PDA

View Full Version : "Мръсница" в леглото



scanadal
11-24-2007, 07:45
Е да,мисля че всички сме чували за слабостта на момчетата към този тип поведение от страна на момичетата.Но ми е интересно,какво означава да бадеш "мръсница" под завивките и до колко освободени сте когато сте с гаджето си :twisted:
Аз например(признавам си без бой) съм си доста освободена и нямам табута или задръжки когато съм си с моето момче 8-)

Dark_Angel_F
11-24-2007, 07:51
Ами и на мен ми е много интересно това.... На мен дори са ми еидн познат на 20 ми е казвал , че много обичали мъжете (като цяло ) да правят секс с курви .... Пък и моя фр направо си умира кгоато извадя такъв поглед докато се натискаме или нещо др....

No_Limit
11-24-2007, 07:56
Ами аз имам такова излъчване и ми е лесно :) Слагам многоооо къса пола , жартиерки , дълбоко деколте , топирвам си косата , силен грим и ....
Моя приятел е много доволен като влязда в ролята на стриптизьорка :-P

Bousz
11-24-2007, 08:39
Nema takav termin ili po to4no kazano dumata ne e podhodya6ta 6tot "mrasnicite" prosto malcina znayat kakvo mogat :wink: taka 4e pak kazvam dumata ne e podhodya6ta po to4no e "perverznica" 8-) a kakvi ne6ta mogat samo .... bedna vi e fantaziata osven ako ne ste bili s perverzno momi4e pravyat strahotni raboti ...

krem4et0
11-24-2007, 09:07
Ами аз имам такова излъчване и ми е лесно :) Слагам многоооо къса пола , жартиерки , дълбоко деколте , топирвам си косата , силен грим и ....
Моя приятел е много доволен като влязда в ролята на стриптизьорка :-P
Хм.......мога да ти кажа, че и с дебел пуловер пак мога да бъда мръсница. Просто говоря и действам освободено. И да, не се притеснявам от мъжа си и съм освободена до немай къде пред него...........

MakeMeLaugh
11-24-2007, 09:14
50%, че ако не и повече от цялата връзка е и тайната да не ви зарежат е да бъдете мръсници в леглото. ПО-хубаво нещо за нас няма!
А тия скучни и др такива еднообразни тъпотии.. водят до изневяра с някоя друга мръсница вместо с вас ;)

Важното е да има разнообразие за да се даволни двамата. Понякога ммчето да се дърежи по-романтично с вас на вас да ви е хубаво, после точно обратното :)

Аз лично издивявам моята като я прихване.. или като й дойде половия период ММмм

comics
11-24-2007, 09:31
Аз пък не спя с момчета :D

MakeMeLaugh
11-24-2007, 10:08
Аз пък не спя с момчета :D
Това ми прозвуча сякаш нещо съм объркал :lol:
Момче съм и спя само с момичета :-D

dominator
11-24-2007, 16:17
ami ot li4en opit znam 4e e izklu4itelno vuzbujda6to kogato gadjeto ti se durji predizvikatelno i ne se kolebae da pravi rani mrusotiiki :P

theworldleader
11-24-2007, 19:38
Ако двама души правят секс, все си мисля, че то е с желанието на двамата, а когато имаш желание за нещо, го правиш хубаво ?

Мразя момичета, които го правят колкото само да задоволят крастата си ;)

Аз лично задръжки нямам, не мисля, че момичето което ще е под завивките ми трябва да има.. то няма лошо ?!

sLaDkA_GrEsHkA
11-24-2007, 19:49
mi mislq che moq si e dovolen ot mene :oops:

macka123
11-24-2007, 20:03
А бе моя няма оплаквания а ние сичко си казваме , така че... :evil:

sunkiss09
11-24-2007, 20:22
охооо МРЪСНИЦАТА- това определено е моята специалност. Дали сме у тях или на кафенце някаде, хич не ми пука прая си квото си знам и общо взето с мене Сладкишчето ми не скучае. Мога да разкажа доста пикантни историики, но може да има и малки деца, затова мисля да се въздържа :-P

vaniLL
11-24-2007, 21:39
mi to mai si4kite golemi mrysnici izlqzohme .pri men zavisi ot nastroenieto 8)

