PDA

View Full Version : Харесвам го, но той харесва друга. да му кажа ли?



'milenka'
11-24-2007, 17:16
Имам голям проблем и ви моля да помогнете.Та...
Харесвам едно момче и доскоро си мислех че и то има нчкъкви симпатий към мен(в смисъл закача се и се държи по-особено,дори повечето ни причтели взеха да ме закачат че той наистина ме харесва),но един от мойте причтели ми каза че той харесва едно момиче от компанията(когато аз отворя тема за въпросното момиче той казва доста гадни работи за нея).Сега въпросът е че незнам какво да правя и немога да попитам някой от компанията,защото знам,че ще се разчуе сред всички.Дайте ми идея,защото съм отчаяна.. :-# чудя се дали да му кажа или да изчакам и да видч какво ще стане(проблемът е че ако чакам сигурно нищо нчма да стане).Моля ви кажете как вие бихте постъпили и какво бихте аправили?

т.7
krem4et0

BuBi008
11-24-2007, 17:19
ako iskash da budesh s momcheto govori napravo s nego che takiva raboti chuti ot nqkoi si tam sa mnogo otnositelni.... budi otkrovena i direktna s nego

desi_bonbona
11-24-2007, 17:22
i az sam na menenie, 4e trqbva da govori6 li4no s nego. ne si igraite na razvalen telefon, ediniq tva kazal, drugiq drugo 4ul, tretiq ni6to ne razbral ;)

djeini
11-24-2007, 17:31
i az sam na menenie, 4e trqbva da govori6 li4no s nego. ne si igraite na razvalen telefon, ediniq tva kazal, drugiq drugo 4ul, tretiq ni6to ne razbral ;) Mda to4no taka govori si s nego za6toto ina4e drugite mogat i da vi precakat priqteli priqteli ama, to az ot opit go znam tui 4e

otka4ena
11-24-2007, 17:33
Аз мисля,че трябва да изчакаш малко,щото ако го попиташ директно и ,ако се окаже,че не те харесва,а харесва онова момиче,ще се получи много кофти,както за теб,така и за него.А и в крайна сметка сте в една компания,предполагам често се виждате.Наблюдавай внимателно действията му към теб,ще си проличи ако те харесва:)

sechi_91
11-24-2007, 17:34
Ми да ти кажа съвет от момче! ( не съм някъв Playboy), но съм на мнение че ако момчето те обича е редно то да направи първата крачка, а ти ако искаш да ускориш нещата можеш да по флиартуваш с него :P

Harum_Scarum
11-24-2007, 17:39
Аз мисля,че трябва да изчакаш малко,щото ако го попиташ директно и ,ако се окаже,че не те харесва,а харесва онова момиче,ще се получи много кофти,както за теб,така и за него.А и в крайна сметка сте в една компания,предполагам често се виждате.Наблюдавай внимателно действията му към теб,ще си проличи ако те харесва:)
\:D/

RunawayLove
11-24-2007, 18:01
oh bqh s edin koito iska6e da si govorim direktno za takiva raboti...i mnogo puti me e lugal gledaiki me v o4ite...taka 4e po-dobre gledai kakvo pravi v kompaniqta i si preceni :-|

