PDA

View Full Version : Никога не съм имала гадже



marilyn
11-24-2007, 15:35
Здравейте! Аз съм моми4е на 15 години, а никога не съм имала гадже.много ме е срам от това, защото ми се струва 4е не е нормално. Не съм тъпа или много грозна,просто не мога да разбера какъв е проблема.Крия и от най- добрите си приятели и ги лъжа, не защото ще ми се смеят (никога не биха го направили),а защото много ме е срам.
Моля ви,ако някой е имал такъв проблем да ми помогне,защото ми е много тежко. Не си мислете 4е съм поредната тинейджърка,на която й е ску4но.Наистина много зле се 4увствам!

т.1
krem4et0

slavito007
11-24-2007, 15:38
Ами то ся модата е да имаш по 3-4 гаджета на седмица, напълно разбирам как се чувстваш. Просто на някои хора им е отредено да имат 2-3 гаджета. Пък и от кво та е срам ?

djeini
11-24-2007, 15:59
O kvo da ti kaja da ne te pritisnqva ako iska6 gadje tolko mnogo mujete sa lesni malko im se ponatisne6 i ve4e sa gotovi da sa s teb-tova ako iska6 prosto gadje,ina4e nai-xubavo 6ti bude da se vlubi6 v nqkoi i da ste zaedno xax.Vuob6te ax lubov,lubov

girl_in_black
11-24-2007, 16:05
За първи път си хванах гадже когато бях на 15 и половина.Все някога ще си намериш гадже.За къде бързаш?Никой не е останал сам.

o7ka43na7a
11-24-2007, 16:18
Spoko macko..6te si namerish nqkoe mom4e.. :wink: I ne vijdam ot kvo te e sram.. :smt003 :smt003 :smt003

Seducti0n
11-24-2007, 16:20
Здравей,мила.Успокой се няма нищо срамно в това,че си на 15,а още не си имала приятел.Животът е пред теб,все някога ще срещтнеш подходящото момче,с което да бъдеш истински щастлива. :) :) :)

BrokenInnocence
11-24-2007, 17:01
А приятелките ти като разберат, че се оплакваш от това в разни тийн форуми няма ли пак да те е срам, м? [/b]

JuS7^YourS
11-24-2007, 17:10
тъпо е да лъжеш приятелите си за нещо подобно, а и откъде знаеш при тях как е положението? Може и те да лъжат щото ги е срам, ако поне една от вас каже истината, това ще накара и другите да го направят и ще видиш, че не си сама. Аз имам съученички, в момента съм в 12 клас, а те още дори не са се целували, да не говорим за гадже. Но изобщо не го изживяват.

Exoras
11-24-2007, 17:19
МДааа Ето Жъст ми как хубаво ти отговори на въпросчето ;)

Кво се спичаш, та ти си още дете! :twisted: Миличката...

Пожелавам ти успех и дано си намериш някое добро момче, с когото да бъдеш щастлива :mrgreen:

vaniLL
11-24-2007, 21:43
Здравейте! Аз съм моми4е на 15 години, а никога не съм имала гадже.много ме е срам от това, защото ми се струва 4е не е нормално. Не съм тъпа или много грозна,просто не мога да разбера какъв е проблема.Крия и от най- добрите си приятели и ги лъжа, не защото ще ми се смеят (никога не биха го направили),а защото много ме е срам.
Моля ви,ако някой е имал такъв проблем да ми помогне,защото ми е много тежко. Не си мислете 4е съм поредната тинейджърка,на която й е ску4но.Наистина много зле се 4увствам!

spored men ne trqbva da lyje6 i gledai da si oplytva6 vremeto s ne6to dr , da se sre6ta6 s novi hora da si nameri6 nqkakvi hobi i TOI 6te se poqvi :P no trqbva da gi go potyrsi6, edva li akto si sedi6 i si misli6 gadni raboti i se ot4aiva6 ot jivota si nqkoi nepoznat 6te ti zvynne po telelfona ili na vratata i 6te ti se obqsni v liubov :-) :-) :-) uspeh mucunka , ne se sduhvai :-)

