PDA

View Full Version : Защо всеки лъже...



kifla
11-25-2007, 14:09
Абе аз ли не съм добре или просто има супер ограничени момичета????Скъсахме с приятеля ми и вчера го видях с едно момиче.Да не отричам ,че е красива ..но работат е там че я попитах просто дали ходят с бифшия ми и тя започна да овърта защо питам ,кфо ако неиска да ми каже и изобщо некфи такива супер глъпости...Та въпросчето ми е за кфо се опитва да ме лъже,че ходят като явно не е така или ако е така за кфо не казва няма да взем адая гърмя я ! :lol:

MiMcHeToOo
11-25-2007, 14:11
Еми.. Според мене първия варянт е, че се прави на много интересна.. Т.е мисли си, че ще почнеш да и държиш сметка.. Другия е, че се притеснява от тебе.. Не знам кое от двете е, но предполагам 1вото..

suantito
11-25-2007, 14:14
Защитен механизам, може да си е помислила че си му гадже ...

kifla
11-25-2007, 14:17
Да бе аз ходех два месеца с него и той изведнъж реши ,че съм му писнала... и кфо да се страхува от мен аз просто я попитах най-очтиво нищо повече? 8)

bungle
11-25-2007, 14:24
А ти защо питаш ? :oops:

Radeto_
11-25-2007, 14:24
Може да я посиниш и да си изплюе някой зъб после :evil:

djeini
11-25-2007, 14:29
Абе аз ли не съм добре или просто има супер ограничени момичета????Скъсахме с приятеля ми и вчера го видях с едно момиче.Да не отричам ,че е красива ..но работат е там че я попитах просто дали ходят с бифшия ми и тя започна да овърта защо питам ,кфо ако неиска да ми каже и изобщо некфи такива супер глъпости...Та въпросчето ми е за кфо се опитва да ме лъже,че ходят като явно не е така или ако е така за кфо не казва няма да взем адая гърмя я ! :lol: Abe to nqkoi si lujat e tui za sporta mainata i i tui .Lujci na put i prez put da ne ti puka .A puk moje i da i stanalo nelovko kato si kazala 4e ti e biv6 i da se 6a6nala da ne e znaela ko da kaje i da e po4nala da luje :D

kifla
11-25-2007, 14:29
попитах ,защото тя не се вписва в момичетата ,които той харесва пък и не е такъв че да преминава от една на дръга за един ден и така :-| Любопитство ..пък и все пак още ми пука за него и ако ме е заменил толкова бързо поне да си беше избрал някоя свясна.... :lol: :smt001

NightSky
11-25-2007, 15:05
А вие с нея приятелки ли сте? Щот ако сте, тя може да си мисли, че по този начин те предпазва, като не ти казва че ходят.

kifla
11-25-2007, 15:07
боже те верно ходят....малее а той наи-гадно ме излъга...еи тва се казва момче!!!! :cry:

MiSs_DioR_CheRiE
11-25-2007, 15:42
боже те верно ходят....малее а той наи-гадно ме излъга...еи тва се казва момче!!!! :cry:

Ами сега имаш причина да я набиеш вече и да потвърдиш нейните опасения :-D хем те е излъгала , хем ходи с гаджето ти :D :D

kifla
11-25-2007, 15:55
хахаха Е чак да я бия няма ,все пак ние с него сме скъсали и той може да си прави каквото иска :smt001

koalka
11-25-2007, 16:37
Еми, напълно е възможно да изпитва някакъв страх.Все пак така, като идваш и я питаш - нормално е.

