PDA

View Full Version : По колко коремни преси?



KENZO
11-24-2007, 14:59
Vuprosa mi e kolko koremni presi triabva da prava na den,i ako gi prava sled kolko vreme 6te imam stegnat korem.Mersi predvaritelno. \:D/

т.7
krem4et0

KENZO
11-24-2007, 15:29
Mi vij az ne sum debel dobra struktura imam imam malko korem4e i me drazni iskam da go svalia i stegna.Znae6 li kak.

KENZO
11-24-2007, 16:17
OK 6E TE POSLU6AM =; SAMO ZNAE6 LI GORE DOLU KOGA 6E IMA VIDIMA RAZLIKA.i PAK MERSI

emga
12-01-2007, 08:12
hmm ami zna4i tiq koremni presi trqq gi znai6 kak da gi prai6.da ne natovarva6 krusta a samo koremnite myskyli.trydni4ko e i to dosta.probvai da stegne6 korema dokato si v legnalo polojenie i 4raz stqganite da se svie6 na gore.naprei 10-15 i trqq oseti6 qko zagrqvane e tfa e qka presa za mene.50-100 na den sa dostatu4ni primerno 3 puti v sedmicata za na4alo posle moje da diga6 dozata i 4estotata ;] pr trenirane

x-PeRiMenT
12-01-2007, 13:19
Ако щеш прави 1000 на ден, ако си пълен и имаш мазнини на корема, няма как да го стегнеш. За това по-добре се захващай с някакъв активен спорт да се изчистиш максимално.

Orono
12-01-2007, 14:56
Ако щеш прави 1000 на ден, ако си пълен и имаш мазнини на корема, няма как да го стегнеш. За това по-добре се захващай с някакъв активен спорт да се изчистиш максимално.
Правилно.

Нали, интересно - аз как не правя коремни преси от години, а имам 3 реда фаянс.

Цаката е в т'ва, че ти си имаш коремни мускули, всеки ги има, но върху тях има мазно, което трябва да се свали за да си личат "плочките" - а свалянето става чрез хранителен режим, кардио тренировка и т.н.

Разбирай - намаляш въглехидратите, спираш ги 4-5 часа преди лягане, увеличаваш протеините и ходиш да бягаш, или скачаш на въженце.

KENZO
12-01-2007, 16:12
Az sum na 15,ne sum li maluk o6te za dieti i ograni4enia,a kolkoto do tva za korema ne sum debel daje sum dosta dobre razvit za vuzrasta si,samo imam malko korem i iskam da go svala,no se pak 6e nprobvam tva kadeto kazvate,mersi =;

Orono
12-01-2007, 16:25
Мне, не си малък за ограничения. На 15 години и вече да имаш корем не е на добре, за т'ва помисли над нещата, които съм писал.
Трябва да изключиш въглехидратите 5 часа преди лягане, щото т'ва е излишна енергия, която не се изразходва и се превръща в мазнини, които най-често се трупат около талията.
Разбирай - вечер трябва да ядеш само протеини - пиле, кисело мляко, яйца, може и зеленчуци.

И е хубаво да бягаш 3-4 пъти в седмицата, умерено темпо по 2-3 километра.

KENZO
12-01-2007, 16:36
OK 6e probvam.Mene celta ne sa mi da naprava plo4ki daje neiskam samo da stegna.Mislia 4e taka 6e stane

NSDAP
12-01-2007, 17:58
Оф не ги слушай тея идиоти!
Корем се прави през ден!Винаги с 3 упражнения за 3-те реда плочки!
Между сериите прави по 1 мин почивка,а за мазнините намали малко въглехидратите и взимаи l-carnitine...

Canis_Dirus
12-01-2007, 20:00
Оф не ги слушай тея идиоти!
Корем се прави през ден!Винаги с 3 упражнения за 3-те реда плочки!
Между сериите прави по 1 мин почивка,а за мазнините намали малко въглехидратите и взимаи l-carnitine...
Хахахаха
А хората, който имат по 5 реда плочки? 5 упражнения?

Четеш много бб-тим - козметичната страна на нещата.

NSDAP
12-01-2007, 20:08
Оф не ги слушай тея идиоти!
Корем се прави през ден!Винаги с 3 упражнения за 3-те реда плочки!
Между сериите прави по 1 мин почивка,а за мазнините намали малко въглехидратите и взимаи l-carnitine...
Хахахаха
А хората, който имат по 5 реда плочки? 5 упражнения?

Четеш много бб-тим - козметичната страна на нещата.
Майка ти има 5 реда плочки 8-)
Като не разбираш си трай!

Canis_Dirus
12-01-2007, 20:21
Майка ти има 5 реда плочки 8-)
Като не разбираш си трай!
http://i14.tinypic.com/6yvyujb.jpg
Аз тука преброих 10 броя + облици + леко видим сератус.

Като говориш глупости, и те хванат - най-добре си замълчи. Ако не - иди обясни на някой силач като Дейв Тейт как се прави корем. После му обясни, що неговите плочки са фалшиви, като не прави специално упражнения за корем.

