PDA

View Full Version : Почивката.....



Special K
11-25-2007, 16:58
Кой е предпочитаният от вас начин за релаксация ? Част от моите са коз + легло + лаптоп + интернет + нещо за пиене.......Или пък коз + легло + книга.....Или пък слънце + природа + липса на хора + коз(може и без) + зелена поляна.......

kPuCkA
11-25-2007, 17:06
Секс,Наркотици и Рокендрол.... :D :D
Мани го тоя коз бе,аз вече година и 2 месеца съм въздържателка...
А пък иначе един пикник на Побити Камъни е друго нещо .. ;-) :wink:

Special K
11-25-2007, 17:10
Сори за двоиния пост.....

Special K
11-25-2007, 17:11
Що да го махам...нито пия нито пуша....други неща не ползвам освен няколко пъти годишно(и то натурални)......едничкото нещо което разчупва реалността ми остана..... :D

kPuCkA
11-25-2007, 17:13
Абе друго си е след козчето да запалиш една фаска и да глътнеш една водчица.. :D :D виж ся,аз няма да ти се бъркам като някой други хора,че си била наркоманка и такива подобни,your choice :wink: всеки прави каквото сметне за добре :)

Special K
11-25-2007, 17:18
Ето един разбран човек..... :-D
По принцип мразя цигари и алкохол........Цигарите защото не хващат и няма абсолютно никаква полза от тях(само вреда), аромат на лайна и цялостно празноглавие свързано с употребата им а алкохола защото има прекалено много странични ефекти и ми е прекалено труден за прием(отвратителен вкус) в количествата нужни за постигането не ефекта който искам.....Също така после има последствия които никак не ми харесват......

Jamalska
11-25-2007, 17:20
Път,море,път

IdiOtKa
11-25-2007, 17:37
Кой е предпочитаният от вас начин за релаксация ? Част от моите са коз + легло + лаптоп + интернет + нещо за пиене.......Или пък коз + легло + книга.....Или пък слънце + природа + липса на хора + коз(може и без) + зелена поляна.......

Път,море,път
до тук изброените ми влиаят особено дуре ...
иначе за пролетта най-най-любимото ми е ...коз+тепенце+най-дурата ми френдка...и се получава нещо от сорта 1 час гледане в небето и планините и градът като цяло ....е няма такав релакс и спокойстве ...а ако може и хора да не минаат покрай нас ..
хмм толкова ми е сиво ежедневието последните 3-4 седмици , че едно различно нещо да направя пак ще е вит релакс !!

Mooo6no
11-25-2007, 17:46
Кой е предпочитаният от вас начин за релаксация ? Част от моите са коз + легло + лаптоп + интернет + нещо за пиене.......Или пък коз + легло + книга.....Или пък слънце + природа + липса на хора + коз(може и без) + зелена поляна.......
Ти по-важни интереси от козчето (и разни други боклучета) нямаш ли? #-o

Special K
11-25-2007, 17:52
Имам да....Ако нещо те интересува бих се радвала да ти отговоря......Интересувам се от доста области на познанието и живота като цяло....... :-)

cappy123
11-25-2007, 17:54
Почивката ми включва море...музика...храна ии сгодна компаниика :-P 8)

Saymon90
11-25-2007, 17:56
Да съм сам със семки, нещо за пиене и хубав филм.

ЕPu
11-25-2007, 18:00
ами...много зависи :)

понякога имам нужда от огромна доза спокойствие, тишина, хубава книга и питие примерно :wink:
а друг път искам точно обратното - искам хора, около мен да има много, много хора, да е шумно и весело
а има случаи, когато просто сядам на някоя пейка с бира в ръка и да гледам хората, колите, сградите, небето..и изобщо как около мен животът тече с пълни сили, а за мен сякаш времето е спряло :)

Special K
11-25-2007, 18:01
Да съм сам със семки, нещо за пиене и хубав филм.
Хахах.....напомни за другата ми страст - слънчогледа...... :D :D

Mooo6no
11-25-2007, 18:15
Интересувам се от доста области на познанието и живота като цяло....... :-)
То това ми звучи много общо и неясно. :)


А на мен целия ми живот е релаксация. Толкова е релаксиращо, че направо се уморявам от толкова много почивка. :lol:

Special K
11-25-2007, 18:26
Осъзнавам че е неясно и всичко произхожда от невъзможността да се обобщят всичките ми интереси в кратка форма.....Затова те подканих да попиташ ако нещо те интересува.....

TellMeYourName
11-25-2007, 18:31
Дясната ръка ... нещо за пиене , спане , музика , приятели , ама дясната ръка е назаменима :D

EGG
11-25-2007, 18:34
Релаксирам, като слушам музика най-вече. :-({|= Чрез комедиен филм, книга, разходка на чист въздух и много добре релаксирам с пазаруване! :-D Предполагам за повечето момичета последното важи с пълна сила. :---)

AliceSw
11-25-2007, 19:02
а) сън
б) компютър
в) кафенце
г) биричка с приятел/ка
д) безцелно мотаене из квартала
е) обикаляне на магазини - понякога

ЕPu
11-25-2007, 19:05
лелеее как пропуснах..
скитане из квартала рулз! ама в моя случай е невъзможно да се правят големи мизерии, щото случи ли се нещо - знае, се, че сме ние. :lol:

IdiOtKa
11-25-2007, 19:33
еии забравих едно от любимите ми .... подсетих се от един пост на 1вата страница ..относно бира пейка и как живота тече, а времето за теб спира ... тва го обичам толкова много ... другото ми много успокояващо нещо е да си слушам музичка и да си ходя, да седна в градцката на кибик ...напоследъ даже като ходя някъде излизам 30 мин даже с целта да седна някъде да блея !!