INF3RNO
11-25-2007, 00:47
Хм коментара на Slavito007 ли там какъв беше не обърнах голямо внимание.Така де малко кофти ти каза,че по няколко гаджета имали ся хората и то на седмица.Ми може да е така.То няма жени,който да отказват има мъже който незнаят как да си искат.В твоя случай тоя пич нищо не ти помогна а дори смятъм,че е влошил нещата.Нищо късметлиика си,че видях отзива ти за помощ.Така де аз лично не мога да кажа за себе си,че не съм имал гаджета от малък тай като само ще те излъжа.
Ок искащ ли да направим така.
Прати ми една твоя снимка в цял ръст и с хубава усмивка да те видя и да ти кажа примерно какво може да попромениш във визията си,че да ти се поналепят и на тебе обужатели.Споко не съм сериен убиец нема ти издирвам :)
bluewolf@abv.bg
прати ми я на този адрес и с каквото мога ще ти помогна.Ако забелязваш в началото на темата секс на колко писма съм отговорил само аз последно ,а те постоянно пишат ще ти стане ясно,че не съм тък от скуката.Просто обичам да слушам за проблемите на хората и да им давам съвети

krem4et0
11-25-2007, 10:07
За първи път се целунах близо на 18. Тогава ми беше и първото гадже, с който се оказа, че не сме ходели, защото той не "помнел". както и да е............съжалявам за всички момчета, с които съм излизала и целувала преди да направя 19 и да срещна моя човек.
Изобщо да не ти пука, че другите имат. не е важно количеството, а това дали наистина си е струвало да си с тези хора!

sasha_90
11-25-2007, 11:34
Не знам защо си мислиш,че липсата на гадже е срамно...Няма нищо срамно.Срамно е да крадеш,убиваш и лъжеш. :)

suantito
11-25-2007, 13:49
Срамно е да крадеш,убиваш и лъжеш. :)
Това е незаконно :grin:

LaDy_DaQnA
11-25-2007, 15:36
ei spoko tfa voob6te ne e problem i nevijdam za6to go krie6 ot priqtelite ti tova e ne6to s koeto edva li ne trqbva da se gordee6 i da go prevyrne6 v tvoi 4ar a ne da go krie6 q po bodro ili iska6 da ot onezi zagoreli moi i tvoi naborki (12 13 14 15 16) deto neiskam da im citiram svin6tinite

wasntme_
11-25-2007, 15:51
Срамно е да крадеш,убиваш и лъжеш. :)
Това е незаконно :grin:

mi... az v4era izlagah mama... ne kazvaite na policaite :oops:

xXxScreamxXx
11-25-2007, 17:03
LElele sramota na 15 i bez gadje


a sq seiozno - NE vijdam ot kakvo moje da te e sram pored men si e normalno ;) ;) iMA vREmE :-)

desi_bonbona
11-25-2007, 17:05
i az na tvoite godini si misleh, 4e 6te si ostana bez gadje, no ne e taka. sega iskam da se razdelq s 4oveka s kogoto hodeh, no toi ne me ostavq na mira. kogato doide to4niq 4ovek ti 6te go useti6 bez dori da si go tarsila.

Radeto_
11-25-2007, 17:28
Не трябва да те притеснява това, че нямаш приятел.И аз нямах до 18 години.И все пак не модата да бъдеш с някой е важна.Не ти трябва момче колкото да разказваш на приятелките си за него.Въпросът е ти как се чувстваш.Едно момче е нещо повече - той е който те подкрепя, споделя и провокира мечтите ти, кара те да летиш в облаците и да стъпваш на земята когато е необходимо, гони самотата(който не знае какво е самота не може да оцени по достойнство любовта).Спокойно мила - има време за всичко - дори когато ти се струва че ще си останеш сама още дълго време - грешиш - животът ни поднася изненади - остави се на вихъра - той ще те отнесе точно където трябва...

sladku_bebzi
11-25-2007, 17:54
Голяма работа...Баща ми е бил първото гадже на майка ми, а те са се срещнали като тя е била на 19.За тва да не ти пука :)

wasntme_
11-25-2007, 18:12
Срамно е да крадеш,убиваш и лъжеш. :)
Това е незаконно :grin:

mi... az v4era izlagah mama... ne kazvaite na policaite :oops:
axa........ ne4uva6 li sirenite kukite sa ve4e pred vas :shock:

