PDA

View Full Version : Момичето от работа...



d3chu
11-23-2007, 16:35
Здравеите ето го и вапроса

Има едно момиче на работа ( аз работа в англия) и аз е харесвам но немога да се обедя дали тя изпитва някакво привличане кам мен момичето е англичанка аз със езика сам добре от доста време сам бил тук. Та искам да разбера има ли смисал изобщо да правя някфи опити с това момиче или просто да продалжавам на пред? и дали е вазможно да има някаква езикова бариера която аз да не разбирам? Ако имате някакфи добри решения как да е сваля пишете мерси много.

d3chu
11-23-2007, 16:45
добра идеа ама засега се виждаме само на работното място

gostut
11-23-2007, 17:05
еми предложи и да се видите след работа ;)

и да те успоя - езикови бариери няма - един приятел сега е в канада, а бифшата му (вече) е латино американка .. тъй чееее .. покани момичето да отидете някъде след работа иии ... don't be too hasty ;)

koalka
11-23-2007, 17:06
Според мен не трябва да се отказваш, докато наистина не се убедиш, че наистина няма нищо към теб.Покани я да излезете...

MiMcHeToOo
11-23-2007, 17:24
Според мен не трябва да се отказваш, докато наистина не се убедиш, че наистина няма нищо към теб.Покани я да излезете...

+1

HePeAJIeH
11-23-2007, 17:48
Опитът и търпението са част от успеха.Покани я на изискана вечеря в някой изискан английски ресторант.Бъди романтичен мил и учтив! Носи цветя задължително но не рози а нещо по-свежо! Поне на тази вечеря ще разбереш дали тя изпитва нещо към теб!Прави намеци и не се притеснявай.Лека вечер! :wink:

FunkyFresh
11-23-2007, 18:37
Е мислиш ли че ако бездействаш ше стане нещо я по смело каниш я след работа или почивен ден разбери кое е любимото и място впечетлия с нещо предразположи я за по личен разговор за да изкопчиш инфо за чувствата и към теб-приятелски или някфи по силни айде успех :wink:

F4ence
11-23-2007, 18:55
Vij po dobre da opita6... ot kolkoto posle da razbere6 4e e mojelo da se polu4i... i da te e qd. Taka 4e moq savet e da se probva6 s neq. A ako ne si siguren dali tq te haresva... nai-dobriq na4in da razbere6 tova e da sedni6i da pogovori6 s neq...kolkoto i da te e "sram" moje bi... no ako si po direkten spored men nqma da ima problem i 6te si na qsno sne6tata ot samoto na4alo. Drugoto koeto e 6tom si bil dosta vreme tam i misli6 4e nqma6 problem s ezika... spored men tova togava ti e nai malkiq problem... i na dali ima "ezikovi barieri" ... nqma da si purviq nito posledniq koito ima vryzka s 4ujdenka... taka 4e...Spoko.. i Uspeh :) posle da pi6e6 kakvo e stanalo... ako stanene6to :) .

d3chu
11-23-2007, 21:34
Мерси на висички много за саветите , но разбрах малко повечко неща за неа сега - бифото гадже е било някакф италианец 26год. Изглежда тя тарси някои по голям и разумен. Аз сам на 18 и не ми се струва че имам шанс тука а тя е на 17 ако някои го интересува се пак да кажа търсила някои по "Mature" не че аз не сам де ама сигорно според неините изискваниа маи не ставам но се пак мерси на сички за светите ще ги имам на предвид в бадещето.

ПС:
Маи българките си ги разбирам наи добре.

d3chu
11-23-2007, 21:35
Мерси на висички много за саветите , но разбрах малко повечко неща за неа сега - бифшото гадже е било някакф италианец 26год. Изглежда тя тарси някои по голям и разумен. Аз сам на 18 и не ми се струва че имам шанс тука а тя е на 17 ако някои го интересува се пак да кажа търсила някои по "Mature" не че аз не сам де ама сигорно според неините изискваниа маи не ставам но се пак мерси на сички за светите ще ги имам на предвид в бадещето.

ПС:
Маи българките си ги разбирам наи добре.

ABSOLUTme
11-23-2007, 21:51
Здравеите ето го и вапроса

Има едно момиче на работа ( аз работа в англия) и аз е харесвам но немога да се обедя дали тя изпитва някакво привличане кам мен момичето е англичанка аз със езика сам добре от доста време сам бил тук. Та искам да разбера има ли смисал изобщо да правя някфи опити с това момиче или просто да продалжавам на пред? и дали е вазможно да има някаква езикова бариера която аз да не разбирам? Ако имате някакфи добри решения как да е сваля пишете мерси много.

Мале..искрено се надявам с английския да си по-добре,отколкото с българския..
Иначе щом е колежка е лесно :) Няма как през работния ден да не сте говорили кой-кво-що през свободното си време.Така сам ще решиш как е по-удачно да постъпиш-дали на кино да я заведеш,или в някъв клуб(въпреки,че сте малки за клуб :? ..значиии на кафенце)..абе все ще измислиш нещо:)

vodka_f
11-23-2007, 22:00
пич не се отказвай с упоритост напред :mrgreen: