PDA

View Full Version : Нечовешката глупост



bungle
11-25-2007, 18:52
Е, не, това преля чашата!

http://naughty.dir.bg/_wm/gallery/?df=17

Пошло, чалгаджийско, фьешъъъън, глупаво до мозъка на костите.. , блещукащо от всички страни.
Просто трябваше да го споделя с вас.
Пък може и да се намерят фенове, като знам, че 2/3 от форума е пълен с малки неориентирани заблудени душици.

Нека се прекръстим.

rakiQ
11-25-2007, 18:57
бах мааа му

bulgarche
11-25-2007, 18:58
:neutral:

Boot
11-25-2007, 19:00
За пръв път се ровиш в дир-а, нали?

ЕPu
11-25-2007, 19:01
'момчетата' са същински педали, а мацките дори не са и готини..
единия с розова блузка ( то май сичките са облечени в розово!?) прилича на уникално дебело емо. :lol:
аз стигнах само до 3тата страница, не исках да гледам повече снимки. :shock: :lol:

еми да... тъпа работа.
няма какво повече да се каже

bungle
11-25-2007, 19:05
За пръв път се ровиш в дир-а, нали?

Даааааааа, обещавам , че НИКОГА, АМА НИКОГА повече няма да се ровя в дир.бг. Опетниха нежната ми душа. Нанесоха ми травма. Форевър енд евър..

vodka_f
11-25-2007, 19:31
тЪпнЯ аЗ За тва никога не се ровЯ иЗ дира :-s

Mooo6no
11-25-2007, 19:33
Баси тъпата песен е оная "Пръста няма да си мръдна". :-D

Reed
11-25-2007, 19:33
Оо,личи,че се ровиш за пръв път...
колко по-брутални има... :-D :-D
като влезеш още в началото са наслагани 1000 блещукащи мечо пухчовци,марихуани,розови нокти,мм..написано емо стайл ис дъ бест, музика-мишо шамара и алисия....
+т'ва всичко се повтаря...всички глогове са абсолютно едни и същи..във всички има "хвани си гадже според зодията","какво говори първата буква от името ти" и тем подобни....

LizZz
11-25-2007, 19:36
За пръв път се ровиш в дир-а, нали?

Даааааааа, обещавам , че НИКОГА, АМА НИКОГА повече няма да се ровя в дир.бг. Опетниха нежната ми душа. Нанесоха ми травма. Форевър енд евър..
:lol:
Много е зле работата и става все по-зле,както се убеждавам с всеки изминал ден... :-x

koalka
11-25-2007, 19:41
Абе, това е ужас, ама не ми прави впечетление.

Blab
11-25-2007, 19:42
Вижте, мъж на хоризонта... :lol:

Blacklisted
11-25-2007, 19:46
Защо трябваше да споделяш :cry:

basson
11-25-2007, 19:51
Аз се кръстя като мина покрай сбирка на метъли, наливащи се като прасета с бира в промишлени количества и пушещи като комини насред центъра на някой парк или градинка. Смърдежа разнасящ се наоколо е 3 пъти по-отвратителен от някой евтин парфюм на тия парвенюта от снимките, а това означава МНОГО отвратителен.

TellMeYourName
11-25-2007, 19:51
тея са ГСП отвсякъде

malka_sladuranka
11-25-2007, 19:51
Нищо особено... Нищо интересно.. Нищо невиждано, како Бънгъл.. :wink:

Saymon90
11-25-2007, 20:00
Все едно не ги гледате всеки ден по улиците... а има и по-зле от тези.

love_sdv
11-25-2007, 20:03
тя простотията по хората ходи, ама не е като да не сме виждали - от училище, по улиците, по интернет - с една дума навсякъде...
ама да оставим хората да се забавляват - никому нищо лошо не правят :)

Swinkenhoffer
11-25-2007, 20:34
Много се радвам, когато някой се прави на образцов, критикувайки този тип младежи, щото, видиш ли, е мноо якоо. 8-) И някви мелодрами от рода на.. "О, очите миии", "Защо ми причиняваш това, сега съм травмиран форевъъър" и бля-бля. :::

Valar
11-25-2007, 20:43
Страхотни са напрао! :D

Orono
11-25-2007, 20:48
Нищо особено... Нищо интересно.. Нищо невиждано, како Бънгъл.. :wink:
Да, оствете хората да си живеят живота, може би ако не им обръщате такова огромно внимание няма да бъдат в устата на всеки.

