PDA

View Full Version : Най-добрата ме пренебрегва все-повече



black_mermaid
11-24-2007, 14:04
Приятелката ми, с която се познаваме от доста време си има нови приятели, които аз, така да се каже, не понасям. Когато сме аз,тя и приятелите и се чувствам не на мястото си. Струва ми се, че иска да се прави на готина с новите си приятелчета и забравя всичко, включително и мен. В четвъртък и предложих да излезем, а тя отговори, че не може, защото ще излиза с новите си приятели. Започва все повече да ме пренебрегва, за да бъде с тях.

Емии писна ми вече. Единствено не съм я зарязала, защото много я обичам и не знам какво да правя.

LizZz
11-24-2007, 14:20
Незнам какво толкова се обичате,но след като така се държи или поговорете,или известно време не я търси(може да се сети за теб) ако не се сети и кажи,че много те е разочароавала като е постъпила така необмислено и после ти ще си прецениш ко да прайш. 8-)
Сигурно не съм помогнал много,но това е положението/ :-|

Seducti0n
11-24-2007, 15:26
CBR1100XX-Не е точно така.Любовта си има някакви граници.Защо авторката,да приема новине и приятелки,при положение
,че не са и приятни?Няма смисъл...По-добре да говори с това момиче и да разбере дали има начин да запазят приятелството си.Това,че я пренебрегва не е никак приятно,защото оставаш на заден план,втора цигулка,аууу само като си го помисля и ми става неприятно... :?

Seducti0n
11-24-2007, 15:58
CBR1100XX-Не е точно така.Любовта си има някакви граници.Защо авторката,да приема новине и приятелки,при положение
,че не са и приятни?Няма смисъл...По-добре да говори с това момиче и да разбере дали има начин да запазят приятелството си.Това,че я пренебрегва не е никак приятно,защото оставаш на заден план,втора цигулка,аууу само като си го помисля и ми става неприятно... :?
da we ama nali (priqtelite na moite priqtel sa i moi priqteli)e taka glasi maksimata de,no............kvo da ti kajem priqteli nema 6te go razberete po natam u jivota,a nekoi zapo4vat da go razbirat ve4e :!: :!: :!:



Това,че ти не си намерил истински приятели,не означава,че ги няма. :wink:

ThunderGoddess
11-24-2007, 16:33
А, не, не понасям такива номера [-X Вазирай я. Колкото се може по-бързо. Много време ше ти отнеме да пренебрегне чувствата си, но не й предлагай да излизате, не й се мазни , не й говори. Може и да започне да й пука за теб и да разбере какво е загубила и да се върне или да те напусне. Ако те напусне, значи никога не е била истинска приятелка. Бях жертва на абсолютно същия случай и много, много съм плакала. Сега вече, след половин година и дории повече съм си добре и ми е през гъза за нея :)

sladur4e_yo
11-24-2007, 16:47
Приятелката ми, с която се познаваме от доста време си има нови приятели, които аз, така да се каже, не понасям. Когато сме аз,тя и приятелите и се чувствам не на мястото си. Струва ми се, че иска да се прави на готина с новите си приятелчета и забравя всичко, включително и мен. В четвъртък и предложих да излезем, а тя отговори, че не може, защото ще излиза с новите си приятели. Започва все повече да ме пренебрегва, за да бъде с тях.

Емии писна ми вече. Единствено не съм я зарязала, защото много я обичам и не знам какво да правя.

Еми щом те е зарязала сигурно не те е смятала за най добрата си приятелка. :? Ако толкова ти пука за нея поговорете ако не я остави да прави квото си знае.Накрая ще се осъзнае и ще те потърси.

Presley
11-24-2007, 22:32
Ясно.Тук става дума эа приятелска ревност.Нормално е.Само,че колкото и да са ти неприятни новите и поэнати,опитай да ги приемеш или поне да се поопоэнаете.Эащото предполагам надали сте се опонали.Може би са ти неприятни именно,эащото тя те пренебрегва и иэлиэа с тях.Пробвай да видиш що эа хора са.Може пък да си эаслужават и да си станете една голяяяма дружинка. :D
Ако пък толркова не ги понасяш,не се впрягай.Може би прекалено обсебваш приятелката си.Не може да я искаш само эа себе си.Все пак е човек,нормално е да поддържа контакти и с други хора.Раэбери я.Не энам.Все си мисля,че си внушаваш таэи дескриминация.Ако пък нещата толкова эагрубеят,раэговорът му е майката.

