PDA

View Full Version : Не ми идва



radoslava
11-23-2007, 17:07
zdraveite az sam po4ti na 13 i o6te nqmam mqnzis. znam 4e e rano no problema e v drugo kato bqx na 10 god.s edna moq priqtelka mn luda pravexme edni raboti i si slagaxme plu6eni jivotni otdolu i ni be6e super qko. predi nqmax xigiena.
mnogo ot moite priqtelki imat .az sam v 6 klas molq vi pomognete mi. ami ako ne mi doide?
moje da imam nqkva infekziq
nemoga da spodelq s mama ili baba 6toto te sa mnogo potaini xora

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Mr.bEps
11-23-2007, 17:15
12-14 годишна възраст

_MiA_
11-23-2007, 17:21
нищо ти няма ще ти дойде, спокойно не напирай да ти идва, че после няма можеш се отървеш от него мн години :P

foreverr
11-23-2007, 18:13
нищо ти няма ще ти дойде, спокойно не напирай да ти идва, че после няма можеш се отървеш от него мн години :P +1Тва с плючените играчки няма нищо общо!

rashito0o
11-23-2007, 18:16
нищо ти няма ще ти дойде, спокойно не напирай да ти идва, че после няма можеш се отървеш от него мн години :P +1Тва с плючените играчки няма нищо общо!

fiama
11-23-2007, 18:41
Когато му дойде времето ще ти доиде цикълът. Дотогава не прави подобни експерименти с тялото си и спазвай добра лична хигиена.

Seducti0n
11-23-2007, 19:39
Здравей,мила.Поне на този етап,считам че няма повод да се тревожиш.На всеки човек,тялото се развива по-различен начин-на едни по-бързо,на други значително по-бавно. :wink:

За да може да отдея менструална течност,организма ти,трябва да бъде достатъчно съзрял.Ти от своя страна би подпомогнала този процес,ако се храниш здравословно,спортуваш и спиш достатъчно. :wink:

Sunrisee
11-26-2007, 05:48
Am ti zashto ne pusnesh oshte 1 tema che da stanat 3 za shtastie .. ?

Hayashi
11-26-2007, 16:19
zdraveite az sam po4ti na 13 i o6te nqmam mqnzis. znam 4e e rano no problema e v drugo kato bqx na 10 god.s edna moq priqtelka mn luda pravexme edni raboti i si slagaxme plu6eni jivotni otdolu i ni be6e super qko. predi nqmax xigiena.
mnogo ot moite priqtelki imat .az sam v 6 klas molq vi pomognete mi. ami ako ne mi doide?
moje da imam nqkva infekziq
nemoga da spodelq s mama ili baba 6toto te sa mnogo potaini xora

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Първо пиши малко по правилно,защото ми отне доста време докато ти разчета написаното!Второ никаква инфекция нямаш!та ти дори още нямаш 13,а е притеснително когато на 16 нямаш цикъл.Не се притеснявай когато ти дойде ще се молиш да не ти идва,повярвай ми! :-)