PDA

View Full Version : Много съм объркана ..:( хелп плс



GG1RL
11-24-2007, 10:46
Bqh vi kazala v 1 tema che nz kakvo mu stava i, che ne e idval ot 1 mesec ..dnes si pogovorih s nego i toi mi kaza che sujalqva che me e nakaral da me zaobicha.. toi iska da sme si samo priqteli zashtoto az ne zaslujavam takuv "grozen i tup" kato nego :-# Nqmalo kak da se vijdame zaradi rabotata mu zashoto mu bila zaduljitelna :-# Kaza mi che nishto nqma da s epromeni i sichko shte si e kakto predi, no zashto pravi taka kakvo da napravq az si go iskam.. :cry: :cry: AZ SUM na 16 , a toi na 24 zn che e golqma razlikata i toi zaradi tova neiska da sme gajeta zashtoto bil mn golqm :-# :-#

djeini
11-24-2007, 10:55
Xm mi neznam to razlikata 4e e golqma golqma e no 4ak za tova da ne te iska .Vij kakvo mili4ka moga samo da ti kaja da se bori6 za nego . A tva za rabotata ne e kriterii ako iskate da ste zaedno ne mislq 4e koqto i da e rabota bi bila pre4ka

n1ght_shadow
11-24-2007, 10:55
прав е човека... фащаи си някои които е на тфоита възраст ;)

djeini
11-24-2007, 10:59
прав е човека... фащаи си някои които е на тфоита възраст ;) O q stiga za lubovta vuzrast nqma i 8 godini... e mnogo e no vse pak za lubovta nqma vuzrast a i ako toi v na4aloto e mislil 4e e mnogo nqma6e vuob6te da se xva6ta s neq zna4i -ne e redno da se opravdava s tva

MakeMeLaugh
11-24-2007, 11:02
ПО-добре остави човека.
Ти дори си нямаш и напредстава какво става в главата му, пък камо ли за любов да говориш..
Човека си е прав. Пък и той ако имаше желание за теб щеше да прави всичко възможнои да се виждате ама то не е така..

plami_sladurceto
11-24-2007, 11:04
spored men,ako naistina te obi4a i iska da e s teb nqma da ima nikakvi pre4ki..stiga da iska vinagi 6te nameri vreme za teb,no ti ne se ot4aivai ima mn mom4eta stiskam palci da se vlubi6 pak i da ne bade6 razo4arovana :wink:

x_pose
11-24-2007, 11:07
аз преди време също се бях влюбила в един на 25,а аз съм на 15!!И разбарах,че неможем да бъдем заедно,защото не сме на 1 акъл и целите в този момент ни са различни!Опитай се въпреки всичко, да се пробваш с някой на твоята възраст...и ще видиш,че разликата никак не е малка! \:D/ Този тип не е единственото момче,така че не се отчайвай :!:

sexsi_pi4eto2
11-24-2007, 11:34
OOOOOOOOOo q stiga gluposti bil golqm az sushto si imam fr i zn kvo e da obi4ash,no tva 4e hodi na rabota nema nikvo zna4enie.Zamislqla li si se 4e moje bi izpolzva rabotata samo za opravdanie da te zareje i 4e mu se struvash malka.

Mr.bEps
11-24-2007, 11:35
така е.. много е голяма разликата ви, защото се замисли.. той дето има една дума е мъж за женене... пак ти си на 16, и като се минат няколко години, той ще поолегне още повече и на теб когато ще ти се излиза най-много по дискотеки и кафета той ще иска да си е в къщи... познавах лично една такава двойка.. ходеха 3 години и половина и накрая се разделиха

sexa_na_kompleksa
11-24-2007, 11:46
Според мен вече не изпитва нищо към теб и само си е търсил повод да се разделите.

nikinkaa
11-24-2007, 11:57
abe toi e na 24 i trqbva da misli za jena,deca i t.n.vqrno 4e za lubovta nqma granici [-o< i az sum na mnenieto 4e trqbva da go zabravi6 (kolkoto i da go obi4a6) i da si nameri6 nqkoi na tvoqta vuzrast ili pone malko po maluk ot nego .jalko 4e e stanalo taka,no e trqbvalo da pomisli6 predi da trugne6 s nego (v smisul 4e moje da se opravdava s rabotata si ili ne6ty dr ili 4e moje da iska po seriozna i zadulbo4ena vryzka) e vse pak ti si re6ava6 kak da postupi6 ;)

Seducti0n
11-24-2007, 12:01
Ако това момче те обича истински,независимо от обстоятелствата винаги би намерил начин да бъдете заедно,да те обгражда с внимание,грижи,любов.До болка са ми познати тези оправдания,като "не те заслужавам","Боклук съм","Не съм за теб и т.н."

