PDA

View Full Version : Изсветляване на вежди



inlovewithu
11-23-2007, 19:03
kak moga da si izsvetlq leko vejdite ...predi mi bqha svetli i sq nqqksi ..mi sa po-tumni i ne mi haresvat..mn ..bihte li mi kazali nqqkfi nachini taktitki pri domashni usloviq;) .. za leko izsvetlqvane 10x predvaritelno;))))

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

zlateto
11-23-2007, 19:23
emi s boq za kosa :D ama po svetlo kestenqwa ;) ( ne sym probwala ama v pulna promqna taka im gi prawiha v edin epizod :roll: )

AliceSw
11-23-2007, 19:27
^пфффффффф, злеее, никога не го пробвайте

има боя за мигли и вежди, а на кутиите боя за коса пише да НЕ се използва за боядисване на мигли и вежди

siLenT_scReaMs
01-10-2008, 06:30
^пфффффффф, злеее, никога не го пробвайте

има боя за мигли и вежди, а на кутиите боя за коса пише да НЕ се използва за боядисване на мигли и вежди

abe nqkoi da znae v ruse kude ima takiva boi za vejdi i migli ? tursih na dosta mesta..na povecheto me izgledaha ochudeno i izobshto ne bqha chuvali za takova chudo... nqmam dumi..

iams
01-11-2008, 06:36
Имаше едни малки кремчета-изсветлителчета. Продават се в магазините за козметика и струват по 1 лв. За еднократна употреба са. На принципа на боята са- кремче и към него се слага оксиданта. Мисля че се казваха Lycia,но не съм никак сигурна. \:D/

siLenT_scReaMs
01-11-2008, 07:19
Имаше едни малки кремчета-изсветлителчета. Продават се в магазините за козметика и струват по 1 лв. За еднократна употреба са. На принципа на боята са- кремче и към него се слага оксиданта. Мисля че се казваха Lycia,но не съм никак сигурна. \:D/
mersi macka..a samo za vejdi li sa prednaznacheni ??

ra4ence
01-11-2008, 07:23
Ако искаш отиди на фризьор. Някви смешни цени са за боядисване на вежди. Има си бои само за вежди
НИКОГА НЕДЕЙТЕ С БОЯ ЗА КОСА!!!!

Seducti0n
01-11-2008, 15:10
Надявам се вече сама се обеди в това,че е пълна глупост да ползмаш боя за коса за да боядисаш веждите си.

Аз също бих те посъветвала да ти ги оцветят в салон,поне ще бъдеш сигурна,че ще ти ги направят качествено,което също е от значение. :wink: