PDA

View Full Version : да им кажа ли???



WaPiSiMa
11-23-2007, 20:29
zdraveite na vsi4ki zna4i moita tema moje da e malko tupi4ka ama...Zna4i az pu6a ot po4ti dve godini na 16 godini sum i nikoga ne sa me hva6tali i se 4uda dali da kaja na na6te...Znam 4e mama nqma da mi kaje ni6ty oba4e za tati nz...taka 4e vuprosa mi e ako mojete da mi pognete kak da gi predazpoloja i da im kaja za6toto ne mi haresva da se kriq...mersi predvaritelno

tainstvenata
11-23-2007, 20:43
Аз мисля,че наистина е по-добре да им кажеш защото и да ти се карат и да не ти се карат или да ти забраняват ти като искаш да пушиш пак ще пушиш... Пък ако те е страх от реакциата на баща ти 1во кажи на майка си :) Мисля,че ще те разберат защото ти си знаеш какво правиш не си малка можеш да прецениш :) късмет 8)

hahavteen
11-23-2007, 20:48
A kakvo te kara da misli6 4e te ne znaiat? :roll:

zlateto
11-23-2007, 20:52
хх.. ем аз пуших в продължение на една година и нашите не разбраха .. ве4е от една година не пуша и майка ми даже още си мисли 4е даже не съм си и дръпвала :-D

AliceSw
11-23-2007, 20:58
вие наистина имате родителите си за идиоти - нали :?

и как си представяш, че за 2 години не си им засмърдяла на тютюн поне веднъж и всеки път са ти вярвали на оправданието "то 'щот бях на кафе" ](*,)

Seducti0n
11-23-2007, 21:09
Аз съм изправена пред почти същата с дилемата,с разликата,че мама знае,че пуша и не ме прави проблеми.Баща ми,обаче само предпола,но не е на 100 процента сигурен.

Та по темата-Ти най-добре познаваш родителите си и би могла да прецениш,как биха реагирали.Едва ли ще им бъде много приятно,че вредиш на организма си,но пък от друга страна,това си е лично твой избор.Колкото и да им се иска,няма как да те накарат да спреш и би било най-добре за всички,ако просто приемат обстоятелствата такива каквито са. :)

RAWRRR
11-23-2007, 21:16
вие наистина имате родителите си за идиоти - нали :?

и как си представяш, че за 2 години не си им засмърдяла на тютюн поне веднъж и всеки път са ти вярвали на оправданието "то 'щот бях на кафе" ](*,)

Мен ме хванаха на първата седмица. :razz:
Добре че не знаят за съществуването на тревата,че иначе ще могат да си обяснят странната миризма отвреме-навреме в стаята ми. :oops:

WaPiSiMa
11-25-2007, 15:19
mersi mnogo za savetite a za tova kadeto kaza alice sw mislq 4e ima pravo :)

ABSOLUTme
11-25-2007, 15:39
Пуши,пуши..изглежда добре и мирише хубаво 8)

ЕPu
11-25-2007, 18:10
а откъде си толкова сигурна, че не са се сетили?
щом знаеш, че майка ти няма да направи проблем - кажи й само на нея..
ама не като се върнеш в къщи веднага да й го сервираш като гръм от ясно небе "пуша от 2 години" ами.. някой път като си говорите на тая тема или ако стен въпрос нещо за цигари.. си признай
а на баща ако решиш не му казвай - той така или иначе ще разбере, ако майка ти вече знае.

AvaLan4e
11-25-2007, 19:08
Спри ги маце.

IdiOtKa
11-25-2007, 19:25
ами мама знае (не офециялно рабира се) ....тати май не още ...пуша от хмм 4 да не и 5 години ....вайй кога станаха е ее дейба ..според мен ваще вече знаят или поне се усещат ...

WILD__BOY
11-26-2007, 14:53
Ще се криеш! Ти кво искаш - да пишииш пред тях ли? Не е ли малко нагло? :x