Disrespect
11-25-2007, 20:54
аз съм по-красив от тях..

[-(

brain_stew
11-26-2007, 21:04
аз съм по-красив от тях..

[-(

А кой е по-красив от теб?!

Иначе с такива ми е пълно училището...на мене ужаса ми беше като почна да свири...не за друго, просто се стреснах! :D


basson, къде ги намери тия сбирки на пияни наливащи се с промишлени количества бира и пушещи като комини метъли бе...Аз никога не съм виждала такова нещо...Освен може би на някой концерт...но...концерта си е концерт!

Blacklisted
11-26-2007, 21:09
basson, къде ги намери тия сбирки на пияни наливащи се с промишлени количества бира и пушещи като комини метъли бе...Аз никога не съм виждала такова нещо...Освен може би на някой концерт...но...концерта си е концерт!

Борисовата - на патки. Бира, Черно Фередже и звучно "Йебанеееее", следвано от "С подфърганиееее" и накрая "И повдиганиеее" на секи 5 минути, аз к'во съм праил там... аххахахахаха

OtherDimension
11-26-2007, 21:09
е, много сте зле
честно!
->сега е моментът да си зададем въпроса : "Кое е по-голямата проява на простотия - самите "чалгари", "фяшъните" или "яките", който ги коментират вече с по 10 теми на страница" ?

brain_stew
11-26-2007, 21:12
basson, къде ги намери тия сбирки на пияни наливащи се с промишлени количества бира и пушещи като комини метъли бе...Аз никога не съм виждала такова нещо...Освен може би на някой концерт...но...концерта си е концерт!

Борисовата - на патки. Бира, Черно Фередже и звучно "Йебанеееее", следвано от "С подфърганиееее" и накрая "И повдиганиеее" на секи 5 минути, аз к'во съм праил там... аххахахахаха


Е...ако е посред нощите окей...ама ей така групичка в 3 часа на обед да отиде на детска площадка и да почнат да се наливат като свине...ъ-ъ...никога не съм виждала...виждала съм свободни електрони...но групи...никога!
Абе уотева де...просто не обичам изказвания от сорта на basson...щото е некво тъпо...никой ен обича 5токласнички да драйфат пред Амор-а ама...

**EcKo**
11-26-2007, 21:14
Важното е да си грозен и дебел...Да има лъскаво по-тебе и да си модерен.

Ако повърна...ще ми се сърдите ли?! :oops:

Blacklisted
11-26-2007, 21:17
Диди, к'во се обесняваш :-P Метълите са си метъли... :D да разказвам ли в автобуса преди Helloween\Gamma Ray какво правеха хахахаха, ама те са забавни, аз за к'во ходя при тях :) в три не, ма в пет почват ;-)

KiLLeR_InSTiNkT
11-26-2007, 21:21
Еееех, вече не ми прави впечатление - даже не ми се и разглеждаха снимките - стана ми ясно за какво става въпрос...

brain_stew
11-26-2007, 21:26
Диди, к'во се обесняваш :-P Метълите са си метъли... :D да разказвам ли в автобуса преди Helloween\Gamma Ray какво правеха хахахаха, ама те са забавни, аз за к'во ходя при тях :) в три не, ма в пет почват ;-)

:D Значи аз съм от цивилизованите метъли?!О.о :D
Уотева де...поне метълите не носят розово! :D

ABSOLUTme
11-26-2007, 21:31
В първия момент се запитах на блещукащия Чип(или Дейл) се възмущавате :D
абе оставете хората да си живеят живота и правете вие същото..мноо сложно.. 8)

DisciplineAndOrder
11-26-2007, 21:57
Всеки ден,във всеки сайт виждам подобни педалчета и лигли.
Ми кво да се прави,всякакви има

OtherDimension
11-26-2007, 21:59
Всеки ден,във всеки сайт виждам подобни педалчета и лигли.
Ми кво да се прави,всякакви има
ихаа..

loyal_88
11-26-2007, 23:13
Е, не, това преля чашата!

http://naughty.dir.bg/_wm/gallery/?df=17

Пошло, чалгаджийско, фьешъъъън, глупаво до мозъка на костите.. , блещукащо от всички страни.
Просто трябваше да го споделя с вас.
Пък може и да се намерят фенове, като знам, че 2/3 от форума е пълен с малки неориентирани заблудени душици.