INF3RNO
11-24-2007, 18:14
Zdr zna4i vij pro4etox problema ti kakto i pro4etox i komentarite.Napravi mi vpe4atlenie komentara na "otka4ena" Zna4i i sum suglasen i ne.Suglasen sum poneje moje da e kofti posle i za dvama vi ako se vijdate 4esto kakto tq spomena.Ama puk ne sum suglasen s tova da 4aka6 i da gleda6 kakvo toi 6te napravi.Zna4i,ako iska6 ne6to bori momi4e !!!! :evil: Slu6ai me !Zna4i ne na prazno sum si slojil takuv nick.Poneje jivota mi e minal v taga i mnogo bolka.Postoqnno se 4uvstvax,4e sum v ada i sum nakazan za ne6to (INFERNO-ad,pakal ozna4ava da poqsnq samo)Taka de otplesnax se za sec.Izvini me!
Misulta mi be6e.Xvani go na tqsno samo nego i pod formata na bazik mu podxvarli,4e iska6 toi da te zavede na bar4e samo vie 2-ta da ste si.Vij go ako se durpa ne6to zna4i ima ne6to takova ,4e si pada po druga.Ako se suglasi tova 6te e tvoq zlaten 6ans da mu podxvurli6,4e toi ti e mnogo simpati4en ili tam nz kakvo o6te i da vidi6 toi kakvo 6te ti kaje.Prosto tova e mom4e toi nqma da te izgleda na krivo.Moje da e 6okiran ili ne6to ot sorta,no opredeleno 6te govori s teb.Ne 4e iskam da kaja ne6to ama vie momi4etata ste takiva kudeto pove4e skastrqte na momenta i posle 4ovek da se 4udi kvo da vi kaje do kraq na sre6tata vi.Taka,4e tova e moqt suvet.Kafence-mafence i go xva6ta6 na tqsno da govori6 na 4 o4i s nego.
Kakvo ima sega pritesnqva6 se ako stane ne6to posle da ne bi da ti e kofti kato se vijdate li.Ami vij sega.Ti ako si dostatu4no obeditelna i go predizvika6 s ne6to na koeto toi ne moje da otkaje prosto ti e v kurpi4ka vurzan.Ne te znam kakvo predstavlqva6,no nqma da e lo6o da se oble4e6 mnogo qko i dori kato te izpra6ta do vas da si podade6 mucunkata za celuvka.Toi sam 6te se oburka i 6te po4ne da si pada po teb.Naposleduk ni6to po qko ot tova nqma za men edno momi4e da me svalq.Kazvam ti go kato mom4e.Prosto imam simpatii kum nqkoi priqtelki ama tiq koito me zaka4at i dokato gledam na strani me iznenadvat s nqkoq celuvka tuk tam otka4am napravo :) (straxotno mi stava)
Dano sum ti pomognal sladurano

Presley
11-24-2007, 22:50
Стига глупости.Какво ще чакаш ?С чакане до никъде няма да стигнеш.Действай.Кажи му ,че го харесваш.По-добре да пробваш,отколкото да си трайкаш и да се спотайваш като бълха.. :D Послушай ме ;-)

Jesssy
11-24-2007, 23:19
Най-доброто решение на поблема според мен е да говориш с него и да му приэнаеш эа чувствата си.Найстина е тъпо да си мълчиш!Накрая нищо няма да стане и ще ти е кофти и ще те е яд ,ме си мълчала.Вямаш какво толкова да губиш.пък и ако не ти провърви,поне ще си опитала.По-добре да пробваш ,отколкото да седиш и да си в неведение,чакайки нещо,което и ти не энаеи точно кво е!
Давай смело :!:

kifla
11-25-2007, 00:56
прави се ,че не ти пука от закачките му и ще видиш ако той иска да е с теб ще ти каже ,че те харесва ако не ... успех с другите! \:D/

make`me`high
11-25-2007, 01:18
Стига глупости.Какво ще чакаш ?С чакане до никъде няма да стигнеш.Действай.Кажи му ,че го харесваш.По-добре да пробваш,отколкото да си трайкаш и да се спотайваш като бълха.. :D Послушай ме ;-)
подкрепям \:D/

Mimi151
06-26-2016, 12:17
От месец харесвам едно момче. Проблемът е че той е най-добрият ми приятел и не съм сигурна,но мисля че харесва друга.
Стах ме е, че ако му призная той може да не изпитва същото и може да се отдалечим един от друг.
Преди всичко той ми е приятел и не искам това да се променя!!!
Какво да направя?!

style$
06-27-2016, 18:09
Налице е конфликт между разума и сърцето.
Емоциите ти казват едно, а умът ти казва нещо друго.

http://media.tumblr.com/tumblr_ljokfjpYz91qd0a0w.gif

Резултатът е колебание.Има възможност за известно разминаване между твоите вярвания и истината.
Може би искаш да намериш най-лесния начин на дилемата, и не искаш да поемеш отговорност за действията си...
Но никога не можеш да знаеш реакцията на другия, ако не опиташ!
Това може да доведе до разочарование/отхвърляне.
Приемайки доминираща роля, обикновено означава,че искаш твоя партньор/приятел да се промени, за да те удовлетвори и това може да постави силен натиск върху него.
Разбери своите желания и импулси, защото те контролират емоциите и създават проблеми, които са разрешима, ако си готова да се конфронтираш.
Винаги, изборът е твой; потенциално можеш да разрешиш директно емоциите си, с които обикновено се сблъскваш в отношенията с въпросния приятел, или можеш да продължиш с надеждата, че те ще се разрешат от само себе си...
Избери най-доброто за двамата(за теб и твоя приятел)!
Успех!