Jesssy
11-24-2007, 23:26
Ясно.Тук става дума эа приятелска ревност.Нормално е.Само,че колкото и да са ти неприятни новите и поэнати,опитай да ги приемеш или поне да се поопоэнаете.Эащото предполагам надали сте се опонали.Може би са ти неприятни именно,эащото тя те пренебрегва и иэлиэа с тях.Пробвай да видиш що эа хора са.Може пък да си эаслужават и да си станете една голяяяма дружинка. :D
Ако пък толркова не ги понасяш,не се впрягай.Може би прекалено обсебваш приятелката си.Не може да я искаш само эа себе си.Все пак е човек,нормално е да поддържа контакти и с други хора.Раэбери я.Не энам.Все си мисля,че си внушаваш таэи дескриминация.Ако пък нещата толкова эагрубеят,раэговорът му е майката.
Наплъно съм съгласна!!! =D>

anonimna^ood
11-25-2007, 06:48
Аз не съм много съгласна с това да ги приеме. :smt003 Опитай да ги опознаеш, но ако отново стигнеш до извода, че не ги харесваш, недей да ги приемаш. Уговори си среща някъде насаме с приятелката ти и й кажи как се чувстваш. Кажи й, че ти липсва много и не искаш да се отчуждавате. Понякога хората тръгват по грешен път и просто някой трябва да им покаже верния. Ако не ти обърне внимание, значи не е приятелката за теб. :?

ThunderGoddess
11-25-2007, 13:04
Ясно.Тук става дума эа приятелска ревност.Нормално е.Само,че колкото и да са ти неприятни новите и поэнати,опитай да ги приемеш или поне да се поопоэнаете.Эащото предполагам надали сте се опонали.Може би са ти неприятни именно,эащото тя те пренебрегва и иэлиэа с тях.Пробвай да видиш що эа хора са.Може пък да си эаслужават и да си станете една голяяяма дружинка. :D
Ако пък толркова не ги понасяш,не се впрягай.Може би прекалено обсебваш приятелката си.Не може да я искаш само эа себе си.Все пак е човек,нормално е да поддържа контакти и с други хора.Раэбери я.Не энам.Все си мисля,че си внушаваш таэи дескриминация.Ако пък нещата толкова эагрубеят,раэговорът му е майката.
Не мисля, че е така. Тук става върпос за пълно пренебрежение от страна на "приятелката" към момичето. В случая първата е постъпила с втората като боклук - т.е ползвала я е няколко години са приятелка и след това като е намерила някви други: Аааайдее чао ти. Нека момичето само да каже кой е прав в момента и кой е крив.

Presley
11-25-2007, 13:12
Ясно.Тук става дума эа приятелска ревност.Нормално е.Само,че колкото и да са ти неприятни новите и поэнати,опитай да ги приемеш или поне да се поопоэнаете.Эащото предполагам надали сте се опонали.Може би са ти неприятни именно,эащото тя те пренебрегва и иэлиэа с тях.Пробвай да видиш що эа хора са.Може пък да си эаслужават и да си станете една голяяяма дружинка. :D
Ако пък толркова не ги понасяш,не се впрягай.Може би прекалено обсебваш приятелката си.Не може да я искаш само эа себе си.Все пак е човек,нормално е да поддържа контакти и с други хора.Раэбери я.Не энам.Все си мисля,че си внушаваш таэи дескриминация.Ако пък нещата толкова эагрубеят,раэговорът му е майката.
Не мисля, че е така. Тук става върпос за пълно пренебрежение от страна на "приятелката" към момичето. В случая първата е постъпила с втората като боклук - т.е ползвала я е няколко години са приятелка и след това като е намерила някви други: Аааайдее чао ти. Нека момичето само да каже кой е прав в момента и кой е крив.
Това е моето мнение.
Не ме интересува дали се припокрива с нечие друго мнение.Просто смятам,че положението е доста филмирано и би трябвало да се подходи по по-лесен начин,така че да не стане от мухата слон.Не ,че проблемът на авторката е маловажен,но има начин да се реши и по по-мирен път,а не да си втърпява ,че приятелката и е постъпила с нея ,като с боклук`,просто не е така.

black_mermaid
11-25-2007, 15:28
Не мисля, че някой има вина. Просто в един момент се обърка всичко. Дали го прави нарочно или не, аз не мога да кажа. Знам само че изведнъж всичко се промени. Приятелите и съм се опитала да ги приема, но не мога. Приятелска ревност винаги има, но в момента не става дума точно за нея . Надявам се да не сте прави и нещата да се оправят. Тези дни мисля да си поговорим на тази тема и ще решим какво да правим.

tItEufFf
11-25-2007, 15:33
Все някога този момент ще дойде... Не знам на колко си години, но не може цял живот да си с една приятелка... Повечето хора дори не помнят някои от своите приятели... И ти ще си намериш други приятелки, не се тревожи