INF3RNO
11-25-2007, 01:20
Като ви гледам кви сте сладурани как се питате една друга кво е да си мръсница в леглото и кое му е толкова якото чак ми става смешничко :D
Значи позволете ми да ви обесня някой неща от който може да ви стане ясно защо си падаме по дивия секс с к.чки и на кое по точно казваме мръсница.
Първо ще ви светна,че лично за мен една мацка да е мрасница в леглото тя трябва първо преди да ме почне да ми говори доста мръсни приказки от сорта (искаш ли да ме чу..ш тук и сега и тем подобни)
Второ трябва да за ми замотае главата само от френската любов.
И 3-то като ме почне вече да ме хапеее,драска(което обужавам да ме правят) да ме стиска силно с крачета и дори и тя да затяга хвата когато и го вк@рв@м.Съжелявам,че ви говоря с такива подробности ама смятам,че сме големи хора и поне като ще си говорим да е подробно.Да няма после ама не разбрах.
Така де стана ви ясно за тва.Сега относно това,защо харесваме повече такива зверове в леглото.
Понеже ви е пределно ясно,че мъжът е по силния пол (физически) и просто грубоста и агресията си му идва от вътре (Да знам,че има и големи изключения ангелчета направо{АЗ ЛИЧНО СЪМ ТАКЪВ} )
И от там идва цялата работа.Значи ще ви дам пример.Един мъж връща се уморен от работа,но напрежението му в главата го убива и умаря повече от колкото той самич е отпаднал.И като легне какво следва.Едно такова котенце като вас милички :oops: с едно друго котенце или както обичам да казвам котенце 2 в 1 и допълзи примамливо до ерогенната му зона на този мъж.Така вие какво мислите,че ще стане ако тя скочи 2 пъти на него измяука като котенце сменят позата тя да гледа в тавана и тва е.Той е свършил бурзо примерно,обаче нещо му липсва (ИСТИНСКИЯ СЕКС) Ами да това тяхното не е секс то е било просто пляскане.
Сега си представете тоя пич се връща в тях уморен за сън и по едно време се отваря вратата и гледа жена си по жартиери с пусната коса и течен шоколад в ръце си.Какво ще стане чудите се.Ще ви кажа.Ще си сложат по 2 лажици шоколад в устите и като я почне той тя да вика да ррръмжи да драска и да охка като луда.Ми той пича може да няма настроение ама тя като го прави това нещо да ви каза настроението и съмочувстието се покачва МИГНОВЕННО.Пробайте с ваще бебчета.Бъдете кротки и невинни веднъж,а на друя ден драскаите го скъбете го ако трябва и ей по полека нали няма да е садо мазо я :razz: аhaha A good one 8-)
Така де разбрахте ме бъдете диви и после го питаите кое му е харесало.
Аз лично като бях с кротки ми беше добре.Ама като се хванах с една нинфоманка и като ми направи погледа така :-s след 3-тия тек и да видите как после не искам да погледна кротка жена :)

No_Limit
11-25-2007, 05:44
Ами аз имам такова излъчване и ми е лесно :) Слагам многоооо къса пола , жартиерки , дълбоко деколте , топирвам си косата , силен грим и ....
Моя приятел е много доволен като влязда в ролята на стриптизьорка :-P
Хм.......мога да ти кажа, че и с дебел пуловер пак мога да бъда мръсница. Просто говоря и действам освободено. И да, не се притеснявам от мъжа си и съм освободена до немай къде пред него...........
Кремче, имах предвид за стриптийза . :D представям си физиономията на прлиятеля ми ако изляза така :razz: на следващия ден ще се усмихвам така : 8-)

sh3_1s_7h3_0n3
11-25-2007, 09:06
Задръжки имат прекалено скромните, невинните и твърде моралните момичета..., а аз съм просто възпитана :-|

Soy_tu_mujer
11-25-2007, 09:18
Ami mrasnica ..mrasnica sam ,dori mi kazva 4e sam ku4ka i se darja super perverzno i tova moq napraqvo go vludqva.


Edno e da si ku4ka, drugo e da si kurva.

