PDA

View Full Version : Как да се гримирам с лещи:Р



ofofofofofof
11-25-2007, 05:01
Купих си тъмно зелени лещи,а очите ми са кафеви... и си нямам идея как да се гримирам за да изглежда добре :) моля за помощ :-k :neutral: #-o

bungle
11-25-2007, 05:04
Хмммм, експериметирай!
Но опушените цветове като тъмно сиво, черно, много ще си отиват и ще подчертават зеления цвят.

За колко пари си ги купи ? И аз искам да си взема :oops: ( зелени при това, защото и аз съм с кафяви очи ) :oops: :oops:

SlaDulChence
11-25-2007, 05:10
[quote="bungle"]Хмммм, експериметирай!
Но опушените цветове като тъмно сиво, черно, много ще си отиват и ще подчертават зеления цвят.]

На същото мнение съм,можеш да слагаш леко зелен молив една приятелка е с зелени очи и тя си слага и става много готино ;) =D>

И честити да са ти ;) :-) :P

ofofofofofof
11-25-2007, 05:56
Благодаря за съветите :) взех ги за 80 лв двете, а цвета е тъмно зелен :) много са готинки (на bausch&lomb са ) :))
p.s. мерси SlaDulChence

No_Limit
11-25-2007, 06:13
аз съм с зелени очи и много ми ходи сиво , светло розово

SlaDulChence
11-25-2007, 06:31
ofofofofofof моля моля ;)

Е аз нося очила постоянно и ми е писнало ... а лещи много искам и ще си взимам скоро :grin:

butty
11-25-2007, 07:30
Здравейте! :)
Аз по принцип нося лещи (прозрачни) от много време (4 години) , но имам притеснения да се гримирам.. примерно няма ли да попадне молива,спиралата или сенките на лещата..защото ако стане е много гадно :roll:

ofofofofofof
11-25-2007, 07:40
аз от 3 месеца съм с лещи :))) перфектно е, SlaDulChence, бягай веднага да си взимаш - направо света се променя с тях :Р :-)
butty и мен това ме притеснява,но мисля че ако си достатъчно внимателна няма шанс \:D/

krem4et0
11-25-2007, 11:44
Здравейте! :)
Аз по принцип нося лещи (прозрачни) от много време (4 години) , но имам притеснения да се гримирам.. примерно няма ли да попадне молива,спиралата или сенките на лещата..защото ако стане е много гадно :roll:
Нося лещи от 7-8 месеца и изобщо не се притеснявам за това..........Гримирам си се както обикновено, дори и с прахообразни сенки и никога не съм имала проблеми. Само 1 условие спазвам-слагам лещите преди да се гримирам и ги свалям преди да почистя грима.