PDA

View Full Version : ПОМОЩ! Любовта боли :(



sechi_91
11-24-2007, 17:08
Значи аз съм на 16 години от София! И имам сериозен, поне за мен сериозен проблем :(. Значи не знам как да го кажа защото за първи път ще пиша подобно нещо! Аз не мога да си намеря приятелка от доста време :(. Поради лош късмет в класа ми има само момчета и "Гей" не е алтернатива!!! Приятелите ми са разпръснати на всички посоки в София ! По някога ходиме на кино, но попринцип никога не излизаме! Само приятелите ми във Враца до някаква степен ме разбират, но и те немогат да ми помогнат кой знае какво защото и те не са имали приятелка от дълги времена :(.
Проблемът ми е следният !
Запознах се с една съученичка от съседния клас по Skype. Виждал съм я преди, но не ми е правила впечатление. В момента в който почнахме да си чатиме аз се влюбих в нея! Чатихме си много когато се засичахме, но в училище си казвахме само "Здравей!". Един ден реших да я поканя на кино отидох там и я попитах, но нещо ми стана и преграхнах. Та попитах я аз и тя ми отговори : "не знам" ;(. Стана ми малкко гадно се пак това е женския лек начин да се каже "не" но продължих да й пиша, но от онзи момент като че ли тя спря да ми отговаря. Реших че е безнадежден случай затова реших да я забрявя. Завърши учебната годината, започна лятната ваканция! Всичко беше добре но от време на време се появаше един сън в който я сънувах (Идваше при мне и ми се сбъдваше мечтата да хода с нея )! След такъв сън винаги ми ставаше гадно - държеше ме мисълта за поне 5 дена, след това съомявах пак да се варна към живота! Завърши Ваканцията, Завърши Стачката и тогава започнах да се засичам с нея! Разбрах че немога да живея като игнорирам чувствата си и сега се чуда как да я заговоря извън тъпия интернет. Аз наистина искам да оправя неща! МНОГО ВИ МОЛЯ кажете 2-3 съветчета какво да и кажа, как да й се обесня в любов! Преварително благодаря и очаквам отговори най вече от момичетата нали момиче е причината да напиша тази тема се пак ! 8-[

plami_sladurceto
11-24-2007, 17:13
ami az sam malka na 13 sam,no pri nas ponqkoga e pla6e6to da ti priznaqt 4ustvata si ako ne si i simpati4en prosto nqma kak...moej bi da se opita6 da zapazi6 4isto priqtelski otno6eniq s neq a sled tova znae6 li priqtelstvoto moje da stane lubov.mn mi e gadno,4e ne moga da ti dam opredelen savet... aide uspeh4eta i pi6i kakvo e stanalo...stiskam palci :wink:

djeini
11-24-2007, 17:19
Em vij kakvo sladuk malko mi e stranno tova tvoito vlubvane ama...se pak .Zna4i primerno napi6i si na skype ne6to milo za lubovta nie momi4etata obi4ame takivi raboti.Posle primerno i pi6i 4e iska6 da otidete na kafe sled u4ili6te,pitai q da li moje.Ako da super sled kafeto idva kinoto,posle diskotekata i t.n.Ako kaje ne ili neznam pitai koga moje za drug den drugata sedmica nastoqvai.Ako tq ti kaje vuv vtornik ti kaji 4e 6te si malko zaet primerno za 4etvurtuk po-durpai se malko.Be vloji uset sq az ne q poznavam.Dano ne6to se polu4i :)

sechi_91
11-24-2007, 17:29
От много време не сме контактували и това нещо да и се натреса веднага с покана за кафе като че ли не ми се струва добра идея, но благодаря се пак за съвета djeini :)

djeini
11-24-2007, 17:34
Ol az re6ix 4e xm kato tolko q xaresva6 e togava neznam vkraina smetka razbrax 4e ste priqteli .Togava neznam aide kusmet :-D

otka4ena
11-24-2007, 17:44
Хрумна ми една идея докато четох поста ти.Може да си напишеш на скайп нещо много тъжно за любовта,да речем как винаги наранява...тем подобни.Така да стои 1-2 дена за да си сигурен,че ще го види.След което й се включи и я питай има ли малко време да поговорите,щото ти е мн кофти и имаш нужда от съвет.Измисли няква история,че лятото си се влюбил в някое момиче,ходили сте дрън дрън,а се оказало накрая,че си има и друг приятел,нещо такова.Сподели й го и й кажи,че имаш нужда от съвет,т.к.едно момиче би дало най-компетентния съвет и ти трябва приятелска подкрепа.Целта е да и покажеш,че не я харесваш,а искаш само да се приятели,след като преди време се е стреснала от предложението ти за кафе.Голяма е вероятността да започнете да си чатите по-често.Да и покажеш,че си добър и чувствителен,щото момичетата харесват това.В последствие можеш да доукрасяваш историята.Да речем "Олее днес ми прати смс,че иска да ме види,какво да правя дрън дрън..."Със сигурност ще имате теми за чат.А както ти си се влюбил в нея по скайп,може и тя да се влюби в теб.В крайна сметка няма какво да губиш.Надявам се да съм била полезна =;

Harum_Scarum
11-24-2007, 18:17
Начи виж ся ко ще те посаветвам:
1.Направи си ое скъпе и и пи6и от там като да не започнеш сс изречението"аи да ходим" ми базикчета и т.н.
2.Удобно ся за Коледа да и подариш нещу малко дет да мнамеква многооо малко така да загатва само нали разбираш
3.Вече как да я поканиш няма ко да те саветвам тостава от само себи си и успех!!!!!