4yvam 4yvam #-o deka da se kriq?.... :shock:

white_chik
11-25-2007, 19:20
Вече на няколко пъти,като някой има рожден ден,му пожелавам не много гаджета,а само едно,но да е истинско.Същото ти казвам и на теб,не е въпросът колко момчета са ти минали през ръцете,а да срещнеш момче,което си заслужава.Простаци под път и над път.ще си намериш един ден момче,имай търпение,на 15 си си все още лапе.

suantito
11-25-2007, 19:31
Всички казвате че нямало нищо срамно да си нямал гадже на 15, но всички сте имали как можете да кажете дали е срамно или не. Срамно си е защото обикновенно секи плаща данак обществен мнение, и желае удобрението на другите.Така че не минавайте с израза "ти си само на 15 и не е срамно че нямаш гадже".

vodka_f
11-25-2007, 19:49
аве да не ти пука няма за какво важното е да намериш точния човек,а кога ще дойде е без значение :wink:

emviii
11-26-2007, 07:40
Абе мила то няма лошо теен обществото се дели на две групи задрастеняците и яките ;) ти просто си от 1та група :smt001 Хаха няма лошо да си нямаш гадже ама виж сега ако не си се целувала вече нз... Щото аз иам приятелки дет не ходят с никой ама постоянно ги вартят момченцата по дискотата и купоните :---)
:arrow: Спокс то няма голямо значение и ти ще станеш човек ама просто теен годините ти ще са скучни :)
:arrow: лично мнение : хората дет се целуват за пурви пат над 16 години са ми мноо ненормални ... [-(

kifla
11-26-2007, 08:00
живота е пред теб и това,че на 15 още не си имала гадже не значи ,че тря се тръшлаш ...Живей си живота понякога без гадже е още по -добре ;-) ;-) :smt003

_BoSSy_
11-26-2007, 10:14
Имах такъв..ако мога да го нарека "проблем" , до 14 годишна възраст.После си намерих едно момче,скъсахме..сега съм с друг..
Няма нищо лошо,че си нямаш гадже..и кво като си на 15..има такива които до 18 нито са се целували,нито приятели са си имали,пък да не говорим за нещо повече от това..
Честно казано понякога ми се е искало да остана сама,писвало ми е на моменти от всичко и всички..
Ще доиде и твоят ред,спокоино..за къде си се разбръзала толкова.. :-P

NightDeSiRe
11-26-2007, 10:45
Напълно подкрепям мнението но Radeto_! :) Няма нищо срамно в това, че все още не си имала гадже! Срамота би трябвало да изпитват някои 13, 14 годишни пикли, които все още не знаят точното значение на думата "гадже", но броят на сексуалните им контакти е по-голям от броят на думите, които са си казали с гаджето. Те са за бройката! Незнам кой искат да впечатлят с това си държание. Доказват само липсата на себеуважение и морал :? Така, че мацка не се притеснявай за такива незначителни неща, не спирай да се усмихваш, защото кой знае може някой да се влюби в усмивката ти и ей ти гадже :smt003 и попни всичко с времето си! :)

kotity
11-26-2007, 11:43
Аз имам същия проблем.Понякога забравям за 1-2 дена, после пак се сещам и ми става супер гадно. :-# Например 1 момиче от моя клас(не е най-карасивата на света, а за ум да неговорим)цялото училище е хлътнало по нея.Наистина аз се смея на това, но ми се случва супер мн да й завиждам #-o Ще те посъветвам да имаш вяра в себе си и да се стремиш към момчето, което обичаш.Гаджето няма само да дойде при теб.Всичко с времето си :-)

EGG
11-26-2007, 11:47
Малка си. :-D Имай търпение. Няма да те оставят без гадже, гарантирам ти. Въпросът е да не залитнеш по когото и да е, само защото искаш да си с някого! Внимавай.

