PDA

View Full Version : Какво учите в 11 кл по англ.ез в езиковите гимназии?



dhjb
11-25-2007, 11:08
интересува ме колко са епохите в анг.литература.Досега сме взелi Old English lit,Middle english lit,Elizabethan Poetry and prose.Kyde mu e kraq na tva?

dhjb
11-25-2007, 17:05
Nikoi li ne e ot ez gimnaziq??? :shock:

Loshotia
11-25-2007, 17:40
Ние сме на ренесанс и взехме докрот фауст- предстои ни контролно.

izmislenata
11-25-2007, 18:42
О,вие и такива неща ли учите-английска литература...аз съм 11 кл. в езикова гимназия(англ.),но и дума не е ставало за англ. литература...и си учим общообразователните предмети на Бг..Абе 'Езикова' гимназия :lol:

ProstoAz
11-25-2007, 19:08
:shock:

На нас ни донесоха учебниците в сряда...

Loshotia
11-25-2007, 19:30
:shock:

На нас ни донесоха учебниците в сряда...

Е не си ли ги купувате сами....какви са ви

Devian
11-26-2007, 12:02
izmislenata

О,вие и такива неща ли учите-английска литература...аз съм 11 кл. в езикова гимназия(англ.),но и дума не е ставало за англ. литература...и си учим общообразователните предмети на Бг..Абе 'Езикова' гимназия

:D

ProstoAz
11-27-2007, 12:38
:shock:

На нас ни донесоха учебниците в сряда...
Е не си ли ги купувате сами....какви са ви
ENGLISH THROUGH LITERATURE for the 11th Grade. На Просвета са. Еми, може и сами да си ги купуваме, ако знаеме от къде. :P Иначе даскалото си прави поръчка, за който иска, и ги носят всички накуп.
И... общо взето сме съвсем в началото - на Beowulf (The Beginnings). :)

Loshotia
11-28-2007, 08:02
:shock:

На нас ни донесоха учебниците в сряда...
Е не си ли ги купувате сами....какви са ви
ENGLISH THROUGH LITERATURE for the 11th Grade. На Просвета са. Еми, може и сами да си ги купуваме, ако знаеме от къде. :P Иначе даскалото си прави поръчка, за който иска, и ги носят всички накуп.
И... общо взето сме съвсем в началото - на Beowulf (The Beginnings). :)

Aха, значи по едно учибници учим. Честно казано засега това ми е един от най- скучните часове.

fake
11-28-2007, 09:10
споко, тепърва ще ви става още по-скучно.
според мен а ужасна тъпотия да учиш литература на английски, аз лично така си забравих езика. бях много добра, а сегашното ми Аз не може да стъпи и на малкия пръст на онова, което бях.
та, няма страшно, още има време да ви отъпее, щот до края на годината ще го учите тва. ама има и някви часове предвидени за упражнения в учебната тетрадка(ако имате такава де), там е по-интересно.
да не забравите, че и в 12 клас се учи литература (за некъф дет не обича хора с евтини куфари) ;-)

mimityy
11-28-2007, 09:25
На мен ми преподава 1 американец-мн луд :) Учим Шекспир...