От сега да ти кажа че това да бъдете само приятели и почети невъзможно, още по- малко щом те харесва, и предпочита пред всички останали. Можеш да му обесниш че сте от един клас и това няма да е добре за връзката ви и искаш да си бъдете само приятели. Но ако му кажеш това с "само приятели" да знаеш много ще го нараниш. Освен да го оставиш известно време да му "мине" и да спре да мисли за теб, туко виж си намери някоя която да му хареса повече ... Но вярвай ще ти е трудно да го задаржиш като приятел просто адски много ще го боли... а смятай ако те види с друго момче напрово е умрял.

miShle
11-23-2007, 20:33
Еми виж сега...на мене ми се случи същото нещо преди две три дена. Един много добър приятел ми каза,че ме обичал. Обичам - много силна дума,но той наистина звучеше адски убедено. И моя приятел е пекан човек и се разбрахме като големи хора.Аз му казах,че ако тръгна с него рано или късно не само ще го загубя,ами и че ще разрушим приятелството си. Казах му,че нямам сили да загубя още един приятел,защото ми е писнало да губя приятели заради някакви си чувства. Той каза,че никога няма да го загубя като приятел и че винаги ще си останем такива.Просто е искал да бъде честен с мене. Та сега в твоя случай мисля,че трябва да поговорите..и да си изясните нещата,ако той не те разбере и реагира егоистично ... мисля че знаеш какво ще докаже с това...

bloodranger
11-23-2007, 20:51
някой беше казал "приятелството м/у мъжа и жената намалява с настъпването на ноща" ма нз дали в тоя слу4ай може да се каже са6тото (за да са 5 години заедно на4и са на по 14 (лапищаци :-D )) но пък нищо не се знае.
относно тва как да му кажеш му го кажи някаде кадет другите да не 4уят 4е ина4е 100% 6е го базикат след тва
:smt006

DarkAngelOfHope
11-24-2007, 05:50
ами според мен е възможно добро приятелство с човек от другия пол койтто харесваш, казвам го от опит :)

та ... може да си приятелка с него ... ама явно нещата зависят повече от него ;)

alkobalko
11-24-2007, 06:28
Обясни му, че за теб приятелството ви е много по-важно от една връзка, който може би ще бъде кратка. Кажи му, че предпочиташ да останете само приятели.

Harum_Scarum
11-24-2007, 07:18
Ем... опитаи се да му кажеш,че за теб тои не нищо по-вече от наи-добър приятел и нещата не могат да се развият по-вече и да сте нещо по-вече от приятели

sladku_bebzi
11-24-2007, 07:42
Когато веднъж едно момче, което не харесвам ми предложи, му казах, че не изпитвам нищо към него и искам да бъдем само приятели той каза ОК, ама след тва започна да се държи много гадно с мен.В един друг случей пак казах, че е по-добре да сме само фр и от тогава наистина сме фр.То си е до човека :)

slun4evo
11-24-2007, 07:51
Хванал се е с теб, защото те харесва, другите не са важни.Ами просто му кажи, че не изпитваш нищо към него ако наистина е така.Първо добре си помисли, каза че няма да срещнеш друг такъв, сигурна ли с, че не го харесваш?Поговорете и всичко ще се оправи.

MiMcHeToOo
11-24-2007, 08:22
Хванал се е с теб, защото те харесва, другите не са важни.Ами просто му кажи, че не изпитваш нищо към него ако наистина е така.Първо добре си помисли, каза че няма да срещнеш друг такъв, сигурна ли с, че не го харесваш?Поговорете и всичко ще се оправи.

+1

MaXy_GiRL
11-24-2007, 11:10
Моите повечето май ме харесват...но са твърдо наясно,че няма път напред...а аз се правя на чалната!Трудно е но друг изход за мен няма! :neutral:

sasha_90
11-24-2007, 14:32
Харесва теб,защото си мисли,че си по-добра от другите.

BrokenInnocence
11-24-2007, 14:51
Случвало ми се е, гадно е, главно защото става дума за приятел. Единственото, което можеш да направиш е да се постараеш да си запазите добрите отношения. Ако изобщо не го харесваш като нещо повече няма смисъл да тръгваш с него и да го лъжеш, само ще го нараниш.

INF3RNO
11-24-2007, 15:55
Krem4e,ako iska6 vqrvai do sega ne mi se e slu4valo da pro4eta tuk nqkoi teen problem koito da me nakara da se regna i da mu pi6a.Zna4i az 6te ti moeto mnenie po vuprosa.
Ne iskam da se xvalq,no imam ogromen opit s jenite vupreki,4e sum na 20.
Zna4i az bqx s edno momi4e 1 godina i se prevurzaxme mnogo edin kum drug.Predi tova samo se zaribqvaxme blizo 1 godina xodixme 1 godina i bqxme priqteli 1 godina sled tova.No prosto sled poslednata 1 godina kogato se vode6e,4e sme fr az vzex da xlutvam na novo 4uvstvata mi po4naxa da se vru6tat kum neq dokato neinite ne.Tq dori me narani kogato mi kaza Kris ti si mi kato brat.Griji6 se za men pove4e ot vseki drug.
Iska6e samo edno nai obiknovenno priqtelstvo ot men.Poneje pravex absolutno vsi4ko za koeto me pomole6e.I na neq i be6e mnogo dobre taka.No prosto kato vijdaxme i dvamata tova.Prosto vzexme vzaimno re6enie da sprem dori i da si pi6em v neta da ne govorim za sms obajdaniq ili puk vijdaniq.Sega razbiram ot edin klas ste kaza.Ami zna4i edinstveniq variqnt v tvoq slu4ai e: Da se durji6 o4tivo s nego,no i duma da ne stava za buzici ne6to za sex ili ne6to takova.Prosto,ako se naloji srqzvai go ako ti namekni ne6to ili prosto zamul4i toi sam da vidi,4e ne ti stava priqtno kogato govorite za tova ne6to.Na men sa mi go pravili i da ti kaja na 2-ta sedmica ve4e mi be6e kofti dori da i dokosna s prusti makar samo da i kaja otdrupni se da se razminem.Prosto az samiq iztinax kum tova momi4e ot klasa mi (tova e drug slu4ai s momi4e koeto ne sum xodil samo da kaja prosto az si padax po neq a tq po men ne)
Krem4e nadqvam se sum ti otgovoril na vuprosa