PDA

View Full Version : къса юздичка под езика :/



portobelo
11-25-2007, 11:45
--------------

foreverr
11-25-2007, 13:21
на 14 си и не си се целувал :razz: много сори ама не можах-просто немога да го приема-моята първа целувка с език беше в 4 клас :D Ами по темата-като се изплезиш прекалено къс ли ти е езика-ако не е прекалено къс май ще се получи да се целунеш :wink: Не дей да се опитваш даси режеш там езика щото със сигурност няма да можеш да се целуваш!!!!!

Manic_Panic
11-25-2007, 14:49
на 14 си и не си се целувал :razz: много сори ама не можах-просто немога да го приема-моята първа целувка с език беше в 4 клас :D Ами по темата-като се изплезиш прекалено къс ли ти е езика-ако не е прекалено къс май ще се получи да се целунеш :wink: Не дей да се опитваш даси режеш там езика щото със сигурност няма да можеш да се целуваш!!!!!
Много зле... ЧЕСТНО... да не кажа проста!!! [-(

Момичето не те пита кога си се целувала... и никого не го интересува!

Аз не мога да дам достатъчно компетентен отговор... трябва да се съветваш със специалис. Тук никой не може да знае със сигурност, само да предполагат..

mumiikataa
11-25-2007, 15:11
споко не пречи.от личен опит знам ;)

portobelo
11-25-2007, 15:48
ок, темата с възрастта е много глупава. имам приятли на 16 и дори на 20, които не са се целували. и не са умрели от това :?
аз мога да се изплезвам, ама не много. имам чувството, че изобщо няма да съм на ниво. :( тъй че който има личен опит да споделя:)) и много мерси на всички :)

batkodoki
11-25-2007, 19:05
здравейте. аз съм момиче на 14 и години и адски много се страхувам от първата целувка, защото юздичката под езика ми е доста къса и имам чувството, че това ще ми пречи. посъветваха ме да не я режа, ако нямам проблеми с говора, защото може да стане инфекция.
някой има ли представа дали това ще ми пречи в целуването? какво да правя? :(

няма да имаш абсолютно никакъв проблем в нищо, освен ако не решиш да си вадиш хляба като професионална певица.

така че- целувай спокойно :)

Hayashi
11-26-2007, 16:29
ок, темата с възрастта е много глупава. имам приятли на 16 и дори на 20, които не са се целували. и не са умрели от това :?
аз мога да се изплезвам, ама не много. имам чувството, че изобщо няма да съм на ниво. :( тъй че който има личен опит да споделя:)) и много мерси на всички :)

Ами да ти кажа честно според мен е ако не се харесваш такъв да отидеш да ти направят съответната операция.не е толкова сложна,защото на мен щяха да ми правят подобна,но се отмени работата.