PDA

View Full Version : Помощ... ;(



Abigoria
11-25-2007, 13:09
Такаа... не видях подобна тема, затова реших да пусна :( Значи, от вече почти 4 месеца съм с приятеля си... Обичкам си го страшно много, мн държа на него, а и той на мене.. Обаче в момента него го няма и още поне 2 месеца няма да го има... :-# (Поръчал е на най- добрия си приятел (който е и мой най- добър фр :!: )да ме пази и да ми помага.. :? ) Преди 3 дни супер се бях сдухала, супер ми беше зле... Звъннах на мойто момче, а той ми вика: "Нямам време сега слънце, мн мн бързам..." Тогава реших да изляза с Владо (споменатия по- горе фр).. ТРЯБВАШЕ някой да ме изслуша.. Разхождахме се, отидохме на кафе, аз му казах, каквото ме тормозеше, той ме изслуша, даде ми 2- 3 съвета... По пътя към къщи се спряхме до една лампа, уж да "палне 1 цигара"... Тогава аз се загледах в него.. И ми се стори АДСКИ готин. Приближи се към мене и ми каза:"Що ме зяпаш така?", а аз,: "Аа, нищо.." :? Той се приближи още повече и ме гушна... И тогава, нз защо, го целунах... И ми беше приятно.. :-# Вечерта, когато се обади приятеля ми, бях твърдо решена да му кажа... Ама не можах
:cry: Просто не се получи! Ако му кажа, ще го загубя... А не искам :cry: Плс, кажете, да му кажа ли? Сигурна съм, че Владо няма да ме издъни, обаче от друга страна едва ли не му изневерих и няма да мога да го погледна в очите... Кажете ми какво да правяя

Presley
11-25-2007, 13:16
Ако искаш от цулвката с Владо да стане нещо повече,кажи му.Ако обаче съжаляваш и намеренията ти към сегашниат ти приятел са сериоэни,ну ме каэвай.

MiMcHeToOo
11-25-2007, 13:19
Истината боли така е. Но дори най-болезнената истина е предпочитаема пред дори най-малката лъжа..

Cool_Bitch
11-25-2007, 13:24
Ami ako vsi4ko m/u teb i nai-dobriqt mu fr ostane samo s taq celuvka i pregradka po-dobre ne mu kazvai!No ako misli6,4e mojete da stignete do ne6to pove4e i toi te vle4e,po-dobre mu priznai,za da ne jivee v laja! :smt001

VerryBerry
11-25-2007, 13:42
nе мисля че 1 целувка определя нещата..било ти е кофти..целунала си тва момче..нз..за мен тва не е повод да касам с човека,когото обичам ;-)

kifla
11-25-2007, 13:45
Мацка моят съвет е да не казваш на приятеля си,а да говориш с този Владо и да се разберете че нищо не е станало просто си имала нужда изведнъж да напшравиш нещо лудо ](*,)

suantito
11-25-2007, 13:57
Обича иван, целува Йордан, ебе се с Деан а ходи с Даниел.....
не мога да ги схвана тея момичета.

FunkyFresh
11-25-2007, 14:03
Ако искаш от цулвката с Владо да стане нещо повече,кажи му.Ако обаче съжаляваш и намеренията ти към сегашниат ти приятел са сериоэни,ну ме каэвай.
+1 :)

Radeto_
11-25-2007, 14:09
Няма да ти казвам какво да правиш и какво не - най-малко аз имам това право - ще ти цитирам обаче думите на приятеля ми преди време - Доверие малката се печели дълго време, но се губи само за миг...Ситуацията не беше точно такава - беше много по-сериозно..Сама реши какво да правиш, но знай че той ще е прав ако реши да те зареже.

LaDy_DaQnA
11-25-2007, 15:39
Ако искаш от цулвката с Владо да стане нещо повече,кажи му.Ако обаче съжаляваш и намеренията ти към сегашниат ти приятел са сериоэни,ну ме каэвай.

mnogo to4no kazano btw okoto deto si go slojila mnogo mi haresva

koalka
11-25-2007, 16:48
Е, какво като иска да стане нещо повече....те да двамата да си развалят приятелството и да се скарат ли?Говори с него, ама не знам...Зависи как приятелят ти би го приел, все пак има чувства и надали би му било приятно да тръгва с много добър приятел.Абе, гадно ще е.

sherry
11-25-2007, 16:57
Аз лично не бих могла да лъжа този, когото обичам.
По-добре бъди искрена с него, истината боли, но поне ще си честна да признаеш грешката си. Дано те разбере и ти прости.

xXxScreamxXx
11-25-2007, 17:01
Ъъъ тази целувка къде бе6е ????

MiSs_DioR_CheRiE
11-25-2007, 17:20
Аз лично не бих могла да лъжа този, когото обичам.
По-добре бъди искрена с него, истината боли, но поне ще си честна да признаеш грешката си. Дано те разбере и ти прости.

Подкрепям .... предполагам че ше ти се разсърди но ако му докажеш че м/у тебе и най-добрия му фр няма нищо ще ти прости

alkobalko
11-25-2007, 17:24
Колкото и да се опитваш да го скриеш рано или късно всичко ще се разбере. Ако наистина обичаш приятеля си, бъди честна с него. Една връзка не може да се крепи на една лъжа.

Abigoria
11-25-2007, 17:30
Въпроса е, че аз нито го харесвам тоя човек, нито имам намерение да задълбочавам отношенията си с него... Нз какво ми стана тогава... Сигурна съм само, че си обичам само мойто момче, и наистина не ми се ще нито да го лъжа, нито да го загубя... #-o ](*,) :-k

*B3b4ety*
11-25-2007, 17:32
[-X Не лажи кажи истината той и без това все някога ще разбере !!!!Ако те обича няма да ти се расарди!! Ако неможеж да му го кажеж в очите или по телефона пиши СМС !!! :---) Успех !!

sasha_90
11-25-2007, 17:36
Редно е да му кажеш.Една връзка трябва да се гради на доверие...

sladku_bebzi
11-25-2007, 17:43
Въпроса е, че аз нито го харесвам тоя човек, нито имам намерение да задълбочавам отношенията си с него... Нз какво ми стана тогава... Сигурна съм само, че си обичам само мойто момче, и наистина не ми се ще нито да го лъжа, нито да го загубя... #-o ](*,) :-k

Кажи му това, което си написала тук.Представи си, че стане нещо и Владо каже на приятеля ти...ще стане кофти, за тва е по-добре да си признаеш :)