Някои момчета са истински актьори в това отношение и с думите си,понякога правят така,че момичето да развие в себе си,чувството за вина.

Разбиката във възраста,наисттина не е малка,но пак ти казвам,ако се обичахте наистина,нямаше да окаже толкова голямо влияние. :wink:

nikinkaa
11-24-2007, 12:01
така е.. много е голяма разликата ви, защото се замисли.. той дето има една дума е мъж за женене... пак ти си на 16, и като се минат няколко години, той ще поолегне още повече и на теб когато ще ти се излиза най-много по дискотеки и кафета той ще иска да си е в къщи... познавах лично една такава двойка.. ходеха 3 години и половина и накрая се разделиха


mislq 4e tova e edna ot pri4inite da go ostavi6.vqrno ot na4alo 6te ti e trydno 6te ima mn bolka no vse nqkoga 6te q prevuzmogne6 ;) kakto se kazva:vremeto lekyva :)

BrokenInnocence
11-24-2007, 14:37
Айде сега, за възрастта нямало граници... а ако тя беше на 16, а той на 50? И тогава щеше да е любов, ама малко от вас щяха да реагират по същия начин. Като няма граници за любовта да чакат още 2 години докато момичето си стане на 18 и тогава и закони против точно тяхната любов няма да има.

По темата... той или е осъзнал, че е малко жалко от негова страна да излиза с деца, или си му омръзнала и е решил да ти го каже по- меко.

sasha_90
11-24-2007, 14:48
Вероятно само се оправдава,че е "грозен" и "тъп".Има два варианта:харесва те,но му пречи разликата ви;не те харесва изобщо(или си му омръзнала).

LitTlE_BeBsIiI
11-24-2007, 14:52
V1ob6te ne vi e golqma razlikata...nap1lno normalna e.Na6ata s moq e 7 godini.Az s1m na 14,toi na 21.Ami nz i nie sme imali toq pr s moq...prosto go razberi,moje da e truden period ot jivota mu,da ima problemi v worka i t.n...ne go pritiskai...6tom e kazal,4e ni6to nqma da se promeni zna4i vs e ok!:)

BuBi008
11-24-2007, 14:55
Ostavi go ! Ot lichen opit znam kak taq vryzka shte svurshi i povqrvai mi nakraq az bqh nai-mnogo naranenata . Toi e veche zrql myj i mu e vreme da misli za semeistvo i semeistvo koeto da izdurja s tazi negova rabota ... normalno e ako ti si gotova i mojesh da mu predlojish tova koeto edna jena na 20 20 i neshto godini moje da mu predloji mi togava uspeh no ne mislq che si gotova da se zadomish i da mislish za deca i takiva neshta imash mnogo hlqb da qdesh dokato stignesh tozi moment v koito d amislish za semeistvo .... Toi nakraq se e osuznal che tazi vryzka otiva kym kraq si i nqma nikakvo budeshte za tova ti e obqsnil vsichko ne budi tvurdoglava i go razberi toi go pravi za vashe dobro a ne da te narani ... po skoro se opitva da ne te narani poveche po kusno !

BuBi008
11-24-2007, 15:00
V1ob6te ne vi e golqma razlikata...nap1lno normalna e.Na6ata s moq e 7 godini.Az s1m na 14,toi na 21.Ami nz i nie sme imali toq pr s moq...prosto go razberi,moje da e truden period ot jivota mu,da ima problemi v worka i t.n...ne go pritiskai...6tom e kazal,4e ni6to nqma da se promeni zna4i vs e ok!:)

Emi milq moq ima razlika tvoq kato e na 21 oshte mu vri kryvta oshte misli che mu e rano za deca semeistvo ama sled nqkoq dryga godina shte mu doide akyla v glavata i nai-mnogo da si kaje kvo si e gubil vreme s 14 godishna a ne si e opravql jivota . Sega ne mojesh da mi kajesh che razlikata ne se useshta ... priqtelqt mi e na 20 a az na 16 i povqrvai mi useshta se razlikata toi kato raboti petyk i subota az ponqkoga iskam da izleznem navan da se pozabavlqvame i eto togava se useshta ama vseki si izbira de......

n1ght_shadow
11-24-2007, 15:39
прав е човека... фащаи си някои които е на тфоита възраст ;) O q stiga za lubovta vuzrast nqma i 8 godini... e mnogo e no vse pak za lubovta nqma vuzrast a i ako toi v na4aloto e mislil 4e e mnogo nqma6e vuob6te da se xva6ta s neq zna4i -ne e redno da se opravdava s tva
ох моля ти се не ми се измаквай с такова оправдание ;) знам много по добре от тебе как мислят хора на по 16 годишна възраст и хора около 25 годинии ако наистина е обичаше щеше да напраи сичко по силите си да баде с нея ;)
ае лека от мене