PDA

View Full Version : препоръчайте ми боя за коса



i'm so excited!
11-25-2007, 14:59
за втори път вече се прецаквам с някакви бои, нищо не става, правят ми само някакъв скапан оттенък и толкова, а искам цвят.
значи, препоръчайте ми моля някоя качествена боя, която ще ми направи кестенявата коса червена, яко червена, готино червена, червена-червена!!
и ако може да е на някаква нормална цена, разбира се.

fake
11-25-2007, 15:13
сери.
номер 1006 или 1060 или 1066...не помня вече, шти кажа довечера, една приятелка се боядисва с нея. косата ти става...много, много червена
ама я има по много малко места. търси я по някфи складчета за козметика, и по големи парфюмерии
ако не я намериш, кажи, аз съм си намерила тука едно складче дето я продават. около 5 лева е боята, отделно трябват 2 тубички(ама за твойта малка косичка може и една) окислител 9%, общо взето не би трябвало да е по-скъпа от 7 лева

i'm so excited!
11-25-2007, 15:27
тя косичката е много вече.
обаче на сери боите са някакви много крещящи цветове. не искам цвят на домат, ами просто нещо което ще хване хубаво.
и няма да падне след 2 седмици

LitTlE_BeBsIiI
11-25-2007, 17:38
На Велла тон са супер.
Пък Гарниера са пълен булук...никога вече няма да направя тая грешка да се боядисам с Гарниер. :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

LuCiFersAngeL
11-25-2007, 19:17
На Велла тон са супер.
Пък Гарниера са пълен булук...никога вече няма да направя тая грешка да се боядисам с Гарниер. :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Амм защо ако мога да попитам? На мен фризьорката ми препоръча точно Garnier Color Naturals, защото била по-щадяща , но понеже нямаше на Кауфланд и си взех LondaColor Naturals :-D . Та какво и толкова лошо на тази боя? Или само за червения цвят става въпрос?

peteto89
11-25-2007, 20:52
wella,garnier vse edno pak sa boi a pak maika mi e mn dovolna ot garniera no vse pak vseki si e razli4en

LitTlE_BeBsIiI
11-28-2007, 16:09
На Велла тон са супер.
Пък Гарниера са пълен булук...никога вече няма да направя тая грешка да се боядисам с Гарниер. :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Амм защо ако мога да попитам? На мен фризьорката ми препоръча точно Garnier Color Naturals, защото била по-щадяща , но понеже нямаше на Кауфланд и си взех LondaColor Naturals :-D . Та какво и толкова лошо на тази боя? Или само за червения цвят става въпрос?
Emi govorq za 4erniq cvqt.Izob6to .....cveta ne stana to4no garvanovo 4erno,i sled super malko vreme po4na da pada :-x

kaka_lara
11-29-2007, 07:24
Докато се боядисвах, най-доволна бях от Гарниер. Тогава косата ми беше червена и иманно тази боя най-много ми държеше. Всичко, обаче си зависи от типа коса и от структурата на косъма. На мен може тази боя да ми е допадала, докато на теб не толкова или изобщо.