Нека се прекръстим. Съгласен съм за повечето, но мисля че над 2/3 от форума са се изкефили супер много на сайта.
Преди супер много се дразнех на такива изцепки, но вече някак си започнах да свиквам с простотията...

basson
11-27-2007, 08:11
brain_stew, не говоря наизуст. Животът ми е минал покрай Докторската градинка, те там съм ги виждал в късния следобяд, по светло, в едни 'кръгчета' им викахме като малки... после като си тръгнат оставят след тях площадката като бунище - бири, цигари, пликчета.. всичко се търкаля .. като репортаж от Столипиново заприличва.

Да не говорим, че съм виждал как група скинхедс, без никаква причина, изведнъж отиват при тях и почват да ги налагат с кубинки, карабинери и боксове.. бахти и държавата. Добре, че отсреща е британски център и някакво арабско посолоство, та винаги има жандармерия - та да ги разтарвът..
Мои приятели също са били бити БЕЗПРИЧИННО от такива прасета. Ето защо, някой път ако ми се отдаде възможност, бих пречукал някой такъв смелчага докато е сам, няма да могат и в болница да го оправят, да ги е*ба и в тъпите парчета, и в цялата им 'субкулутра' - ако тя изповядва това - да се пребиват случайни минувачи :-x

bobby *
11-27-2007, 08:18
Ха, ама този живее до нас.. :booooomb:

bungle
11-27-2007, 08:26
Оффффф, бееее, патки с патки, моя си е грешката , че дадох линк със снимките... През ум не ми е минало, че ще обсъждате картинките на фешъните, които дори не съм погледнала. Идеята ми беше, че сайтчето е много пошло.
Ноооо щоооооооом ще обсъждаме фьешън-путките ( включае и "мъжете")....
И, да, от яките съм. От най-най-най яките! Що да не обсъждам "простолюдието", що да не им се смея от сърце? Аз много обичам като ходя по улицата и да соча с пръст хората. Лош навик, нали? Останалите 3 пръста сочат мен, но аз знам, че и аз съм човек.. като тях.
Само, че те са жертви на модата. Аз поне имам собствен стил.

О , абе, хора, държавата ни май е изпедерастяла. К'во ще кажете?

Blacklisted
11-27-2007, 08:45
А фешъните изобщо не друсат, не пият и не се бият... неееее.... Поп културата е същата повръщня :), хората от субкултурите поне имат някакво макар и малоумно обеснение да се бият :-P

brain_stew
11-27-2007, 14:56
brain_stew, не говоря наизуст. Животът ми е минал покрай Докторската градинка, те там съм ги виждал в късния следобяд, по светло, в едни 'кръгчета' им викахме като малки... после като си тръгнат оставят след тях площадката като бунище - бири, цигари, пликчета.. всичко се търкаля .. като репортаж от Столипиново заприличва.

Да не говорим, че съм виждал как група скинхедс, без никаква причина, изведнъж отиват при тях и почват да ги налагат с кубинки, карабинери и боксове.. бахти и държавата. Добре, че отсреща е британски център и някакво арабско посолоство, та винаги има жандармерия - та да ги разтарвът..
Мои приятели също са били бити БЕЗПРИЧИННО от такива прасета. Ето защо, някой път ако ми се отдаде възможност, бих пречукал някой такъв смелчага докато е сам, няма да могат и в болница да го оправят, да ги е*ба и в тъпите парчета, и в цялата им 'субкулутра' - ако тя изповядва това - да се пребиват случайни минувачи :-x

И аз доста често минавам покрай Докторската...
И не говориш на изуст, да...но поставяш всички под общ знаменател!Не че съм по-различна де...и аз пия и пуша по градинките, плаша дечицата с вик 'Кръв по паважа' за да се чувствам яка...и другите да ме чувстват яка...и като цяло съм си мърляч...но познавам бая...бая...бая 'субкултурни', които...не можеш да опишеш точно така!