No_Limit
11-25-2007, 09:26
Като ви гледам кви сте сладурани как се питате една друга кво е да си мръсница в леглото и кое му е толкова якото чак ми става смешничко :D
Значи позволете ми да ви обесня някой неща от който може да ви стане ясно защо си падаме по дивия секс с к.чки и на кое по точно казваме мръсница.
Първо ще ви светна,че лично за мен една мацка да е мрасница в леглото тя трябва първо преди да ме почне да ми говори доста мръсни приказки от сорта (искаш ли да ме чу..ш тук и сега и тем подобни)
Второ трябва да за ми замотае главата само от френската любов.
И 3-то като ме почне вече да ме хапеее,драска(което обужавам да ме правят) да ме стиска силно с крачета и дори и тя да затяга хвата когато и го вк@рв@м.Съжелявам,че ви говоря с такива подробности ама смятам,че сме големи хора и поне като ще си говорим да е подробно.Да няма после ама не разбрах.
Така де стана ви ясно за тва.Сега относно това,защо харесваме повече такива зверове в леглото.
Понеже ви е пределно ясно,че мъжът е по силния пол (физически) и просто грубоста и агресията си му идва от вътре (Да знам,че има и големи изключения ангелчета направо{АЗ ЛИЧНО СЪМ ТАКЪВ} )
И от там идва цялата работа.Значи ще ви дам пример.Един мъж връща се уморен от работа,но напрежението му в главата го убива и умаря повече от колкото той самич е отпаднал.И като легне какво следва.Едно такова котенце като вас милички :oops: с едно друго котенце или както обичам да казвам котенце 2 в 1 и допълзи примамливо до ерогенната му зона на този мъж.Така вие какво мислите,че ще стане ако тя скочи 2 пъти на него измяука като котенце сменят позата тя да гледа в тавана и тва е.Той е свършил бурзо примерно,обаче нещо му липсва (ИСТИНСКИЯ СЕКС) Ами да това тяхното не е секс то е било просто пляскане.
Сега си представете тоя пич се връща в тях уморен за сън и по едно време се отваря вратата и гледа жена си по жартиери с пусната коса и течен шоколад в ръце си.Какво ще стане чудите се.Ще ви кажа.Ще си сложат по 2 лажици шоколад в устите и като я почне той тя да вика да ррръмжи да драска и да охка като луда.Ми той пича може да няма настроение ама тя като го прави това нещо да ви каза настроението и съмочувстието се покачва МИГНОВЕННО.Пробайте с ваще бебчета.Бъдете кротки и невинни веднъж,а на друя ден драскаите го скъбете го ако трябва и ей по полека нали няма да е садо мазо я :razz: аhaha A good one 8-)
Така де разбрахте ме бъдете диви и после го питаите кое му е харесало.
Аз лично като бях с кротки ми беше добре.Ама като се хванах с една нинфоманка и като ми направи погледа така :-s след 3-тия тек и да видите как после не искам да погледна кротка жена :)
Моя запазена реплика е "Слънце искам да ми го на****ш :-P а колкото до оралната любов :D никога не съм му отказала кефи ме да го гледам как се гърчи от кеф :grin:

