PDA

View Full Version : Закачливи смс-и!? ;)



mechtaq_za_teb
11-24-2007, 16:31
Съжалявам,че ви занимавам,но от 2 часа търся смс-и в нет-а и не мога да попадна на такъв,който да ми допадне.Ще се радвам ако ми помогнете.Търся някакъв по-закачлив будещ интереса...нещо по-различно от обикновените любовни смс-и.Моля ви напишете ако знаете подобен :) Някакъв,който просто не е толкова банален... ;)

BeBsItO
11-24-2007, 16:49
za gadje ili za svalka? :oops: ti trqbva

alehole
11-24-2007, 16:52
:)
"Тебе искам да докосна и до тебе в леглото да се просна..на ушенце да ти шепна и в ръце ти да трепна !"
:-)
"Един съвет - пази се! Една молба - не се променяй! Едно желание - не ме забравай! Една лъжа - не те обичам! Една истина - липсваш ми!"

:)
"Пожелавам ти много мацки, дебели пачки и 2 бавареца резачки!"
:-D
Ако се чудиш какво да правиш в този ден, що не вземеш да се влюбиш в мен?Аз пък ,още щом те зърна, тъпкано ще ти го върна!
:)
В този светъл страстен ден, ти пробуждаш звяра в мен!Искам те сега при мен, ела!За да ти разкрия любовта!
:arrow:
iska6 li droga,koqto rita kato kon ili iska6 da te blija kato bonbon,ili iska6 da te drysam kato kary4ka,za6toto s1m diva i p1rvezna ky4ka!!
:-P
Внимание!Този SMS носи добро настроение и за това се наслъждавай защото сега някои мисли за теб
;-)
Всяка сутрин желяеш да го почувстваш, да го духаш, да го допреш до устните си .... тогава горещата течност се излива в теб .... Ето това е насладата от КАФЕТО !!!
:D


абеее дано някой поне да са ти харесалиии :grin: :-)

*k!Ss Mэ эVэrYwhЭrЭ*
11-24-2007, 16:53
Ako si izmoren - si pochini.Ako si samoten...ela pri men :P

Ti si arestuvan!Prichina: zavyrtq mi glavata!Prisuda: da bude6 zavinagi s men!

Chestito! Specheli konkursa "Nai-krasivo mom4e". Pecheli6 no6t s men!

ako tursi6 takiva moga da ti dam o6te :---)

mechtaq_za_teb
11-24-2007, 16:56
Ako si izmoren - si pochini.Ako si samoten...ela pri men :P

Ti si arestuvan!Prichina: zavyrtq mi glavata!Prisuda: da bude6 zavinagi s men!

Chestito! Specheli konkursa "Nai-krasivo mom4e". Pecheli6 no6t s men!

ako tursi6 takiva moga da ti dam o6te :---)Да,много ще съм ти благодарна ако напишеш още някои...
И пропуснах да кажа:за гаджето ми е ;)

чакам още предложения. ;)

BeBsItO
11-24-2007, 16:56
:shock: :shock: :shock: tiq sa mn banalni we hora... spored men sa ostareli i tapi. daite da izmislime ne6to novo :D mislq mislq.....

koalka
11-24-2007, 17:02
Точно, за да е необикновен - не го търси в нета, а го измисли сама.

FunkyFresh
11-24-2007, 17:09
Както се каза преди мен тея са изтъркани измисли нещо ти тъкмо ще го впечетлиш,а и няма да има втори като него ше е уникат :P

*k!Ss Mэ эVэrYwhЭrЭ*
11-24-2007, 17:10
Zagubih si klucha otvkyshti.Moga li da doida pri teb?

Hei!Ste se obadq v policiqta....Ti mi otkradna syrceto!!!!

Kazaha mi,che celuvkitre pravqt horata staslivi...Iskash li da te napravq mnogo 6tastliv?

Lubovta e igra, v koqto ima 2-ma pobediteli.Iskash li da mi bydesh protivnik?

Ako poznaesh koq sum ste poluchish ot men 57483564653468574654356435 celuvki :P

Surceto mi ne e puteka da minesh i da si zaminesh.Surceto mi ne e kamina da doidesh i da se stoplish.Surceto mi e HRAM I vlezesh li ostavash TAM!

uSe6tA6 lI?!...O4Ite mI sAmO TeBe gLeDat...RaCete sAmO tVoQtA pReGrAdKa JeLaQt...TI Me kArA6 dA Se 4yVsTvAm dObRe!...sArCeTo mI SaMo zA TeB kOpNeE!...Ne,ToVa Ne E IgRa,NiTo lAjA!...ToVa e SaMo LuBoVtA!!!

Kakvo e Jivota? Jivota e Lubov. Kakvo e Lubovta? Lubovta e Celuvka. Kakvo e Celuvkata? Ela tuk da ti pokaja

Nejno, nejno me dokosni I pojelai ot men vsichko ti!

Ako me obichsh ste mi pratish sladko syobshtenie!

partychild
11-24-2007, 17:50
Edin savet - lqgai da spi6
edna laja - 6te doida pri teb
edna istina - 6te te skasam ot sex
edna podrobnost neznam koga
_______________________________
mejdo 23:00 i 01:00h 6te se izvar6i prestaplenie: jertva - ti izvar6itel - az mutiv - LUD SEX badi to4en !!!
_________________________________
6te izglejda6 dobre ako svali6 2 kg spored men drehute ti tejat to4no tolkova
_________________________________
ela v leglo ot rozi da smenim razli4ni pozi na kama sutra da igraem ot lubov da se omaem
:-D 8-)

MoHuTo
11-24-2007, 18:12
Ако искаш да не е банално и изтъркано най-добре го измисли сама. Недей пита нас, не ние ходим с гаджето ти, ти най-добре трябва да знаеш какво искаш да му кажеш :wink:

rakiQ
11-24-2007, 18:48
мн ги мразя тея лигави смс...

Diggity
11-24-2007, 19:17
Тия лигавни най ги мразя.

vvs_go
11-24-2007, 21:18
dobre be 6to prosto ne izmisli6 ne6to originalno koeto e svyrzano s vas i s ne6to koeto ste prijivqli

Blab
11-24-2007, 21:28
“Мислиш ли си за мен в три през нощта, защото аз да!
ПП:И в два също.”
:D Здрава е е*ати пича. =D>

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-25-2007, 06:40
“Мислиш ли си за мен в три през нощта, защото аз да!
ПП:И в два също.”

Това е готино, може да го пробвам :D

hiro
11-27-2007, 09:56
Za gadje ili za svalka?