emviii
11-26-2007, 06:47
За да са прай на интересна се пак нали трябва да те даржи под напрежение :-P :) Ако е по - грозна от теб ко ти дреме след време ще осъзнае какво е загубил :D :smt006

kifla
11-26-2007, 07:07
ахах а дано разбере каква е :P хахах незнам дали е по-грозна от мен все пак няма грозни хора =D> :smt006

kban
11-26-2007, 08:47
Хората са го казали "да би мирно седяло не би чудо видяло" ама ти нееее .. зор да си говориш с всички .. и с бившите ми и с настоящите ми приятелки ... не ти стана ясно че се излагаш по тоя начин .. и Ина ти го каза .. и сега пак се излагаш ... аз ти казах .. прави каквото си искаш и с който си искаш .. и очаквах и ти да ме оставиш намира да правя същото .. все пак това исках от теб .. проумей го че неможе да си приятелка с целия свят .. разни хора разни интереси .. поне после не се оплаквай като са се държали грубо с теб .. щото си вреш носа там кадето не ти е работа

kifla
11-26-2007, 08:51
абе какъв ти е проблема ...ти нямаше смелоста да ми го кажеш в очите а долно ме излъга,за това просто я попитах чисто приятелски и тя кфо напсуваме и показа че наистина е това ,което всички знаят за нея... ...и точно с момиче,за което всичките ти приятели ми казаха че е курва и не виждат кво си се хванал с тая??

kban
11-26-2007, 08:56
хаха .. нямал съм смелост .. не .. ти нямаше смелост да прогледнеш и да си отвориш очите след всико което видя от мен .. което съм ти казал и съм направил през тия 2 месеца и нещо .. щотот трябваше ти да ме зарежеш а не аз теб .. ама ти така предпочете , да си жертвата , че да има после за какво да ме обвиняваш ... пък и не смятам че съм те лъгал за нещо .. просто не ме попита .. а ква е и що е не ти влиза в работата в крайна сметка. и не ме ебе кво говорят другите .... точно през едното място ми е !

kifla
11-26-2007, 09:08
не те обвинявам в нищо,а и ти много добре знаеш защо не съм искала да те зарежа....и оше нещо не мислиш ли ,че започваш да губиш хората на които им пука за теб,и не говоря само за мен ....дори след всичко немога да намразя ,забравя и т.н човек ,който обичам макар на теб това да не ти се вярва...казах ти и преди не съм като другите и това ,че не не съм имала смелост да си отворя очите...не просто не съм искала и още не искам да повярвам,че падаш толкова много заради....

kban
11-26-2007, 09:17
в тоя сват пълен с егоизъм , съм далеч от истината , че има някой дет да му пука за мен освен семейството ми ....

kifla
11-26-2007, 09:19
на мен ми пука и мисля че съм го доказала!

hoobastank
11-26-2007, 09:37
ami ti sigurno si bila nqkoq strahotiq i zaradi tfa e speclo deteto :-P

kifla
11-26-2007, 09:40
xaxaxxaxa най-гадното същество съм [-o<

ninsy
11-26-2007, 09:59
хайде личните драми другаде ?!

kban
11-26-2007, 11:41
durzost i krasota 1232384 seriq :)
am btw kat ne ti iznasq ne 4eti we

sLaDkA_GrEsHkA
11-26-2007, 14:47
Хората са го казали "да би мирно седяло не би чудо видяло" ама ти нееее .. зор да си говориш с всички .. и с бившите ми и с настоящите ми приятелки ... не ти стана ясно че се излагаш по тоя начин .. и Ина ти го каза .. и сега пак се излагаш ... аз ти казах .. прави каквото си искаш и с който си искаш .. и очаквах и ти да ме оставиш намира да правя същото .. все пак това исках от теб .. проумей го че неможе да си приятелка с целия свят .. разни хора разни интереси .. поне после не се оплаквай като са се държали грубо с теб .. щото си вреш носа там кадето не ти е работа


alooo ne mislish li che shtom pita znachi ima neshto ? v kraina smetka bil si i shuta izvednuj ima pravo pone da razbere shto si postupil taka.... tq e jivo susteshtvo a ne igrachka na koqto da se naradvash da i go rugnesh otzad i da q hvurlish v shakafa pri drugite takiva... i naistina ima pravo da znae s koq hodish i v kraina smetka ima li neshto losho da popita ? az opredeleno ne mislq che se izlaga! shtom e trqbvalo tq da te zareje a ne go e napravila zna4i ne e iskala ... nqkoi hora umeqt da proshtavat 4ujdite greshki moito mom4e... shtom e yrqbvalo da te zareje zna4i e imalo za kvo a shtom ne go e napravila zna4i ti e prostila... shtom ti si q zarqzal znachi si poredniq bezmozychen piklio koito se prai na golemiq ebach... shtom se praish na takuv jenkar ne se hvashtai s nai lesnata vednaga... pokaji che mojesh da svalish nqkoq koqt ne se dava tolko lesno... basi nqkoi momcheta naistina sa mnogo zle ](*,)