krem4et0
11-25-2007, 09:32
Като ви гледам кви сте сладурани как се питате една друга кво е да си мръсница в леглото и кое му е толкова якото чак ми става смешничко :D
Значи позволете ми да ви обесня някой неща от който може да ви стане ясно защо си падаме по дивия секс с к.чки и на кое по точно казваме мръсница.
Първо ще ви светна,че лично за мен една мацка да е мрасница в леглото тя трябва първо преди да ме почне да ми говори доста мръсни приказки от сорта (искаш ли да ме чу..ш тук и сега и тем подобни)
Второ трябва да за ми замотае главата само от френската любов.
И 3-то като ме почне вече да ме хапеее,драска(което обужавам да ме правят) да ме стиска силно с крачета и дори и тя да затяга хвата когато и го вк@рв@м.Съжелявам,че ви говоря с такива подробности ама смятам,че сме големи хора и поне като ще си говорим да е подробно.Да няма после ама не разбрах.
Така де стана ви ясно за тва.Сега относно това,защо харесваме повече такива зверове в леглото.
Понеже ви е пределно ясно,че мъжът е по силния пол (физически) и просто грубоста и агресията си му идва от вътре (Да знам,че има и големи изключения ангелчета направо{АЗ ЛИЧНО СЪМ ТАКЪВ} )
И от там идва цялата работа.Значи ще ви дам пример.Един мъж връща се уморен от работа,но напрежението му в главата го убива и умаря повече от колкото той самич е отпаднал.И като легне какво следва.Едно такова котенце като вас милички :oops: с едно друго котенце или както обичам да казвам котенце 2 в 1 и допълзи примамливо до ерогенната му зона на този мъж.Така вие какво мислите,че ще стане ако тя скочи 2 пъти на него измяука като котенце сменят позата тя да гледа в тавана и тва е.Той е свършил бурзо примерно,обаче нещо му липсва (ИСТИНСКИЯ СЕКС) Ами да това тяхното не е секс то е било просто пляскане.
Сега си представете тоя пич се връща в тях уморен за сън и по едно време се отваря вратата и гледа жена си по жартиери с пусната коса и течен шоколад в ръце си.Какво ще стане чудите се.Ще ви кажа.Ще си сложат по 2 лажици шоколад в устите и като я почне той тя да вика да ррръмжи да драска и да охка като луда.Ми той пича може да няма настроение ама тя като го прави това нещо да ви каза настроението и съмочувстието се покачва МИГНОВЕННО.Пробайте с ваще бебчета.Бъдете кротки и невинни веднъж,а на друя ден драскаите го скъбете го ако трябва и ей по полека нали няма да е садо мазо я :razz: аhaha A good one 8-)
Така де разбрахте ме бъдете диви и после го питаите кое му е харесало.
Аз лично като бях с кротки ми беше добре.Ама като се хванах с една нинфоманка и като ми направи погледа така :-s след 3-тия тек и да видите как после не искам да погледна кротка жена :)
Вписвам се в представите ти за мръсница.
Но относно втората половина на поста ти не съм съгласна. Нима съвременните жени си сдим у дома. Аз драги като жена ще бачкам колкото тебе на 8 часов рабонет ден, като се върна ще трябва да ти сготвя, да ти опера мръсните чорапи и гащи, да помогна с уроците на НАШИТЕ деца или да ги нахраня, измия, приспя, ако са по-малки..........и после ми каззваш, че след всичко това трябва и да те посрещна на прага по бельо........айде моля ти се. Най-много да получиш някой удар с черпака по главата, че си забравил да купиш хляб-единственото ти задължение в дома. Извинявай, ама работеща жена, домаякиня, майка и страстна любовница трудно се съвместяват в 16 часа на ден(8 часа слагам за сън и движение към работното място). Ама, че мъже!

No_Limit, не носиш пуловери?
Айде сега той по домашни дрехи ме е виждал и смята, че съм готина, въпреки, че аз не мога да се трая, ама като готвя и чистя наред не мога да съм супер изискана............
Ако ще да ме оставя заради пуловера.........аз държа да не се разболея и да не настина. 1 ми е здравето, ама мъже под път и над път!

No_Limit
11-25-2007, 10:03
Харесвам пуловери , но само когато наистина ми е студено :) Моето слъце ме обожава дори и с кофа на главата :-P

krem4et0
11-25-2007, 10:13
Тогава наистина не разбрах горния ти пост...

FelisDirus
11-25-2007, 11:31
Казвали са ми, че целият ми вид и маниери са такива (без да правя каквото и да е било умишлено). :?

А в леглото бях такава... сега съм твърде събмисив и мъжо е "кучката". Аз трябва да бъда послушна, изпълнителна и добра. :-|

scanadal
11-25-2007, 11:54
Страхотно е,че повечето тук сме си "мръсници" :D ,а и мисля,че гаджетата ни го заслужават. ;-)

lilit_666
11-25-2007, 17:32
До сега имаше само 1 пост,който то4но си отговори и до голяма степен задоволи любопитството ми.Хайде и другите да разкажат по-подробно какво то4но им се струва мръсни6ко,за да няма после обърквации.хайде,какво ви харесва,не се стеснявайте с'я :wink:

Don_mani
11-25-2007, 18:01
eheeee tuka nikoi nqma zadrushki si4kite sa mrasnici bahti rabotata

az sushto haresvam marasnici no zavisi ponqkoga prepo4itam da s po krotki

BeBsItO
11-25-2007, 18:16
Вписвам се в представите ти за мръсница.
Но относно втората половина на поста ти не съм съгласна. Нима съвременните жени си сдим у дома. Аз драги като жена ще бачкам колкото тебе на 8 часов рабонет ден, като се върна ще трябва да ти сготвя, да ти опера мръсните чорапи и гащи, да помогна с уроците на НАШИТЕ деца или да ги нахраня, измия, приспя, ако са по-малки..........и после ми каззваш, че след всичко това трябва и да те посрещна на прага по бельо........айде моля ти се. Най-много да получиш някой удар с черпака по главата, че си забравил да купиш хляб-единственото ти задължение в дома. Извинявай, ама работеща жена, домаякиня, майка и страстна любовница трудно се съвместяват в 16 часа на ден(8 часа слагам за сън и движение към работното място). Ама, че мъже!

