PDA

View Full Version : Imam edin dosta dylyg vypros molq za otgovor



nqkafsi_tam
11-25-2007, 18:51
Imam sledniq problem....
Nemoga da sy4etaq vsi4ko i da go pravq kakto trqbva perfektno i po4vam da se 4udq ot vreme na vreme koe da zaeba za6toto da sym izmoren postoqnno ne e rabota ;[ eto i kakvo pravq:
1)Cykam na kompa prez po golqmoto vreme igraq cs seriozno otbori, turniri gluposti vsi4ko svyrzano s cs ob6to vzeto hobi ;]
2)Daskalo ;]]] marzi me da u4a ama trqbva ....... se si kazvam 4e 6te u4a a ni6to ne butam i se edni ucenki...... pff
3)Fitnes bez nego ne moga ;] nqma da se otkaja ot nego za ni6to
4)Izlizane s priqteli (tuk vkliu4vam i gadjeto ) ;p i bez tva nemoje
5)Piqnskite ve4eri sled koito ni6to ne pomnq (obiknovenno petyk ve4er nqkoi pyt sybota ama rqdko :P ) ;DDD
6)4at mirc skype ;]..... gluposti zaribqvki
7)Gledane na TV FILmi na pc-to mn zaribqva6to :) kat fana nqkoi serial do kato ne go izgledam ne se otkazvam ;PpP
8) mai nqma 8 ;] ob6to vzeto tva e oba4e s toq cs daskaloto zaminava super qko ama i sym zariben po turniri hodim biem ...
Iskam da ostana anonimen zatova nqma da kaja ni6to pove4e ;]
Iskam samo da mi kajete na4ina da stana ot vsqkade perferkten osobeno za daskalo 6tot mnnnn me marzi :DD

nqkafsi_tam
11-25-2007, 19:40
pls 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ O:) O:) \:D/ \:D/ :-# :-# :smt001 :smt001 :smt010 :smt010 :::

BioX
11-25-2007, 19:48
1)az bih ostai parvoto 6tot CS e syper malymna igra.a pak i da igrae6 postoqno :?
2)ako imah izbor bih ostail i daskaloto ama ne moje :(
6)nqma smisal ot teq zaribqvki po skaype mirc i t.n. ko pe4eli6??
a pak i to ne e li da si se zapoznae6 s nqkoe momi4ence na jivo da si polafi6 i posle pak da izlezete i t.n.

basson
11-25-2007, 20:54
Господи, защо допускаш такива грешки в работата си!

Valar
11-25-2007, 20:58
Няма нужда да се хвалиш с ежедневието ти звучи ми скучно!

SmurkamDoZori
11-26-2007, 07:03
8-[

AFT
11-26-2007, 13:32
Отърви се от компютъра и почвай да учиш. Като станеш на 30 години още ли ще играеш игрички и ще зарибяваш малки наивни пикли в мИРК?! :?

MiSs_DioR_CheRiE
11-26-2007, 19:27
1)Спри да изграеш ВСЯКАКВИ глупави игрички от сорта на cs или wow :!: така може би ше се намира място за нещо полезно в главата ти

2)зае*и 4атовете и мирк тъпо еее айде скайп става щото общуваш с някви дето познаваш ...

3)спри да гледаш по 10 филма на ден на компа ти или некви сериали за глупави блондинки ... тъпоооо е

4)намери си истинско хоби като някой истински спорт например не фитнес щото в него няма нищо инт само ти пили мозъка има мн яки спортуве ако се поинтересуваш малко или пък се захвани с нещо за което се изисква талант напр пеена (малко не точен пример ама са не се сещам)

айде успех дано ти влезне нещо в главата 8)

loyal_88
11-26-2007, 21:51
nqkafsi_tam, ежедневието ти наистина е много тежко. Съчувствам си... А щом искаш съвет - вземи 1 бръснач и се цели във вените ;) 100% ще те отърве от мъките :)

loyal_88
11-26-2007, 23:09
А иначе като цяло съм в почти същото положение...
само дето не играя цс...ами друга игра НЕ го прави (приятелски съвет) :) Имам приятели, толкова зациклили, че играят по 48 часа без почивка, и дори да ги викам да ги черпя нещо, само и само да ги извлека от тях ме гледат все едно съм ги напсувал. Циклят УОУ и повярвай ми, тия остават без живот, да не говорим соц контакти. За това ако няма с кой, свиркай и ще пием по бира, само не се зарибявай... Особено по горепосочената игра ;)

ABSOLUTme
11-26-2007, 23:51
А иначе като цяло съм в почти същото положение...
само дето не играя цс...ами друга игра НЕ го прави (приятелски съвет) :) Имам приятели, толкова зациклили, че играят по 48 часа без почивка, и дори да ги викам да ги черпя нещо, само и само да ги извлека от тях ме гледат все едно съм ги напсувал. Циклят УОУ и повярвай ми, тия остават без живот, да не говорим соц контакти. За това ако няма с кой, свиркай и ще пием по бира, само не се зарибявай... Особено по горепосочената игра ;)
Имам един много добър френд,дето и той така - цъка няква малоумна игра по цифра време и след определен период като го замъкна наън на разходка...и се оглежда супер смешно..странно му е,че в действителността няма дракони и разни подобни келеши :D

Orono
11-27-2007, 00:53
Не ги слушай тия, прави т'ва, което ти доставя удоволствие, т'ва което ти искаш.
Радвай се, че имаш толкова свободно време сега, щото точно след като свърши "гадното" даскало ще го духаш.