PDA

View Full Version : моля помогнете....



pi0neer
11-25-2007, 02:34
амии ся проблема е следния.. понеделник бившата ми има рожден ден.... та тей де от 7 месеца ходи с друг но аз още я обичам ама той е супер педал и много я ревнува и немога да и подаря подаръка който исках.... та моля ви да ме саветвате какъв смс да и пиша за рожденния ден... някакаъв такъв мил да е да и показва че я обичам но също да и желай дълга връзка с сегашния и приятел :) 8-[

модерирано от devil_girls_ по T.7. от правилата :!: :!: :!:

uname
11-25-2007, 02:37
Интересно ми е защо, след като той ревнува не можеш да и подариш подаръка си ? А за SMS-а, напиши и тва което чувстваш

*B3b4ety*
11-25-2007, 04:58
Дай го без той да я види или да рабере :? Кав е тоя да ти кава к`во да праиш и к`во да не :( Разкрии и чувствата си .Подобре на живо отколкото на СМС .На мен ако ми напишеш СМС в който да си си разкирил чувстата аз ще си помисле чеси базлю :smt104

pi0neer
11-25-2007, 10:37
em .. i az bih iskal da i podarq neshto.. no nqma kak dori da ne razbere koga sum i go dal sha razbere che sum i podaril.. neshto i sha q nakara da go hvurli na jivo pak nemoga da i go kaja shtoto e mn revniv i spr mn sha sa karat... snoshti vv diskotekata samo shtot me poglednala... sa skaraha nz.. :-s

djeini
11-25-2007, 10:41
E togava ot kude si siguren 4e nqma da pro4ete sms i pak :-k da se skarat.
P.S.:Tq nqma li skype 4estiti i po skype we

sexa_na_kompleksa
11-25-2007, 11:01
Щом се карат толкова често и то за такива дребни неща значи нещата не вървят.Дали причината си ти ? Дали и тя изпитва още нещо към теб ?
Относно рожденния й ден - ако имаш желание, ще измислиш как да й дадеш подаръка - дали ще отидеш до тях и ще я сабудиш точно в 12 да й го дадеш или пък да е най-натрапчиво пред очите на приятеля й,ти сам ще решиш.Самия подарък може да е само една тъмно червена роза с панделка или пък скъпо бижу.
Но не й пращай смс - твърде .... глупаво ми се струва,при положение,че можеш да й го кажеш очи в очи !
Щом 7 месец не си я забравил,значи чуствата ти са много силни - бори се за нея !

MiSs_DioR_CheRiE
11-25-2007, 11:28
Щом се карат толкова често и то за такива дребни неща значи нещата не вървят.Дали причината си ти ? Дали и тя изпитва още нещо към теб ?
Относно рожденния й ден - ако имаш желание, ще измислиш как да й дадеш подаръка - дали ще отидеш до тях и ще я сабудиш точно в 12 да й го дадеш или пък да е най-натрапчиво пред очите на приятеля й,ти сам ще решиш.Самия подарък може да е само една тъмно червена роза с панделка или пък скъпо бижу.
Но не й пращай смс - твърде .... глупаво ми се струва,при положение,че можеш да й го кажеш очи в очи !
Щом 7 месец не си я забравил,значи чуствата ти са много силни - бори се за нея !

Podkrepqm .... смс-а е глупаво нещо кажи и го на живо а и кво ти пука че ще се скарат :?: :!:

sasha_90
11-25-2007, 11:46
Какво ти пука за ревнивия й приятел?Ти си свободен да правиш каквото си искаш.Направи това,което си си намислил т.е. за подаръка.

MiMcHeToOo
11-25-2007, 11:54
Щом се карат толкова често и то за такива дребни неща значи нещата не вървят.Дали причината си ти ? Дали и тя изпитва още нещо към теб ?
Относно рожденния й ден - ако имаш желание, ще измислиш как да й дадеш подаръка - дали ще отидеш до тях и ще я сабудиш точно в 12 да й го дадеш или пък да е най-натрапчиво пред очите на приятеля й,ти сам ще решиш.Самия подарък може да е само една тъмно червена роза с панделка или пък скъпо бижу.
Но не й пращай смс - твърде .... глупаво ми се струва,при положение,че можеш да й го кажеш очи в очи !
Щом 7 месец не си я забравил,значи чуствата ти са много силни - бори се за нея !

Podkrepqm .... смс-а е глупаво нещо кажи и го на живо а и кво ти пука че ще се скарат :?: :!:

Мда..

Presley
11-25-2007, 12:01
Уау :shock:
хем я обичаш ,хем искаш да и пожелаеш дълга връэка с онова момче,което нарече педал.Тъпо е и не се връэва.Вместо да поэиорстваш и да пишеш смс-и,просто хвани телефона и и се обади.Честити и рожденият ден,пожелай и там дежурните пожелания,пък може даже и да си поговорите.А и това,че сегашният и приятел е ревнив не мисля,че е пречка да и подариш подърък,да иэлеэете и т.н.Ама энае ли човек...както и да е.По-добре и се обади,мани ги тея смс-и :D

hiro
11-27-2007, 09:53
Интересно ми е защо, след като той ревнува не можеш да и подариш подаръка си