*B3b4ety*
11-26-2007, 12:59
Спокоино...има време..потрай още малко.. :smt003

HePeAJIeH
11-26-2007, 15:22
Няма нищо срамно в това! Има хора които още по-късно си намират гаджета.Не виждам защо трябва да те е срам като знаеш че приятелите ти няма да се присмиват.Колкото по-късно срещнеш любовта в тийнейджърските си години толкова по-добре! Вярно е може и да не си подготвена с приключени връзки но пък поне ще си достатъчно зряла за да разбереш какво е наистина любовта а не като днешните 13-14 момиченца които казват "Обичам те" по често от "Здрасти" и без дори да осъзнават колко силно е значението на тези две думи.Лека вечер и не се отчайвай! :wink:

WaPiSiMa
11-26-2007, 15:27
amm mi az sam v sa6toto poljenie macka ama...ve4e ne me interesuva jiveq si ivota i tfa e:P nema smisul da ti e gadny vsi4ko 6a se oprai :) =P~

wasntme_
11-26-2007, 15:28
Абе мила то няма лошо теен обществото се дели на две групи задрастеняците и яките ;) ти просто си от 1та група :smt001 Хаха няма лошо да си нямаш гадже ама виж сега ако не си се целувала вече нз... Щото аз иам приятелки дет не ходят с никой ама постоянно ги вартят момченцата по дискотата и купоните :---)
:arrow: Спокс то няма голямо значение и ти ще станеш човек ама просто теен годините ти ще са скучни :)
:arrow: лично мнение : хората дет се целуват за пурви пат над 16 години са ми мноо ненормални ... [-(

=D> \:D/ tooo4no [!] absolytno do posledniq simvol sam saglasna s tebe piLe :-D iiii... spodelqm li4noto mnenie 8-)

emviii
11-26-2007, 16:42
Няма нищо срамно в това! Има хора които още по-късно си намират гаджета.Не виждам защо трябва да те е срам като знаеш че приятелите ти няма да се присмиват.Колкото по-късно срещнеш любовта в тийнейджърските си години толкова по-добре! Вярно е може и да не си подготвена с приключени връзки но пък поне ще си достатъчно зряла за да разбереш какво е наистина любовта а не като днешните 13-14 момиченца които казват "Обичам те" по често от "Здрасти" и без дори да осъзнават колко силно е значението на тези две думи.Лека вечер и не се отчайвай! :wink:

хахах марио пак ща бия ! кви ги расиш много е важен социалния живот !!! е па нека срещне първата любовта на 20 :smt003

HePeAJIeH
11-26-2007, 19:08
Аз казвам истината.Не ми казвай че вече ти си срещнала истинската и единствената си любов! Много хора срещат любовта след като станат пълнолетни! Не е важно колко гаджета си имала! Важно е да срещнеш любовта!Лека вечер! :wink:





ПП Ех ех все мераклии да ме бият ей ей :-D

JoeBanana
11-26-2007, 19:20
ако сте грозни, шансът ви е след 20така http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

emviii
11-27-2007, 07:05
Аз казвам истината.Не ми казвай че вече ти си срещнала истинската и единствената си любов! Много хора срещат любовта след като станат пълнолетни! Не е важно колко гаджета си имала! Важно е да срещнеш любовта!Лека вечер! :wink:





ПП Ех ех все мераклии да ме бият ей ей :-D

Pile ti dobre li si to hubu za istinskata lubov hubu ama :) vij sq teengodinite si kak 6e gi prekara6 bez priqteli kuponi diskoteki sry ama gubi6 cqloto zabavlenie i kogato ve4e moje6 da se zabavlqva6 idva vremeto na iztinskata otgovornost ;)


"ако сте грозни, шансът ви е след 20така "
Mnooo dobro 8-)

hiro
11-27-2007, 09:33
Niama za kakvo da se panirash,na 15 e normalno da ne si pravil/a sex kakto i ne e nenormalno da si niamala gadge rano ili kusno shte nastupi momentut i shte imash no se otpusni prestani da mislish za tova zashtoto kolkoto pove4e mislish za tova tolkova pove4e shte se izgragda psixi4eska bariera koiato shte te spira da se otpusnesh koeto na svoi red shte ti prechi da si namerish gadge!