Знаеш ли, че само 2 от общо над 30 мускула, които изграждат коремната мсукулатура са вертиаклно разположени и се натоварват от фелксорни движения? Останалите имат нужда от усукващи, които много малко хора правят. Ама нейсе - прощавам ти!

NSDAP
12-01-2007, 21:16
Хахахахха тапир знаеш ли колко малко хора имат такава преса?

Canis_Dirus
12-01-2007, 21:22
Хахахахха тапир знаеш ли колко малко хора имат такава преса?
Знам . тези, които тренират с ударение на силата и кондицията (old strongman style) и имат генетиката да фукционират добре на малък процент мазнини. Иначе доста повче хора могат да я достигнат
Този на снимката между другото е българин. Тренира натурално (без никакви добавки)

А иначе - като начин на трениране - доста хора тренират по "неконвенционален" начин. Аз също тренирам без коремни преси. Предпочитам няколко кръгчето на ab wheel.

Ама и аз кво обяснявам. Гледай си там сплита и радвай!

NSDAP
12-01-2007, 21:25
Хахахахха тапир знаеш ли колко малко хора имат такава преса?
Знам . тези, които тренират с ударение на силата и кондицията (old strongman style) и имат генетиката да фукционират добре на малък процент мазнини. Иначе доста повче хора могат да я достигнат
Този на снимката между другото е българин. Тренира натурално (без никакви добавки)

А иначе - като начин на трениране - доста хора тренират по "неконвенционален" начин. Аз също тренирам без коремни преси. Предпочитам няколко кръгчето на ab wheel.

Ама и аз кво обяснявам. Гледай си там сплита и радвай!
Сплит,сплит ма вадим плочки,нали?

Canis_Dirus
12-01-2007, 21:32
Сплит,сплит ма вадим плочки,нали?И? Каква ти е ползата от тези плочки? Козметичен ефект - да се харесваш на арииките, а? :D
Някои хора вадим плочки без плсит. Даже без коремни.

Така и не разбрах, защо пишеш още по темата. Видя, че корема не е три ред плочки. В най-общия случай виждаме три. Логиката ти за трите упражения е смешна. По тая логика - 4 броя за квадрицепс, че е четириглав :-D
Хайде сега - вечерна порция Майн Кампф и малко тренинг за предмишницата на дясната ръка върху снимките на някоя здрава арииска девойка.

NSDAP
12-01-2007, 21:37
Сплит,сплит ма вадим плочки,нали?И? Каква ти е ползата от тези плочки? Козметичен ефект - да се харесваш на арииките, а? :D
Някои хора вадим плочки без плсит. Даже без коремни.

Така и не разбрах, защо пишеш още по темата. Видя, че корема не е три ред плочки. В най-общия случай виждаме три. Логиката ти за трите упражения е смешна. По тая логика - 4 броя за квадрицепс, че е четириглав :-D
Хайде сега - вечерна порция Майн Кампф и малко тренинг за предмишницата на дясната ръка върху снимките на някоя здрава арииска девойка.
Абе зеге като правиш гърди какво правиш 8-) Упражнения само от лег....?Или правиш от полулег и обратенлег 8-) Същото е и при пресата,при мен действа,за това давам съвет!

Canis_Dirus
12-01-2007, 21:48
Абе зеге като правиш гърди какво правиш 8-) Упражнения само от лег....?Или правиш от полулег и обратенлег 8-) Същото е и при пресата,при мен действа,за това давам съвет!
Не правя нито лег, нито полулег, нито обратен лег.
Не тренирам гърди. И гръб не тренирам. Абе не тренирам определна мускулна група. Тренирам определено движение. В една друга тема съм писал какво горе-долу правя.

LiLGrizzly
02-04-2008, 21:46
toi ne e debel toi e debel :grin:

balistic_007
03-30-2008, 10:09
toi ne e debel toi e debel :grin:

:lol: :razz: :lol:

nguyen
04-03-2008, 01:42
Аз съм момиче..тренирам тенис..и честно казано трябва да съм в добра форма..всеки ден правя по 100 коремни преси и по 200 crunches [лягаш на гръб ръцене на кръст на гърдите краката стъпили на земята с ходилата..и все вдигаш от земята, докато носът ти докосне колената]


правя го това от сигурно 2 месеца..и си личи.. ;Р а при мъжете доста по-лесно се вижда

Teidora
04-27-2013, 12:35
az pravia po 300 koremni presi vseki den ot edna sedmitsa,koga 6te si proli4i truda mi :) i spazvam dieta,xodia po 1 4as i na stepera pravia po 1000 na den, koga 6te mi se oformiat plo4ki i stegnat krakata,niakoi znae li

klimatronik
04-27-2013, 16:15
az pravia po 300 koremni presi vseki den ot edna sedmitsa,koga 6te si proli4i truda mi :) i spazvam dieta,xodia po 1 4as i na stepera pravia po 1000 na den, koga 6te mi se oformiat plo4ki i stegnat krakata,niakoi znae li

haha.. nikoga