PDA

View Full Version : една незабравима любов......



sexymalinkaa
11-24-2007, 22:15
Zdraveite ... iskam da vi popitam neshto s koeto pove4e nemoga da traq i neznam kakvo da pravq....obi4am edno mom4e ot 6 meseca a toi dori ne mi obrashta vnimanie..znae 4e go obi4am no prosto me drazni s drygi momi4eta nqkoi put pak me kara da si mislq 4e go haresvam i neznam kakvo da pravq vsi4ki mi kazvat da go zabravq no nemoga... :(
Заглавието на темата трябва да е на кирилица :!: :!: модерирано от devil_girls_

Presley
11-24-2007, 22:37
6 месеца са нищо.А и е глупаво да твърдиш ,че обичаш някого ,с когото не си имала връэкаЩом въпросното момче энае,че го харесваш и не ти обръща внимание е ясно-чувствата ви не са споделени.
Хората правилно ти каэват да го эабравяш.Лесно е да се каже,но доста често трудно да си иэпълни.Как да стане това,не мога да ти дам съвет,няма рецепта.
:D

Bella_77 *`
11-24-2007, 22:49
6 meseca naistina ne sa chak tolkova mn vreme, che da se bezpokoish. Vig 5 godini da minat, veche moge :D Vse oshte ne e kusno da osuznaesh, che tova momche qvno ne te zaslugava, ako tulkuvam pravilno dumite ti (toi te kara da si mislish, che i toi te haresva) no nadali e taka.. Shtom se opitva da te drazni, znachi e idiot, ili neosuznat puber, kakto shtesh go razbirai.. No ne mislq, che si zaslugava da se tormozish za takova suzdanie, ostavi go tam da se prevuznasq s drugite momicheta, a ti vmesto da mu pravish kefa, vzemi se v ruce i se poogledai za drugi po-svestni momcheta i si hvani edno ;) Shte namerish nqkoi mn po-dobur! Osuznai se, dokato ne ti e vzel akula i budi shtastliva!!! :):) Kusmet, momiche :) Dano ti provurvi! :)

Jesssy
11-24-2007, 23:28
еми то 6 месеца не съм малко,ама ни са и много.
Щом не ти отвърща и си се эадява с други момичета ,эначи не се интересува от теб.Примири се и намери друг обект ,къмв който да насочиш вниманието и енергията си :-)

russianmafiaboss
11-24-2007, 23:32
няма смисал
ще се наложи да си намериш друг

kifla
11-25-2007, 00:37
6 месеца 6 ама тя го обича и затова ще ти е съпер гадно докато осъзнаеш,че всъщност не си е заслужавал! :evil:

make`me`high
11-25-2007, 01:43
забрави го и продължи напред,той не те заслужава

*B3b4ety*
11-25-2007, 05:20
Zdraveite ... iskam da vi popitam neshto s koeto pove4e nemoga da traq i neznam kakvo da pravq....obi4am edno mom4e ot 6 meseca a toi dori ne mi obrashta vnimanie..znae 4e go obi4am no prosto me drazni s drygi momi4eta nqkoi put pak me kara da si mislq 4e go haresvam i neznam kakvo da pravq vsi4ki mi kazvat da go zabravq no nemoga... :(
Заглавието на темата трябва да е на кирилица :!: :!: модерирано от devil_girls_

ОБИЧАМ не е ли мало преситена дума споредмен да !!!Аз няма да ти казвам дали да го да го забравиш или да продължаваш да продалжаваш да го харесваш!! Помисли дали заслужава!!

Zira
11-25-2007, 06:02
Ами да 6 месеца не са малко,но не са и много.Например аз обичах едно момче 4 години,в началото и той ме харесваше но после се отдалечихме един от друг заради една лигла...ама няма значение.Ако въпросното момче наистина не те харесва ще трябва да го забравиш,защото не си заслужава да страдаш повече :wink:

koalka
11-25-2007, 07:14
Дава ти напразни надежди и нарочно те здразни, защото знае, че го обичаш...гадно е, да.Затова най-добре се прави, че нищо нямаш към него, дори и да го обичаш.Като те дразни не му обръщай внимание и т.н.В един момент ще престане, а ти се опитай да го забравиш.

alkobalko
11-25-2007, 07:14
Явно момчето не иска да е с теб щом се държи така. За 6 месеца и то без връзка е малко пресилено да твърдиш, че го обичаш. Може наистина да го харесваш, но нищо повече. А щом той се държи така, просто го забрави.

Manic_Panic
11-25-2007, 07:41
Незабравима?! Ооооо всичко се забравя с времето... особено пък тези 6 месеца и то без връзка... работата е там, че ти го харесваш толкова много (не бих използвала думата обичам), че следиш всеки негов жест и правейки знак,че го интересуваш ти пак на ново се заблуждаваш. Той просто се е*ава с теб, прави му кеф да гледа как някой е привлечен от вниманието му и може да се държи, както си иска с него. :?