PDA

View Full Version : Как да изтрия...skype



648541
11-24-2007, 17:06
hora kak da iztriq abonatite na koito sum vlizala v skype...pomnq 4e ima4e ne6to s skriti papki ama ne pomnq kude be6e..molq vi se mn e spe6nooo....helpp :(

RunawayLove
11-24-2007, 18:05
mi ne sum sigurna ama dokolkoto te razbrah, mai trqbva da si instalira6 skypa nanovo :( i trqbva da iz4eznat....

Forslor
11-25-2007, 20:15
mi ne sum sigurna ama dokolkoto te razbrah, mai trqbva da si instalira6 skypa nanovo :( i trqbva da iz4eznat....
Пълни глупости мойто момичИ!



Виж линка : --->
http://forum.skype.com/lofiversion/index.php/t16359.html

Научете се един път за винаги да ползвате търсачка!

oTPoBHa
11-26-2007, 12:45
баси кат не разбирате от компютри знаете само да влезете в скайп да си початите доволно и да гледате филми и да слушате музика НЕ си копувайте бе ! тва ми напомня един комшия дет му давам интернет.. купи си пц чисто ново 2гигахерца 100гигабайтов диск след един месец вика спирай ми нета развалих си псто .. качвам се горе глеам той го е задръстил с некви програми десктопа му беше ПЪЛЕН с икони имаше програми, инсталирани поне по 10 пъти и ми вика ей тая папка в ц уин не ми аресва искам вика да я преименувам . .. . .. . . ... . . бааахти хората бе заеби ти прошляк тъп там бонбонена мацка ли квот беше не се ли сещаш че има един бутон в старт менюто "адд ор ремуув програмс" влизаш ей там и казваш "ънинстал скайп" ! пък има и още един начин - към някои програми (ама не към всичките) има един файл "ънинстал" натискаш го него и пак прави същата работа.
Но да триеш системни или програмни папки е така, само примерно щото не искаш мама и тати да видат с кви чичковци си си писала или ПРОСТО щот не ти харесва как седи, по-добре си купи един стар компютър със стар уиндоус ехе имаше едни уиндоус 3.11 това е от 90 и 1-2-3 да се поупражняваш на него, така колкото да свикнеш ДА ГО ПОДРЕЖДАШ да речем, тогава си зимай скъп компютър , поне ше си на сметка повече 8-) 8-) а ако тоооолкова искаш да си изтриеш чатовете, има един бутон делийт хистори.. натискаш и си щастлива !

п.с. бе рядко влизам в тоя раздел и почти не пиша тука ама тва мнение направо ми отреза главата 8-) 8-) 8-)

Forslor
11-26-2007, 13:33
oTPoBHa - Aлоооооооооооооооо ти изобщо знаеш ли за какво става въпрос ? :shock:

Толкова писане изписа и то за нищо. Какви са тези глупости ,че ще ти се бъгне пс то ако изтриеш саморъчно дадените файлове, а именно тези които принадлежат на логвалите се юзъри в скайп ..та техните юзър неймс..... НЕ HISTORYYYYYYYYYYTOOOO ?
Никой не е казал да тършува из папката на WINDOWS и да трие каквото и падне или пък да "пренарежда" както се изрази. Изобщо си се чудя на акъла ,защо съм се заел да ти обяснявам нещо като си личи ,че не разбираш нищо. :neutral:

oTPoBHa
11-26-2007, 18:36
oTPoBHa - Aлоооооооооооооооо ти изобщо знаеш ли за какво става въпрос ? :shock:

Толкова писане изписа и то за нищо. Какви са тези глупости ,че ще ти се бъгне пс то ако изтриеш саморъчно дадените файлове, а именно тези които принадлежат на логвалите се юзъри в скайп ..та техните юзър неймс..... НЕ HISTORYYYYYYYYYYTOOOO ?
Никой не е казал да тършува из папката на WINDOWS и да трие каквото и падне или пък да "пренарежда" както се изрази. Изобщо си се чудя на акъла ,защо съм се заел да ти обяснявам нещо като си личи ,че не разбираш нищо. :neutral:

не пич, прекрасно знам закво стаа въпрос, но просто ти не можеш да разбереш шибания пример който давам :D :grin:

мале ше умра :razz:

Forslor
11-26-2007, 20:22
Примера ти е до началото на 2 рото изречение от там нататък са хаотично избирани думи събрани на куп, мъчещи се със сетни сили да изградят някакво подобие на текст . :)

И тъй не виждам смисъла от твоя пост след като дадения юзър е попитално точно и ясно (изключвам заглавието на темата) какво иска да направи. :-s

MauMyHkaTa
11-27-2007, 00:03
Аз искам да питам пак по темата... Не мога да открия тази папка "Applications" :neutral: Вписана съм като администратор, последвах няколко пъти съветите и начините за откриването й от дадения по-горе английски форум... за съжаление без успех. Да добавя също, че пуснах да ми се покажат (и се показват) скритите папки. Къде греша или ако наистина е възможно да не мога да я открия, поради липсата й наистина, какъв е другият вариант (ако има такъв) да се премахне Скайп акаунт от листата за акаунти в него?

EternalSilence
11-27-2007, 06:21
Примера ти е до началото на 2 рото изречение от там нататък са хаотично избирани думи събрани на куп, мъчещи се със сетни сили да изградят някакво подобие на текст . :)

И тъй не виждам смисъла от твоя пост след като дадения юзър е попитално точно и ясно (изключвам заглавието на темата) какво иска да направи. :-s

"Безкраен брой мамуни, пишещи на безкраен брой пишещи машини в крайна сметка ще напишат пълните творби на Шекспир" - ей на тва ми напомня твойто определение 8-)

Forslor
11-27-2007, 13:16
Аз искам да питам пак по темата... Не мога да открия тази папка "Applications" :neutral: Вписана съм като администратор, последвах няколко пъти съветите и начините за откриването й от дадения по-горе английски форум... за съжаление без успех. Да добавя също, че пуснах да ми се покажат (и се показват) скритите папки. Къде греша или ако наистина е възможно да не мога да я открия, поради липсата й наистина, какъв е другият вариант (ако има такъв) да се премахне Скайп акаунт от листата за акаунти в него?


C:\Documents and Settings\пишеш името на акаунта си в Windows\Application Data\Skype

MauMyHkaTa
11-27-2007, 14:43
И тази папка проверявах неведнъж - и там нямаше.
В "C:\Documents and Settings\"Username"\Application Data " имам само 2 папки ---> "Identities" & "Microsoft". С 2 думи - папка "Skype" липсва.
А като се върна съответно в: "C:\Documents and Settings\multiskype :smt104 \Application Data\Skype" там имаше няколко папки с имена на други акаунти, които (папки) след като изтрих и вписах Скайпа си наново, отново въпросните акаунти си стояха там. :neutral: #-o