Добре дошъл в суровата реалност... :-D :D :D :D :D saglasnaaaa

naMy4Ho_KoTe
11-25-2007, 19:33
По принцип съм сравнително срамежлива. Но пред приятеля ми нямам задръжки. Каквото заповяда - това става. Правя му стриптийз, мастурбирам пред него, дупя се, за 1 месец с повечко инструкции успях да науча всичките му привички и капризи относно френската... :) По-ексцентричните неща са например да ям от котешка купичка на пода, да се придвижвам само на четири крака, да нося каишката, която ми подари, постоянно трябва да съм гола или по оскъдно бельо, когато пожелае се превръщам в маса за хранене (не е лесно 20 минути да стоиш на четири крака и да внимаваш да не мръднеш, че ако падне чинията, ти трябва да чистиш и да готвиш наново), табуретка за крака. За мен това означава да съм мръсница в леглото (и извън него), макар и бузките ми постоянно да се изчервяват :)

~CaLiCo~ *PepS* :P
11-25-2007, 20:02
хм...ами при мен си е средна работа. срамежлив човек съм (ама не винаги) понякога обичам да съм пас дет се вика,друг път почвам с моите си странни и леко грубички привички :D абе....разнообразие да има.

FelisDirus
11-25-2007, 21:32
До сега имаше само 1 пост,който то4но си отговори и до голяма степен задоволи любопитството ми.Хайде и другите да разкажат по-подробно какво то4но им се струва мръсни6ко,за да няма после обърквации.хайде,какво ви харесва,не се стеснявайте с'я :wink:


Всичко е в погледа, движенията и въобще цялото поведение. И няма значение дали си с дълбоко деколте или къса пола.

Един поглед е достатъчен. Елегантното облеко само би могло да подчертае чара и женствеността, но ако не го носиш у себе си, ако ще и гола да излезеш, пак няма да постигнеш желания ефект.

(В случай, че не сте разбрали - http://www.bergoiata.org/fe/Marilyn2/Marilyn-Monroe-02-wall.jpg )

Levane
11-26-2007, 01:53
Аууу Що на мен не ми се падат такива момичета "Без Табута " "с нейното момче " :grin: :grin:

quench
11-26-2007, 05:00
мога самод а вметна, че "мръсница" и "перверзница" са доста селски квалификации, които се дават с лека ръка, както и обещанията за повторно обаждане

елементарен пример с някои мои приятелки - казвали са им, че са "перверзни" - след кратко разпитване беше установено, че са много ванила

подобно е и положението с "мръсница"

момиче с готино дупе не е "мръсница" и "перверзница"

другарки-колхознички, не се поддавайте на долнопроблните задявки на тракториста Киро и багериста Гошо

има си други определения за сексуална разкепостеност

vaniLL
11-26-2007, 09:55
Като ви гледам кви сте сладурани как се питате една друга кво е да си мръсница в леглото и кое му е толкова якото чак ми става смешничко :D
Значи позволете ми да ви обесня някой неща от който може да ви стане ясно защо си падаме по дивия секс с к.чки и на кое по точно казваме мръсница.
Първо ще ви светна,че лично за мен една мацка да е мрасница в леглото тя трябва първо преди да ме почне да ми говори доста мръсни приказки от сорта (искаш ли да ме чу..ш тук и сега и тем подобни)
Второ трябва да за ми замотае главата само от френската любов.
И 3-то като ме почне вече да ме хапеее,драска(което обужавам да ме правят) да ме стиска силно с крачета и дори и тя да затяга хвата когато и го вк@рв@м.Съжелявам,че ви говоря с такива подробности ама смятам,че сме големи хора и поне като ще си говорим да е подробно.Да няма после ама не разбрах.
Така де стана ви ясно за тва.Сега относно това,защо харесваме повече такива зверове в леглото.
Понеже ви е пределно ясно,че мъжът е по силния пол (физически) и просто грубоста и агресията си му идва от вътре (Да знам,че има и големи изключения ангелчета направо{АЗ ЛИЧНО СЪМ ТАКЪВ} )
И от там идва цялата работа.Значи ще ви дам пример.Един мъж връща се уморен от работа,но напрежението му в главата го убива и умаря повече от колкото той самич е отпаднал.И като легне какво следва.Едно такова котенце като вас милички :oops: с едно друго котенце или както обичам да казвам котенце 2 в 1 и допълзи примамливо до ерогенната му зона на този мъж.Така вие какво мислите,че ще стане ако тя скочи 2 пъти на него измяука като котенце сменят позата тя да гледа в тавана и тва е.Той е свършил бурзо примерно,обаче нещо му липсва (ИСТИНСКИЯ СЕКС) Ами да това тяхното не е секс то е било просто пляскане.
Сега си представете тоя пич се връща в тях уморен за сън и по едно време се отваря вратата и гледа жена си по жартиери с пусната коса и течен шоколад в ръце си.Какво ще стане чудите се.Ще ви кажа.Ще си сложат по 2 лажици шоколад в устите и като я почне той тя да вика да ррръмжи да драска и да охка като луда.Ми той пича може да няма настроение ама тя като го прави това нещо да ви каза настроението и съмочувстието се покачва МИГНОВЕННО.Пробайте с ваще бебчета.Бъдете кротки и невинни веднъж,а на друя ден драскаите го скъбете го ако трябва и ей по полека нали няма да е садо мазо я :razz: аhaha A good one 8-)
Така де разбрахте ме бъдете диви и после го питаите кое му е харесало.
Аз лично като бях с кротки ми беше добре.Ама като се хванах с една нинфоманка и като ми направи погледа така :-s след 3-тия тек и да видите как после не искам да погледна кротка жена :)

