PDA

View Full Version : Какво ви възбужда и влудява по време на секс?



mimi_nz1990
11-24-2007, 12:47
parviqt mi vapros kum vas e kakvo vi vazbujdai nai mnogo po vreme na seks i kakvo vi vludqva ot ne6atta koito partiorat vi vi pravi po vreme na seks

Заглавието трябва да бъде написано на кирилица!
krem4et0

comics
11-24-2007, 13:00
Направо ме влудява като започне да си лашка задника напред-назад в/у мен :smt003

MakeMeLaugh
11-24-2007, 13:27
Мен ме влудява като започне да се прави на мръсница..
Също ме кефи няой път докато го правим да ми вземе ръката и да почне да си опипва гърдите.. аууууууу
Мн ме кефи и като е отгоре и започне сама да си определя как й е хубаво, темпото и да гледам тялото й, изражението.. яхуу, ма в тая поза сме начинаещи ;д
Възбъждам се и докато го правим и аз съм отгоре и ако й е станало мн хубу пък аз забавя от умора или да я дразня, и тя как ме хваща с ръце за кръста или дупето и почва сама да ме движи и притиска в нея си.... хехе товв хем ме лудва хем ми чеше егото, че добре съм се постарал засега ;д;д
А един от нейните редовни номера за щастие е да ми бърка в гащите .. йоооо :>>>
естествено ме кефи и пъшкането, и особено като си направи секс физиономията (която всеки прави без да се усеща) напрво съм неин :Д
Засега толкова.. :smt001

Bousz
11-24-2007, 13:44
V tova se sastoi celiya 4ar na sexa taka nare4enata lubovna igra na kogo ne mu haresva gajeto mu da go hape po u6eto ili da si go smu4i leki4ko ili pak nima na momi4etata ne im haresva galeneto po vatre6nosta na kraka ima tolkova mn ne6ta 4e nemoga da gi izbroya 6tasliv sam 4e gi ima :grin: :D

sladko_beb4e
11-24-2007, 14:28
аз обичам когато докосвам моя приятел там..и той много сладко прихапва устничките сии....направо ме побърква...иначе има и други много възбуждащи неща.просто ме е срам да ги изброя :-o

bebok
11-24-2007, 14:41
mn ne6ta sa :D a i pove4eto me e sram da gi kaja :D

fiama
11-24-2007, 15:10
Най-много ме радва да виждам, че на него ми е приятно. А от нещата, които той прави- може би френската... :P

dominator
11-24-2007, 16:52
mi mnogo ne6ta!primerno perverzii,divottii,vikove!

partychild
11-24-2007, 17:05
Ооохх... много неща са :D :grin: :oops:

JuS7^YourS
11-24-2007, 17:12
влудява ме като видя, че му е станало прекалено хубаво и иска да започваме "същинската" работа :)

theworldleader
11-24-2007, 19:39
Едно секси хубаво дупе.. настръхнали зърна.. :)

sunkiss09
11-24-2007, 20:16
бих настръхнала от доста неща, само като си помисля че съм до мойто :---) и ми идва да запея :grin:
влудяват ме неща като: лекичко захапване на ухото, пляскане по дупето, интимни целувчици тук-там :twisted: понякога дори по- дивашкото държание от негова страна O:) абе общо взето мога с пълна отговорност да кажа, че направи съм влюбена в предварителната игра... :smt008 :-)

MaRiNkA_16
11-24-2007, 20:21
Най-много ме радва да виждам, че на него ми е приятно. А от нещата, които той прави- може би френската... :P
+1

MoHuTo
11-24-2007, 20:40
Възбужда ме когато ме погледне с онзи негов поглед "Бейби ей ся ти разказах играта 8) " , влудява ме също когато ми пъшка на ушето, когато съм отгоре и го гледам колко е безпомощен ...ммм и още много неща, ако почна да изброявам... :-)

heely
11-24-2007, 21:07
Влудява ме всичко което прави приятеля ми...Когато гали бедрата ми,когато целува коремчето ми,когато ме хапе лекичко по врата когато виждам доволния му поглед... Всичко :---)

vaniLL
11-24-2007, 21:14
vludqva me , kogato me celuva po vrata i okolo i po uhoto ... nastryhvam cqlata dokato go glu6am kak di6a DO uhoto mi dokato me popipva na razni mesta :P
kogato sym otgore i sloji ryce na dupeto mi i zapochne da go machka
kato mi vkara nqkoi po-perverzen pogled i popipvane dokato sme navynka - stil- "kato se priberem i si moq "
kato mi kaje , 4e nqma da spre , dokato ne si zabravq i imeto ... neka do tuka 8)

INF3RNO
11-24-2007, 22:35
дойде и моя момент да блесна като си изкажа мнението на професионален playboy (съжелявам,че се изхвърлям така и ако лепне ви моля да ми простите :P )
Така де значи умирам когато момичето от което избликва 10 бара в секунда сексапил се е наместила вече на работното си място и като се започне потенето от моя страна да има много ама много силни викове и пъшкания.Аз за друго не пускам силната музика в къщи иначе.
Но като се замисля това беше едно време.Сега съм с момичето на мечтите от малък още (и до ден днешен си мисля,че сънувам тай като само в филмови звезди с черни къдреви и адски сладки в лице жени съм се влъбвал.Просто съм късметлия,че българските жени са едни от най красивите на тоя свят)
Малко реклама и за дамите :mrgreen:
Сега чесно да си призная приятелката ми е много по кротичка от всяка една с която съм бил до сега.Но сега съм толкова влюбен в нея,че като ме гледа мога да свърша само :)