PDA

View Full Version : защо говории тъй еее



estrella
11-24-2007, 16:18
от един известен период приятелката ми се държи мн тъпо с мене ; :cry: :cry: :cry: мн ми е тъжно и нз ко да прая..... нещо мн се караме а принципно отдавна сме заедно вече -5-6 години,,и нз и днеска мн се скарахме каза ми че никога не съм била мислила за нея,,, не съм и била никва приятелка.,, нз що ми ги говори такива,,,нз ко да прая,,, мн ми е тъжно..

LaDy_DaQnA
11-24-2007, 16:27
emi nie kogato se skarame s nai dobrite mi fr-ki se izqsnqvame sedim qdosani 2-3 dni i se opraqme ot samosebe si

ThunderGoddess
11-24-2007, 16:43
Говорете по въпроса, питай я директно какво става.

JuSt_a_GiRl_Uk
11-24-2007, 16:53
от един известен период приятелката ми се държи мн тъпо с мене ; :cry: :cry: :cry: мн ми е тъжно и нз ко да прая..... нещо мн се караме а принципно отдавна сме заедно вече -5-6 години,,и нз и днеска мн се скарахме каза ми че никога не съм била мислила за нея,,, не съм и била никва приятелка.,, нз що ми ги говори такива,,,нз ко да прая,,, мн ми е тъжно..
pomisli da ne si q obidila s ne6to,da si q prenebregvala i tn. ako ne se seti6 fani q pitai napravo.......za kvo go prai :smt001 :!:

Подкерпям \:D/ \:D/

plami_sladurceto
11-24-2007, 17:05
spored men nqma kakvo da 4aka6 ot samo sebe si da se opravite..vapreki,4e i az pravq taka kato se vidite govori s neq ili napravo po telefona..a sam sig,4e 6te i minem aide stiskam palci kaji akkvo e stanalo