imash interesen nachin na mislene i te podkrepqm napylno :) :smt001 :smt001 :smt001

krem4et0
11-26-2007, 10:05
По принцип съм сравнително срамежлива. Но пред приятеля ми нямам задръжки. Каквото заповяда - това става. Правя му стриптийз, мастурбирам пред него, дупя се, за 1 месец с повечко инструкции успях да науча всичките му привички и капризи относно френската... :) По-ексцентричните неща са например да ям от котешка купичка на пода, да се придвижвам само на четири крака, да нося каишката, която ми подари, постоянно трябва да съм гола или по оскъдно бельо, когато пожелае се превръщам в маса за хранене (не е лесно 20 минути да стоиш на четири крака и да внимаваш да не мръднеш, че ако падне чинията, ти трябва да чистиш и да готвиш наново), табуретка за крака. За мен това означава да съм мръсница в леглото (и извън него), макар и бузките ми постоянно да се изчервяват :)
Ако моя мъж така се отнася с мен..то не само, че няма да ми е мъж, ами и други неща ще го чакат. Обичам да му огаждам, ама аз не съм предмет, с който да прави каквото си поиска, а равноправна във връзката. то, че нещата са докъдето ги позволиш, ама..............то бива свобода на мисленето, но не чак дотам..........прекалено държа на себеуважението си.

No_Limit
11-26-2007, 10:37
По принцип съм сравнително срамежлива. Но пред приятеля ми нямам задръжки. Каквото заповяда - това става. Правя му стриптийз, мастурбирам пред него, дупя се, за 1 месец с повечко инструкции успях да науча всичките му привички и капризи относно френската... :) По-ексцентричните неща са например да ям от котешка купичка на пода, да се придвижвам само на четири крака, да нося каишката, която ми подари, постоянно трябва да съм гола или по оскъдно бельо, когато пожелае се превръщам в маса за хранене (не е лесно 20 минути да стоиш на четири крака и да внимаваш да не мръднеш, че ако падне чинията, ти трябва да чистиш и да готвиш наново), табуретка за крака. За мен това означава да съм мръсница в леглото (и извън него), макар и бузките ми постоянно да се изчервяват :)
Ако моя мъж така се отнася с мен..то не само, че няма да ми е мъж, ами и други неща ще го чакат. Обичам да му огаждам, ама аз не съм предмет, с който да прави каквото си поиска, а равноправна във връзката. то, че нещата са докъдето ги позволиш, ама..............то бива свобода на мисленето, но не чак дотам..........прекалено държа на себеуважението си.
Вярно,вярно . :? Никога няма да позволя да ме третират като вещ за сексуални удоволствия , все пак имам душа и чуства . :neutral:

FelisDirus
11-26-2007, 11:02
елементарен пример с някои мои приятелки - казвали са им, че са "перверзни" - след кратко разпитване беше установено, че са много ванила


Писо, това намек ли беше? Или съм на принципа "гузен негонен бяга". :D
Все си мисля, че не съм толкова ванила...