kban
11-26-2007, 20:02
Ne mislq 4e ti si 4oveka det sha mi dava naklon na huq i sha mi kazva kvo da pravq .. a kakuv sum,kakvo pravq i s koi ti nai malko imash pravo da mi praish nekvi umozakliu4eniq .. komentirai si tuka puberskite temi4ki i ne se zanimavai s men .. kato porasnesh i si izvadish biberona ot ustata tobgava moje i da ti oburna vnimanie na ploskite izkazvaniq !

Wrathchild
11-26-2007, 20:22
Знаеш ли... с обиди не показваш някакъв висок интелект. Не знам дали са те осведомили...
И по думите ти

ти нямаше смелост да прогледнеш и да си отвориш очите след всико което видя от мен .. което съм ти казал и съм направил през тия 2 месеца и нещо .. щотот трябваше ти да ме зарежеш а не аз теб ..
става ясно, че ти си се държал гадно с нея и си и наговарял не по-малко неприятни неща, с цел да те зареже... И само от този факт си личи, че дори не можеш сам да си свършиш работата и очакваш някой друг да го направи вместо теб. Я ми кажи, ама честно... ако видиш такава ситуация от страни, момчето просто да го е страх да отиде и да каже едно 'Така и така, не мога да съм с теб, мислех, че ще излезе нещо, но не се получава. По-добре да спрем до тук'... няма ли да ти се стори жалък?
Само обаче авторката не ми е ясна... защото честно казано не бих страдала за такъв човек...
Между другото на колко години сте?

PoisoNGirL
11-26-2007, 20:39
sLaDkA_GrEsHkA :smt038 Mnogo qko si mu go kazala.Misleh da i zapazq mnenieto,no sled kato izchestoh vsichki komentari mislq i az da se namerq.Momicheto ima pravo da si pita,kakvo losho ima.Sled kato ti nqmash smelost da se izpravish pred neq i da i kajesh vsichko v ochite.AKo naistina si zrql chovek kakto tvurshish purvo nqma da chakash nqkoi drug da te zareje.Tova beshe interesno v 5-ti klas...I kakvo postigash kato nagrubqvash nqkoi koito iska da si kaje mnenieto,a to e razlichno ot tvoeto?!Ne moje ti da si prav vinagi...I kato gledam kak se durjish s momicheto ili si lud da q izpusnesh sled kato te e turpqla vupreki vsichko ili ti e po-udobno da se izmuknesh hvashtaiki si porednata k****.Sega ochakvam da napsuvash i men...Macka,zae** go toq.. vij,che e oshte edno neorietirano hlape izbivashto kompleksi na chujd grub!!! 8)

kifla
11-26-2007, 21:13
Wrathchild аз съм на 18,а той на 24 :cry: :(

Jus7m3
11-26-2007, 23:57
Mоже да са в процес на зарибявка и все още да не ходят и затова да не и е отговорила :)

kban
11-27-2007, 06:10
Neznam kak me precenihte kuv sum ot 5 prikazki nakrust .. ama shtom taka kazvate .. qvno po-dobre znaete ot men kvo mislq , kvo iskam i kvo 4uvstvam ... nqma losho vseki si ima pravo na mnenie ! .. v kraina smetka tq nai dobre e znaela dali da me zareje ili ne i ne razbrah kak reshihte 4e nqmam smelost da q zareja ... skusahme po prostata pri4ina 4e vijdah 4e tq se tormozi ot fakta 4e se durjah taka s neq i ne iskah da strada zaradi moite vijdaniq ... taka 4e .. koito iska da me razbira koito ne iska .. zdrave da e ..

hiro
11-27-2007, 09:34
Прави се на много интересна..