PDA

View Full Version : Идеи за коледна украса



metaxa
11-24-2007, 10:33
Здрасти,
Понеже всички нещо почнаха да се присещат за Коледа по-рано и мен нещо ме прихвана :-D и реших да ви питам за идеи за коледна украса.Е не онази обикновенната дето хем даваш 40 лв. за нея хем не е нищо особено ами някакви такива направи си сам :) Че така де имате ли някакви идеи за такъв тип коледна украса :-o

rakiQ
11-24-2007, 10:36
до коледа има още 1 месец и нешо

Seducti0n
11-24-2007, 11:01
Здравей.Аз обожавам Коледа и всичко свързано с нея. :grin:
Принципно сама си украсявам вкъщи,но използвам традиционните гирлянди,топчици,звездички , и т.н,които се продават по магазини/сергии и т.н.

С нетърпение я очаквам и тази година. :smt007

i'm so excited!
11-24-2007, 11:10
а защо няма отговор 'през хyя ми е за коледа' !?

x_pose
11-24-2007, 11:45
Ако искаш,направи някакви лесни сладки вьв форми4ки-елхи,елени,звезди...продава се такива по магазините!После ги увий в станиол и ги зака4и на елхата,или си ги хапнете! =;

x_pose
11-24-2007, 11:46
Сетих се и за снежинки от фолио - като се прегъне един кръг или квадрат на няколко пъти, така че един от върховете да е център и после се реже с ножици, като се разгъне са много красиви

AliceSw
11-24-2007, 12:55
лампички :smt007

иии може би някоя яка топка...всичко друго е грозно смешно или като в детска градина

Exothermic
11-24-2007, 14:04
Мразя коледните украси и .... бла бла и тям подобни...
една елха с играчки ми стига...... :?


Хехехе :P http://www.az-deteto.com/index.php?id=78

zvezdichkaaa
11-24-2007, 17:46
Обожавам Коледа дори преди време бях пускала тема.Като видях тази и с 1 фр се сетихме и си направихме звездички от фолио-украсихме ги,а после и мини-подаръчета от кутийка от кибрит,станиол и с панделки :P .

AFT
11-24-2007, 18:51
Ммм, като бях по-малка със сестра ми си правехме сами украсата за Коледа. Ъм, значи с цветни листчета (е,чак забравих как се казваха) можеш да си направиш гирлянди. Режеш листчетата на тънки (но не прекалено тънки) резки ( омг ). Залепваш на първата крайчетата и става кръгче, после мушваш следващата и я залепяш. Става нещо като верига, ама хартиена. :oops: Друго,друго ... Можеш от някъв дебел картон да си направиш подобия на фенери (пак ги свиваш във формата на кръгче,като преди това можеш да си нарисуваш/залепиш разни свещи или други коледни картинки и след това ги слагаш да висят някъде с конец). :) Попринцип знам и други, но сега не се сещам. Но все пак, ако си от Пловдив, може да отидеш на Коледния панайр ... има много хубави неща. ;-)



П.С. Обожавам Коледа! :smt003

metaxa
11-24-2007, 21:59
Ебати крайните отговори...

:D :-D :D :-D :grin: Аз още един бях сложила ама той нещо не излиза :-x Мерси за идеиките ама знам че можете и повече :lol:

charovnata_
12-05-2008, 21:17
мммм понеже виждам катерещи се дядо коледовци и реших и аз да си ушия един само че някож ако има пик-че да ми прати да видя как горе долу за го започна

sssladuranka
12-05-2008, 21:41
обожавам да украсявам :grin: големи бели/сребристи/зелени с бели крайчета герлянди с играчки във всички цветове :-P