Просто искам да кажа, че индивидите които описваш, са...може би и едни и същи хора...просто са рядкост.Всеки със своето черно минало/настояще/бъдеще...всеки има такива моменти, всички са се напивали, всички са пушили (или опитвали...)..всички имат своя миг пропадналост...но това не зависи от субкултурата!Това иде от човешкото желание да почустваш всичко и да станеш як като се напиеш като свиня и се осереш здраво!

bungle
11-27-2007, 15:21
brain_stew, не говоря наизуст. Животът ми е минал покрай Докторската градинка, те там съм ги виждал в късния следобяд, по светло, в едни 'кръгчета' им викахме като малки... после като си тръгнат оставят след тях площадката като бунище - бири, цигари, пликчета.. всичко се търкаля .. като репортаж от Столипиново заприличва.

Да не говорим, че съм виждал как група скинхедс, без никаква причина, изведнъж отиват при тях и почват да ги налагат с кубинки, карабинери и боксове.. бахти и държавата. Добре, че отсреща е британски център и някакво арабско посолоство, та винаги има жандармерия - та да ги разтарвът..
Мои приятели също са били бити БЕЗПРИЧИННО от такива прасета. Ето защо, някой път ако ми се отдаде възможност, бих пречукал някой такъв смелчага докато е сам, няма да могат и в болница да го оправят, да ги е*ба и в тъпите парчета, и в цялата им 'субкулутра' - ако тя изповядва това - да се пребиват случайни минувачи :-x

И аз доста често минавам покрай Докторската...
И не говориш на изуст, да...но поставяш всички под общ знаменател!Не че съм по-различна де...и аз пия и пуша по градинките, плаша дечицата с вик 'Кръв по паважа' за да се чувствам яка...и другите да ме чувстват яка...и като цяло съм си мърляч...но познавам бая...бая...бая 'субкултурни', които...не можеш да опишеш точно така!

Просто искам да кажа, че индивидите които описваш, са...може би и едни и същи хора...просто са рядкост.Всеки със своето черно минало/настояще/бъдеще...всеки има такива моменти, всички са се напивали, всички са пушили (или опитвали...)..всички имат своя миг пропадналост...но това не зависи от субкултурата!Това иде от човешкото желание да почустваш всичко и да станеш як като се напиеш като свиня и се осереш здраво!

Ааааа, мнооооо точно казано!
Поклон! :smt002

IdiOtKa
11-27-2007, 15:58
омфг !!!!!!! супер зле маинаа супер злееееееееееее !! и после ме занимавайте че не са гейове !!

basson
11-27-2007, 16:03
съгласен съм с всичко, което казваш, но:

сички имат своя миг пропадналост.
.. при някои той продължава цял живот.. но дори да е само миг, ако се появи на зряла възраст, по начина по който описах - пак не е оправдание.

Извън тая връзка, придържайки се към темата, 'ного ме дразнят всякакви коне с капаци, като това горното тролче, аджеба 'ебаси тия носят розово, начи са педали'.. е моЕ ли 'си толко' ограничен, питам аз )) Баси консервативността.. всеки си гледа у своите любими кецки Мания, турски боклуци между впрочем ама нали всички носят такива, и всеки по-различен е аутсайдер ))

Iria
11-28-2007, 18:39
Абе, това е ужас, ама не ми прави впечетление.
и на мен

quench
11-28-2007, 20:39
всеки, който се мисли за твърде възвишен и рафиниран да целуне страстно патока по лъскавото чело

не ми се водят идиотски разговори, но забелязвам как някои съфорумници искрено си вярват...

Blacklisted
11-28-2007, 20:42
^тиху ве метал!

OtherDimension
11-28-2007, 20:43
:D

mindphaser
12-01-2007, 08:52
x

Violenza
12-01-2007, 11:35
баси.. как не ви писна да обсъждате "фешъните" .. а то т'ва даже не са и фешъни, ама айде..
не общувам с такива хора - не ми пречат.

П.П. някой да е влизал в импулс? :-D