PDA

View Full Version : При преглед при гинеколог.........



cycka
11-24-2007, 12:34
Moje li nqkoi da mi kaje dali pri pregled pri ginekolog ,ginekologa moje da razbere ,4e edno momi4e ne e devsveno pri polojenie,4e momi4eto ne e imalo polov akt ot 2 meseca ?! Pls ako nqkoi znae da kaje :(

т.7
krem4et0

Devilka
11-24-2007, 12:36
И от години да не е правило,пак може.

Schneeflocke
11-24-2007, 12:36
Естествено, че може - хименът не регенерира.

mimi_nz1990
11-24-2007, 12:38
do kolkoto znam pri pregled ginekologa moje da razbere da li vodi6 polov jivot nezavisimo ot tova 4e ot 2 meseca ne si imala polov kontakt no ne sum sigurna na men sa mi kazvali 4e ginekolga moje da razbere d ali vodi6 polov jivot samo ako predi da zapo4ne6 poloviq si jivot toi sledi razvitieto ti neka po opitnite v foruma da kajat

sexa_na_kompleksa
11-24-2007, 12:39
Разбира се,че може.
Преди да почнете да се проебавате на 12-13 се образовайте малко!

maybelline
11-24-2007, 12:46
Може, разбира се. гинекологът не е завършил специалността си, за да си сложи един лист в кабинета и да му идват голи момичета. Това е едно от най-елементарните неща, които един гинеколог може да разбере. От друга страна, въпросът ти подсказва друг проблем - не искаш гинекологът да разбере, че не си девствена (и да не каже на някого?). Това защо е? Незнам какъв точно е проблемът ти, но все пак запомни някои неща:
1. Родителите НЕ могат да те накарат да отидеш на гинеколог с тях (за да им каже дали си девствена). Достатъчно оправдание е да кажеш, че те е срам и не искаш някой да ти гледа между краката.
2. Винаги можеш да отидеш на непознат гинеколог, ако не искаш този (който пзонаваш и може би родителите ти познават) да разбере.
3. Ако проблемът е, че си в малък град и всеки ще разбере, билетът до съседния голям град (отиване и връщане) няма да надхвърли 10 лева.
4. Ако просто ти е интересно, почети някои книги по въпроса - ще добиеш по-голяма обща култура по този въпрос (нещо, което повечето момичета сега нямат).

INF3RNO
11-25-2007, 03:17
категорично и аз съм за ДА ,че може като нищо да я хване,че е правила.Все пак миличка човека не е станал гинеколог понеже някой си там го е сложил.Той,ако не резбере кой друг ще го направи заболекаря ли ? :lol: Не мисля

e_l_i_z_a
11-25-2007, 06:45
Ако не си го правила много,все още може би си по-тясна.А хименът може да се разскъса и при спорт.... :)

merilin1
11-25-2007, 09:20
миналото лято дота пъти ми се наложи да посетя гинеколог ;) няма нищо страшно... тогава много ме беше срам, защото ми беше за 1ви път, а и майка ми беше там ... (тогава незнаеше, че водя полов живот)... разбира се гинеколожката видя, че не съм девствена, но нищо не каза на майка ми... след това на другия преглед ме хвана в 1 стаичка и ми изчете лекция как не трябва да ме е срам от това и че е нормално за моята възраст... че не разбирала жените, които чакали принца на белия кон и на по 40 години са все още девствени и се чудела как да ги прегледа.. каза ми, че не им е позволено да казват такива неща на родителите, освен ако заболяването не е свързано с това (венерически болести)... така, че според мен освен ако не са близки приятели родителите ти и гинеколога едва ли ще стигне до тях ;)
след това бях и на друг гинеколог във хирургиите и тогава беше доста забавно, щото освен него ме гледаха и 4 студента по медицина... щях да умра от срам, но нищо не казаха за това, че не съм девствена... просто тва си е въпрос на личен избор... между другото гинеколозите са по-доволни ако не си девствена, щото могат спокойно да те прегледат \:D/

No_Limit
11-25-2007, 09:31
Споко , няма да каже на майка ти защото няма право ако си навършила 14 години. Защо трябва да ходиш на гинеколог ? На колко години си ?

MaRiNkA_16
11-25-2007, 12:56
Естествено, че може - хименът не регенерира.
+1 , no vse pak zavisi kolko e kaduren ginekologa

hungry_vampire_f
11-25-2007, 13:30
миналото лято дота пъти ми се наложи да посетя гинеколог ;) няма нищо страшно... тогава много ме беше срам, защото ми беше за 1ви път, а и майка ми беше там ... (тогава незнаеше, че водя полов живот)... разбира се гинеколожката видя, че не съм девствена, но нищо не каза на майка ми... след това на другия преглед ме хвана в 1 стаичка и ми изчете лекция как не трябва да ме е срам от това и че е нормално за моята възраст... че не разбирала жените, които чакали принца на белия кон и на по 40 години са все още девствени и се чудела как да ги прегледа.. каза ми, че не им е позволено да казват такива неща на родителите, освен ако заболяването не е свързано с това (венерически болести)... така, че според мен освен ако не са близки приятели родителите ти и гинеколога едва ли ще стигне до тях ;)
след това бях и на друг гинеколог във хирургиите и тогава беше доста забавно, щото освен него ме гледаха и 4 студента по медицина... щях да умра от срам, но нищо не казаха за това, че не съм девствена... просто тва си е въпрос на личен избор... между другото гинеколозите са по-доволни ако не си девствена, щото могат спокойно да те прегледат \:D/
Ау ти ме утрепа :shock: Много "обичам" някой с 20 години по-голям от мен да ми чете лекции на тази тема [-( Няма да ходя на гинеколог :-#

