PDA

View Full Version : Възпален и оттекъл венец



kasiopea
11-25-2007, 14:15
Здравейте! Сутринта се събудих с болки и реших, че ме боли зъба. Изпих един асперин, минаха се повече от 2 часа, но нещо все ме дразнеше и леко поболваше в устата. Погледнах се в огледалото и забелязах, че венецът ми се е подул и зачервил. Пипнах го с пръст и установих, че от там идва болката и дразненето.
Може ли някой да ми каже нещо /лекарство, мехлем, упражнения и т.н/, за да ми мине венеца? Благодаря, предварително! #-o

forever_yours
11-25-2007, 14:23
Kupi si Tantum Verde - voda za usta protiv vsqkakvi vuzpaleniq i se jaburi s neq. ima golqm efekt pone pri men ;) ako ne ti pomogne ne e losho da otidesh na zubolekar...kolkoto i da e strashno (pone za men de :D )

kasiopea
11-25-2007, 15:17
Kupi si Tantum Verde - voda za usta protiv vsqkakvi vuzpaleniq i se jaburi s neq. ima golqm efekt pone pri men ;) ako ne ti pomogne ne e losho da otidesh na zubolekar...kolkoto i da e strashno (pone za men de :D )
Благодаря! А може ли да ми кажеш горе-долу колкo e цената на водата? \:D/

Sunrisee
11-25-2007, 15:22
Astera paradont aktiv li ko beshi;] Ili Lakalut :) Edna chervena voda;]

forever_yours
11-25-2007, 16:54
Tantum Verde struva okolo 5-6lv malkata opakovka, a ima i golqma no zabravih kolko struvashe....malko po skupa e ;) dano da ti pomogne :)

kasiopea
11-25-2007, 17:08
Tantum Verde struva okolo 5-6lv malkata opakovka, a ima i golqma no zabravih kolko struvashe....malko po skupa e ;) dano da ti pomogne :)
Благодаря ти! Впрочем аз съм чувала ,че трябва да се ядат много плодове и зеленчуци, за да мине по-бързо венеца или пък да се избегне възпаление.

batkodoki
11-25-2007, 18:53
Здравейте! Сутринта се събудих с болки и реших, че ме боли зъба. Изпих един асперин, минаха се повече от 2 часа, но нещо все ме дразнеше и леко поболваше в устата. Погледнах се в огледалото и забелязах, че венецът ми се е подул и зачервил. Пипнах го с пръст и установих, че от там идва болката и дразненето.
Може ли някой да ми каже нещо /лекарство, мехлем, упражнения и т.н/, за да ми мине венеца? Благодаря, предварително! #-o

е хубава работа, млад човек и аспирин....... :shock:

пол&ВЪЗРАСТ?

къде по венеца е локализиран проблема?
всяко лекарство може само палиативно да ви реши проблема. после ще стане много по зле.
консулт с грамотен стоматолог. по възможност със специалност "лицево-челюстна хирургия"!