PDA

View Full Version : Под влиянието на.....



Special K
11-24-2007, 23:21
Разкажете някоя странна история на която сте бил/била свидетел със хора под влиянието на психоактивни вещества......
Например аз си спомням как веднъж трябваше да си изкарвам свидетелство за съдимост на гъби + МАО инхибитори +коз......Няма да ви казвам как съм се оправяла.......Само си спомням всички как ме гледаха..... 8-)
Веднъж бях много много вътре в дупката от екстракт на DXM + Диазепам и ме спряха за проверка.......бях толкова извън реалността че трябваше да обещая на сините момчета че ще се прибера......Е после разбира се продължих с разходката си.....
На последна спирка на трамвай един тип направо си сготви и се уцели без да му пука от нищо....... :D
Веднъж бях на концерт и едно момиче се търкаляше по земята и крещеше "Ах хахаха колко съм хахаха щастлива".......На същия този концерт един мои приятел прекали много със субстанциите и постоянно си говореше под нос за толкова важната мисия която трябва да изпълни и честичко прибягваше с някоя чанта в гората на близо....след някое време към сутринта го видях да спи прегърнал една кожена такава.....Изобщо се сещам за толкова много историики от лудата ми младост......Споделете и вие....
:D :-)

Special K
11-24-2007, 23:40
Имали сме колкото и да е странно, някой не ги спестяват дори на момиче......но им липсват така трайният спомен от истинският трип както и обогатяващият духовно аспект......Също така влиянието им върху мирогледа за света е минимално...... :-)

basson
11-25-2007, 07:39
А най-страшното е, че говориш с гордост за наркоманията си.. :shock:

Направо те съжалявам, защото сама не можеш да се видиш отстрани колко си пропаднала.

bungle
11-25-2007, 07:58
трипове след приемане на кубинки перорално имали ли сте???

Въпрос поставен много на място.

WILD__BOY
11-25-2007, 09:07
Не е лесно да си наркоман

Blacklisted
11-25-2007, 09:27
Всъщност е супер лесно...

Special K
11-25-2007, 10:48
Нямам нужда от съжаление......то не променя нищо.......Пак ще повторя че използвате тази думичка(наркоман) крайно неправилно......Наркоман означава индивид ЗАВИСИМ от дадена субстанция.......А пък аз съм много далече от зависима към каквото и да било освен(признавам си) тревата....... :D

Special K
11-25-2007, 11:17
Ако един човек се интересува от литература и не спира да чете, това зависимост ли е според теб ?......Зависимост е когато не си набавиш нещото към което си зависим да боли...... :D Или да имаш проблеми със социалната интеракция.......Интереса към едно нещо не е зависимост.....Още повече че изрично съм казала че това са истории от миналото ми.....Не можем да говорим за употреба, защото отдавна съм спряла да се занимавам с нещата които съм искала и съм преценила че е по добре да остана само с някои натурални.......Това не ми пречи да имам спомени както добри така и лоши....... :-D

Special K
11-25-2007, 11:28
Ако не си чел днес например няма да тръгнеш да търсиш какво да продадеш за да си купиш книги нали ? Няма да изпитваш физически дискомфорт от това или да не можеш да мислиш за нищо друго.....Не мисля че можем да говорим за зависимост....

Special K
11-25-2007, 11:41
Разбира се тук си прав.......но какъв е тогава проблема от една такава зависимост ако не ти вреди ? Освен може би морален..... :D

basson
11-25-2007, 16:44
Мацка, както и да го въртиш и сучиш, си оставаш наркоман. Вместо да се оправдаваш, недей да парадираш с това.

Ползвала била 'натурални продукти'. Ха-ха, това, че се друпаш с хапове, продаващи се по аптеките мислиш, че не те прави такава?!

Special K
11-25-2007, 16:48
Откъде по дяволите знаеш какво взимам.....Вече ми е ясно че не знаеш какво е наркоман затова не засягам тази тема.......Къде съм споменавала че взимам хапове от аптеката ? Почва да ми се изяснява и че не разбираш от субстанции но още не съм съвсем сигурна......

basson
11-25-2007, 16:50
Е, не съм навътре в нещата като теб.

Special K
11-25-2007, 16:54
Повярвай ми по добре ти е така........живота се усложнява неимоверно когато разбереш някои неща.......

slarutan
11-28-2007, 13:10
та да се върнем към темата