HaPySHeH
11-25-2007, 15:19
Естествено, че може - хименът не регенерира. :P :P

FelisDirus
11-25-2007, 15:29
миналото лято дота пъти ми се наложи да посетя гинеколог ;) няма нищо страшно... тогава много ме беше срам, защото ми беше за 1ви път, а и майка ми беше там ... (тогава незнаеше, че водя полов живот)... разбира се гинеколожката видя, че не съм девствена, но нищо не каза на майка ми... след това на другия преглед ме хвана в 1 стаичка и ми изчете лекция как не трябва да ме е срам от това и че е нормално за моята възраст... че не разбирала жените, които чакали принца на белия кон и на по 40 години са все още девствени и се чудела как да ги прегледа.. каза ми, че не им е позволено да казват такива неща на родителите, освен ако заболяването не е свързано с това (венерически болести)... така, че според мен освен ако не са близки приятели родителите ти и гинеколога едва ли ще стигне до тях ;)
след това бях и на друг гинеколог във хирургиите и тогава беше доста забавно, щото освен него ме гледаха и 4 студента по медицина... щях да умра от срам, но нищо не казаха за това, че не съм девствена... просто тва си е въпрос на личен избор... между другото гинеколозите са по-доволни ако не си девствена, щото могат спокойно да те прегледат \:D/
Ау ти ме утрепа :shock: Много "обичам" някой с 20 години по-голям от мен да ми чете лекции на тази тема [-( Няма да ходя на гинеколог :-#


Не може да не ходиш. Длъжна си.. всяка жена Трябва да ходи по ред причини. ;-)

ReFlEcTiOn
11-25-2007, 15:31
много ясно че може нали тва му е работата...!!!

lilit_666
11-25-2007, 16:54
Ами попринцип ДА,ама дефакто...хаха,ами стана ми мн странно,когато моят гениколог СЛЕД като ме прегледа ме заведе в др стая,за да ми провери и яйчниците и ме попита,дали съм го правила,а е един от най-способните лекари в БГ.
Не се притеснявай,нямя никакво право да каже на ва6ите,все пак е положил клетва и можеш спокойно да го усъдиш. :-P :wink:

bqsna_teenagerka
11-25-2007, 17:22
Ами подкрепям maybelline добре се изказа! Както каза едно момиче по горе хименът не регенерира! но! има едно но! Хименът може да се скъса и без да си правила секс!

alkobalko
11-25-2007, 17:41
Да, може да разбере.

cycka
11-27-2007, 20:12
Ами попринцип ДА,ама дефакто...хаха,ами стана ми мн странно,когато моят гениколог СЛЕД като ме прегледа ме заведе в др стая,за да ми провери и яйчниците и ме попита,дали съм го правила,а е един от най-способните лекари в БГ.
Не се притеснявай,нямя никакво право да каже на ва6ите,все пак е
положил клетва и можеш спокойно да го усъдиш. :-P :wink:



da no ginekolojkata e blizka na maika mi :(

Wrathchild
11-29-2007, 08:18
Близка или не, тя като лекар е длъжна да пази тайна ако не искаш майка ти да разбере!
А като оправдание да не ходиш точно при нея може да бъде нещо от типа на 'мамо, срам ме е някоя твоя приятелка да ме гледа отдолу, предпочитам да идем при друг гинеколог'.

tuka6na
11-29-2007, 19:27
Разбира се ,че може да познае,що за въпрос.И да знаеш-въпрос от сорта на 'ще казваме ли на ваще?',е напълно заблуждаващ обикновенно. :D Каквото и да отговориш,ваще ще знаят какво ти е ,още преди да си отговорила на въпроса.Особено ако си под 18.А ти предполагам си,щом се притесняваш.
Но да знаеш също-всяко чудо за три дена.В краен случей,било е злополука в час по физическо,или гаф с тампон.Тва вече никой не може да го докаже. [-o< ... :D леле...

sLaDkA_GrEsHkA
11-29-2007, 19:48
Може, разбира се. гинекологът не е завършил специалността си, за да си сложи един лист в кабинета и да му идват голи момичета. Това е едно от най-елементарните неща, които един гинеколог може да разбере. От друга страна, въпросът ти подсказва друг проблем - не искаш гинекологът да разбере, че не си девствена (и да не каже на някого?). Това защо е? Незнам какъв точно е проблемът ти, но все пак запомни някои неща:
1. Родителите НЕ могат да те накарат да отидеш на гинеколог с тях (за да им каже дали си девствена). Достатъчно оправдание е да кажеш, че те е срам и не искаш някой да ти гледа между краката.
2. Винаги можеш да отидеш на непознат гинеколог, ако не искаш този (който пзонаваш и може би родителите ти познават) да разбере.
3. Ако проблемът е, че си в малък град и всеки ще разбере, билетът до съседния голям град (отиване и връщане) няма да надхвърли 10 лева.
4. Ако просто ти е интересно, почети някои книги по въпроса - ще добиеш по-голяма обща култура по този въпрос (нещо, което повечето момичета сега нямат).

otnosno tova che roditelite ne mogat da te nakarat da se pregledash ginekolozite nqmat pravo da preglejdat momicheta pod 16 godini bez da prisustva roditel... :-|

hiro
12-01-2007, 10:24
Da moge